Moja stylizacja – sesja Make Up Factory

Dziś część druga naszej makijażowej sesji zdjęciowej  z Make Up Factory. Makijaż krok po kroku znajdziecie tu:
https://www.fashionable.com.pl/2013/07/29/moj-makijaz-z-make-up-factory/

Ponieważ był piękny, słoneczny dzień na zdjęcia plenerowe wybraliśmy się na moje ukochane Orłowo. Jak widzicie postawiłam na kolor. W Łodzi podczas urlopu odkryłam rosyjski sklep z ubraniami Oodji (W Porcie Łódź), a ponieważ trwała wyprzedaż nabyłam kilka rzeczy (znacie ten sklep?).
Ta bluzka zauroczyła mnie przede wszystkim kolorem, ale i ciekawą kokardą.

Zapraszam Was również na stronę Ani Żywieckiej - mojej makijażystki z dzisiejszej sesji
i koleżanki. Jeśli Wy macie również ochotę na bajeczny makijaż, warto się umówić! A portfolio Ani jest naprawdę bogate...

http://anjazywiecka.wix.com/gdansk

Życzę Wam pięknego, słonecznego dnia!:)

* spodenki Benetton 89 zł (wyprzedaż), bluzka Oodji (69 zł - wyprzedaż),
buty Zara 199 zł (wyprzedaż 2 lata temu), torebka Solar outlet 29 zł, perłowe kolczyki i bransoletka  Apart - prezent

Ona: No i mamy na facebooku 901;) Dzięki:*

https://www.facebook.com/fashionablecompl

51 comments

    • fashionable 1 sierpnia, 2013 at 09:48 Odpowiedz

      Dziękuję:) Tak się jakoś wszyscy przyzwyczaili do tych moich niebieskich makijaży, że jak umaluje się w innych kolorach, to każdy się dziwi:)

  1. sept 31 lipca, 2013 at 10:45 Odpowiedz

    piękny makijaż, śliczna bluzka, cudne miejsce, boskie zdjęcia:) całość-rewelacja! Aniu ale Ci szybko rosną włosy, już masz takie długie:)

  2. Monia 31 lipca, 2013 at 14:46 Odpowiedz

    Nie lubię za bardzo słodzić na blogach, ale… Bluzka jest przepiękna, buty jak marzenie, a makijaż-nawet nie wspomnę! I jaka piękna opalenizna na nogach! Zżera mnie zazdrość! :)

  3. antii 31 lipca, 2013 at 18:12 Odpowiedz

    wietna i prosta stylizacja, makijaż dodaje uroku :)
    Nie słyszałam, że w Porcie jest taki sklep, ale jak będę to się rozejrzę. A dokładniej, w którym miejscu ?

    • fashionable 1 sierpnia, 2013 at 09:50 Odpowiedz

      Oj w którym miejscu to nie wytłumaczę, ostatnio nie jestem w Porcie na bieżąco, chyba od ślubu byłam tam pierwszy raz w te wakacje. Ale z pewnością z pomocą informacji znajdziesz:)

  4. Paulina 1 sierpnia, 2013 at 09:52 Odpowiedz

    Piękna sesja! Uwielbiam oglądać Wasze zdjęcia. I bardzo optymistyczny ten blog. Chce się tu wchodzić codziennie!:)
    pozdrawiam z dalekiego południa Polski:)

  5. kamila 1 sierpnia, 2013 at 16:03 Odpowiedz

    sliczna bluzeczka i ogólnie piękne zdjęcia… umiesz pozować :) a jak się czujesz z zielonymi cieniami na powiekach? myślę, że też wyglądałabyś bajecznie :) oo, albo pomarańczowe, taka mała odskocznia od niebieskiego ;)

  6. Pepe 2 sierpnia, 2013 at 00:45 Odpowiedz

    Hmmm, no i co ja mam powiedzieć?
    Cudo? Cud miód i orzeszki? Fantastycznie? Ideolo? Aaaa wybierz sobie co chcesz, bo podoba mi się wszystko, po prostu ;D
    xoxo

  7. Kasia 4 sierpnia, 2013 at 10:11 Odpowiedz

    Masz przepiękne nogi, stylizacja bardzo bardzo mi się podoba, ta mała, ale wyrazista torebka jest genialna w połączeniu z resztą. Tylko makijaż wydaje mi się, że mógłby być troszkę delikatniejszy. Pozdrawiam:)

  8. Paula 4 sierpnia, 2013 at 16:29 Odpowiedz

    Piekny makijaz, a nogi jeszcze lepsze. Masz idealna figure a wbrew pozorom to nieczeste przy niskim wzroscie. Naprawde. Jestem kobieta i mezatka, ale gdybym byla facetem, to bym strasznie zazdroscila Kubie.