#WeLovePhoto czyli ASUS ZenFone 4 i konkurs dla Was

DSC_8346

Jakiś czas temu mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w europejskiej premierze czwartej generacji  smartfonów ASUS ZenFone 4, która odbyła się w Rzymie.  Relację z tego wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ.

Dziś wspomnieniami wracam do naszego cudownego rzymskiego wyjazdu, a na moich zdjęciach możecie podejrzeć nie tylko mój piękny telefon, ale też pamiątki z wyjazdu - klimatyczne pocztówki, które lada chwila oprawię w ramę.

DSC_8320 DSC_8357

ASUS ZenFone 4 Selfie Pro poza świetnym wyglądem, wydajną baterią ma świetny podwójny aparat  z przodu obudowy, dedykowany właśnie selfie.   Możemy nim także nagrywać bardzo dobrej jakości filmy w 4K, a więcej pisałam o nim TUTAJ.

Wiem, że mój telefon bardzo Wam się spodobał, dlatego mam dla Was niesamowitą niespodziankę! Aż 2 telefony ASUS ZenFonedo wygrania! Wspomniany już ZenFone 4 Selfie Pro i ZenFone 4. Ponieważ motywem tej linii jest #WeLovePhoto, zapraszam Was do nieco kreatywnej aktywności:

  1. Zrób dowolne zdjęcie, które będzie nawiązywało do pasji, marzeń lub miłych wspomnień i wstaw je na swoim profilu na instagramie. Poza swoim dowolnym opisem dodaj hashtagi #WeLovePhoto #ASUSfashionable i oznacz nasz profil na instagramie @fashionablecompl a także profil ASUS Polska @asuspl -> liczy się kreatywność - w końcu wszyscy kochamy zdjęcia!:) -> jedna osoba może wstawić maksymalnie 5 zdjęć (ale wystarczy jedno, żeby wziąć udział w konkursie)
  2. Konkurs trwa od dziś tj. 11.12.2017 do 16.12.2017 do północy
  3. Wyniki zostaną ogłoszone maksymalnie do 19 grudnia, więc jeśli szybko otrzymamy adresy zwycięzców, nagrody wyślemy do Was jeszcze przed świętami!::)
  4. Mamy dla Was dwa smartfony - ASUS ZenFone 4 Selfie Pro w kolorze czerwonym i ASUS ZenFone 4 w kolorze białym -> oznacza to, że wygrywają 2 osoby!
  5. Udział w konkursie wezmą tylko zdjęcia, które będą posiadały dwa wymagane hashtagi, a także dwa oznaczenia profili
  6. *Jeśli nie posiadacie profilu na instagramie, to choć jest to preferowana forma, możecie dodać zdjęcie na swoim facebooku -> należy dodać takie same oznaczenia, a także link do dodanego zdjęcia w komentarzu pod tym postem.
  7. Inspiracji możecie szukać wszędzie, ale także na stronie ASUS TUTAJ -> znajdziecie tam także modele telefonów, które są do wygrania.
  8. Polubcie także nasz profil na instagramie TUTAJ i facebooku TUTAJ

DSC_8319 DSC_8337 DSC_8351 DSC_5343 DSC_5266 DSC_5271 DSC_5269 DSC_5287 asus DSC_5295 DSC_5301 DSC_8340

Wyniki konkursu:

To było baaardzo trudne zadanie!!! Ale dziękujęmy Wam za setki zgłoszeń. Eliminowaliśmy i eliminowaliśmy, z 14 zostało nam 7, później 4 i udało się wyłonić dwie osoby!

Gratulujemy zwyciężom i dziękujemy za ich piękne zdjęcia! <3 Mamy nadzieję, że smartfony ASUS będą Wam cudnie slużyć - zwyciężczyni, która pierwsza podeśle adres może wybrać telefon, który dostanie:)  ZenFone 4 w kolorze białym  lub ZenFone 4 Selfie Pro w kolorze czerwonym:

jeleenka i antpat_bee

<3

Czekamy na Wasze adresy i numer kontaktowy w celu przekazania nagrody dokonania wszlekich formalności, żeby móc przekazać nagrodę:)

Pozostałych zapraszamy na konkurs w którym do wygrania bon na najwygodniejsze materace na świecie i luksusowe poduszki - lada dzień kolejny fotograficzny konurs na instagramie z cennymi nagrodami, więc gorąco Was zapraszamy <3

KOLEJNY KONKURS

Ona i On: Życzymy powodzenia!