Moja stylizacja - weekend total look

DSC00182

Nie mogłam inaczej nazwać też stylizacji. Jest niesamowicie wygodna! Kojarzy mi się z błogim weekendem w Trójmieście, który właśnie za nami.

Choć tym razem przyjechałam "nad morze" sama, na szczęście Kuba dołączył do mnie (i zabrał po drodze moich rodziców z Łodzi).
Mieliśmy, więc bardzo rodzinny weekend, a  właściwie to następną"parapetówkę", ponieważ w sobotę dołączyli do nas kolejni goście, którzy nasze mieszkanie widzieli po raz pierwszy - było przemiło!!

A ja w piątek miałam przyjemność być w Gdańsku na otwarciu salonu nowej marki Femestage, której dyrektorem kreatywnym jest Eva Minge.
Marka bardzo przypadła mi do gustu, a dziś mam na sobie marynarkę z najnowszej kolekcji - jestem przekonana, że pojawi się jeszcze w niejednej wiosennej i letniej stylizacji.

Mam nadzieję, że wszyscy cieszyliście się takim pięknym i słonecznym weekendem??

    DSC00147 (719x1280) DSC00153 DSC00168 DSC00178 DSC00193 DSC00158 DSC00199 (719x1280) DSC00226 (719x1280) DSC00234 (719x1280) DSC00245 (719x1280) DSC00239 (1280x821) DSC00273 (1280x710) DSC00274 (677x1280) DSC00252 (719x1280) DSC00297 (1280x719) DSC00262 (706x1280) DSC00311 DSC00312 DSC00321

*marynarka Eva Minge Femestage

spodnie By Insomnia

bluzka By Insomnia

kurtka Yoshe

buty Ryłko

torebka Michael Kors

okulary Max Mara

zegarek Swatch

kolczyki By Dziubeka

Ona: Właściwie to melduję się z autostrady!

On: A "On" pozdrawia i życzy Wam udanego tygodnia!:)

53 comments

    • fashionable 13 kwietnia, 2015 at 12:42 Odpowiedz

      Dziękuję;)
      za miłe popołudnie jeszcze raz też dziękuję:)
      Jeśli chodzi o buty, to już dawno żadne aż tak mi sie nie spodobały:)

  1. Karolina 12 kwietnia, 2015 at 21:45 Odpowiedz

    Wszystko rewelacyjne! Zakochałam się i w butach i w marynarce i spodniach… do tego boski zegarek, kurtka i okulary:) świetnie wyglądasz, a i morza zazdroszczę:)

  2. Hania 12 kwietnia, 2015 at 22:47 Odpowiedz

    Aniu wyglądasz świetnie! Wspaniale łączysz ze sobą poszczególne elementy garderoby. Marynarka ma genialny kolor i chętnie zobaczę ją w innych zestawieniach:) Pozdrawiam:)

    • fashionable 13 kwietnia, 2015 at 12:50 Odpowiedz

      Dziękuję za przemiły komentarz. Lubię ubrania, które można rozmaicie łączyć, więc myślę, że marynarkę wykorzystam na maksa!:)

  3. Hania 12 kwietnia, 2015 at 22:48 Odpowiedz

    Aniu wyglądasz świetnie!!! Wspaniale łączysz ze sobą poszczególne elementy garderoby. Marynarka ma genialny kolor i chętnie zobaczę ją w innych zestawieniach:) Pozdrawiam:)

  4. Natalia 13 kwietnia, 2015 at 14:19 Odpowiedz

    Prześlicznie wyglądasz! Wszystko świetnie gra, kolory, fasony… pięknie to połączyłaś! jaki to model spodni?? i gdzie są sklepy tej marki Evy Minge?

  5. Aldona 14 kwietnia, 2015 at 08:04 Odpowiedz

    Super stylizacja.Masz zmysł do łączenia kolorów,fasonów do pozazdroszczenia 🙂
    Buty i marynarka – bajka o reszcie nie wspomnę.
    A morze …

  6. Ania 14 kwietnia, 2015 at 15:01 Odpowiedz

    Aniu!! Stylizacja jest wspaniała, wyglądasz pprzepięknie i najchętniej przebralabym się w to wszystko co masz na sobie!! 🙂
    Normalnie promieniejesz!! :*

  7. Anetta 15 kwietnia, 2015 at 15:32 Odpowiedz

    Aniu! jak zwykle piękna. Już od miesiąca zastanawiam się nad kupnem twoich butów od Ryłko. Napisz czy boki tej białej podeszwy szybko się brudzą.Trochę tego się boję.

    • fashionable 16 kwietnia, 2015 at 10:26 Odpowiedz

      Wiesz co póki co byłam w nich 3 razy i wyglądają ok( mimo, że zafundowałam im spacer po plaży). Ale to było pierwsze pytanie jakie zadałam w sklepie, pani powiedziała mi, że juz mają przetestowane, żeby w razie czego myc je szczoteczką z delikatnym mydłem. Podobno nie żółkną w razie czego po myciu:)

  8. AniaG 30 kwietnia, 2015 at 16:32 Odpowiedz

    Bardzo ładna stylizacja, zwłaszcza ta pierwsza z szarą narzutką. Ogólnie jestem fanką torebki i jestem na etapie wybrania wzoru dla siebie. Mąż się postarał z prezentem urodzinowym 😉
    Dawno tu nie byłam, ale wróciłam a blog dalej fajny.
    Ania z Londynu.
    ———-
    http://london-lavender.com

  9. Asia 12 marca, 2016 at 12:14 Odpowiedz

    Witam serdecznie. Chciałabym zapytać czy pamięta Pani jak nazywa się ten model spodni?
    P.s. Jest Pani moją modową inspiracją, pozdrawiam ciepło 🙂

  10. Asia 12 marca, 2016 at 15:58 Odpowiedz

    Mam jeszcze jedno pytanie;) Czy w innych stylizacjach w tym czasie ma Pani na sobie również ten sam model w kolorze czarnym?
    Obstawiałam model Judy, bo myślałam, że bez wiązania;)
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia ????