Wielkanocne!

Od jakiegoś czasu planuję przygotowanie nadchodzących świąt. Są to moje ulubione święta.  Przygotowuję się do nich pod każdym względem. Przyjemność sprawia mi także dekorowanie mieszkania, pierwszy raz mojego małżeńskiego stołu:) W outlecie Almi Decor  ( w którym są również produkty Flo) znalazłam takie cuda.


Myślicie, że dużo zapłaciłam za taką torbę??:)

W Almi Decor po zrobieniu zakupów, 10% ich wartości dostajemy na karcie, do wykorzystania  na kolejne zakupy. My mieliśmy po wcześniejszych zakupach do wykorzystania chyba 28 zł, dodatkowo od zakupów w ten weekend w outlecie było 20% zniżki, tak więc za zakupy zapłaciliśmy niecałe 50 zł:)

Pastelowe jajeczka (3,99 zł), barwniki do jajek (0,99 zł) zakupiłam w Pepco, czekoladowy zając Lindt - Biedronka 5,49!

Ona: Już nie mogę się doczekać:)

On: Ja bardziej!

15 comments

 1. Annuullaa 5 kwietnia, 2012 at 12:41 Odpowiedz

  więta Wielkanocne są takimi (jak dla mnie) świętami magicznymi:)
  jednak w tym roku tak wyszło, że w niedziele mam wesele a w lany poniedziałek poprawiny, hmmm troszkę dziwne jak dla mnie te święta będą….

 2. Cysia 5 kwietnia, 2012 at 20:50 Odpowiedz

  W wielkanocnej kolekcji Flo jestem zakochana, rozkwilałam się w sklepie, w końcu skusiłam się, z tym, ze na świnkę skarbonkę z innej kolekcji, bo wybór króliczków za duży ! :) ))

  • fashionable 6 kwietnia, 2012 at 11:40 Odpowiedz

   To prawda, mają bardzo ciekawe rzeczy:) W Almi Decor i Flo mają też pięknie wyeksponowane rzeczy, aż chce się je wszystkie mieć:)

Leave a reply