7 moich filmów na YouTube, które szczególnie Wam polecam

ania you tube

Dziś mam dla Was podsumowanie dotychczasowych filmów na moim kanale i polecę Wam te, które uważam za najciekawsze. Jeśli któryś przeoczyliście to może to będzie okazja, żeby nadrobić:) Bardzo się cieszę, że tymi podróżniczymi mobilizujemy Was do organizowania wyjazdów - wiadomości od Was to miód na moje serce:) Poza tym dziękuję Wam za tyle ciepłych słów związanych z budową domu - na naszym instagramie TUTAJ możecie codziennie podglądać filmiki z naszych poczynań, a jutro postaram się dodać pierwszy nowy post z wnętrza naszej chatki:))

Będzie mi bardzo miło jeśli zasubskrybujecie mój kanał TUTAJ - dzięki temu jako pierwsi dowiecie się o wszystkich nowościach:)

1. Najpiękniejsze pomadki

...które polecałam Wam na wiosnę;) a używam ich cały rok i teraz też cudnie mi się sprawdzają. W filmie także porady jak dbam o usta i jak nakładać pomadkę na różne sposoby. Obejrzycie TUTAJ lub tu:

2. Jak zorganizować wyjazd na Zanzibar i co warto zobaczyć na Zanzibarze

Jeśli szukacie cudownego miejsca na świecie, albo jeśli chcecie się choć na chwile przenieść w słoneczny klimat - obejrzyjcie nasze filmy z Zanzibaru! Pierwsza część TUTAJ, a druga TUTAJ lub tu:

3. Jak nosić białą koszulę

Czyli dwa sposoby na fajną stylizację z białą koszulą i jeansami - luźna i ta trochę bardziej wyjściowa. Od ogółu do szczegółu - w filmie piękna biżuteria, torebki, a nawet pomadki i fryzury:) Być może zainspirują i Was:)  W tym odcinku zobaczycie też piękne dodatki do domu i np. patent na piękną ściereczkę kuchenną;) Obejrzycie TUTAJ lub tu:

4. Czy warto odwiedzić Wenecję - atrakcje i zabytki

...czyli przenieście się ze mną do Wenecji i zobaczcie ją moimi rozmarzonymi oczami! Ten film i ja chyba sobie znowu obejrzę;) Znajdziecie go TUTAJ lub tu:

5. Jesienne stylizacje ze spodniami

W sam raz na ten czas:)) Obejrzycie TUTAJ lub tu:

6. Jak wybrać zapach dla siebie + świetne poradniki modowe

W tym filmie opowiadam o tym skąd się biorą zapachy, podziały, różnice i oczywiście nasze ulubione flakony:) Dowiecie się także jakie świetne poradniki i książki związane z modą polecam - na jesień i zimę idealne:)) Także na prezenty! Obejrzycie TUTAJ lub tu:

7. Budujemy dom

Skąd wziął się nasz pomysł i jak nam szło!:) TUTAJ lub tu:

Subskrybuj TUTAJ

Ona: I zapraszam Was na mój profil na instagramie TUTAJ 🙂

On: A ja na mój TUTAJ 😉 

8 comments