50-ta rocznica śmierci Marilyn Monroe

Marilyn zmarła już 50 lat temu (5 sierpnia) jednak jest wiecznie żywa! Ikona -  a takich jest naprawdę niewiele. Polecam Wam film "Mój tydzień z Marilyn", jeśli ta kobieta też Was intryguje... Jej kontrowersyjne życie, trudne dzieciństwo, urok, spektakularna kariera, przykre niespodzianki show biznesu, niebezpieczne związki i samotność... czy znamy całą prawdę o Monroe??!

O moich gadżetach z M.M. pisałam już w innym poście:

https://www.fashionable.com.pl/2012/06/21/marilyn-m-i-czerwona-pomadka/

Jak pisałam ostatnio odwiedziła mnie moja 5 letnia chrześnica Martynka i dostałam od niej w prezencie piękne puszki z Marilyn, w związki z ogromnymi zawirowaniami i totalnym brakiem czasu jeszcze ich nie zagospodarowałam, ale już miło mi się na nie patrzy! Piękny to prezent. Odnośnie braku czasu to rzeczywiście nawet blog został ostatnio opuszczony, jednak wracamy z nowymi pomysłami, tradycyjną, a może nawet lepszą częstotliwością, a także z utęsknieniem:) Dziękujemy za  maile - wszystko u nas w porządku, a życie wraca do normy.

On: Tęskniłaś za blogiem chyba... 🙂

Ona: Ogólnie mówi się za blogiem, ale przecież blogi i czytelników tworzą żywi ludzie! Tęskni się za ludźmi... 🙂 Oglądaliście "Mój tydzień z Marilyn"?

31 comments

  1. Dulce 7 sierpnia, 2012 at 13:22 Odpowiedz

    Powiem szczerze że jakoś specjalnie nie interesowałam się samą Marilyn, ale chyba obejrzę sobie ten film, jakoś mnie zainspirowałaś:D Puszki świetne!!:)

Leave a reply