Wyjazd do Rzymu i Premiera nowego smartfona Asus ZenFone 4 Selfie Pro

premiera zenfone 4 w rzymie asus

Nasz wrzesień był niebywale inspirujący. Udało nam się między innymi zrealizować dwa cudowne wyjazdy - jeden z nich do ukochanych Włoch. Początek wyjazdu to Rzym - poza zwiedzaniem tym razem celem naszej wizyty w Wiecznym Mieście była europejska premiera czwartej generacji smartfonów ASUS ZenFone 4. Wydarzenie odbyło się w ciekawym miejscu, a event był niebywale imponujący - zaraz przekonacie się dlaczego. Przede wszystkim jesteśmy szczęśliwi, że jako jedyni blogerzy z Polski mogliśmy w nim uczestniczyć -  od dawna używamy przede wszystkim komputerów ASUS - ZenBook i jesteśmy ich dużymi fanami.

Asus na bloga 2

Tuż przed wyjazdem zaczęliśmy testować nowy smartfon ZenFone 4 Selfie Pro. Nie mogłabym nie zacząć od kobiecego aspektu, czyli wyglądu. Mój egzemplarz jest w odcieniu pudrowego różu z nutą złota i prezentuje się obłędnie!:) Kiedy wyjmuje go z torebki na spotkaniu, kobiety zawsze pytają jaki to telefon;) No przyciąga wzrok i cieszy oko. Jest też cienki, dość lekki, ma bardzo dobrą baterię. Jednak jego największą zaletą jest świetny podwójny aparat  z przodu obudowy, dedykowany właśnie selfie.   Możemy nim także nagrywać bardzo dobrej jakości filmy w 4K i np. relację na żywo z podróży. Efekt jest naprawdę widoczny i to właśnie tym telefonem nagrywam chociażby nasze instagramowe filmy.

asus premiera nowego telefonu Rzym_

Poza tym ZenFone 4 Selfie Pro ma ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD, 64 GB pamięci wbudowanej, a także chociażby świetne funkcje edycji zdjęć i tworzenia efektów.

Przed eventem uczestniczyliśmy w zorganizowanym fotospacerze z dziennikarzami i Mariuszem Stachowiakiem - zwiedzaliśmy miasto z przewodniczką Mają i odkrywaliśmy moc naszych smartfonów - fantastycznie było w takiej formie przemierzać Rzym. Wieczorem natomiast odbyła się oficjalna odsłona nowych modeli w oryginalnej formie pokazu, a także mogliśmy poznać i usłyszeć ludzi, którzy pracują na sukces marki w siedzibie na Tajwanie. Poza imponującym budynkiem, pysznym jedzeniem, wyjątkowość wydarzenia uświetnił Bob Sinclar! Miło było go posłuchać na żywo.

Całe wydarzenie było naprawdę świetnie zorganizowane, a mój smartfon ma dla mnie dzięki temu jeszcze większą wartość, bo będzie mi się kojarzył z miłym wyjazdem. Zapraszam Was na spacer po Rzymie i trochę inspiracji w postaci naszych zdjęć:)

asus premiera nowego telefonu Rzym 2

Pierwsze selfie moim  ASUS ZenFone 4 Selfie Pro - bez obróbki! Kwestia chwili ustawień i nawet w tak zwyczajnym miejscu jak autokar selfie wygląda nieźle!:))

DSC_4451 rzym zwiedzanie pierwsz selfie jak zrobić2 DSC_4506 DSC_4503 DSC_4470 asus event zenfone 4 rzym roma5 asus event zenfone 4 rzym roma6 DSC_4468 DSC_4490 DSC_4487 DSC_4473 DSC_4497 DSC_4482 DSC_4477 DSC_4456 DSC_4511watykan zwiedzanie Rzymy nocą watykan zwiedzanie Rzymy nocą3 Asus na bloga event roma rzym zenfone 4 selfie pro 3 Asus na bloga event roma rzym zenfone 4 selfie pro 2 asus zenfone 4 selfie pro jak się sprawdzatelefon dla kobiet2 asus rzym zenfone 4 selfie pro event3 asus rzym zenfone 4 selfie pro event_ asus event zenfone 4 rzym roma asus rzym zenfone 4 selfie pro event5 asus rzym zenfone 4 selfie pro event2_ asus rzym zenfone 4 selfie pro event4 asus event zenfone 4 rzym roma3 asus event zenfone 4 rzym roma4 bob sinclar asus premiera zenfone 4 w rzymie roma

Ona: To cudowne, że moglibyśmy tam być! <3

On: Genialnie spędzony czas! 🙂

22 comments

  1. Agata 22 października, 2017 at 17:51 Odpowiedz

    Super 🙂 Nigdy nie miałam okazji jeszcze być w Rzymie, ale od dłuższego czasu już planuję tą podróż – wiem, że to nie daleko i nawet mnie tak wiele pieniężnie nie wyniesie, ale cały czas zmagam się finansowo i nadomiar złego, nie mam nawet z kim się tam wybrać.
    Rzym jest piękny, a ten smartfon robi świetne zdjęcia 😀

Leave a reply