Projekt Trzydziestka -spełniaj marzenia - Wyspy Zielonego Przylądka

DSC_3593

Wczoraj spacerowaliśmy z Kubą brzegiem oceanu i sami uśmiechaliśmy się na myśl o tym, że sześć lat temu, kiedy braliśmy ślub nawet nie pomyślelibyśmy, że będziemy mieli możliwość spędzać nasze rocznice ślubu w takich pięknych miejscach. Więcej przemyśleń ślubnych i naszą sesję z tego niezwykłego miejsca zostawiam na jutro, bo jutro wybija nam kolejny rok od kiedy powiedzieliśmy sakramentalne "TAK".

DSC_3586

Dziś powiem Wam tylko, że warto marzyć, nawet kiedy marzenia wydają się mało realne. Warto starać się je realizować, choćby małymi krokami. Tak było z naszym podróżowaniem. Przez pierwsze trzy lata naszego małżeństwa niewiele lataliśmy czy jeździliśmy, ale dużo o tym rozmawialiśmy i tak pozytywnie zazdrościliśmy ludziom, którzy zwiedzali świat. Pewnego wieczoru kilka miesięcy przed trzydziestką Kuby, stwierdziliśmy, że trzeba to zmienić i że musimy wygospodarować pieniądze na podróżowanie. Zaczęło się od Mediolanu (i tanich lotów do Bergamo). Niedługo później kultowy Londyn i już wiedzieliśmy, że będzie tego więcej i częściej. Wszystkie nasze inspiracje podróżnicze znajdziecie w zakładce Podróże Małe i Duże TUTAJ, a także na moim kanale YouTube TU.

Podobno kto podróżuje ten żyje dwa razy, a ten kto nie podróżuje, nie żyje. Nie trudno się z tym nie zgodzić. Przeżycia i wspomnienia to najpiękniejsze co możemy kolekcjonować przez całe życie.

DSC_3645

Cieszę się, że nasze wyjazdy inspirują niektórych z Was do działania i cieszymy się, kiedy możemy Wam coś podpowiedzieć. Nie bójcie się zrobić tego pierwszego kroku i zacznijcie chociażby od Polski, a później dalej i dalej. Bo świat czeka i mimo tych wszystkich nieszczęsnych wydarzeń ostatnich lat, pamiętajcie, że ludzie z natury są dobrzy i pozytywnie nastawieni. Świat jest piękny.

Dziś wieczorem na moim kanale pojawi się nowy film, także Was zapraszam TUTAJ

...i będzie mi mega mega miło jeśli zasubskrybujecie mój kanał TUTAJ

DSC_3542 DSC_3557 DSC_3544 DSC_3562 DSC_3565 DSC_3566 DSC_3582 DSC_3593 DSC_3594 DSC_3598 DSC_3592 DSC_3600 DSC_3627 DSC_3634 DSC_3644 DSC_3642

Ona: Zajrzyjcie też na nasz instagram, gdzie znajdziecie więcej zdjęć TUTAJ

On: I na mój instagram też wpadnijcie TUTAJ

16 comments

  1. Agnieszka 10 września, 2017 at 20:17 Odpowiedz

    Dokładnie inspirują. Rok temu przed wyjazdem do Włoch natrafiłam na Twojego bloga. I właśnie dlatego tydzień temu spędziłam trzy cudowne dni w boskim Mediolanie. Pozdrawiam planując … może Maltę 🤔

  2. Sofiaa 28 września, 2017 at 14:00 Odpowiedz

    Ojj zazdroszczę ja ci takiej wycieczki. Zawsze mi się taka marzyła ale teraz jak mam dziecko to tylko mogę pomarzyć o takim wypadzie z mężem.

  3. beaumont 2 października, 2017 at 15:37 Odpowiedz

    tak odległe podróże co prawda mi się nie marzą, ale zawsze podziwiam ludzi, którzy z odwagą odkrywają świat. Sądzę, że jest to bardzo ubogacające. 🙂

Leave a reply