Zniżki na zakupy

Wraz z nadejściem nowego sezonu, poza nowymi kolekcjami pojawiają się ...zniżki. Bo lubimy kupować ze świadomością, że płacimy mniej i łatwiej wydajemy pieniądze (no łatwiej się tłumaczymy...).

Poza zniżką w Cubusie -30% w ten weekend (o której pisałam na facebooku), widziałam jeszcze strefy wyprzedażowe w H&M, czy promocję w Sephorze na marki własne (zwłaszcza linia kąpielowa i pielęgnacyjna 2+1).
Więcej zniżek znajdziemy w modowych magazynach. Twój Styl przygotował pokaźną ofertę rabatową do wielu sklepów. Można z nich skorzystać toż po świętach 6-7 kwietnia 2013.  Adresy znajdziecie tu:

http://www.styl.pl/o-nas/news-stylowe-zakupy-spis-marek,nId,939533

Tradycyjnie znajdziemy także zniżki w urodzinowym numerze Glamour, do wykorzystania już 13 kwietnia:

http://www.glamour.pl/indeks-marek-230

W niektórych galeriach z pewnością spotkamy się też z "weekendami zniżek" lub "nocnymi zakupami". Korzystacie z takich akcji?

Wiecie o jeszcze innych zniżkach??:) 

On: Ja nic nie wiem... 😉

Ona: Lipcowe wyprzedaże już niedługo:) (jak ten czas leci;( )

38 comments

  1. diana 24 marca, 2013 at 13:28 Odpowiedz

    a ja dzisiaj zaopatrzyłam się w piękną bransoletkę z serii fun fun z Apartu:) więc promocje jak najbardziej polecam:)

  2. Amanda 24 marca, 2013 at 14:16 Odpowiedz

    Fajna sprawa te zniżki. Ja ostatnio skorzystałam pierwszy raz z tych kuponów w JOY. Fajnie że tutaj już wypisali do których sklepów są zniżki bo takiej informacji mi właśnie brakowało. Nie kupuję kolorowych magazynów więc fajnie jest upewnić się wcześniej czy są zniżki sklepów do których chodzimy i wiemy że tam coś znajdziemy :)

  3. adorable 25 marca, 2013 at 22:57 Odpowiedz

    Z tego co pamiętam – w tamtym roku udało mi się skorzystać ze zniżek, które były w Glamour. Teraz przeglądałam listę sklepów – jednak nie skorzystam, ponieważ nie widzę zbyt wielkiego wyboru. Za to na pewno przejrzę listę „Twojego Stylu” – może tutaj będzie lepiej. :)

Leave a reply