Mam nadzieję, że wszędzie dziś takie słońce jak u nas i macie mnóstwo wiosennej energii, tak jak my:) Ponieważ zbliża się sezon ślubny i wiem, że wiele z Was nadal interesuje ten temat na naszym blogu, mam dla Was film poświęcony tematyce ślubnej. Znajdziecie w nim także inspiracje dla żon i singielek, czyli z przyjemnością zapraszam Was na odcinek dla wszystkich kobiet:)
Będzie mi bardzo miło jeśli zechcecie zasubskrybować mój kanał - a już za tydzień będę miała dla Was ogromną niespodziankę, więc warto polubić kanał:))
Jeśli film Wam się spodoba, sprawicie mi radość zostawiając kciuk w górę pod filmem, a w komentarzach możecie proponować tematy, które mogłabym poruszyć w kolejnych filmach - bardzo chętnie wezmę pod uwagę Wasze propozycje!:)
Oczywiście jeśli tematyka ślubna jest Wam obecnie szczególnie bliska, zapraszam także do kategorii na blogu "Przepis na ślub" TUTAJ
Są tu jakieś tegoroczne panny młode?:)
Aaaa i już mogę Wam zdradzić, że na 99,99% będę miała dla Was w środę odcinek specjalny!:)
Miłego tygodnia!:)
Ona: Mogłabym wyjść za Ciebie jeszcze raz!;)
On: I pewnie wszystko przygotowałabyś inaczej?
Ona: Pewnie tak, ale z drugiej strony tej spontaniczności i szykowania ślubu w nieco ponad miesiąc nikt nam nie odbierze 🙂 <3
Lecę na film<3
zapraszam:))
Pieknie wygladasz 🙂 to sukienka??
Dziękuję:) To spódnica i bluzka:)
Świetny film! Czekam na kolejne! Bedzie cos o pielegnacji włosów??
Tak, dostaję sporo próśb o taki film, więc postaram się go wkrótce zrobić:)
Slicznie!i
dziękuję:)
Bardzo ciekawe rady, a pomysł z pudełkiem i kartkami od gości jest fantastyczny <3
Miło mi, że Ci się podoba:)
Pieknie wyglądasz w tym filmie!
Bardzo mi miło – dziękuję:)
Świetne pomysły. Zajmuje się organizacja ślubów, podeślę “moim” pannom młodym Twój filmik aby znalazły kilka inspiracji.
miło mi:)
Świetny materiał, przyjemnie się ogląda. No i te pomysły, skarbnica wiedzy. Że też wcześniej nie znałam tego miejsca. Na pewno będę tu częściej zaglądać 🙂
mega pomocne !!!
Przeurocza prowadząca 😉 Oczywiście materiał też świetny.
Bardzo trafny film, na pewno wielu osobom pomoże 🙂 Pozdrawiam!