Czy warto lecieć na Wyspy Zielonego Przylądka - film

czy warto lecieć na wyspy zielonego przylądka3

Tydzień temu na moim kanale YouTube pojawił się krótki teledysk zwiastujący dzisiejszy odcinek z Wysp Zielonego Przylądka. Nasza podróż była spokojna, ale jak zawsze na swój sposób niesamowita. Nie ukrywam, że my bardzo pozytywnie reagujemy na nowe miejsca i szukamy w nich cudownych i pięknych miejsc - to jedna z metod na udane podróżowanie. Dlatego z przyjemnością zapraszam Was na nowy odcinek TUTAJ lub tu poniżej:

...będzie mi także bardzo miło jeśli zasubskrybujecie mój kanał TUTAJ -> dzięki temu jako pierwsi będziecie dowiadywać się o nowych filmach:)

czy warto lecieć na wyspy zielonego przylądka czy warto lecieć na wyspy zielonego przylądka2

Ona: Niesamowite wspomnienia:)

On: I kolejne miejsce na mapie świata zdobyte:)

13 comments

    • Ania 4 października, 2017 at 22:36 Odpowiedz

      Biała sukienka to Oysho:) hotel to Melia Tortuga, niby 5* bardzo polecany, nie było źle, ale poniżej moich standardów, choć przyznaje, że jestem coraz bardziej wymagająca. Fajny kompleks hotelowy kilka basenów, świetne miejsce , taki jakby pub na wieczorne posiadówki, mieliśmy duży apartament: dwie sypialnie, salon, dwie łazienki, aneks, mimo,że all, ale mógł być lepszy jak dla mnie. W każdym razie nie bardzo wyobrażam sobie tam 4*, podobno trzeb raaczej celować w 5

Leave a reply