Moja stylizacja - rozkloszowana różowa spódnica

DSC_6022 (1280x850)

Zmiany podobno są dobre, piszecie pocieszając mnie na facebooku.

Nigdy się nie spodziewałam, że jeszcze w tym roku będziemy wyprowadzać się z Trójmiasta... Wyjeżdżając z Łodzi, w której mieszkaliśmy przecież całe życie, myślałam, że można tęsknić, tylko za ludźmi, nie za miastem:

https://fashionable.com.pl/2012/02/20/gdansk/

Dziś wiem, że za miejscami też bardzo się tęskni. I za Trójmiastem to będę szlochać. Tu jest przecież "nasz dom". Nasze miejsce na ziemii. Chociaż patrząc na nasze życie sama zastanawiam się, gdzie będziemy za 5, 10 lat.... Jeśli będziemy żyli oczywiście.

Tym razem Kuba zabrał mnie w nowe miejsce. Zauroczyło mnie całkowicie. Powiedziałam, że gdyby chciał mi się oświadczyć jeszcze raz, to tylko tam:)

Takie sentymentalne pożegnanie z morzem...

Ale nie żegnamy się przecież na zawsze, prawda??

DSC_5536 (850x1280) DSC_5620 (1280x850) DSC_5622 (850x1280) DSC_5627 (850x1280) DSC_5647 (850x1280) DSC_5652 (1280x850) DSC_5667 (1280x850) DSC_5688 (827x1280) DSC_5713 (850x1280) DSC_5726 (850x1280) DSC_5728 (850x1280) DSC_5748 (850x1280) DSC_5751 (850x1280) DSC_5755 (850x1280) DSC_5759 (850x1280) DSC_5766 (1280x850) DSC_5809 (822x1280) DSC_5840 (843x1280) DSC_5869 (1280x836) DSC_5877 (820x1280) DSC_5886 (822x1280) DSC_5905 (836x1280) DSC_5926 (1280x850) DSC_5957 (1280x850) DSC_5959 (1280x850) DSC_5996 (850x1280) DSC_6019 (1280x850) DSC_6085 (850x1280) DSC_6153 (1280x850) DSC_6164 (1280x850)

*spódnica i bluzka Sheinside

szpilki Zara

torebka Zara

okulary Max Mara

opaska Tk Maxx

ramoneska Mango

kolczyki Swarovski

zegarek Michael Kors

Ona: I jeszcze na chwilę zostałam słomianą wdową... Mam  nadzieję, że ta chwila będzie trwała tylko chwilkę.

Zapraszam Was na nasz profil na facebooku i Instagramie, gdzie jestem z Wami na bieżąco:

https://www.facebook.com/fashionablecompl

i

http://instagram.com/fashionablecompl

60 comments

  1. asia 3 listopada, 2014 at 21:30 Odpowiedz

    Stylizacja jak zwykle urocza. Szkoda, że się przeprowadzacie, mam nadzieję, że macie do kogo wracać w Trójmieście, żeby choć trochę ukoić smutek, który pewnie się teraz pojawia.
    Sama wyprowadziłam się z Gdyni 6 lat temu, ale mam tam rodziców, więc wracam co jakiś czas. Planuję wrócić za 3 lata i zostać na zawsze. Nie wiem czy się uda, bo oprócz samej chęci są też kwestie zawodowe. Żeby Cię pocieszyć powiem Ci, że nawet opuszczając tak piękne miejsce można w nowym znaleźć coś fajnego. Nowi ludzie, nowe smaki, nowe magiczne zakątki. I oczywiście ta druga osoba, bo przecież dom jest tam, gdzie nasi najbliżsi.
    Pozdrawiam i życzę dużo siły na nowej drodze (:

  2. Ania Marcok 3 listopada, 2014 at 21:52 Odpowiedz

    Oj Aniu, widzę, że poważne zmiany się dzieją w Waszym życiu. Mam nadzieję, że z czasem pokochasz te nowe miejsce tak samo, jak Trójmiasto. ;*
    Dla pocieszenia, może marnego, powiem, że ja też jestem aktualnie słomianą wdową. Mój chłopak wyjechał do Niemiec…niby na miesiąc na delegację, ale czas pokaże…
    Trzymaj się, jestem z Tobą! ;*

  3. Iza 3 listopada, 2014 at 21:52 Odpowiedz

    Tak jak już pisałam na fb Trójmiasto zawsze będzie mi się z Wami kojarzyć 🙂 napewno będzie mi na blogu brakować tych wszystkich klimatycznych zdjęć ze spacerów no i z mola w Orłowie ale jestem pewna, że w nowym miejscu też odkryjecie całą masę pięknych zakątków! A zresztą jest dokładnie tak, jak piszesz – nigdy nie wiadomo gdzie będziecie np. za rok – może znowu w Trójmieście? 🙂 Trzymam kciuki za bezproblemową przeprowadzkę! 🙂

    • fashionable 4 listopada, 2014 at 22:24 Odpowiedz

      Bardzo dziękuję i bardzo mi miło, że tak piszesz.
      Mam nadzieję, że nadal takie zdjęcia z Trójmiastem w tle będą się pojawiać…

  4. Daisy K 3 listopada, 2014 at 23:52 Odpowiedz

    Dokładnie Ciebie rozumiem bo ja też kocham nasze morze. 🙂 Jak się już przeprowadzisz, czekam na kilka zdjęć. 🙂 Ślicznie wyglądasz i cały ten komplet jest świetnie dobrany.:) Pozdrawiam. 🙂

  5. Enjoy Life Project 4 listopada, 2014 at 08:55 Odpowiedz

    Jaka szokująca informacja! Dopiero co kupiliście mieszkanie, a już wyprowadzka.. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!
    Ja osobiście nie wyobrażam sobie mieszkać poza Trójmiastem – a to już ponad 8 lat jak sie tu przeprowadziłam.

    Mam nadzieję, że będziecie wracać.
    I do tego mam nadzieję, że wyprowadzka nie aż tak daleko..

  6. Ola 4 listopada, 2014 at 10:35 Odpowiedz

    Wyglądasz bosko! Wszystko piękne, ale mnie przydałaby się taka torebka. Pochodzi z nowej kolekcji?? Bo nie mogę jej znaleźć na stronie…

    • fashionable 4 listopada, 2014 at 22:29 Odpowiedz

      Zrobiliśmy generalny porządek w mieszkaniu, trwał oczywiście z przerwami 2 miesiące. Jestem mega szczęśliwa, że w mieszkanku nie ma już “śmieci” i zbędnych rzeczy i absolutnie każde miejsce ułożone jest na nowo. A ubrania (pozbyłam się połowy szafy) i dodatki rozdałam. Jakoś nie potrafię sprzedawać swoich rzeczy… jeszcze się nie nauczyłam.

  7. Aśka Buraczek 4 listopada, 2014 at 16:09 Odpowiedz

    Dwa razy w życiu wyprowadzałam się z miasta do miasta. Za każdym razem było to bardzo trudne i smutne.. Ale okazywało się, że za każdym razem było lepiej i w zasadzie zmiana okazała się być dobra.
    Musisz sobie dać Aniu czas, chociaż wiem, że może być to trudne 😉
    Szkoda, że Was tu z Nami nie będzie! Ale zawsze macie gdzie i do kogo wracać! patrząc na ilość osób, które skomentowały Twoją życiową zmianę i to jaką jesteś osobą – dużo ludzi tu będzie na Ciebie czekać! 🙂
    Życzę Wam powodzenia z całego serca!!! :))))

  8. Corba Style 4 listopada, 2014 at 18:36 Odpowiedz

    Jakoś mi się tak smutno w waszym imieniu zrobiło. Dopiero co się tak ładnie urzadziliście. Ale jak trzeba, to trzeba 🙂
    A stylizacja super. Fajny pomysł na ożywienie czarno białych pasków różem

  9. KasiaPL 4 listopada, 2014 at 21:55 Odpowiedz

    Ale super ta spódnica! bardzo fajnie się komponuje z bluzką 🙂
    Tak jak ktoś wyżej wspomniał, Trójmiasto mi się zawsze z Wami kojarzyło 😀 Powodzenia z przeprowadzką!
    Pochwalcie się dokąd teraz wybywacie? 🙂

  10. Magda Meg fashion 5 listopada, 2014 at 12:12 Odpowiedz

    Piękna spódnica i cudowne zdjęcia. Kocham nasze morze i żałuję, że nigdy nie miałam okazji mieszkać tam dłużej niż podczas wakacyjnych wyjazdów, ale może kiedyś…kto wie 😉 Powodzenia w Łodzi 🙂

  11. Marysia 5 listopada, 2014 at 18:57 Odpowiedz

    Aniu, wyglądasz w tej spódnicy fenomenalnie! Jest idealna! I zdradź mi proszę co to za idealne miejsce, bo może mi się wkrótce przydać na tę okazję 😉
    Gdynia zawsze będzie na Was czekać! Powodzenia!

  12. Kasia 5 listopada, 2014 at 19:51 Odpowiedz

    Wspaniale wyglądasz! Strasznie pasujesz do tego morza:) bardzo będziecie mi się kojarzyć z Trójmiastem:) chyba znam tylko dwa blogi z Trójmiasta, w tym Wasz:)) uwielbiam Was czytać i oglądać:)

  13. simply lifetime 5 listopada, 2014 at 20:39 Odpowiedz

    spódnica jest po prostu obłędna. ja bardzo rzadko chodzę na szpilkach, więc choć jestem wysoka, przy płaskich butach z pewnością straciłaby na atrakcyjności. wyglądasz cudnie!

    nie opuszczajcie Trójmiasta! albo inaczej – wracajcie jak najszybciej! ściskam!

  14. Monika 26 listopada, 2014 at 13:04 Odpowiedz

    Witaj, uwielbiam Twojego bloga, chciałam Ci zaproponować, może chciałabyś skorzystać ze zniżki w New Yorkerze, tu jest link
    http://www.newyorker.de/black-friday/?p=LKBhhN7G
    trzeba się tylko zarejestrować i 28.11 w ten piątek masz na zakupy 30%, jesli nie jestes zainteresowana, możesz linka podrzucić komuś, możesz też wstawić na swojego bloga, żeby ktoś skorzystał, naprawdę warto, bo to jest odejmowane od paragonu, a nie od jednej rzeczy, także możesz kupić ile chcesz 🙂

    Pozdrawiam
    Monika

  15. Kasia D. 8 marca, 2015 at 20:34 Odpowiedz

    uwielbiam połączenie bieli, czerni i fuksji <3
    wyglądasz przepięknie !
    zdjęcia też cudowne 🙂

    pozdrawiam,
    Kasia

    ps. uwielbiam być kobietą za to, że TYLKO kobieta może zostać matką! a nie ma w życiu piękniejszej roli <3 <3 <3