Blog Roku - słów kilka

20160227_164910-01 (2)

Dziś post z potrzeby serca. Drodzy czytelnicy bloga, po pierwsze ogromnie Wam dziękujemy! Sądziliśmy, że dla nas konkurs Blog Roku skończył się w chwili utrzymania się w pierwszej "10tce" (oczywiście dzięki Wam, co już było dla nas ogromnym wyróżnieniem). W piątek jednak okazało się, że zostaliśmy także nominowani przez jurorkę Dorotę Wellman w naszej kategorii "Styl Życia" do nagrody (zostały nominowane 3 blogi). Nie spodziewaliśmy się, że to aż taka radość! Za te emocje Wam dziękujemy, bo bez Was by ich nie było.

I kiedy niektórzy, którzy nie dostali się do "trójek", źle to znoszą i krytykują Blog Roku, my uśmiechamy się do siebie. Nie dlatego, że tym razem jesteśmy w tej trójce, tylko dlatego, że to nie pierwszy raz, kiedy bierzemy udział. To nasz 4 Blog Roku! I nigdy nie dostaliśmy jeszcze nominacji, ale przenigdy nie czuliśmy się Blogiem Roku zawiedzeni. Na własnej skórze doświadczyliśmy jak ten konkurs jest pozytywnie zaskakujący.

blog roku2

Pamiętam jak dziś, nasz pierwszy raz z Blogiem Roku. Wtedy jeszcze nasz blog był w 97% modowy, a  my braliśmy udział w kategorii lifestyle. Razem z blogami podróżniczymi, parentingami, blogami urodowymi i "fashion". W tej kategorii startowało z tego co pamiętam ponad 500 blogów. I my  - "świeżynki". Założyłam, że jak będziemy w pierwszej "setce", to będę szczęśliwa, jak w pierwszej połowie zadowolona, a jak w "końcówce" - czas coś zmienić. Pierwszy dzień głosowania, a my chyba na 8 miejscu. Odświeżałam stronę chyba 30 razy! Okazało się, że choć blogujemy od roku, mamy bardzo zaangażowanych czytelników (nie ma co ukrywać czytelniczki:) ). Do końca utrzymaliśmy się w dziesiątce i nie dostaliśmy nominacji jurora (szczerze się nie dziwię, mieliśmy bardzo zacne towarzystwo w tej "10", a wygrali nie tylko faworyci jurorki Anny Muchy, ale i nasi). Ale, ale.... dzień przed galą dostaliśmy maila, czy moglibyśmy się pojawić "bo być może ktoś coś dla nas będzie miał". Cudem wzięliśmy wolne w pracy, nie mieliśmy wtedy chwilowo samochodu, więc wsiedliśmy w Polskiego Busa i zawitaliśmy w Warszawie. Spaliśmy u przemiłej koleżanki Kuby w jednym z pokoi jej warszawskiego żłobka, otoczeni dziecięcymi gadżetami. Stwierdziłam, że wszystkie sukienki, które zabrałam mają za duży dekolt, więc dosłownie godzinę przed galą, kupowałam jeszcze sukienkę w Arkadii. W taksówce kończyłam się malować. Kiedy wysiedliśmy przed halą, spotkaliśmy Segrittę, czyli Matyldę Kozakiewicz i zapytaliśmy ją o drogę. Chwilę wtedy porozmawialiśmy, ale przyznaję - nie miałam pojęcie kim ONA jest! 🙂  Później gala, mnóstwo nagród i nic dla nas. Cieszyliśmy się, że po prostu tam jesteśmy. Ale nagle... nagrody od sponsorów i okazało się, że wyróżniła nas marka Apart. Byliśmy w szoku. Trzymałam w rękach aparat, który szybko podałam jakiejś dziewczynie, która stała obok mnie (do dziś nie wiem kto to był), ale mądra kobieta, zrobiła nam w międzyczasie kilka zdjęć ze sceny na pamiątkę.

blog roku222

Ta gala była dla nas wyjątkowa, a blogosfera tak nam nieznana. Z odbierających nagrodę zapamiętałam zwłaszcza skromną Paulinę Wnuk, a także Maćka Mazurka - Zuch Rysuje , który teraz także prowadzi drugą stronę -  Zuch Pisze. Maciek (o którym piszę tu tak wprost, ale osobiście się chyba o dziwo nie poznaliśmy), zrobił na mnie wtedy bardzo pozytywne wrażenie. Pomyślałam skromny, kreatywny fajny facet z pasją, który ma marzenie i je realizuje. Pamiętam, że Maciek mówił wtedy, o tym, że startuje kolejny raz z rzędu (jeśli się nie mylę trzeci). Zapamiętałam jego mowę i przypominałam sobie przed każdym kolejnym Blogiem Roku.Widok szczęśliwego młodego faceta, który dawał sobie szansę kilka razy,  zawsze był wisienką na torcie w decyzji o starcie. Zawsze uświadamiałam sobie, że nie ma w tym nic głupiego, żeby próbować kolejny i kolejny raz.

blog roku

Rok temu zostaliśmy wyróżnieni przez portal Sympatia.pl, także zupełnie niespodziewanie, a wiadomość przyjęliśmy z ogromną radością. W nagrodę czekał na nas rejs do Szwecji, a relację z tej podróży możecie zobaczyć TUTAJ.

Dziś nasz blog jest zdecydowanie blogiem lifestylowym. Zdecydowaliśmy się na pozytywny przekaz, w gąszczu wielu różnych portali, czy stron. Już w piątek jedziemy na galę, nie po nagrodę, ale jako dowód na to, że mamy najlepszych czytelników na świecie, na których zawsze możemy liczyć. Czy chcielibyśmy wygrać? Jasne, że tak. Ale prawda jest taka, że cokolwiek się stanie, my i tak będziemy realizować swój plan, marzenia i będziemy blogować, a także działać przy See Bloggers.

Blog Roku i dowód Waszej sympatii, zawsze daje nam ogromną motywację do działania! I chyba o to w tym wszystkim chodzi. Dlatego życzymy wszystkim blogerom wygranej, ale też dużej sympatii do całej blogosfery. A Wam czytelnikom dziękujemy za wszystkie aktywności: lajki, komentarze tutaj i na socialach, maile i smsy wysłane w konkursie - to dla nas zawsze duża nagroda od Was. Życzymy Wam udanego tygodnia i zapraszam Was też na post o tym, dlaczego lubię poniedziałki i dlaczego Wy też powinniście polubić (przeczytacie TUTAJ).

Jeśli macie ochotę zapraszamy Was także do śledzenia naszego profilu na facebooku TUTAJ i instagramie TUTAJ - tam też dużo się dzieje:)

20160313_145421-01 (3)

Ona: Mamy więcej takich historii związanych z Blogiem Roku 😉

On: Pamiętasz kto siedział obok nas na drugiej gali?

Ona: To by była kolejna za długa historia na ten post ;D

64 comments

  1. Paulina 13 marca, 2016 at 21:48 Odpowiedz

    I właśnie za to Was cenię! za szacunek do czytelnika! Zawsze można liczyć na odpowiedź na maila, na odpowiedź na komentarz i za regularne wpisy! I to bardzo jakościowe. Jestem z Wami dwa lata i trzymam za Was kciuki!

  2. Marta Skrzypiec 13 marca, 2016 at 22:20 Odpowiedz

    Gratuluję bardzo serdecznie, że się Wam udało. Trzymam kciuki, żebyście wygrali! Głosowałam na Was, nie tylko dlatego, że jesteś Aniu “jak z obrazka” i oglądanie Twoich stylizacji oraz pięknych zdjęć poprawia mi nastrój. Ale również dlatego, że mimo widocznego przemyślenia i zaplanowania działań na blogu, jest tutaj tak naturalnie i “zwyczajnie”. Miło, kolorowo i pozytywnie- to coś co mnie urzekło.

  3. Iwona 13 marca, 2016 at 22:34 Odpowiedz

    A ja poznałam Was dzięki tej edycji Blog Roku i już wpadłam na maksa; ) przeczytałam chyba wszystkie wpisy i przebieram nogami na nowe 😉

  4. Magda 13 marca, 2016 at 22:53 Odpowiedz

    Świetnie napisany post;) miło się czytało, a teraz nie pozostało nam nic innego jak Wam kibicować 🙂 trzymam mocno kciuki!

  5. Iza D 14 marca, 2016 at 00:49 Odpowiedz

    Wasz blog poznałam właśnie przez Blog Roku jakoś z początku Waszych startów, ale nie przez stronę konkursu, a przez Twoją Aniu kuzynkę Magdę ( znamy się z Magdą z ciążowego forum). Sama wtedy nie bardzo wiedziałam co to za konkurs, albo jeszcze nie blogowałam, albo zaczynałam. Ale spodobał mi się Wasz blog i zagłosowałam wtedy pierwszy raz. Czytałam, zaglądałam, ale teraz, gdy wpisów lifestylowych jest więcej, robię to częściej. Świetnie rozwinęliście blog i w tym roku nagroda Wam się należy. Trzymam kciuki :*
    Uwielbiam te podróżnicze wpisy, bo “zwiedzam” razem z Wami.

    • Ania 14 marca, 2016 at 01:08 Odpowiedz

      Ale numer! no proszę jakie ten świat mały:) Bardzo, bardzo nam miło! Cieszę się, że czytelnicy są świadkami jak nasz blog się zmienia i że widzą to. ile pracy w niego wkładamy! dziękuję Co bardzo za ten komentarz i wsparcie!

  6. Monika 14 marca, 2016 at 03:58 Odpowiedz

    Ja zaczęłam swoją przygodę z wami od porad ślubnych. Chyba działają, udało się wszystko zorganizować w 6 miesięcy ????’ na wariata ‘

  7. Kayenn 14 marca, 2016 at 06:29 Odpowiedz

    Cudownie czytało się ten wpis i wiecie co ? Tak sobie myślę, ze dużo pracy przed nami w tym roku ale za rok startujemy ! Co będzie ! Dziękuję wam za ten post. Życzymy powodzenia i trzymamy za was kciuki !!!

  8. Ania 14 marca, 2016 at 07:16 Odpowiedz

    Jak ja cieszyłam się, że weszliście do 10-tki. Bardzo zasłużyliście. Za pracę, którą wkładacie w blog, a przede wszystkim za skromność. Bardzo lubię ten konkurs, co prawda nie bloguję, ale kilka razy zweryfikowała mi się opinia na temat osób prowadzących blog (rozumiem zawód), ale nie trzeba z tym aż tak obnosić się.

    • Ania 14 marca, 2016 at 10:58 Odpowiedz

      też tak uważam i troszkę nie rozumiem ludzi… ich roszczeń od świata i braku pokory. Bo balans między pokorą, a pewnością siebie jest bardzo trudny, ale możliwy…

      dzięki za miłe słowa!

  9. Klinskaann 14 marca, 2016 at 08:12 Odpowiedz

    Wstaję rano i pierwsze co sprawdzam to czy jest nowy wpis 😀 i co jest ! 😀 wkładacie w bloga nie tylko dużo pracy ale przede wszystkim dużo serca, a to widać od razu jak się tutaj wejdzie :* dlatego trzymam kciuki za wygraną ! :*

  10. Małgorzata Dawid-Mróz 14 marca, 2016 at 08:54 Odpowiedz

    Aniu,
    jeszcze raz Wam gratuluję.
    Cóż, bardzo smutne to wylewanie pomyj. Oczywiście, że nie wszystko jest idealnie, ale ja nie wiem gdzie jest.
    Mnie się w tym roku nie udało wejść do trójki z tekstem, ale jakoś chyba nawet się tego nie spodziewałam, wzruszyłam ramionami i robię swoje. Żałuję tylko, że nie spotkamy się na gali, bo zdjęcie z Tobą z zeszłego roku jest jednym z moich ulubionych 🙂
    Trzymam kciuki! Serdeczności!

    • Ania 14 marca, 2016 at 11:01 Odpowiedz

      Bardzo dziękujemy Gosiu! Wczoraj spojrzałam na to zdjęcie i i też stwierdziłam, że bardzo je lubię:) to była miła gala:)

      A konkurs trochę też weryfikuje blogerów, to jacy są. Na ile są gotowi na jakiś tam sukces, a na ile uważają, że fanfary się im należą. Organizujemy See Bloggers, domyślam się jak trudno jest zorganizować taki konkurs, żeby wszystkim dogodzić.

  11. OkiemMamamy 14 marca, 2016 at 10:20 Odpowiedz

    Trzymam za was kciuki, naprawdę bardzo wam kibicuję. Robicie to co kochacie, a robicie to bardzo profesjonalnie. Życzę wam mnóstwo sukcesów, każdego dnia. Tak naprawdę otrzymujecie wspaniałe nagrody od swoich czytelników, w postaci lajków i komentarzy. Tak trzymajcie, a ja mogę wam jedynie pozytywnie “zazdrościć” poziomu jaki utrzymujecie. Brawo <3

    • Ania 14 marca, 2016 at 11:02 Odpowiedz

      Bardzo, ale to bardzo nam miło! dzięki za te słowa, właśnie te “lajki i komentarze” są bardzo ważne, bo są dużą motywacją każdego dnia!

  12. Sylwia 14 marca, 2016 at 10:28 Odpowiedz

    Ja Wam bardzo bardzo kibicuje. Pomogłaś mi dawno temu dobrać dodatki do sukni ślubnej, do tej pory jestem Ci bardzo wdzięczna za pomoc i spokój, który mi wtedy dałaś! 🙂

  13. Agnieszka 14 marca, 2016 at 10:33 Odpowiedz

    Cudownie, że wzięliście udział, bo tak jak zawsze mówiłaś – każdy nowy Czytelnik jest największą nagrodą 🙂 w tym roku zostaliście docenieni jeszcze bardziej niż zawsze i to tylko pokazuje, że zawsze trzeba wierzyć w to co się robi i wkładać w to całego siebie, a ogromny sukces to tylko kwestia czasu <3

  14. Monika 14 marca, 2016 at 11:19 Odpowiedz

    Świetny wpis! Ciekawa historia:) Wasz blog się pięknie rozwija. Zaglądam do Was właśnie od tego pierwszego bloga roku. Podobało mi się, że jesteście małżeństwem z podobnym stażem jak my. Czytam Was do dziś i zmieniam się razem z Wami. Twoje stylizację są coraz piękniejsze, a styl właściwie już perfekcyjny, mieszkanko piękne i bardzo przytulne. A wpisy motywacyjne dają pozytywnego kopa! Uwielbiam też czytać o podróżach, póki co dzięki Waszym radom odwiedziliśmy Londyn. Poproszę jeszcze więcej postów urodowych, bo widać, że się znasz na kosmetykach, z resztą kiedyś pisałam do Ciebie i świetnie mi doradzilas!:) trzymam kciuki!

    • Ania 14 marca, 2016 at 11:39 Odpowiedz

      jej wielkie dzięki! Miło nam bardzo! Co do postów urodowych będzie więcej, teraz już na pewno!:)

      dziękuję za komentarz i pozdrawiam!

  15. Asia, mała Laurka i LukaS 14 marca, 2016 at 11:21 Odpowiedz

    Skromni, profesjonalni, ciepli, rzetelni, wzbudzający zaufanie oraz angażujący do działania – te sformowania cisną się nam na Wasz temat!
    Niezmiernie miło było nam Was poznać osobiście na See Bloggrs i móc skonfrontować świat wirtualny z rzeczywistym, aby utrzymać dalej nasze przekonanie o Was.
    Serdecznie Wam gratulujemy, kibicujemy i z radością wracamy w to miejsce, pełne pasji, inspiracji i chęci do życia 😉

    • Ania 14 marca, 2016 at 11:41 Odpowiedz

      Aż się zarumieniłam! Nam też przemiło była Was poznać! Jesteście fantastyczną parą! nieźle nas zaskoczyliście pamięcią o naszych imieninach;) dzięki wielkie z wsparcie i każde dobre słowo!

  16. Iwona z Oh Deer Blog 14 marca, 2016 at 11:44 Odpowiedz

    Ania i Kuba na prezydenta!!!! :-))))) Powodzenia Kochani, wygracie na pewno bo Wam się to w 100% należy!!!
    Cały piątek będę trzymała kciuki, dawajcie odrazu znać!
    P.S. Ania – wiesz już w co się ubierzesz? hahahaha

    • Ania 14 marca, 2016 at 13:22 Odpowiedz

      Ty jak zawsze wywołujesz banana na naszych twarzach 😀
      Iwona – nie mam pojęcia! chyba suknie ślubną założę, bo nawet nie mam czasu się rozejrzeć;)))
      dzięki za wsparcie, już wygraliśmy – takie komentarze to niezła nagroda:)

  17. Sisters92 14 marca, 2016 at 11:54 Odpowiedz

    Nawet jeżeli nie wygracie, to i tak zwyciężyliście. Tak zaangażowanych i wiernych czytelników wypada tylko pozazdrościć. A w piątek będziemy trzymać kciuki!

    • Ania 14 marca, 2016 at 13:25 Odpowiedz

      Chętnie poprowadzimy i coś w telewizji;)) a tak serio to szykujemy też coś w wersji video;)

      bardzo dziękujemy za miłe słowa!

  18. Ania M. 14 marca, 2016 at 18:43 Odpowiedz

    Mi się udało wczoraj przeczytać, ale skomentować niestety już nie. 🙁
    Uwielbiam czytać posty, w których odkrywacie swoje emocje, cząstke siebie, są bardzo prawdziwe! 🙂 To jest piękne! 🙂 Ja trzymam za Was mocno kciuki w tym roku i czytam Was regularnie od prawie dwóch lat i widzę jak się zmieniliście, jako blogerzy. 😉 Jestem Wami zachowycona od A do Z! 🙂
    Chciałabym być takim zgodnym i wspaniałym małżństwem jak Wy! 🙂 :*

    • Ania 14 marca, 2016 at 21:40 Odpowiedz

      dzięki za tak przemiłe słowa! to duża odpowiedzialność spełnić oczekiwania takich boskich czytelników!
      pozdrawiamy!