Moja stylizacja – granatowe perły

Miało być morze, jest beton. Miała być zwiewna jedwabna spódnica, jest sukienka. Miała być pogoda, a padał deszcz. No cóż, nie wszystko zawsze może być zgodne z planem. Zgodnie z planem żakiet chanelka pasuje do pereł.

* sukienka Mango 59 zł (wyprzedaż)

* żakiet I Blues (kupiony w salonie Marella) prezent

* szpilki Zara 169 zł (wyprzedaż)

* torebka Solar outlet

* perły Apart - naszyjnik + 2 bransoletki

Ona: Ależ ja mam potrzebę zmian!

On: Mam nadzieję, że mówisz tylko o ubraniach:)

41 comments

  • fashionable 14 maja, 2013 at 12:20 Odpowiedz

   Wiesz co, to jest zabawne, ale w Łodzi było dużo łatwiej! W Trójmieście ciągle spotykam jakieś deptaki, kocie łby, drewniane pomosty.. ;)

   • Agnieszka 14 maja, 2013 at 20:18 Odpowiedz

    Przepraszam za pytanie. Jeśli nie chcesz zdradzić to zrozumiem;-)
    Zapytałam dlatego iż ze zdjęć wydaje mi się że jesteśmy podobnej „postury”. Sama jeszcze do niedawna ubierałam się bardziej sportowo a dzięki Twoim stylizacjom przekonuję się do bardziej kobiecych ubrań:-)

     • Agnieszka 16 maja, 2013 at 12:53

      Faktycznie troszkę jesteśmy „podobne” jeśli chodzi o posturę. Z tą różnicą że jesteś wyższa ode mnie 5 cm. Natomiast ja noszę rozmiar 36/38. Teraz twoje dotychczasowe stylizacje jeszcze bardziej mi się podobają,bo podpowiadają mi czego mogę przestać się obawiać i radzą co i jak ze sobą zestawiać aby wyglądało świetnie:-)
      Moją czerwoną szminkę już mam teraz muszę znaleźć mój bardziej niż dotychczas kobiecy styl

 1. anka 14 maja, 2013 at 22:26 Odpowiedz

  czesc! masz drobna budowe ciala i szczuple nogi. te buty na platformie pod stopa nie pasuja ci. lepiej, ladniej, zgrabniej etc. wygladalabys w „normalnych” butach na obcasie. najepiej zrob sobie zdjecie w takich i takich, i porownaj po prostu.
  pozdrawiam

 2. Sofismatos 15 maja, 2013 at 13:16 Odpowiedz

  z bardzo dużą dozą klasyczne elgancji i klayki w stylu Coco Chanel, jednak bez zbędnego postarzania :) dla mnie strzał w dziesiątę i pięknie przede wszytskim :)

Leave a reply