Kocham teatr - Miesiąc Teatru z Grouponem - dla każdego!

jak zostaaa

Tym razem mam dla Was coś wspaniałego!

Kocham teatr od zawsze. Kiedyś chodziłam tam znacznie częściej, wcale nie z powodu filologicznych studiów, po prostu uwielbiałam to!

Sztuki klasyczne, komedie, czy opery... właściwie nie ma dla mnie znaczenia - zapach teatru dużo rekompensuje.

Widziałam wiele sztuk od tych kultowych jak Szalone Nożyczki, Mayday, Upiór w Operze, zachwycałam się monologami  Bronisława Wrocławskiego jeszcze w Łodzi (jak choćby Czołem wbijając gwoździe w podłogę), byłam na wielu operach w Teatrze Wielkim (z Carmen nawet wyszłam , bo nie mogłam przeżyć, że do takiej roli wzięli najstarszą i najmniej atrakcyjną aktorkę - no zupełnie mi nie pasowała, ale  byłam wtedy młodziutka i nie rozumiałam, że po prostu musieli zaangażować najzdolniejszą). W zeszłym roku mój mąż zrobił mi cudowny prezent i zabrał mnie na moje urodziny do Teatru Muzycznego w Gdyni. Stworzył do tego cudowną oprawę: już kilka dni przed urodzinami kazał mi kupić sobie elegancką sukienkę (i nie powiedział po co), a o północy, kiedy jeszcze sprzątaliśmy, puścił "Urodziny" Edyty Bartosiewicz i wręczył mi dwa prezenty, w tym zaproszenia na spektakl - byłam zachwycona!

https://fashionable.com.pl/2013/12/02/moja-urodzinowa-stylizacja-mala-czarna/

Wczoraj miałam ogromną przyjemność znów być w teatrze. Tym razem na "Jak zostałam wiedźmą" - sztuka jest grana w teatrze Studio w Warszawie.

To świetna opowieść, w pewnym sensie bajka, dla młodszych, ale także tych starszych widzów.  Autorką spektaklu jest Dorota Masłowska.

Sztukę zdecydowanie Wam polecam, także ze względu na świetną grę aktorską!

I tym samym gorąco chciałabym Was zachęcić do odwiedzania  teatru. To wspaniały sposób na przechwycenie niesamowitych emocji, które płyną ze sceny, wspaniały pomysł na spędzenie wieczoru, na wyjście ze znajomymi czy ukochaną osobą, pomysł na prezent!

W październiku sytuacje znacznie ułatwia nam portal zakupów ze zniżkami -  Groupon, który wspiera wydarzenia kulturalne.

Dzięki stronie, która promuje akcje Miesiąc Teatrów możemy nabyć bilety na spektakle w wielu miastach Polski w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szczegóły i oferty znajdziecie tu:

http://www.groupon.pl/occasion/czlowieku-troche-kultury

Z raportu CBOS wynika, że liczba ludzi odwiedzających teatry w Polsce jest najwyższa od 26 lat  - to optymistyczne dane i dowód na to, że kultura w naszym kraju jest obecna w życiu ludzi.  Miesiąc Teatrów - projekt Groupon to inicjatywa, która ma na celu sprawienie ludziom przyjemności, zachęcenie do wyjścia z domu i spędzenia ciekawie czasu wolnego. Ta akcja jest misją ułatwienia dostępu do szeroko pojętej kultury. Na stronie znajdziecie aktualne atrakcyjne oferty.

Brawo Groupon!

A Wy lubicie chodzić do teatru??

jak

jak zosta

jak zos

jak zostaa

20141009_174122

20141009_174040

Ona: I chcę więcej!

On: Powinniśmy zacząć chodzić do teatru regularnie.

Ona: Pamiętam jak zabrałam Cię pierwszy raz... wtedy byłeś jeszcze moim kolegą:)

On: Krótko nim byłem;)

#zdjęcia spektaklu pochodzą ze strony Teatru Studio

25 comments

  1. Sylwia 10 października, 2014 at 14:46 Odpowiedz

    Dziękuję Ci że o tym napisałaś, mam w październiku urodziny i mąż już wspominał że może byśmy się wybrali do teatru (zabrałam go kiedyś i mu się spodobało), także podsunę mu groupona żeby nie musiał wydawać za dużo na bilety 🙂 Pozdrawiam

    • fashionable 13 października, 2014 at 19:19 Odpowiedz

      Polecam! Ja uwielabim teatr i żałuję, że tak rzadko teraz chodzimy. Kiedyś to było na porządku dziennym niemal.. raz nawet pewien aktor z czasie przerwy w sztuce pokazał mi całe zaplecze teatru, niesamowita magia taki teatr:)