Daj coś od siebie w te święta

dsc_9045

Święta to magiczny czas. Mimo trudnej aury pogodowej, ludzie są jacyś milsi, przyjaźniej nastawieni do otaczającego ich świata. Koniec roku to moment przemyśleń. Robimy bilanse, chcemy dać coś od siebie innym. Nasze potrzeby i marzenia chętniej odkładamy na poczet sprawiania radości tym, którzy są obok. I często odkrywamy, że dawanie jest znacznie przyjemniejsze niż dostawanie .

Magia prezentów

Myślę, że tradycja obdarowywania prezentami to jeden z piękniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych. Warto do niego odpowiednio podejść. Tak prawdziwie się postarać. Kiedy kupujemy podarunki powinniśmy przede wszystkim kupować je „dla kogoś”, nie "dla siebie".  Bo nie ma sensu uszczęśliwiać kogoś na siłę, dlatego jeśli chcesz sprawić radość innym, wczuj się w jego potrzeby, zamiłowania. Dając prezent możesz spełnić czyjeś marzenie, większe lub mniejsze! Bo przecież każdy normalny człowiek ma wiele marzeń. Prezentem może być wszystko, co ucieszy. Jedni z nas wolą prezenty praktyczne, inni bardziej abstrakcyjne czy zaskakujące. Osobiście jestem wielką zwolenniczką niespodzianek. Każdy kto mnie zna, wie że nie lubię wiedzieć co dostanę. Musi być element zaskoczenia, wtedy spełnia się prezentowa idea...

dsc_9069

Jak dawać prezenty

Przede wszystkim szczerze. Możesz zaskoczyć bliską osobę, której nie spotkasz w święta i wysłać jej upominek z miłym listem. Jeśli osobiście, to koniecznie z życzeniami. Mogą być krótkie, ale pomyśl czego naprawdę powinieneś życzyć tej osobie. I nie martw się, że znów życzysz i zdrowia, i szczęścia, bo każdy z nas absolutnie tego potrzebuje.

Uważam, że magiczny prezent jest też pięknie zapakowany. W torbę, papier, wstążki.... niech już samo odpakowywanie będzie wielką radością.

Nigdy nie mów: "nie wiedziałem co Ci kupić, więc kupiłem to...". Zamiast tego lepiej się uśmiechnij. Przyjmowanie prezentów to najtrudniejsza sztuka. Sama wciąż się tego uczę z różnym skutkiem. Ale mimo wszystko zawsze się cieszę, zwłaszcza kiedy widzę, że ktoś się postarał. No i w głębi duszy uwielbiam dostawać prezenty:)

dsc_9021

Daj coś od siebie

A może w tym roku chcielibyście kogoś tak naprawdę zaskoczyć? Postarać się jeszcze bardziej? Jeżeli tak, to musicie wiedzieć, że marka Tymbark zorganizowała fantastyczną akcję pod hasłem Daj coś od siebie. Wystarczy, że wejdziesz na stronę TUTAJ i napiszesz list do Kapsla! To wystarczy aby razem z Tymbarkiem spełnić marzenie kogoś bliskiego.

Już tłumaczę Ci o co chodzi:) Z pewnością znasz kogoś kto ma marzenie? Jakieś wyjątkowe, jedyne, takie z głębi serca.  Tymbark może pomóc Ci je spełnić i to w bardzo prosty sposób! Na wyżej wspomnianej stronie napisz list z prośbą o prezent dla bliskiej Ci osoby. Może to być nawet lot w wymarzone miejsce! Codziennie wybierane jest jedno marzenie, które Tymbark spełni. Zajmie Ci to tylko chwilę, a może przynieść tyyyle radości! No to jak?? Kto już wziął udział, a kto ma ochotę na podarowanie komuś wyjątkowej chwili radości i fantastycznych wspomnień na całe życie?:) Śpiesz się, bo list do kapsla możesz wysłać do 22 grudnia!

tymbark-1111 dsc_9032 dsc_8990 dsc_8992 dsc_9015 dsc_9027 dsc_9047 dsc_9049 dsc_9057

Ona: A dodatkowo uwielbiam świąteczną reklamę w ramach kampanii Daj coś od siebie , widzieliście??

On: To ta:)

27 comments

  1. Aneta P. 16 grudnia, 2016 at 09:06 Odpowiedz

    Zobaczyć ten uśmiech jak wręcza się prezent ,czy zaskoczyć kogoś nawet małym drobiazgiem to lubię i jest min z tym dobrze 😉

  2. Irmina 18 grudnia, 2016 at 20:41 Odpowiedz

    Dokładnie, żadnych “nie wiedziałam, co ci kupić” czy “była promocja” (to już w ogóle powala mnie na kolana), a piękny uśmiech i banalne, a jakże ciepłe “to dla ciebie”:)

Leave a reply