Marketing Day - mój wywiad z Olivierem Janiakiem - film

wywiad olivier janiak ania zając fashionable7

Nawet nie marzyłam, że przyjdzie taki dzień, kiedy całkiem spontanicznie będę miała okazję przeprowadzić choćby mały wywiad z Olivierem Janiakiem. Życie jest jednak pełne niespodzianek i kiedy człowiek dużo pracuje, ale robi to co kocha, to marzenia się spełniają. Przy okazji współorganizowanego przez nas Marketing Day (wydarzenie poprzedzało v jubileuszową edycję See Bloggers) miałam okazję zrobić taki wywiad i czeka już na Was na moim kanale YouTube - Olivier na nasze zaproszenie prowadził event.

Dla mnie osoby po dziennikarstwie Olivier to ogromny autorytet w tej dziedzinie. Profesjonalista przez duże "P", podziwiam za lifestylowe, ale merytoryczne prowadzenie programów, fantastyczną dykcję i język, ogromną kulturę osobistą, za wielki styl i niezwykle lekkie prowadzenie eventów (a miałam okazję uczestniczyć w przynajmniej kilku przez niego prowadzonych).

Nie przedłużając zapraszam Was na mój kanał i najnowszy film i wywiad z Olivierem TUTAJ lub tu:

Będzie mi także bardzo miło, jeżeli zasubskrybujecie mój kanał TUTAJ

Miłego tygodnia! <3

wywiad olivier janiak ania zając fashionable3 wywiad olivier janiak ania zając fashionable4 wywiad olivier janiak ania zając fashionable

Ona: I wpadnijcie na mój instagram TUTAJ

On: I mój też;) TUTAJ

 

16 comments

  1. Sisters92 20 sierpnia, 2017 at 22:45 Odpowiedz

    Bardzo interesujący wywiad. Ciekawe spojrzenie na Instagram, jako pamiętnik, dziennik, gdzie wrzucamy najważniejsze migawki z życia i dnia. I jak widać, warto też wykorzystywać go w celach charytatywnych. Świetnie Ci poszło, Aniu!

Leave a reply