Black Friday już w najbliższy piątek!

zakupy-3

O "Black Friday" pisałam już w ubiegłym roku, w tym jedynie uprzejmie przypominam:) "Akcja" odbędzie się tym razem 25 listopada. Cytując swój zeszłoroczny post idea "black friday" przywędrowała do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Jest to dzień (piątek), po Święcie Dziękczynienia, który jest rozpoczęciem zakupowego sezonu przedświątecznego. Zwykle wypada więc w ostatni piątek listopada (Święto Dziękczynienia obchodzone jest w Stanach w czwarty czwartek listopada). Wiele sklepów pracuje tego dnia dłużej, oczywiście oferowane są bardzo atrakcyjne zniżki, zwykle obowiązujące tylko tego jednego dnia. Obroty sklepów są tego dnia podobno najlepszymi w ciągu całego roku! Jednym słowem rozpoczyna się przedświąteczny zakupowy szał! 

W Polsce zwyczaj nie jest tak bardzo popularny jak w innych krajach zachodniej Europy, a już tym bardziej za oceanem, ale wiele sklepów przyłącza się do akcji. Tutaj możecie podejrzeć jak to wyglądało w ubiegłym roku.

zakupy-1

Warto przejrzeć strony czy profile swoich ulubionych sklepów, a może kupić już jakieś prezenty świąteczne? O przygotowaniach do świąt pisałam już TUTAJ. Poza Black Friday, w poniedziałek (28 listopada 2016) możemy liczyć na Cyber Monday - czyli wyprzedaże i rabaty w sklepach internetowych.

My w związku z Black Friday chcemy w piątek (akurat urodziny Kuby;) ), odwiedzić podobno największy outlet w Europie, który znajduje się pod Mediolanem. Sama jestem ciekawa jak tam jest i czy uda nam się zrobić jakieś zakupy. Relacja z tego miejsca na pewno pojawi się na blogu, a tymczasem zapraszam Was do śledzenia naszej podróży do Włoch na instagramie (także na filmikach) TUTAJ i na facebooku TUTAJ.

Wybieracie się w piątek na zakupy? A może wiecie o jakichś ciekawych zniżkach?? Koniecznie dajcie znać!

zakupy-2

Takimi zniżkami promuje Black Friday outlet do którego się wybieramy. Ciekawe jak będzie w praktyce:) Wiem jedynie, że nie wszystkie sklepy biorą udział w tak dużej dodatkowej promocji.

black-friday

Ona: Sama jestem ciekawa tego outletu:)

On: Ciekawe jaki prezent dla mnie wypatrzysz;))

17 comments

      • Ania 23 listopada, 2016 at 23:03 Odpowiedz

        Też tak polecam – zajrzyj na strony galerii handlowych, które Cię interesują, albo na strony sklepów, z pewnością będą tam informacje:) poza tym w sieci jest wiele stron, które piszą dokładnie o takich akcjach rabatowych:)

Leave a reply