Moja stylizacja – paski

Na szczęście skończyły się czasy, kiedy kropki nie pasowały do kratki, babcina torebka była brzydka, rękodzieło dla biednych,  a poziome paski dla wysokich.  Teraz nosimy co chcemy i się tym szczycimy, nie musimy podobać się wszystkim, ale się nie chowamy, vintage króluje od wielu sezonów i chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Ślubne szpilki już nie są takie całkiem ślubne i nadają się do ponownego wielokrotnego użycia. Ulice pięknieją. Mężczyźni zaczynają myśleć, co na siebie zakładają. Matki wymieniają ciuchy  z córkami, żony podkradają dodatki od mężów. A klasyka od zawsze się sprawdza. Dla każdego coś miłego. Jest fajnie.

* spodnie H&M 79 zł, sweter River Island 65 zł (wyprzedaż), zegarek Guess - prezent


* sukienka H&M 39,90 zł

* sweter Marella ~180 zł (zeszłoroczna wyprzedaż 70%)

* szpilki ślubne Zara 199 zł (wyprzedaż)

* bransoletka i kolczyki Lilou - prezent

Ona: Stylizacje w Twoim Stylu skłoniły mnie do przemyśleń:) A poza tym chyba mam fazę na "blue"...

On: A ja myślę, że możecie polubić nasz profil na facebooku:)

https://www.facebook.com/fashionablecompl

*

80 comments

  1. famfaramfam 18 lipca, 2012 at 14:53 Odpowiedz

    po pierwsze – genialny kolor włosów!
    po drugie – sweter jest obłędny, chętnie bym Ci go ukradła ;)
    po trzecie – świetny makijaż!
    po czwarte – ładna sukienka, pieknie leży ;)

    • fashionable 19 lipca, 2012 at 11:51 Odpowiedz

      Własnie o to mi chodziło, że jesteśmy i mamy większe możliwości na bycie bardziej otwartymi, mamy większy dystans do siebie i do mody. A granice myślę, że wszędzie są, w modzie również, ale znacznie poszerzone od jakiegoś czasu.

    • magi 18 lipca, 2012 at 18:55 Odpowiedz

      P.S. Bardzo podoba mi się sweter Kuby, ciekawe wykończenie z tymi guziczkami.
      P.S. 2 Jak zwykle zachwycam się Twoimi nogami:) nie mogę się doczekać postu na temat utrzymywania formy przez Ciebie, min. odżywianie, aktywność fizyczna itd.:)

      • magi 18 lipca, 2012 at 19:00 Odpowiedz

        P.S. 3 Aniu masz piękne czoło i super wyglądasz na zdjęciach gdzie zaczesujesz grzywkę ręką. Pokaż nam kiedyś fryzurę z zaczesaną grzywką, jestem pewna, że będzie Ci ładnie.

      • fashionable 19 lipca, 2012 at 12:15 Odpowiedz

        Hm… po prostu jestem dość aktywna i dość dobrze się odżywiam – moja rodzina i znajomi zawsze się śmieją, że jak ktoś ma problem z wagą to powinien przyjść pomieszkać ze mną. W życiu nie stosowałam żadnej diety, ale chyba dość mądrze jem, choć mam też swoje słabości:)) Jednym słowem nie katuję się:)
        ps. nam też od razu bardzo spodobał się ten sweter:)

        • magi 19 lipca, 2012 at 12:29 Odpowiedz

          To kiedy mogę do Ciebie przyjechać?;) hihihihi mnie właśnie gubią moje słabości, chociaż wszyscy twierdzą, że nie powinnam się ograniczać, bo wyglądam dobrze, ale wiadomo każdy ma swoje kompleksy i mankamenty, które chciałby w sobie poprawić;) wczoraj byłam pobiegać także mobilizuję się do aktywności;)

          • fashionable 19 lipca, 2012 at 12:53

            Całe wakacje mamy gości, więc kolejni by nas nie zdziwili:) My razem z Kubą jeździmy rowerami, zimą chodziliśmy też na siłownię:) A kompleksy ma chyba każda z nas…

          • magi 19 lipca, 2012 at 13:36

            artowałam;) w niedzielę z mężem i starszą córką byliśmy pojeździć rowerami po lesie. Od marca chodzilam na aerobik, ale przez wakacje jest teraz przerwa. Od września znów zaczynam. A teraz poprzestanę na bieganiu i rowerze. Super, ze Wy też tacy aktywni. nie ma to jak mieć pomysł na wspólne spędzanie wolnego czasu. Bardzo mi się podobacie!:)

          • fashionable 19 lipca, 2012 at 15:38

            To jest super, jak para potrafi robić coś razem, razem dbamy o swoją aktywność fizyczną i jednocześnie spędzamy razem cenny czas…

    • fashionable 19 lipca, 2012 at 11:53 Odpowiedz

      Moje ulubione – nie oddam;) Ale w Zarze jest teraz kilka wersji tego modelu (jak co roku) w świetnych cenach, 129 zł – ja nabyłam czarne koronkowe – polecam:)

  2. asja 18 lipca, 2012 at 17:27 Odpowiedz

    ja tez mam faze na blue – zaczelo sie od niebieskiej sukienki… :) doszla spodnica, a teraz dodatki… i nadziwic sie nie moge, bo ja do tej pory to tylko czern, czerwien i fiolet, a tu mnie nagle ciagnie do niebieskiego i nic na to poradzic nie moge… i kupuje to niebieskie :)

    • fashionable 19 lipca, 2012 at 12:00 Odpowiedz

      Na pewno się z Tobą zgodzę, że moda zrobiła się też trochę „ślepa”, a im dziwniej tym lepiej (często tak jest w świecie blogowym), zupełnie się na to nie godzę, bo totalna awangarda nie jest w moim stylu i pokazuje to w czym czuję się naprawdę dobrze. To samo dotyczy pewnej klasyki miejsc, rodzaju uroczystości – są miejsca gdzie strój od zawsze – i moim zdaniem na zawsze – powinien być choć minimalnie elegancki, a przy dzisiejszym wyborze nie jest to trudne, drogie czy nieosiągalne. Natomiast nie ukrywam, że czuję się dużo bardziej otwarta niż np. 5, 10 lat temu. Bardzo otworzył mnie też Kuba i właśnie blog.

    • fashionable 19 lipca, 2012 at 12:10 Odpowiedz

      Powiem szczerze, że świetnie się sprzedawały nawet po 600 zł, a ja miałam możliwość odłożenia go po znajomości:) I to mój ulubiony sweter:)

  3. Pudlo Manka 18 lipca, 2012 at 23:26 Odpowiedz

    Nie wiem, czy dodał się mój poprzedni komentarz;/ Więc napiszę jeszcze raz :) . Sukienka jest po prostu śliczna i leży idealnie, szpilki są fantastyczne a całość idealnie ze sobą współgra :) ).

  4. Papaja 18 lipca, 2012 at 23:28 Odpowiedz

    No tak, nastały czasy, kiedy w modzie wszystkie chwyty dozwolone ;-) I to jest fajne! Sweter genialny! I po prostu zazdroszczę umiejętności wykonywania makijażu oka :(

  5. magda 19 lipca, 2012 at 08:06 Odpowiedz

    Pięknie wyglądacie, a to co napisałś o wolnosci w modzie i ogólnym szaleństwem z dodatkami, kolorami fakturami to szczera prawda.
    Fajnie, że Polki mają coraz więcej odwagi i ochoty eksperymentować i robią to naprawdę dobrze.
    Twoja sukienka jest prześliczna i jak zawsze idealny makijaż – cudo

    • fashionable 19 lipca, 2012 at 12:17 Odpowiedz

      Moja spodobała mi się w sklepie, a teraz prawie 2 miesiące leżała w szafie i miała swój debiut w tym tygodniu – już się bardzo polubiłyśmy:) Jest z fajnej bawełny.

  6. sept 19 lipca, 2012 at 13:54 Odpowiedz

    wietna sukienka, dzisiejsza moda jest dość ciekawa, tak jak mówisz wszystko ze wszystkim można łączyć, fajnie ale połączenia różu i czerwieni albo pasków z grochami chyba nigdy się nie przekonam:)

  7. Beauty in English 19 lipca, 2012 at 14:55 Odpowiedz

    liczna ta sukienka, chyba się po nią wybiorę, czy ja dobrze kojarzę, że jest jeszcze w sklepach? Buty w ogóle nie wiem co powiedzieć, świetne, uwielbiam jak dziewczyny wybierają na ślub, że tak powiem zwykłe buty, a nie te dostępne w salonach, sama też miałam buty, które potem wielokrotnie wykorzystałam:)