Ostatni dzień karnawału

025

Dziś ostatni dzień karnawału. Jeśli nie macie jeszcze planów to pamiętajcie, że wystarczy kilka chwil, żeby wyczarować coś miłego. Nas czeka dziś niezwykły event - wieczorem zdradzę Wam, gdzie się wybieramy <3

Jeśli jednak nie macie dzisiaj w planach żadnego balu, spędźcie miły wieczór i sami go sobie zorganizujcie.

Karnawał z przyjaciółmi

Spontaniczne karnawałowe spotkanie może być fantastycznym pomysłem. Zaproście sąsiadów na ulubione gry planszowe, albo zorganizujcie wieczór filmowy. Wszystkie nasze filmowe posty znajdziecie TUTAJ i gorąco Wam je polecam:) Jeśli nie posiadacie gier w swojej kolekcji, to może właśnie idealna okazja, żeby zacząć je kolekcjonować. Kilka świetnych gier planszowych polecałam Wam już TUTAJ. A może za rzadko wychodzicie z domu? No to kiedy jak nie dziś?:) Wybierzcie się do ulubionej restauracji lub pubu, albo większą ekipą na kręgle czy bilard. Z pewnością jakaś mała czarna czeka w szafie na dyżurze:)

najlepsze gry planszowe blog lifestyle

Ostatki we dwoje

Ostatni dzień karnawału może być szalony, ale też romantyczny. Wspólne gotowanie i celebrowanie posiłku, a może kino? TUTAJ znajdziecie filmy na które my w tym roku wybieramy się do kina. Dzień robi się coraz dłuższy, a temperatury poszły nieco w górę, więc także spacer będzie świetną opcją (a "po" polecam uczcić ostatni dzień karnawału białym grzanym winem z mandarynkami!). Sprawcie, żeby ten dzień, albo przynajmniej wieczór nie był całkiem zwyczajny. Nie często zdarza się taki mały przerywnik w środku tygodnia:)

maski weneckie podroże blog lifestyle ania zając

Relaksujący ostatni dzień karnawału

Z przyjaciółką czy w pojedynkę możesz zorganizować także domowe SPA. Kąpiel, maseczka, peeling, albo manicure. Tak jak w TYM poście polecam Wam ten hybrydowy od Semilac. Wykonywanie takiego manicure może być przyjemnym rytuałem raz na kilka tygodni i to świetny pomysł na samotny relaks, ale także na spotkanie z przyjaciółką, mamą czy siostrą. Na moich paznokciach

lakier hybrydowy Semilac Little Rosie 157 TUTAJ

lakier hybrydowy Semilac Pink Smile 056 TUTAJ

a także lakier hybrydowy brokatowy Pink Gold 094 TUTAJ, na który nałożyłam matowy top Top Mat Total TUTAJ 

025b

Domyślam się, że nie tylko dla mnie tematy urodowe to przyjemny temat rzeka, więc może to być także przyjemny akcent dzisiejszego wieczoru:)

A jeśli macie ochotę na coś szalonego - zaplanujcie podróż!:) Inspiracji może szukać między innymi w naszej zakładce Podróże Małe i Duże TUTAJ.

Nie pozwólcie, żeby przesilenie zimowe dało się we znaki i celebrujcie "Ostatki"!:) Jakie plany na dziś?:)

023 010 024 maski weneckie podroże blog lifestyle ania zając2

Ona i On: Życzymy Wam udanego wieczoru!:)

i zapraszamy na nasz profil na facebo0ku TUTAJ i instagramie TUTAJ

14 comments

Leave a reply