Co warto zobaczyć na Zanzibarze - atrakcje Afryki i mój filmowy przewodnik

zanzi dzieci wioska rybacka miszkancy

Jak Wa już wspominałam w moim pierwszym filmie, odcinki będą pojawiały się w każdą niedzielę, natomiast co jakiś czas w środę przygotowuję dla Was odcinki specjalne. Dziś czas na drugą część naszej podróży na Zanzibar - tym razem o tym co warto zobaczyć i jakie atrakcje nas tam czekają. Pierwszy odcinek - jak zorganizować taki wyjazd możecie oczywiście podejrzeć TUTAJ. Zainteresowanych zapraszam także do naszej zakładki na blogu Podróże Małe i Duże, gdzie oczywiście znajdziecie również wpisy z naszej podróży do Afryki TUTAJ.

To także od Was zależy ile filmów będzie się pojawiać, a także jakie tematy będę poruszała, więc po pierwsze pamiętajcie, żeby zasubskrybować kanał  TUTAJ (a już w niedzielę mam dla Was coś specjalnego!)

 

poza tym jeśli film Wam się podoba zostawcie pod nim kciuk w górę, a także podzielcie się komentarzem - zawsze możecie też zaproponować temat, który by Was interesował:)

Dziś już nie przedłużam i zapraszam Was na film TUTAJ🙂 Przynajmniej przez najbliższe dni mam dla Was CODZIENNIE zaplanowane posty a blogu, więc zawsze zapraszam po dawkę nowości i inspiracji:)

jozani2

Ona: Kocham Zanzibar <3

On: Kocham podróżowanie!

8 comments

Leave a reply