Moja stylizacja – róż z granatem

Inspiracją do stworzenia tej stylizacji był dla mnie pokaz Macieja Zienia. Połączenie kolorystyczne tej sukienki bardzo mi się spodobało:

Ostatnio kupioną w H&M granatową bluzkę postanowiłam więc  zestawić z różem.
Najbardziej wiosennym akcentem stylizacji jest z pewnością torba - nabytek z barwnego Nine West (lubicie ten sklep?). Połączyłam również 3 perłowe bransoletki Apart. Swoją drogą bransoletki z pokazu Macieja Zienia (również z Apartu, który współpracuje z projektantem) także bardzo przypadły mi do gustu (zwłaszcza złote):

Idealne na lato!

Zapraszam Was na nasz spacer:)

Ona: Na facebooku jest nas 816:)

On: I zapraszamy wszystkich, których z nami jeszcze nie ma;)

https://www.facebook.com/fashionablecompl

54 comments

 1. gocha 20 maja, 2013 at 08:09 Odpowiedz

  Kochana, jaki dokładnie model kolczyków- perełek masz w tej stylizacji? Są piękne, podobnie jak połączenie perłowych bransoletek :) Pozdrawiam Piękną Parę!!!

 2. Sylwia 20 maja, 2013 at 20:25 Odpowiedz

  wietne połączenie, ja uwielbiam granatowy kolor to taka moja druga czerń, ale myślę, że przez wiele osób granat nie jest odpowiednio doceniany. Dla mnie to też jedyny poz czernią kolor dopuszczalny w tzw. total look’u.

  • fashionable 21 maja, 2013 at 08:47 Odpowiedz

   Zgadzam się z Tobą! Ja sama go nie doceniałam, a przez lata uważałam, że to kolor dla wybranych i pasuje bardzo niewielu osobom… Kilka lat temu tak sobie przeczytałam „blue is new black” i chwyciłam to banalne hasło:) Od tamtej pory zaczęłam śmielej podchodzić i niebieskości i granatów, które bardzo polubiłam.

  • fashionable 21 maja, 2013 at 08:49 Odpowiedz

   To jest genialny pomysł! Nie wpadłam na to pewnie dlatego, że nie mam takich w swojej szafie, ale chyba mnie zainspirowałaś!
   Dzięki:)
   pozdrawiam

 3. ciornaofca 21 maja, 2013 at 22:24 Odpowiedz

  to połączenie kolorow jest piękne, u mnie w pracy też często je łączymy :) także granat z pomarańczem :)
  bransoletki sa cudowne :)
  pozdrowienia dla mojej ulubionej pary ;)

Leave a reply