10 motywujących filmów, które zmobilizują Cię do działania

projektantka 3

Od dłuższego czasu tworzyliśmy z Kubą listę motywujących filmów, którą zaprezentujemy Wam w tym wpisie. W sam raz na początek pourlopowego sezonu - bo warto marzyć, realizować postanowienia, ale i się inspirować. Te produkcje sprawiły, że miałam ochotę coś zmienić, zacząć działać, skłoniły do myślenia, ale i dodały otuchy.

Dajcie znać w komentarzach czy znacie te filmy, a także jakie tego rodzaju Wy polecacie??

1 Praktykant
(2015)

Cudowna historia osadzona we współczesnych realiach - młoda przedsiębiorcza kobieta prowadzi fantastycznie rozwijającą się firmę (w roli Anne Hathaway) i starszy ułożony mężczyzna (Robert de Niro), który po śmierci żony i przejściu na emeryturę chce coś jeszcze w życiu robić. Bardzo przyjemny ton filmu i puenta.

praktykant

2 Projektantka 

(2015)

Film, który mnie wręcz powalił! Magiczny, zaskakujący. Zaczęłam oglądać, bo liczyłam na dawkę mody, w dawnym dobrym stylu. Dostałam znacznie więcej! Niech tytuł Was nie zwiedzie - film nie tylko dla kobiet. Fenomenalna Kate Winslet i dużo prawdy o ludziach. Warto przygotować chusteczki.

projektantka 2

3 Nietykalni

(2011)

To film, którego pewnie nie muszę przedstawiać, ale warto do niego wracać i o nim przypominać. Czy to możliwie, że ktoś kto ogląda filmy jeszcze go nie widział??

W rolach głównych fenomenalny Omar Sy i Francois Cluzet.

nietykalni

4 Podróż na sto stóp

(2014)

Cudowna historia i pięknie zrealizowany film (te widoki,zdjęcia, aktorzy!). Wspominałam o nim już w poście o najlepszych filmach kulinarnych TUTAJ. Zdecydowanie motywująca pozycja!

podróż na stop stóp

5 Jutro będziemy szczęśliwi

(2016)

Jeden z najnowszych filmów z Omarem Sy w roli głównej i kolejny sukces aktora. Wybraliśmy się do kina na komedię, a dostaliśmy znacznie głębszą historię, która udowadnia jak życie może się zmienić w jednej chwili i co jest naprawdę ważne.

jutro będziemy szczęsliwi

6 Diabeł ubiera się u Prady

(2006)

Świetna Meryl Streep, bardzo dobra Anne Hatheway, wielka moda i odnajdywanie siebie w świecie pełnym zakrętów i niewiadomych. Raczej lekki, ale przyjemny, idealny dla kobiet.diabeł ubiera się u prady

7 W starym dobrym stylu

(2017)

Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin i dowód na to, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno! Przy okazji jeśli film Wam się spodoba możecie obejrzeć też Last Vegas:)

w star6ym dobrym stylu

8 Hotel Marigold

(2011)

Dwie części - każda o tym, że trzeba spełniać marzenia, szukać swojego szczęścia i miejsca na ziemii.

9 La La Land

(2016)

Ryan Gossling i Emma Stone - to nie mogło się nie udać!

10 Balerina

(2016)

Cudowny film animowany. Dążenie do spełnienia marzeń, ciężka praca, wytrwałość, determinacja... i Paryż! Piękna historia XIX wieczna sceneria stolicy Francji - Wieża Eiffla w budowie!:)

balerina

Zapraszam Was też na nasze pozostałe posty filmowe TUTAJ 

między innymi:

10 NAJLEPSZYCH KOMEDII ROMANTYCZNYCH

10 FRANCUSKICH FILMÓW

10 FILMÓW O MODZIE

10 FILMÓW TANECZNYCH

10 FILMÓW ŚLUBNYCH

10 ANGIELSKICH FILMÓW

NAJLEPSZYCH KOMEDII AMERYKAŃSKICH

Ona: Projektantka niesamowicie mnie zaskoczyła <3

On: 

31 comments

 1. Sylwia 17 września, 2017 at 08:29 Odpowiedz

  Nie widziałam Baleriny, bo moje dziecko już dorosłe a nie ma m pod rękę innego, które mogłabym wypożyczyć na film 🙂 oraz Hotel Marigold – postaram się nadrobić w tę piękną słoneczną jesień 🙂 Pozostałe obejrzane, oczywiście w kinie bo to nie to samo co oglądanie w domu. Nie porwał mnie tylko La La Land, pozostałe mogę oglądać kolejny raz!

 2. Roksana 17 września, 2017 at 21:55 Odpowiedz

  ojj tak, Praktykant, Nietykalni i Podróż na Sto Stóp dają mega kopa do działania, uwielbiam te filmy 🙂

  Muszę koniecznie obejrzeć Projektantkę i Hotel Marigold, brzmią intrygująco.

 3. lovhealthylife 4 listopada, 2017 at 23:19 Odpowiedz

  Uwielbiam takie motywujące filmy, część widziałam i również na mojej liście na pewno by się znalazły po resztę z miłą chęcią sięgnę podczas jesiennych wieczorów – dziękuję za inspirację 🙂

 4. WytwórniaFilmów360 25 sierpnia, 2018 at 22:34 Odpowiedz

  Połowa już została przeze mnie obejrzana i rzeczywiście potrafią zmotywować do działania. No to do dzieła! Pora obejrzeć pozostałe filmy!

Leave a reply