Męskie kurtki - jesienne i zimowe stylizacje + konkurs

DSC_6163

Moje stylizacje możecie na bieżąco podglądać na blogu i YouTube, ale także na instagramie i facebooku. Bardzo często jednak pytacie o te męskie zestawienia ubrań i dodatków. Dziś mam dla Was trochę nietypowy post, związany z kurtkami męskimi, a w roli głównej dwóch bliskich mojemu sercu mężczyzn, czyli oczywiście mój mąż Kuba i mój najmłodszy brat Paweł (w zanadrzu mam jeszcze dwóch i siostrę;) ). Dzieli ich 12 lat różnicy i różne style życia, a także wzrost i figury. Łączy kilka wspólnych pasji (w tym piłka nożna!), poczucie humoru i pociąg do mody, dzięki czemu chętnie robię z nimi zakupy.

Na podstawie różnych modeli kurtek pokażę Wam dziś stylizacje z jeansami dla tych młodych i dla trochę starszych mężczyzn.

Paweł i kurtki idealne dla młodych mężczyzn

Młody mężczyzna wciąż poszukuje swojej modowej drogi i często lubi eksperymentować. Zwykle nie boi się oryginalnych dodatków i ciekawych akcentów (jak np. żółte elementy w kurtce, czy oryginalne okulary).  Jeśli lubi modę stawia na nonszalancję i luźny styl. Marka Ombre ma w swojej ofercie bardzo wiele modeli kurtek zarówno na jesień, jak i na zimę - zobaczcie nasze propozycje:)

Jesienne kurtki

Mężczyźni zwykle wybierają te krótkie - pogoda jeszcze w zupełności na nie pozwala, a te modele są też szczególnie wygodne "do auta". Paweł ma na sobie granatową kurtkę z żółtymi wstawkami, które dodają oryginalności i ciekawie ożywiają całość - znajdziecie ją TUTAJ.

DSC_6105 DSC_6109 DSC_6119

Zimowe kurtki

Te dłuższe są po prostu cieplejsze i praktyczniejsze, a przy okazji są świetnym elementem stylizacji. Granat świetnie ożywia, a ten model ma też fajny element w postaci ściągacza na wysokości talii, który dobrze działa na figurę - ten model Ombre znajdziecie TUTAJ.

DSC_6063 DSC_5997 DSC_5959DSC_5989

Inne modele, które nam się spodobały:

męskie kurtki 1

  1. Granatowa kurtka Ombre TUTAJ 2. Szara bomberka TUTAJ 3. Jeansowa kurtka TUTAJ 

męskie kurtki ombre

  1. Zielona kurtka TUTAJ 2. Kurtka granatowa TUTAJ 3. Kurtka moro TUTAJ

Kuba i kurtki na jesień i zimę

Ponieważ prowadzimy swoje firmy, Kuba ma na co dzień niezobowiązujący styl, ale czasem potrzebuje też czegoś bardziej eleganckiego. Lubi klasyczne ubrania, które fajnie spinają całą garderobę w całość, ale chętnie przełamuje je oryginalnymi elementami, w tym uwielbia kolorowe skarpetki:)

Jesienne kurtki

Ponieważ Kuba świetnie wygląda w granacie i tym razem postawiliśmy na ten kolor, ale kurtka choć puchowa i bardzo wygodna, ma nieco elegancki fason - idealnie nadaje się do casualowej koszuli. Można ją nosić na dwa sposoby  i w razie potrzeby odpiąć ten wewnętrzny kołnierz. Znajdziecie ją TUTAJ.

DSC_6127 DSC_6150 DSC_6152

Zimowe kurtki

Kuba także postawił na dłuższy model, tym razem kolor czarny, który ładnie przełamuje futerko przy kołnierzu, a w razie potrzeby także szalik. Bardzo fajnym elementem są widoczne ekspresy. Kurtka idealna na długie spacery i wiele innych aktywności - znajdziecie ją TUTAJ.

DSC_6019 DSC_6023 DSC_6010 DSC_6056

Inne modele, które nam się spodobały:

krotkie kurtki

  1. Szara kurtka TUTAJ 2.Oliwkowa kurtka TUTAJ 3. Czarna kurtka TUTAJ

kurtki długie

1.Granatowa kurtka TUTAJ 2.Oliwkowa kurtka TUTAJ 3. Granatowa kurtka z futerkiem TUTAJ

DSC_6088

Konkurs

Mamy też dla Was świetny konkurs dla mężczyzn, ale też dla kobiet, które chciałyby obdarować jakiegoś fajnego mężczyznę:) Wystarczy, że pod tym postem na blogu zostawicie komentarz, która kurtka z oferty Ombre spodobała Wam się i dlaczego, a także czy to model dla Was czy dla kogoś bliskiego w prezencie - wszystkie kurtki znajdziecie TUTAJ.

Czekają 3 nagrody - dowolna kurtka marki Ombre, bon o wartości 100 zł do sklepu Ombre, a także bluza z linii Paco w dowolnym kolorze!

konkurs ombre na bloga

Zasady konkursu:

  1. Wejdź na stronę Ombre TUTAJ  i znajdź kurtkę, która Ci się spodobała
  2. Zostaw komentarz pod tym wpisem: która kurtka z oferty Ombre spodobała Ci się i dlaczego, a także czy to model dla Was czy dla kogoś bliskiego w prezencie
  3. Możesz polubić nas na facebooku TUTAJ (jeśli to zrobisz napisz z jakiego profilu nas lubisz)
  4. Możesz polubić nas też na instagramie TUTAJ, a także polub męski profil Kuby TUTAJ 
  5. Do wygrania 3 nagrody (po jednej dla trzech osób) - dowolna kurtka z oferty marki, bon o wartości 100 zł, a także bluza z linii Paco
  6. Konurs trwa do 19 listopada do pólnocy!
  7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu dwóch tygodni od zakończenia konkursu, to jest do 3 grudnia (wyniuki pojawią się w tym wpisie)
  8. Powodzenia
  9. Szczegółowy regulamin znajduje się TUTAJ

Wyniki konkursu:

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałych zapraszamy na nasz najnowszy konkurs TUTAJ

  1. Dowolona kurtka - Oliwia S. "https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html
    Może dziwnie to zabrzmi, ale jak zobaczyłam ta kurtkę, to nie pomyślałam o swoim mężu, ale o… tacie 😉
    Mój tato nie wydaje pieniędzy na siebie. Na święta kupuje mnóstwo prezentów, jak przyjeżdza do nas zawsze podrzuca nam gdzieś pieniądze, tak ze przed jego wyjazdem muszę przeszukać cały dom i tłumaczyć się, ze zarabiamy, ze radzimy sobie. "
  2. Maciej ŁdZ bon o wartości 100 zł "https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html#close Przepiękna kurtka, modny kolor, od razu wiem że gdy ją załzoże przykuje uwagę modnym i eleganckim strojem."

3. Klaudia Sroczyńska bluza - "Kiedy zobaczyłam tę kurtkę https://ombre.pl/product-pol-5473-KURTKA-C303-CZARNA.html od razu widziałam, że będzie idealna dla Pavcia :). Ciepła, aby nie marzł! Z kapturem futerkiem, aby był prawdziwym ciepłym misiem dla mnie:) (...)

Czekam na Wasze adresy wraz z numerami telefonów - moj e-mail ania@fashionable.com.pl 🙂

DSC_6095 DSC_6037 DSC_6157 DSC_6144 DSC_5953 DSC_5978 DSC_5969 DSC_6073 DSC_6164

Ona: To był dzień pełen wrażeń i takie zdjęcia to świetna pamiątka na lata:)

225 comments

  1. Katarzyna 15 listopada, 2017 at 21:15 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5826-KURTKA-C305-GRANATOWA.html
    Mnie urzekła ta kurtka. Ma piękny kolor . Granat to kolor na topie . Nigdy nie jest nudny. Można dobrać świetne dodatki, np musztardowe buty za kostkę.
    Kurtka ma także świetną długość. Idealną na spacery w parku w chłodniejsze dni . No i można w niej pójść do pracy, gdyż marynarka nie powinna wystawać spod spodu. Uważam, że wystająca marynarka spod zbyt krótkiej kurtki nie wygląda dobrze :/.
    Piękny kaptur będzie chronił przed wiatrem i deszczem. A doszyte futro nadaje wyjątkowego stylu z odrobiną szaleństwa. Ozdobne wstawki zadają nieco luzu.
    Kurtka będzie prezentem dla mężczyzny mojego życia. Bardzo bym chciała zrobić mu niespodziankę. Mój mąż jest osobą bardzo aktywną. Zapewne sprawiłabym mu niesamowitą niespodziankę. Chciałabym zobaczyć to bezcenne zaskoczenie w jego oczach. A następnie radość podczas wspólnej wyprawy do parku lub lasu.

  2. Tosia 15 listopada, 2017 at 22:10 Odpowiedz

    W pierwszej chwili, gdy zobaczyłam tę kurtkę: https://ombre.pl/product-pol-5460-KURTKA-C298-GRANATOWA.html od razu przed oczami pojawił mi się w niej obraz mojego taty! Jest dla niego idealna. Dlaczego? Bo ten model podąża z duchem czasu, jest niebanalny a do tego widać, że posiada jedną z ważniejszych właściwości – nie straszna w nim jesień. Odkąd pamiętam, to tata troszczył się o to, abym miała ciepłą i wygodną kurtkę. Teraz moja kolej i to ja chciałabym zadbać o niego. Wydaje mi się, że ten fason w stu procentach oddaje jego charakter. No i ten granatowy kolor, w którym jest mu do twarzy. Szykowna, z klasą, praktyczna i pasująca do każdej okoliczności. Właśnie taki prezent chciałabym mu podarować, bo mam pewność, że byłby on trafiony. Przy okazji- cieszę się, że dorosłam już do tego, że prezenty wolę dawać niż dostawać… 😉

  3. Patrycja 15 listopada, 2017 at 23:18 Odpowiedz

    Spodobały mi się dwa modele : https://ombre.pl/product-pol-5467-KURTKA-C301-GRANATOWA.html oraz https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.
    Zastanawiałam się nad prezentem dla Męża i myślę, że taki byłby idealny, zwłaszcza że On nie przepada za zakupami, mimo ogromnego wyboru w sklepach, trudno znaleźć produkt dobrej jakości , a przy tym nietuzinkowy i jeszcze w odpowiednim rozmiarze. Wiem, że byłby szczęśliwy, gdyby kurtka okazała się idealna dla niego.
    pozdrawiam 🙂
    Patrycja

  4. Zuzia 15 listopada, 2017 at 23:35 Odpowiedz

    Hmmm… szczerze 🤔miałam dość spory problem z doborem idealnej kurtki dla mojego narzeczonego, ponieważ firma Ombre oferuje naprawdę świetne kurtki o różnych fasonach aczkolwiek po paru minutach namysłu zdecydowałam się na model C303-czarna https://ombre.pl/product-pol-5473-KURTKA-C303-CZARNA.html
    Dlaczego to właśnie ta kurtka mnie urzekła? Ponieważ jest uniwersalna, można ją nosić na co dzień np. na niedzielne zimowe spacery jak i do pracy. Wydaje się być bardzo funkcjonalna, posiada ekspres i guziczki. Futerko, które jest bardzo dobrą imitacją futra naturalnego jest odpinane co jest bardzo dobrą opcją dla faceta. Dodam, że mój mężczyzna jest momentami bardzo wybredny 😁 Odbiegając od opisu kurteczki, wspomnę, że w grudniu wyjeżdżamy w góry więc byłaby to super niespodzianka gdybym mu ją podarowała dzień przed wyjazdem, bo wiadomo pogoda nas nie rozpieszcza więc trzeba zadbać o ciepłe a zarazem modne okrycie wierzchnie.
    Pozdrawiam, Zuzia 😊

  5. kashienka z OdkrywajacAmeryke.pl 16 listopada, 2017 at 06:24 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5460-KURTKA-C298-GRANATOWA.html
    Najbardziej urzekła mnie ta kurtka, którą Kuba ma na sobie na pierwszym zdjęciu. Mojemu mężowi również świetnie jest w granacie 🙂 Kurtka jest klasyczna i świetnie sprawdzi się w zestawieniu z różnymi ubraniami. Poprzez klimat, w którym mieszkamy nasze zimowe garderoby są dość ubogie 😉 Jednak zdarza nam się wyjeżdżać w miejsca, gdzie klimat nie jest tak łaskawy jak florydzki. Wtedy mój mąż zakłada na siebie swoją starą czarną kurtkę z the North Face – nie nie miała ona okazji się nigdy „znosić” bo nosił ją maksymalnie kilka razy w roku – ale wolałabym by zamienił ją na coś bardziej stylowego 😉 Ta granatowa kurtka sprawdziłaby się idealnie w tej roli!
    FB – Kasia Drążewska, IG – odkrywajacameryke.pl 🙂
    PS. Ale fajny młodzieniec z Twojego brata Aniu 🙂

  6. Małgorzata 16 listopada, 2017 at 07:17 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html
    KURTKA C300 – GRANATOWA
    Dlaczego?…. z powodu prozaicznego…. Otóż nadciąga zima a on ciepłej kurtki ni ma…. Takiej, w której mógłby ze mną spaaaaaaaaaaaaaacerować , ni tylko kukać w telewizor, przy grach leniuchować… I zamiast gapić się w niego tempo podkręciły życia tępo … Więc proszę przełamcie pierwsze lody będąc przedsmakiem wspaniałej przygody. I niech wymówek już więcej nie ma, chcę go zmotywować i to żadna ściema!…. A że kurtka wyjątkowa, ( sprawia wrażenia nie do zachodzenia) będzie numer one bez cienia wątpienia! Motywator wspaniały, (przyznacie sami) więc niech uśmiech kwitnie z nami nie grzejąc pupy na kanapie lecz w plenerze życie łapie!!!… Pełnymi garściami ile tylko może o każdej dnia porze…. Bądźcie zatem Kochani źródłem przemian (ich mnogości), ku obopólnej radości…A i mnie będzie duma rozpierała, że wkład maleńki i ja swój miałam… Już nie mogę doczekać się magii jej dzielenia (to nie lada gratka) fashionable.com.pl pzyłączysz się do mnie? Pozdrawiam, Małgorzatka 🙂

  7. Zuza 16 listopada, 2017 at 10:17 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-2712-KURTKA-C243-GRANATOWA.html jak tylko tą zobaczyłam, pomyślałam o moim mężu, niestety nie należy on do mężczyzn lubiących zakupy, a kupowanie kurtki czy innych akcesoriów zimowych to gehenna… mąż świetnie wygląda w granacie więc granatowa kurtka jak najbardziej by odpowiadała, beżowe fragmenty pasowałaby do jego blond włosów, a że jest zmarzluchem to myślę, że ta właśnie byłaby idealnie ciepła i krój też odpowiedni takie trochę slim fit czyli dla mojego męża IDEALNE 😀 i zaoszczędziło by mi to stresów pójścia na łowy kurtkowe, które odwlekam straszliwie a tu coraz zimniej …Pozdrawiam Zuza,

  8. Barbara 16 listopada, 2017 at 11:26 Odpowiedz

    Mi spodobała się najbardziej kurtka C298 czarna, wydaję mi się ona pasująca do większości rzeczy mojego męża. Byłaby idealnym prezentem dla męża na jego zbliżające się urodziny☺. Super post!

  9. Paulina M 16 listopada, 2017 at 14:56 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html – dla mojego Małża. Zazwyczaj nie wtrącam się w jego odzieżowe wybory – nie jest już dzieckiem (chociaż uwielbia bawić się klockami) i ma naprawdę niezły gust jeśli chodzi o ciuchy (no, może poza jednymi dziwnymi traperami…), ale ta ocieplana pikowana kurtka jest mega. Nie dość, że na pewno spodoba się Małżowi (nieśmiertelny granat + zakrywa kawałek tyłeczka + kaptur + zgrabny krój) , to przede wszystkim wygląda na ciepłą. Jesteśmy raczej fanami zimnego chowu, Małż potrafi przechodzić pół zimy w softshellu, ale gdyby miał taką cieplejszą kurtkę, to może Teściowa dałaby mi wreszcie święty spokój, bo wiecznie suszy mi głowę, że jej synuś a mój Mąż ubiera się za cienko 😛

  10. Grzegorz 16 listopada, 2017 at 17:10 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html
    Ta kurtka jest dla mnie wprost idealna
    taka ponadczasowa, zarazem niebanalna.
    Na rower, na wizytę lub do pracy,
    to najlepszy dla nas wybór, fajni chłopacy.
    Kurtka mimo ocieplenia jest bardzo zgrabna,
    więc moja postać będzie w niej powabna.
    Taka kurtka to coś naprawdę niebywałego,
    spodoba się koleżankom, jak i kolegom.
    Nawet moja wybredna żona,
    powinna być z niej zadowolona.
    Ta fajna zimowa kurtka jest miło ocieplana,
    na długość odpowiednia, bo przed kolana.
    Ma dużo kieszeni na guziki i suwaki,
    zmieszczą się w niej drobiazgi i drobniaki.
    I najważniejsze, że ciepło mnie odzieje
    i żaden wiatr zimowy mnie już nie przewieje.
    Nie straszne mi zimno i choroby,
    bo będę miał ubiór ciepły i bombowy.
    A miękkie futerko przy kapturze
    umili nawet najdłuższe podróże.
    Podoba mi się również jej kolor granatowy,
    który jest bardzo modny i zawsze stylowy.
    Wyrzucę stare płaszcze, schodzoną jesioneczkę,
    już teraz chcę założyć tę piękną kurteczkę.

  11. Dosia 16 listopada, 2017 at 18:06 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5604-KURTKA-C304-GRANATOWA.html

    Bo granatowy to nie różowy,
    Granatowy jest męski
    Bo granatowemu można więcej 🙂
    Granatowy jest dla chłopaka odjazdowy.
    Każda dziewczyna lubi jak jej facet
    na sportowo się ubiera,a jak w granacie
    to już nic więcej jej nie trzeba.
    Bo to kolor odlotowy, pasuje jako elegancki
    i jako sportowy.
    Wygoda oczywiście jest bardzo ważna,
    czasem trzeba rękoma zamachać,
    czasem siatki ciężkie żonie przytachać.
    Trzeba też w takiej kurtce czuć się ciepło,
    ale wiadomo że też bardzo lekko.
    Taka kurtka w szafie każdego modnego,
    fajnego faceta wisieć musi.
    W niej może wyść na spacer w chłodny dzień
    i na obiad do mamusi 😛
    A jak nakrzyczysz na niego bo Cię wkurzył okrutnie,
    a on wyskoczy po ptasie mleczko dla Ciebie
    w ten zimowy dzień…
    krzykniesz za nim, kurtkę włóż
    wygrałam ją dla Ciebie :*

  12. Karolina Woźniak 16 listopada, 2017 at 19:28 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5490-KURTKA-C300-MORO.html
    Ciężko wybrać z tak rozległej oferty,ale cos ta kurtka ma w sobie! Coś mnie urzekło….czyżby to moja słabość futeka,a może chodzi o to że to parka i mojemu mężowi w końcu by nie wystawały tzw.plecy hudraulika (lub pękające plecy)….nie to raczej chodzi o moją słabośc do mundrów! Tak! NA widok munduru oczy mi się świecą,a serce bije szybciej,dlatego dla mojego ukochanego meża wybieram kurtkę moro! Jest wyjątkowa, stylowa i na pewno wyró znia się TYM CZYMŚ co powinna miec dobra kurtka! Tylko dorysować mu barwy bojowe na twarzy i puścić w las! Moro rules!

  13. Justyna 16 listopada, 2017 at 19:52 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-KURTKA C318 – GRANATOWA.html . Ten produkt z pewnością sprawi, że mój mąż będzie mężczyzną z klasą. Da mu poczucie elegancji i wyjątkowości. Wyróżni go spośród innych. Myślę, że jest to fason niezmiernie wygodny, a to ogromnie ważne w codziennym zabieganiu. Jest ciepła i przyjemna. Cóż chcieć więcej. Uwielbiam robić prezenty. Mój mąż już niedługo ma urodziny. Byłoby mi bardzo miło gdybym mogła podarować mu właśnie taką kurtkę. Ciepła, eleganka, wygodna. W sam raz na chłodne dni. Pozdrawiam serdecznie😘

  14. Justyna 16 listopada, 2017 at 21:07 Odpowiedz

    httml://ombre.pl/product-pol-KURTKA C303 – OLIWKOWAhtml.- dla wyjatkowego mężczyzny. Elegancka, wygodna, milutka. Nie ubiór zdobi człowieka. Ale z pewnością ta kurtka sprawi że mężczyzna będzie się czuł elegancko, a przy tym wygodnie i swobodnie. Czyż jest coś lepszego niż właśnie takie połączenie. Klasyka+wygoda. Mój mąż Tomek już niedługo obchodzi urodziny. Będzie mi bardzo miło zrobić mu właśnie taki prezent, taką niespodziankę. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim wszystkiego dobrego.

  15. Adamus K 16 listopada, 2017 at 21:36 Odpowiedz

    Cóż! Wpadłem do Ciebie na chwilę i … wpadłem jak śliwka w kompot! Kurtka z posta wygląda doskonale, jednak … przeglądając niebagatelną ofertę sklepu Ombre skusiłem się na https://ombre.pl/product-pol-942-PLASZCZ-C92-AUGUSTIN-CZARNY.html ! O rety ! Gdyby mnie żona zobaczyła w takim wydaniu … padła by jak porażona! Od lat nie może doprosić się mnie, bym do eleganckiego ubioru założył płaszcz… dzięki tej wygranej, nie mógłbym się już tłumaczyć że „nie mam”. Jako już dorosłemu facetowi, ojcu, nie wypada chodzić ubranemu jak „fifilifcyk” . Dlatego też postanowiłem zawalczyć… z siłą i determinacją LWA przebrnąłem przesz wszystkie dostępne modele i …. wybór padł właśnie na ten płaszcz. Nie ukrywam, że stałbym się najelegantszą wersją samego siebie 🙂 Ale to nie koniec. Oa wygrana byłaby dla mnie jak berło dla króla – uczyniłaby mnie najbogatszym facetem na świecie. Bo…. bo miałbym uśmiech żony który wart jest dla mnie miliony 🙂

  16. EWA GOŁĘBIOWSKA 17 listopada, 2017 at 08:11 Odpowiedz

    Już jest późna chłodna jesień, każdy ciepło odziać chce się. Lecz nie patrzmy tylko na to by odzienie ciepło dało, a także się podobało.
    Wybieram więc wzór: https://ombre.pl/product-pol-1810-KURTKA-C97-RUDA.html ROZMIAR : M
    a dlaczego?
    Kurtka jest skrojona modnie, nosić będzie ją wygodnie. Kolor także jest uroczy, wprost ciężko oderwać oczy. Gdy ją wygram dam zięciowi swemu, chłopakowi uroczemu, no bo zima już za pasem, a on biedak marznie czasem. Chcę też by wyglądał modnie i by mu było wygodnie.
    Wiem do gustu mu przypadnie i podziękuje mi ładnie.

    https://www.facebook.com/ewaglb

  17. Jędrek 17 listopada, 2017 at 08:50 Odpowiedz

    Jestem dojrzałym mężczyzną z krwi i kości ,który czerpie z dobrej odzieży wiele radości .Mówi się co szybko to po diable a ja sklep Ombre poznałem dzięki Fashionable .Mimo wieku na wieczny odpoczynek się nie skazuje tylko po kolorowe kurtki z szybkością światła do Ombre wskakuje .Portfel nigdy mi tutaj nie zgrzyta bo ceny w sklepie Ombre dostosowane są do portfela przeciętnego emeryta.Od wizyty w sklepie Ombre nigdy nie stronie bo tutaj w powietrzu unoszą się testosteronu wonie .Prawdziwy mężczyzna jak ryba w wodzie się tutaj czuje bo on na co dzień ciekawego looku potrzebuje .Nawet mężczyźnie może polecieć łezka gdy jego oczom ukaże się czarna ,elegancka ramoneska ..https://ombre.pl/product-pol-244-RAMONESKA-B404-CZARNA.html Ta kurtka ma ogromne w sklepie Ombre wzięcie bo ma modne asymetryczne zapięcie .Dwie z boczne kieszenie bo pomimo ,że jestem seniorem to widząc taką kurteczkę prawdziwy lew sklepowy 🙂 we mnie drzemie .Tylko w Ombre mają wobec osób dojrzałych gest bo ich kurtki są THE BEST .Wybieram kurtki Ombre często to czynie zwłaszcza gdy czytam zaufane opinie .Tutaj ludzie swoje doznania w związku z noszeniem odzieży Ombre opisują a tacy dojrzali mężczyźni jak ja często się nimi kierują .W sklepie Ombre są wygodne nie tylko dla seniorów metody płatności a to dobry sposób gdy bolą stawy czy mięśnie czy kości .Nie mówcie nikomu ale w Ombre można robić zakupy nie wychodząc z domu .Czarna ramoneska ,którą wybrałem do każdej stylizacji pasuje i nawet dojrzały mężczyzna w Niej dobrze się poczuje .Na blogu Fashionable nigdy uczuć dojrzałych ludzi się nie rani więc warto skorzystać z modnych looku Ani .Ty szanowny mężczyzno do modnego stylu dąż i popatrz jak w kurtkach gustownie wygląda brat Ani i jej mąż .Teraz tkwi we mnie elegancja ,prostota ,szyk i płacę sobie za wymarzoną kurtkę metodą BLIK .Na start 20 złoty w Ombre zyskałem i swe ciało w modną kurtkę odziałem .Gdy potrzeba mi fachowej porady to sklepu Ombre dzwonie bo ja od dobrego stylu nie stronię .Sklep Ombre kurtek na gorsze czy lepsze nie wydziela i widoczna dla wszystkich klientów jest tutaj rozmiarów tabela .Niechaj i dla Was zakup w sklepie Ombre będzie to do modnego looku początek a co najważniejsze niedługo mamy CZARNY PIĄTEK .Moja ramoneska to czarnego piątku doskonale pasuje może mi ją ktoś podaruje 🙂 .Seniorowi od życia nie należy się tylko jutowy na ramiona worek bo dzięki Ombre sklepowi może poprawić sobie humorek .Ten sklep do moich pasji i potrzeb się ogromnie angażuje i już nawet w jesienne wieczory chłodu nie czuje .

  18. Wojtek 17 listopada, 2017 at 10:44 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html

    Ja zazwyczaj nie biorę udziału w konkursach. Nie biorę udziału w konkursach i nie komentuję wpisów na blagach. Ale Wasz blog obserwuję, bo moja żona jest od niego uzależniona i ciągle pokazuje mi co nam by się mogło (KONIECZNIE!) przydać w domu, a co znalazła u Was na blogu (ostatnio jakieś zielono-złote pudełka…)
    Moja żona dba o siebie. Dba o siebie i o mnie. To ona robi zakupy, gotuje, pierze. Oczywiście pomagam jej w pracach domowych, dzielimy się zadaniami, ale i tak wiem, że bierze na siebie większość.
    I czasem marudzi, żebym wracając z pracy pojechał wreszcie sobie coś kupić. Albo byśmy wybrali się razem po pracy na jakieś zakupy do galerii. Że jedziemy na weekend do domu i przydałoby mi się kupić nową bluzę albo koszulę, żebym wyglądał dobrze, jak jedziemy do mamy. Teraz jest nagonka na to, co ubierzemy na święta, na wigilię, na pasterkę…
    To jest kurtka idealna. I dla mnie, i dla niej. Ja cenię wygodę. Moja kurtka powinna mi służyć, po prostu. Ale moja żona zwraca uwagę też na to, by kurtka była po prostu ładna, by dobrze się prezentowała. Wiem, że tym wyborem zrobię jej niespodziankę. Ale chcę, żeby się przestała martwić o to, że moja mama znowu powie, że przyjechałem w starej kurtce (którą pomimo przetarć i wytarć i wszystkiego tego, na co zwraca uwagę moja żona naprawdę lubię). Żeby widziała, że dbam o siebie. Dla niej

  19. Tomasz W 17 listopada, 2017 at 16:04 Odpowiedz

    Chciałbym sprawić prezent osobie której nie doceniam, której wytykam ciągłe wady i nie pozwalam cieszyć się z drobnostek …. czyli sobie ! Tak ! To właśnie ja potrzebuje tak fantastycznej i ciekawej kurtki która da mi powera do działania, która pozwoli udać się w różne miejsca bez wstydzenia się za swój wygląd. Marka OMBRE ma niespotykane modele kurtek które wpadają w oko i są cudowne. Kurtka https://ombre.pl/product-pol-5825-KURTKA-C312-SZARA.html okazała się strzałem w dziesiątkę. Ciepła, wygodna, o wyjątkowych kolorach, nowoczesna i stylowa. Doskonała do jeansów, dresów czy eleganckich spodni. Jest w niej to „coś” co przykuwa uwagę i pozwala wyłączyć negatywne myślenie. To właśnie dzięki niej pokonam swoje słabości i kompleksy, stanę się odważny i nie popzestanę na laurach. Chcę w niej czuć się jak prawdziwy facet chący iść w kierunku spełnienia swoich marzeń. Kurtka jest po prostu obłędna !

  20. Katarzyna Janda 17 listopada, 2017 at 16:55 Odpowiedz

    Biorę udział w Waszym konkursie dla mojego chłopaka 😍. Chcę mu zrobić niespodziankę taką mega kurteczką💙
    https://ombre.pl/product-pol-5463-KURTKA-C293-NIEBIESKA.html
    Zasłużył na nią ponieważ jest facetem ❤jakich teraz to ze świecą szukać. Opowiem Wam po krótce dlaczego😊.
    Gdy się poznaliśmy 4 lata temu byłam kobietą po rozwodzie z dwójką dzieci. Mati😍 tzn mój partner jest 8 lat młodszy ode mnie. Zaakceptował i pokochał moje dzieci 👫jak swoje. Zawsze wszystko robi z myślą o nas wszystkich👪. Kocha ❤nas. Dba o nas. Dogadza nam. To on mnie ciągnie na zakupy żebym sobie kupiła jakiś nowy ciuch. Donosi rozmiary, doradza. Wybiera, przebiera i podaje mi do przymiarki. Nigdy na mnie i na dzieciach nie oszczędza. Gdy wracam z pracy a on jest w domu🏡 to zawsze czeka na mnie z ciepłym obiadem🍴🍲🍷. Zawsze wszystko dla mnie. Jest ciepły, z mega humorem😆, kochający💕. Jest bardzo dojrzałym mężczyzną z manierami dżentelmena. Wiadome, że ma też wady ale to pikuś przy reszcie jego zalet. Czasami też mnie denerwuje ale cóż ja też nie jestem ideałem😁.
    Kocham💕 go nad życie dlatego pragnę mu zrobić niespodziankę🎁 wygrywając dla niego tę piękną kurteczkę😊. Wiem, że mu się spodoba bo uwielbia ten krój i niebieski kolor💙.
    Polubiłam Was na fb😍. Proszę o rozpatrzenie mojego wywodu😉.
    Zrobię dla niego wszystko😍 i mam nadzieję, że uda mi się zdobyć dla niego tę karteczkę 😊
    Pozdrawiam cieplutko🌞
    Katarzyna Janda 😊

  21. Edzia Edzia 17 listopada, 2017 at 20:59 Odpowiedz

    Mówię prosto z mostu. Mój mąż to wielki uparciuch ! Sam chodzi w zeżartej przez lata kurtce, która wygląda jak worek kartofli a swoim dzieciom niczego nie odmawia. I to właśnie dla niego byłaby to kurtka, która odświeżyła by jego wygląd a starą? mogłabym wyrzucić do śmieci.
    https://ombre.pl/product-pol-5586-KURTKA-C318-CZARNA.html
    Kurtka zafascynowała mnie rześkim wigorem, klasą i korzuszkiem,który nie pozwoli mojemu mężowi się przeziębić. Kurtka wygląda fantastycznie, ma w sobie to „coś”, ten jak to się mówi urok i czar. Sprawi, że mój facet będzie najprzystojniejszy na świecie. Co więcej, podoba mi się w niej to, że ogrzeje całe ciało, szybko się ubierze i że ma mnóstwo kieszeni – a mój ukochany to uwielbia bo zawsze nosi ze sobą wiele bibelotów.
    Kurtka ta to prezent dla ukochanego którego się nie spodziewa – wywoła na jego twarzy uśmiech, a jak zapyta czy kupiłam, a odpowiedm, że nie, wygrałam – jego mina bezcenna.I w końcu będzie miał coś nowego i będzie wyglądał jak prawdziwy facet a nie menel. Pomożesz

  22. Anna Janowska 17 listopada, 2017 at 21:30 Odpowiedz

    Ostatnio stale kupujemy coś wyłącznie dla Maluszka – nawet jak szukamy czegoś dla nas – wracamy do domu chociaż ze skarpetkami z działu dla niemowlaków… Więc tym razem na celowniku była kurtka dla Taty = Męża 🙂
    Wybór trudny – ale po długich konsultacjach ze świeżo-upieczonym Mężem wybór padł na model C313
    https://ombre.pl/product-pol-5858-KURTKA-C313-GRANATOWA.html
    Nie było łatwo – bo jak się okazało wymagań jest jednak sporo 🙂 Ma być granatowa, koniecznie z kapturem, bez zbędnych udziwnień (czyt. „dekoracji”) i coś, co mnie rozbawiło (choć Mąż patrzył na mnie bez zrozumienia) – musi być ze ściągaczami przy rękawach, aby nie marzły nadgarstki 😀
    P.S. oczywiście uwielbiam Was (bo lubię, to za mało powiedziane) na FB jako Anna Janowska i na Instagramie (choć tu dopiero raczkuję) jako Hrabina1986 😉

  23. Agnieszka 17 listopada, 2017 at 22:25 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5375-KURTKA-C292-GRANATOWA.html myślę, że ta kurtka byłaby odpowiednia dla mojego brata 🙂 Podoba się mi, mamy dosyć podobny gust więc myślę, że urzekłaby i jego. A jeśli nie – na pewno bym go go niej przekonała 🙂 Super kolor i forma, sportowa elegancja, czyli coś co idealnie nadaje się dla dwudziestolatka. I do tańca i do różańca, i do pracy i po pracy 🙂 A ja chętnie podarowałabym mu takie cudo na najbliższe święta 🙂 P.S Na fb oczywiście Was obserwuję 😉

  24. Kazimiera 17 listopada, 2017 at 22:42 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5826-KURTKA-C305-GRANATOWA.html
    Serdecznie Was witam no i powiem tak,
    mam ja już mężulka wnet czterdziestu lat.
    W pierwszej mojej pracy przystojniak się zjawił,
    pomocą chciał służyć, komplementy prawił.
    Często wpadał do mnie czy coś potrzebuję,
    i tak już zostało z nim dobrze się czuję.
    Jak umiał najlepiej starał się i dbał,
    zawsze powtarzałam, dobrze że go mam!
    Dziś gdy po wypadku jest ja się nim troszczę
    i dlatego u Was razem z mężem goszczę,
    pooglądał kurtki i rzekł, wybierz sobie
    a ja na to, pragnę tą niebieską tobie.
    Oko mu zabłysło, zjawił się rumieniec,
    a ja się wzruszyłam, w sercu mam marzenie.
    aby mógł założyć ją i mieć radości
    bo ten Jego uśmiech – to dla mnie błogości <3

  25. Sylwia Jamrozik 17 listopada, 2017 at 23:11 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5604-KURTKA-C304-GRANATOWA.html Ta kurteczka skradła moje serce, zresztą nie tylko moje. Ma idealny odcień granatu, ulubiony kolor mężczyzny, który siedzi obok mnie i nie może wyjść z zachwytu. Kolor to jedno ale są jeszcze tak uwielbiane przez niego ściągacze;) I już wiadomo dla kogo byłby to prezent. Narzeczony mocno trzyma kciuki za mnie, chodź może bardziej za siebie;) A i nie obyło się bez drobnej potyczki słownej bo on widzi piękny granat a dla mnie to chaber:) Ale jak zwał tak zwał ważne, że tak bardzo się podoba.

  26. klaudia 18 listopada, 2017 at 01:03 Odpowiedz

    Idealna kurtka dla chłopaka z racji tego że najchętniej cała zimę przechodziłby w bluzie bo nie znosi kurtek ale ta przypadłaby mu do gustu nie pozwólcie mu marznąć !! 😀 😀

  27. Natalia 18 listopada, 2017 at 09:18 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5473-KURTKA-C303-CZARNA.html Właśnie tą kurtę wybrałabym dla swojego chłopaka. Bardzo lubię sprawiać mu niespodzianki i obdarowywać prezentami. Lepiej dawać niż brać, prawda? Czarny kolor jest unikatowy i modny zawsze i wszędzie, każdy dodatek będzie pasował to takiej kurtki, szczególnie czarno biała czapka uszatka 🙂 Mój chłopak bardzo lubi ciepło więc kurtka, którą wybrałam byłaby dla niego idealna. Kaptur z futerkiem jest fantastyczny, nie tylko daje ciepło ale też jest milutki dla głowy. Mało tego, mój ukochany na zdjęciach będzie wyglądał zjawiskowo!
    Zbliża się Mikołaj, a poza tym jest coraz zimniej, pozwolicie mi obdarować tą piękną kurtką mojego ukochanego chłopaka?

  28. Aszka 18 listopada, 2017 at 09:28 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5604-KURTKA-C304-GRANATOWA.html

    Ta przepięknej urody kurteczka spełnia w zupełności wysokie wymagania modowe mojego 14-sto letniego syna. Wygląda na bardzo lekką a jednocześnie cieplutką. Myślę, że każdy zdaje sobie sprawę z faktu iż dzieci w tym wieku nie do końca liczą się z opinią rodziców (nie tylko w kwestii odzieży), więc tym większa jest moja radość że w tym konkretnym przypadku nasze opinie są spójne.

  29. Anna 18 listopada, 2017 at 09:32 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5588-KURTKA-C318-MORO.html – od razu na myśl przychodzi mi mąż. Ostatnio przeszedł sporą metamorfozę i ten fason z pewnością podkreśliłby jego nową sylwetkę. Dodatkowo ten kolor, który uwielbia, na pewno byłby dla niego zaskoczeniem. Uważa, że moro idealnie współgra z zielono-szarymi oczami mojej drugiej połówki 😇 Idealna długość kurtki by skryć marynarkę, fason jednocześnie sportowy i elegancki – kurtka idealna, wręcz wymarzona!

  30. Kasia K 18 listopada, 2017 at 10:42 Odpowiedz

    Mój wybór padł na kurtkę https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html
    Mój mąż będzie super w niej wyglądał i choć czerń zwykle na siebie wkłada,
    to wie, że z granatu żona byłaby rada:)
    Na pewno wreszcie się przekona,
    zwłaszcza, że jest też akcent pomarańczowy,
    który nadaje charakter lekko sportowy!
    Kaptur cieplutki,
    głębokie kieszenie
    to późno-jesienne Lecha marzenie.
    Uwielbiam robić mu niespodzianki…
    a szybko zbliżają się też mikołajki 🙂

  31. Anna 18 listopada, 2017 at 10:49 Odpowiedz

    Granat i tylko granat kurtka C308 granatowa
    Ten cudowny kolor the best ze sciagaczem w talii ktory uwidacznia formy faceta
    Tak kurtka bylaby fajnym podarunkiem dla mojego Andrii bo to szalenie piekny chlopak i ma STYL a kurtki Ombre taki STYL wlasnie maja

  32. Andrzej 18 listopada, 2017 at 10:57 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-1745-KURTKA-C208-NIEBIESKA.html – no cóż, ze sklepu OMBRE urzekła mnie niesamowicie właśnie ta kurtka. Oczami wyobraźni widzę jak przemierzam w niej ulice Londynu, Paryża i Barcelony, a kobiety oglądają się w moją stronę i przesyłają zalotne spojrzenia. Ale to nie ja –tłumaczę sobie- to sekret kurtki, która jest oryginalna i seksowna, a zarazem cieplutka, więc nie ma mowy by w niej zmarznąć. Oczyma wyobraźni dostrzegam jak ta kurtka towarzyszy mi podczas wspinaczki na wieżę Eiffla ( nie korzystam z windy! ). A także widzę siebie jak w uroczej kurteczce piję filiżankę dobrej, brytyjskiej herbaty, gdy Big Ben wybija 5 p.m. Od wygrania tej nieziemskiej kurtki mogłaby mi się przydarzyć tylko jedna lepsza rzecz – podróż w niej dookoła świata!

  33. IZA 18 listopada, 2017 at 11:02 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5588-KURTKA-C318-MORO.html- Od razu spodobała mi się ta kurtka. Uwielbiam styl militarny I bardzo bym chciała żeby mój chłopak również się do niego przekonał. Oczywiście ta kurtka byłaby dla niego prezentem więc niemiałby wyboru I musiałby ją nosić 😉 On sam nie wybrałby kurtki w takim wzorze ponieważ jest przyzwyczajony do koloru zielonego I niebieskiego dlatego bardzo chciałabym zobaczyć go w innej odsłonie. 🙂

  34. Monika 18 listopada, 2017 at 11:52 Odpowiedz

    Wybrałabym ten model kurtki
    Modny i fantastyczny kolor do dżinsow jak i do fajnych męskich butów na niedzielne wyjscie. Kolor sezonu a on zawsze marzyl o granatowej kurtce.

    Pewnie zdziwicie się dlaczego wybieram meska kurtke a nie jak to kobieta od razu dla siebie więc juz wam uzasadniam!
    Chcialabym wygrac ta kurtke dla mojego meza, ktory przy dzieciach odmawia sobie takich fajnych zakupow i szkoda mu wydać na siebie wiedzac ze ma tyle innych wydatkow i woli cos kupic dzieciom lub mnie i niestety zapomina o sobie i przyjemnosciach dla siebie a przeciez cieplo w zimie to wazna sprawa i wielka przyjemność mieć coś ładnego.
    Akurat kiedy nie mial rodziny i dzieci mial wspaniale ubrania i swietne buty i dżinsy i lubi ta firme jak i wiele innych markowych ubrań i mimo iz jest gornikiem to wygladal jak gwiazda telewizji ale niestety teraz szkoda mu na takie przyjemnosci dla siebie. Wiem ze ten model kurtki bardzo by mu sie spodobal bo nawet kilkanascie dni temu bedac w galerii handlowej bardzo mu sie podobaly ale cena juz troche mnieji😊
    Tym wyborem tym razem dla niego a nie dla mnie chcialabym mu podziekowac za to co dla nas robi i chcialabym aby mial swietna i do tego bardzo modna kurtke i bylby to wspanialy prezent na zblizajaca sie Barbórke albo i na zbliżające się święta.
    On bardzo dba o odzież i wiec mysle iz kurtka posłuzy mu na dlugo i bedzie mu sie w nieji wygodnie chodzic na spacery jesienno zimowe z dziecmi!

  35. Martyna 18 listopada, 2017 at 11:53 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5857-KURTKA-C313-OLIWKOWA.html

    Ta oliwkowa kurtka jest wręcz przepiękna! Nawet kiedy pokazalam ją dla mojego męża, który tak bardzo lubi zakupy, że zawsze ,,przewraca oczami” tym razem obejrzał galerię i powiedział ,,Może być” co jest równoznaczne z moim pólgodzinnym zachwycaniem się. 😉 Aczkolwiek znam go najlepiej i wiem, że jest to największy komplement z ust mojego lubego, dlatego oboje bylibyśmy zachwyceni tą kurtką. Dlaczego oboje? Ponieważ mój mąż byłby wniebowzięty mając modną kurtkę bez robienia zakupów, a ja mogłabym uniknąć marudzenia związanego z chodzieniem po sklepach, a także byłabym przeszczęśliwie u boku dobrze ubranego męża. 😉 A z racji, że Mikołajki tuż tuż, to fajnie byłoby ,,wsadzić” taka kurtkę do buta! 😉

  36. Monika P 18 listopada, 2017 at 11:55 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5460-KURTKA-C298-GRANATOWA.html

    Wybrałabym ten model kurtki
    Modny i fantastyczny kolor do dżinsow jak i do fajnych męskich butów na niedzielne wyjscie. Kolor sezonu a on zawsze marzyl o granatowej kurtce.

    Pewnie zdziwicie się dlaczego wybieram meska kurtke a nie jak to kobieta od razu dla siebie więc juz wam uzasadniam!
    Chcialabym wygrac ta kurtke dla mojego meza, ktory przy dzieciach odmawia sobie takich fajnych zakupow i szkoda mu wydać na siebie wiedzac ze ma tyle innych wydatkow i woli cos kupic dzieciom lub mnie i niestety zapomina o sobie i przyjemnosciach dla siebie a przeciez cieplo w zimie to wazna sprawa i wielka przyjemność mieć coś ładnego.
    Akurat kiedy nie mial rodziny i dzieci mial wspaniale ubrania i swietne buty i dżinsy i lubi ta firme jak i wiele innych markowych ubrań i mimo iz jest gornikiem to wygladal jak gwiazda telewizji ale niestety teraz szkoda mu na takie przyjemnosci dla siebie. Wiem ze ten model kurtki bardzo by mu sie spodobal bo nawet kilkanascie dni temu bedac w galerii handlowej bardzo mu sie podobaly ale cena juz troche mnieji😊
    Tym wyborem tym razem dla niego a nie dla mnie chcialabym mu podziekowac za to co dla nas robi i chcialabym aby mial swietna i do tego bardzo modna kurtke i bylby to wspanialy prezent na zblizajaca sie Barbórke albo i na zbliżające się święta.
    On bardzo dba o odzież i wiec mysle iz kurtka posłuzy mu na dlugo i bedzie mu sie w nieji wygodnie chodzic na spacery jesienno zimowe z dziecmi!

  37. Ewelina 18 listopada, 2017 at 12:01 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5588-KURTKA-C318-MORO.html – ciężko wybrać jeden model spośród tylu ciekawych fasonów, ale jako typowej kobiecie, w powyżej kurtce spodobał mi się nie tylko krój ale i kolor. W końcu coś innego. Mój narzeczony ma już spodnie i koszulę moro więc kurtka przydałaby się do kolekcji. Dodatkowo posiada aż 6 kieszeni co jest dużym plusem, bo jak to u typowego faceta bywa musi tam się zmieścić portfel, klucze do domu i do samochodu, telefon, wejściówka do pracy, lista zakupów ode mnie i jeszcze parę innych drobiazgów 🙂 Jak na moje oko wyglądałby w tej kurtce modnie, stylowo i szałowo a świeżo upieczony tatuś też musi się przecież jakoś prezentować…a ja miałabym prezent z głowy bo z roku na rok coraz trudniej jest wymyślić czym go obdarować.

  38. Dominika Siek 18 listopada, 2017 at 12:06 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5588-KURTKA-C318-MORO.html

    Oczywiście nie dla mnie 🙂 Dla ukochanego chłopaka, żeby nie chodził 3 rok w tej samej bo przecież zawsze są inne „ważniejsze” wydatki. Wydaje mi się, że będzie idealnie grała z kolorystyką innych jego ubrań. Wprowadzi trochę świeżości do jego garderoby. Co by tu więcej pisać, wszystko jest już napisane w głównym wpisie 🙂 Kurtka super na zimę ale i mroźną jesień. Na pewno super by się sprawdziła na wspólnych spacerach z psem po parku czy lesie.
    Lubię Was z profilu Dominika Siek na fejsie.

  39. Patrycja 18 listopada, 2017 at 12:25 Odpowiedz

    Marka Ombre świętne produkty proponuje, czym sprawia, że człowiek z bezradności wariuje.
    Decyzję jednak podjąć wypada, bo ważnych spraw się na później nie odkłada. Wybór mój, więc padł na kurtkę czarną https://ombre.pl/product-pol-5836-KURTKA-C314-CZARNA.html do wszystkich stylizacji w prost idealną. Mój chłopak ciągle kurtkę z 4f nosi, więc jego wygląd sam się o nową prosi. Są bowiem okazje wyjątkowe do których nie pasują ubrania sportowe. Mam, więc nadzieję, że mój komentarz sprawi, że pikowana kurtka się w mojego chłopaka szafie pojawi. Mój chłopak z pewnością byłby zadowolony, widokiem nowej kurtki zdumiony 😍😊🤗

  40. Anna 18 listopada, 2017 at 13:05 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5460-KURTKA-C298-GRANATOWA.html
    Małżon wychodzi z pracy w eleganckiej kurtce, wyprostowany, jakby kij połknął, z miną wielce (po)ważną. I tak wszyscy wiedzą, że się zgrywa. Ale kurtka elegancka jest? Jest! Tuż obok strasznej korporacji, w parku, już czekam na niego z dzieciakami. Jednym ruchem ręki cyk cyk majstruje przy kurtce i już jest na luzie, już ciepło. Niczym kameleon. Kurtka jest świetna, bo uniwersalna. Można wpiąć lub wypiąć co nieco i w zależności od okoliczności czuć się swobodnie lub elegancko. Taka właśnie kurta marzy mi się dla małżona!

  41. paweł 18 listopada, 2017 at 13:45 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5468-KURTKA-C301-CZARNA.html
    bardzo ładna fajna kurtka idealna na zimowe chłodne wieczory dużo czasu spędzam w samochodzie nie chodzi mi klimatyzacja aucie taka kurtka była by idealna na pewno by mi nie było zimno owszem mam już jedną ale zwykła bez wyrazu wcale nie ładna co innego ta to jest materiał pierwsza klasa nawet za te parę złotych kusi oko nawet mojej dziewczynie by się widziało bo mówi ze wyglądam jak idz i nie wracaj he he niech wygra lepszy kto nie ryzykuje nie piję szampana się mówi

  42. Michał Sikora 18 listopada, 2017 at 13:51 Odpowiedz

    Zanim rozpocząłem oglądanie ofert marki Ombre uznałem, że wybór tej „chcianej” będzie trudny i zajmie dłuższy. Jakie było moje zdziwienie, kiedy wyłoniła mi się: https://ombre.pl/product-pol-5858-KURTKA-C313-GRANATOWA.html … Od zawsze noszę kurtki/ płaszcze o ciemnych kolorach, dlatego tutaj owy granatowy jest idealnym kolorem z odpowiednim tonem barwy. Ale to nie jedyny aspekt, który jest „za” tym wyborem, ponieważ świetne wrażenia sprawiają modne pikowania – odpowiednie ułożenie sprawia, że kurtka wygląda elegancko i szykownie. Nie wątpię, że oprócz tych dwóch wymienionych cech charakterystycznych, które mnie osobiście przyciągają wizualnie, istotną rolę spełnia funkcjonalność danego produktu. Osobiście miałem możliwość z zapoznaniem się z produktami Ombre i wiem, że jakość jak i praktyczność to cecha szczególna ich marek.
    Do kogo miałaby trafić kurtka? Ze względu na duże wrażenie jakie wywołała na mnie – nie będę ukrywać, że widzę ją na siebie. Mam dość surowy styl wyboru ubrań, zatem wiem zawsze czego chce. W tym przypadku widzę „produkt”, który spełni moje wizualno-praktyczne wymagania. Pozdrawiam.

  43. she 18 listopada, 2017 at 13:54 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5470-KURTKA-C302-GRANATOWA.html

    „Tato,Tato,coś Ci dam,
    kurtkę,którą dla Ciebie wygram!
    Na metalowy zamek,
    hurra,hurra woła mój Janek” 🙂

    Uzależniony od rozwiązywania krzyżówek,pasjonat grzybobrania odkąd skończył lat siedem czyli sześćdziesiąt lat temu,miłośnik swojego ogródka.Nigdy nie słyszałam z jego ust : „Nie mam się w co ubrać” więc po kim ja to odziedziczyłam?Mama też tego nie bierze na siebie.Kto jest temu winien?Siostra – I got you!Koniec wstępu.Zakończenie : nie lubi wycieczek między wieszakami dlatego chciałabym,żeby dostał tą kurtawę bez łażenia po sklepach,przymierzania,odkładania,wracania,niekupowania i tak od nowa.Chcę zrobić mu modową niespodziankę,bo to fajny chłopak jest 🙂 Jestem przekonana,że wstrzeliłam się w jego kolorystyczno/fasonowy gust,a to już coś : Coś to mało napisane to jak szóstka w totka osoby grającej pierwszy raz,za jeden zakład [ w tle słychać fanfary].

  44. Agata Turecka 18 listopada, 2017 at 14:19 Odpowiedz

    Od razu wpadła mi w oko ta mega kurtka: https://ombre.pl/product-pol-5588-KURTKA-C318-MORO.html
    Mój mąż niedawno kupił swoim synkom kurtki na zimę w moro, więc pomyślałam „może po cichu sam marzy o takiej?” Widok trzech ukochanych mężczyzn w podobnych kurtkach byłby bezcenny, buzia mi się uśmiecha szeroko na samą myśl 🙂 Staliby koło mnie w tych barwach wojennych, niczym rambo komando, a ja czułabym się tak bezpiecznie hehe 🙂 zima na pewno nie byłaby mi straszna! Oj chciałabym zaskoczyć męża takim prezentem na mikołaja! Bardzo! PS. Profile na FB i IG polubione 🙂 Pozdrawiam Agata Turecka @oto_grzdyle

  45. Anna 18 listopada, 2017 at 14:24 Odpowiedz

    KURTECZKOWY LIST GOŃCZY
    !!!
    Cechy charakterystyczne:
    – DOPASOWANY DO WYSOKIEJ SYLWETKI MOJEGO M KRÓJ
    – FUTERKO NA PEWNO Z KOSMICZNEGO ZWIERZAKA
    – MA MOC…
    !!!
    OSKARŻONA O:
    – O SUPER GRZANIE
    – O NIECHĘĆ DO POZOSTANIU NA WIESZAKU
    – O KOCHLIWOŚĆ DO WŁAŚCICIELA
    UWAGA: ma nadzwyczajne moce, BĄDŹCIE OSTROŻNI!!!Jeśli Was dorwie zapikuję was swoją podszewką, opatuli i zamknie NA ZAMEK BŁYSKAWICZNY, założy na was kaptur i będziecie podobni do kosmity!Może mieć GRANATowy, a a może i inny kolor.
    !!!
    PSEUDONIM : C301

  46. Przemysław 18 listopada, 2017 at 14:31 Odpowiedz

    Biała kurtka C97 – Dla mnie. No kurtki są po prostu genialne, trafione w mój gust. Jako że bardzo lubię militaria, to moje hobby, to dlatego wybrałem ten wzór. Świetnie by odzwierciedliło moja pasję. Nie mówiąc, że był by lans na mieście, już widzę te spojrzenia, i miny ludzi zastanawiających się , ,,skąd on ma taka kurtkę”. Ta kurtka to cały ja. Nic dodać , nic ująć. Po prostu szał

  47. Anna 18 listopada, 2017 at 14:33 Odpowiedz

    Wybrałam tę kurtkę dla Mojego mężusia:
    https://ombre.pl/product-pol-5467-KURTKA-C301-GRANATOWA.html
    KURTECZKOWY LIST GOŃCZY
    !!!
    Cechy charakterystyczne:
    – DOPASOWANY DO WYSOKIEJ SYLWETKI MOJEGO M KRÓJ
    – FUTERKO NA PEWNO Z KOSMICZNEGO ZWIERAKA
    – MA MOC
    !!!
    OSKARŻONA O:
    – O SUPER GRZANIE
    – O NIECHĘĆ DO POZOSTANIU NA WIESZAKU
    – O KOCHLIWOŚĆ DO WŁAŚCICIELA
    UWAGA: ma nadzwyczajne moce, BĄDŹCIE OSTROŻNI!!!Jeśli Was dorwie zapikuję was swoją podszewką, opatuli i zamknie NA ZAMEK BŁYSKAWICZNY, załóży na was kaptur i będziecie podobni do kosmity!Może mieć GRANATowy, a a może i inny kolor.
    !!!
    PSEUDONIM : C301

  48. Aleksandra 18 listopada, 2017 at 14:33 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5466-KURTKA-C301-OLIWKOWA.html
    Kurtka idealna dla mojego męża!

    Z pośród wielu kurtek, wybrałam zielona parkę
    Bo wiem, że Ombre stawia na dobrą markę.
    Mój mąż ceni sobie luz i modę,
    A ta kurtka zdecydowanie podkreśli jego urodę.
    Już widzę tą jego szczęśliwa buzię,
    Kiedy mówię „wygrałam dla Ciebie kurtkę lobuzie”
    Zielony to jego kolor ulubiony,
    Byłby wniebowzięty, dostając taki prezent od swojej żony.
    Może dzięki temu i ja bym dostawała więcej prezentów,
    Bez okazji, bez żadnych wykrętów.
    Tak naprawdę chciałabym mu radość sprawić,
    I takim prezentem humor poprawić.
    Bo jest cudownym mężem i tatą,
    A taka kurtka byłaby świetną zapłatą 🙂

  49. Justyna 18 listopada, 2017 at 14:34 Odpowiedz

    KURTKA C318 – GRANATOWA – Byłaby super na prezent na urodziny mojego męża. Jest piękna i w stylu jaki lubi. Ma niebieskie oczy i pasowałaby do nich – UWIELBIAM takie połączenie! Dodatkowo, miałby w końcu fajną kurtkę bo w 100% zasługuje na nią 🙂

  50. Jakub N 18 listopada, 2017 at 14:58 Odpowiedz

    Najbardziej podoba mi się ta kurtka!
    https://ombre.pl/product-pol-5997-KURTKA-C322-JEANSOWA.html
    Ale to nie jest ważne, kurtkę dedykuje mojemu bratu, który wiecznie chodzi w starej obdartej jeansowej kurtce. Ze jednej strony rozumiem go, sentyment jest bardzo silny, ale z drugiej strony myślę, że ta kurtka przypadla, by mu do gustu! W takiej kurtce mógłby nawet znaleźć swoją drugą połówkę, której tak bardzo szuka. Nie oceniamy ludzi po okładce, jednak pierwsze co sie rzuca w oczy to wizerunek. Gdyby mógł się w niej zaprezentować od razu by kogoś znalazł! Pozdrowienia dla niezaradnego braciszka!

  51. Kinga 18 listopada, 2017 at 15:31 Odpowiedz

    Mój ukochany marznie z dnia na dzień w swoim cienki, skórzanym płaszczyku. A zima zbliża się do nas nieubłagalnie. Sądzę, że ogromnie przydałoby mu się coś cieplutkiego, wygodego, a zarazem dodającego uroku. I taka właśnie jest kurtka ombre C304 w kolorze granatowym: https://ombre.pl/product-pol-5604-KURTKA-C304-GRANATOWA.html. Stylowy wygląd, ciepło, wygoda, a do tego kolor granatowy zawsze podkreśla piękno oczu jego królewskiej mości! 😉 Tak, to w 100% jest to, co podoba się mi jako kobiecie, ale mogę dać sobie obciąć palca u stopy, że spodoba się i jemu! :p Lubię Cie na fb jako – Kinga Czerwińska, na instragramie – Kindka44

  52. Joanna 18 listopada, 2017 at 15:34 Odpowiedz

    Mój mąż… Jesteśmy razem jak papużki nierozłączki od 20 lat. Razem spędzamy wakacje, wspólnie planujemy każdy wypad. Dwa miesiące temu mój maż oznajmił, mi że ma dla mnie dobrą nowinę. Myślałam, że dostał podwyżkę… Okazało się jednak, że dopina właśnie wraz ze swoim przyjacielem samochodową wyprawę nad Bajkał! To dlatego znikał wieczorami w garażu, bo naprawiał i szlifował naszą zajeżdżoną terenówkę…
    Mój mąż nie należy do szalonych zapaleńców. Wiem, że jak coś planuje to dopnie to na ostatni guzik. Dlatego też skwapliwie zgodziłam się na ten wyjazd, choć bardziej przypomina on wyprawę na koniec świata i kojarzy mi się z syberyjskim surwiwalem. Panowie jadą w ciemno, nie wiedzą gdzie będą spać, ani kiedy dojadą. Wiedzą tylko, że będą „pośrodku niczego”. Nie zamierzają odwiedzać najważniejszych i ucywilizowanych już chociaż z wierzchu atrakcji turystycznych. Pragną liznąć prawdziwej syberyjskiej przygody. Mieszkając u tubylców, żywiąc się tym, czym zostaną ugoszczeni. takie szczegóły panowie mają rozpisane co do joty. Obawiam się jednak, że mój mąż zupełnie zapomniał o tym, że na taką wyprawę powinien się szczególnie ubrać. Bo przecież to zawsze ja dbam o to, co ma na grzbiecie. Gdy zobaczyłam poniższą kurtkę z Waszej oferty od razu pomyślałam, że będzie idealna na bajkalską przygodę. To chyba przez ten obszyty futerkiem kaptur skojarzyła mi się z widzianymi na filmach polarnikami. Kurtka ma poza tym mnóstwo kieszeni w których można ukryć niezbędne podczas takiej wyprawy przedmioty, a przede wszystkim, dzięki pikowanej podszewce widać, że jest bardzo ciepła. Dłuźszy tył sprawiłby, że nie wróciłby do do domu z przeziębionymi nerkami… Dzięki różnym bajerom, takim jak ściąganie w pasie i przy kapturze widać też, że byłaby mega wygodna podczas wyprawy w nieznane. To byłby prawdziwy test zimna!
    https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html lub ta sama z II gatunku – widzę, że jest taka.
    Fanpejdża na facebooku obserwuje jako Joanna Kończakowska.

  53. Mateusz 18 listopada, 2017 at 16:05 Odpowiedz

    Za 3 dni Obchodził będę 23 urodziny. Nie tak dawno zakończyłem studia, rozpoczynam w pełni dorosły etap życia, czas na zmiany, zaczynam o siebie dbać, lepiej się odżywiać, szukać pracy i dążyć do samodoskonalenia. W dzisiejszych czasach wygląd to niezwykle istotna sprawa, wszyscy o siebie dbają. Częścią naszego wizerunku są ubrania. Dlatego tak istotne jest to co na siebie założymy. Ja wybieram tą kurtkę https://ombre.pl/product-pol-5344-KURTKA-C290-GRANATOWA.html urzekła mnie w niej genialna kolorystyka, połączenie granatu i żółtego jest idealne. Kurtka wspaniale się będzie komponować z moimi jasnymi jeansami oraz zegarkiem. Mam ciemną karnację i jasne oczy dlatego jestem przekonany, że nosząc tą kurtkę będę atrakcyjnie wyglądał. Jestem osobą młoda i póki co samotną zależy mi na tym żeby stać się mężczyzną z klasą, ubranym z gustem. Ta kurtka na pewno sprawi, że będę czuł się w niej pewnie i atrakcyjnie. Pragnę rozpocząć nowy etap w życiu wraz z końcem studiów i kolejnymi urodzinami chce stać się mężczyzną z klasą i stylem, który wie czego chce i dąży do celu. Ta kurtka przy odpowiednim dobraniu pozostałych elementów ubioru doda mi klasy i szyku, co z pewnością nie będzie bez znaczenia dla szukania nowej miłości i realizacji na drodze zawodowej. Dodatkowo byłby to dla mnie świetny prezent z okazji kolejnych urodzin.

  54. Alicja 18 listopada, 2017 at 17:20 Odpowiedz

    Ja stawiam na elegancki i ciepły płaszcz (PŁASZCZ C92 AUGUSTIN – GRAFITOWY). Idealnie pasuje to dojrzałego i poważnego mężczyzny jakim jest mój tata. Tak, jeśli wygram będzie to świąteczny prezent dla niego. 😉 Chce mu dać w tym roku coś niezwykłego, a w tym właśnie płaszczu będzie świetnie wyglądał i się czuł.
    Ps. Już się nie mogę doczekać dawania prezentów.

  55. Piotrek 18 listopada, 2017 at 17:20 Odpowiedz

    To pierwszy raz, kiedy ja – z mianem największego zmarzlaka świata – lecę do Bergen. Pod ręką mam czarną jak kruk kurtkę C300, która może sprawić, że nie zginę, nie umrę z tego przerażającego zimna, a może nawet nie będę miał gęsiej skórki na ciele. Ubieram się szczelnie i chyba całkiem modnie – i próbuję bezpiecznie jak bezpiecznie, ale „jakoś” wydostać się na zewnątrz. Wiatr przywitał mnie radośnie, otulając każdy skrawek mojego sporego ciała. Przyleciałem tutaj, by ogrzać serce niedawno poznanej Norweżki, no i przy okazji też swoje. A kurtka – męska i prosta w swoim wzornictwie, gruba i miękka w dotyku – szczelnie oplata moją szyję, stanowiąc idealną ochronę w ten mroźny dzień – po prostu „OMBRE- It’s a man’s world”. Co prawda ów Norweżka nie mogła mnie w niej podziwiać (mnie jak mnie, ale jej!), bo zwyczajnie nie przyszła… – kurtka zatem prezentowała nieco pomniejszony przejaw męskości i zadowolenia z siebie – lekko schowana w niej twarz okryta wyraźnym rumieńcem, nie tyle życiowego zawodu, co nuty smutku, odkrywała niekończącą się, zupełnie nową, polską już opowieść…

  56. Paola 18 listopada, 2017 at 17:37 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5747-KURTKA-C208-GRAFITOWA.html Najbardziej mi się spodobała grafitowa. Chciałabym zrobić niespodziankę i podarować ją mojemu mężowi i podziękować mu za… serca rysowane na śniegu pod naszym domem, za piosenki śpiewane z bukietami kwiatów, za wiersze pisane długopisem na pocztówkach i wysyłane pocztą tradycyjną na Walentynki, za najlepsze wino jakie sam robi specjalnie dla mnie z bananów, za gofry czekoladowe, naleśniki szpinakowe, za domową pizzę z napisem LoVe, za to że pozwolił mi przygarnąć kolejnego psiaka, kupić kolejną papugę, rozmnożyć rybki w akwarium, za to że zawsze można się z nim dogadać nawet gdy pogoda ci mu nie odpowiada 🙂 Za to wszystko Kocham Go. Chociaż jesteśmy razem już 15 lat zaskakuje mnie wciąż więc ja też chcę wnieść w nasz związek odrobinę zaskoczenia 🙂

  57. Paulina 18 listopada, 2017 at 17:39 Odpowiedz

    Najbardziej podoba mi się kurtka niebieska C304 rozmiar XXL.To właśnie ją wybieram a dlaczego?jak ją zobaczyłam coś mnie w niej zaintrygowało.Niby prosta niby klasyczna-ale w tych właśnie prostych rzeczach jest tyle czaru.Dla mnie najlepsza.Fajne żywe i modne kolory SUPER.Kurtkę podarowała bym najukochańszej osobie -mojemu mężowi.Nigdy nic w zamian nie oczekuje,wiele mi pomógł w życiu i bardzo bym chciała żeby dostał tą kurtkę bo jest najwspanialszy.

  58. Karol 18 listopada, 2017 at 17:40 Odpowiedz

    Wybrałem kurtkę: https://ombre.pl/product-pol-5837-KURTKA-C308-GRANATOWA.html a powodem jest modny i nowoczesny fason oraz topowy kolor. Kurtka w kolorze granatowym ogrzeje mnie w zimowe wieczory a w kościele na pasterce zadziwi krojem i stylem wszystkie babcie ;p Mam kilka ubrań z Ombre m.in. bluza stylizowana na whisky Jack Daniels z napisem Ombre i wiem, że jakość i trwałość wykonania mnie nie zawiedzie 🙂 pozdrawiam gorąco ekipę sklepu i bloga 😀

  59. Kasia 18 listopada, 2017 at 17:56 Odpowiedz

    Wybieram kurtkę C301 czarną. Uzasadnienie – kurtka na każdą okazję, uniwersalna w kroju i kolorze, zarówno na weekendowy wypad z przyjaciółmi, jak i do pracy. Idealna na jesienne chłody i zimowy śnieżek. Dłuższy fason idealnie komponuje się z sylwetką oraz świetnie chroni przed chłodem. Dodatkowy plus to futerko które można odpinać od kaptura w cieplejsze dni. Krótko mówiąc- ponadczasowa:-) Dla kogo?Adla ukochanego, który dużo czasu spędza w ruchu i myślę że byłaby dla niego idealna przez swoją uniwersalność, piękny fason, nie krępujący ruchów, a zarazem ponadczasową elegancję.

  60. olcia 18 listopada, 2017 at 18:13 Odpowiedz

    Planując wycieczkę w góry, stoję z moim mężczyzną w sklepowej przymierzalni i stanowczo mówię to, co niegdyś wygłaszała zawsze moja mama: „w górach trzeba ubierać się na cebulkę… a kurtka? Kurtka musi być za pupę, mieć solidny kaptur i kieszenie… I hmmm… Ocieplana! Koniecznie weź tę ocieplaną”! … I Wziął, o taką: https://ombre.pl/product-pol-5492-KURTKA-C300-CZARNA.html#close ! 🙂
    Gdy już dotarliśmy na miejsce, góry od razu prosiły nas, by się nimi nacieszyć i nic, tylko podziwiać. Nasze kurtki dobrze nas grzały, więc dziesięciokilometrowy spacer dobrze nam zrobił. Po powrocie do bazy i szybkim regeneracyjnym posiłku, chcieliśmy swoją radością podzielić się ze światem – wstawiliśmy szybko na instagram #ombre, bo co jak co, ale ta męska kurtka spisała się na medal już pierwszego dnia!
    Drugiego dnia chodziliśmy jeszcze więcej, choć pogoda była nie do pozazdroszczenia, za to kurtka … tak! Oczywiście – jego kurtka, bo moja już dawno „wymiękła” na polu walki. Ba! Pozwoliła nawet wedrzeć się zimnemu wiatrzysku za mój kołnierz! Brrr….! Wyjmuję więc termos z gorącą herbatą, a mój chłop – uśmiechnięty od ucha do ucha pyta, po co ta przerwa! Bo jemu cieplutko, bo futerko na kapturze, bo wygodna kieszeń wewnętrzna i milion innych, bo rękawy wykończone ściągaczem…. Trochę niedowierzając i popijając łyk zielonej herbaty, w głowie dudniło mi jedno – „jak ja mu zazdroszczę”!
    Jednak los i jemu zafundował psikusa! Nie zauważył ślizgawki i zjechał po stromym zboczu, oddalając się ode mnie coraz bardziej… E tam! Patrzę, a on wylądował w miarę miękko, w wielkiej śnieżnej zaspie. Wstał, otrzepał się ze śniegu i był nadal suchy i rozgrzany, dzięki tej wypasionej kurtałce! 🙂

    ”Dawno nie zrobiłem takiego zakupu” – szczycił się luby, dodając tym razem hashtag #fashionable – to im zawdzięczał znajomość tej marki.

    Zasypiając po ciężkim dniu, nagle coś zadryndało mi w uszach – czas już na budzik, trzeba iść znów w góry czy o co chodzi? – zastanawiam się już z lekko nadszarpniętym nerwem. Za oknem chłód i wiatr, ale widoku gór zupełnie brak… Wzdrygnęłam się. Przecierając nie wierzące sobie samym oczy, zaczynam powoli dochodzić, że był to… „tylko” sen. Oszołomiona wrażeniami próbuję powoli dojść do siebie. Albo nie – lepiej we wspomnieniu górskiego spokoju wstanę i wypiję najpierw filiżankę kawy. Do siebie i tak szybko nie dojdę, ale za to może do jakiś wniosków dotrę? W każdym bądź razie konkursowi z tą kurtką w roli głównej od Was fashionable i ombre – a dla mojego mężyczyny – nigdy się nie oprę! 🙂

  61. Szymon 18 listopada, 2017 at 18:16 Odpowiedz

    Wybieram : Granatowa kurtka z futerkiem dla mojego taty. Kurtka jest naprawdę w bardzo ładnym kolorze. Będzie niezwykle praktyczna i użyteczna

  62. Iwona 18 listopada, 2017 at 18:23 Odpowiedz

    Zdecydowanie ta https://ombre.pl/product-pol-5828-KURTKA-C305-CZARNA.html
    Wybrałabym ja dla mojego męża. Idealny fason, kolor i ten kołnierz – super. Na spacer, spotkanie firmowe oraz wyjścia z dziećmi – idealna. Dlaczego? Powodów jest mnóstwo, ale najważniejsze to: miłość, jego ciągła troska o mnie i nasze dzieci, mnóstwo poświęcenia zarówno osobistego, jak i psychicznego, wiele trudności, które on zawsze rozwiąże. Zawsze jest przy mnie i ze mną. Do tego jego kurtka zimowa właśnie kończy swój żywot, a moj mąż jak zwykle nie ma czasu i głowy do zakupów. Sadze ze byłby mega zaskoczony i zadowolony.

  63. Karolina Marciniak 18 listopada, 2017 at 18:34 Odpowiedz

    Wybralabym model C301 kolor czarny.Dla mojej lepszej polowy.Mojego meza ciężko namowic na zmianę garderoby.Na jego kurtke zimowa nie moge juz patrzec,nosi ja kilka sezonow.Chcialabym,żeby miał w swojej szafie cos modnego i niepowtarzalnego,w czym czulby się dobrze i wygodnie,a taka jest ta kurtka.Zawsze to maz sprawia mi niespodzianki i mnie rozpieszcza,chcialabym raz odwrocic role i go zaskoczyc.Dziekuje i pozdrawiam cieplo.Karola.

  64. Katarzyna 18 listopada, 2017 at 18:45 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5441-KURTKA-C317-CZARNA.html

    Gdybym mogla to kurtkę wygraną z chęcią sprezentowalabym bratu. Nie jest on może idealny, ma duzo wad ale od najmłodszych lat razem przeżywaliśmy przygody, razem dostawalismy lanie od ojca (mama zawsze bronila). Trzymalismy sie blisko. To on bronil mojego honoru gdy sie wysmiewano ze mnie za moimi plecami (o czym dowiedzialam sie nie dawno). Wiadomo, tylko rodzenstwo ma prawo do krytki drugiego, nigdy nikt spoza rodziny 😉 Myślę, że to byloby mile gdybym pokazala mu, ze mimo wszystko pamietam o nim, a ta kurtka bylaby idealnym pretekstem aby mu tosie okazac. Pozdrawiam, Kasia.

  65. Dawid 18 listopada, 2017 at 19:00 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5832-KURTKA-C306-CZARNA.html

    Biorąc pod uwage ilość komentarzy (mój scroll w myszce ledwie zniósł to przewijanie w dół 😀 ) i ich różnorodność stwierdziłem, że nie dam rady konkurować egzotycznością wpisu stąd postawie na prostotę 🙂

    Dla kogo: Dla mnie 😀

    Dla czego ta kurtka: Od dwóch tyogdniu szukam właśnie takiej kurtki ! Ładnej, prostej, długiej, czarnej, nieświecącej męskiej kurtki 😀 z MEGA EPICKIMI kieszeniami 😀 (w gimnazjum miałem kurde z podobnmi kieszeniami co tam może wejść ! 😀 ). Biorąc pod uwage ładność tej kurtki nikt nie będzie zwracał uwagi na spodnie i buty 😀 dzięki czemu zaoszczędzę na tych rzeczach 😀

    Cytując klasyka „Podoba mi się ta kurtka. To naprawdę ładna kurtka”

  66. Tata 18 listopada, 2017 at 20:39 Odpowiedz

    Miałem ostatnio duże problemy w pracy i przez ostatni miesiąc szukałem czegoś nowego. Sytuacją przejął się mój szesnastoletni syn i zaczął szukać pracy dla ojca. Aż za bardzo się przejął. Znalazł parę ciekawych ofert i powysyłał maile, w których informował pracodawcę, że tata jest na skraju załamania psychicznego i pilnie potrzebuje pracy, bo inaczej wszyscy wylądujemy pod mostem 🙂 Po czym przyszedł do mnie i powiedział, że jeśli ktoś się zgłosi, to za pierwszą pensję mam mu kupić fajną kurtkę. Nikt się nie zgłosił, ale może pomożecie mi jakąś dla niego wygrać?
    Myślę, że mogłaby być taka: https://ombre.pl/product-pol-5466-KURTKA-C301-OLIWKOWA.html
    Pozdrawiam,
    Tata

  67. Patrycja 18 listopada, 2017 at 20:50 Odpowiedz

    Wybieram kurtkę https://ombre.pl/product-pol-5340-KURTKA-C289-CZARNA.html dla mojego narzeczonego. Jest wyjątkowo oporny na wszelkie sugestie stylizacyjne. Uważa, że ma uwaga ,, wysublimowany” styl (hah). Jaki to styl? spodnie bojówki- moro, czarne, zielone, brązowe. T-shirty czarne i szare, buty uwaga zaskoczenie – wojskowe. Jeżeli chodzi o bluzy i kurtki mamy problem, mętny wzrok i problem w poruszaniu się po tak dużej ilości fasonów. Dzięki czemu czasami jest w stanie przeżyć to co dostanie ode mnie , myślę, że ta kurtka będzie typem który zaakceptuje i będzie nosił godnie twierdząc, że wygląda groźnie ( ,,wysublimowany,, styl zawiera w sobie również elementy zastraszania…:D).
    Polubiłam obie strony
    Fb. jako Patrycja Maciejczyk
    Instagram Patrycja.emm
    Pozdrawiam 🙂

  68. Kasia 18 listopada, 2017 at 21:31 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html
    Wybieram ten model dla swojego brata, który jest biednym studentem i postanowiłam go trochę wspomóc biorąc dla niego udział w tym konkursie. Studiuje nad morzem, a więc potrzebuje czegoś ciepłego, dlatego kurtka z kapturem i futerkiem, żeby mógł cos założyć na głowę , bo znając go bardzo dobrze czapkę już dawno zgubił. Kurteczka dłuższa, więc też go nie przewieje. uważam ,że ten model jak najbardziej do niego pasuje, trochę niepozorny, elegancki , ale z pazurem dzięki pomarańczowym akcentą. Jest wręcz idealna, oczami wyobraźni widzę już, jak ją nosi. No cóż, starsza siostra zawsze będzie się troszczyć o młodszego brata! Mam nadzieję, że mi w tym pomożecie!

  69. Surajmukhi 18 listopada, 2017 at 21:49 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5467-KURTKA-C301-GRANATOWA.html

    Dawno, dawno temu, za siedmioma blokami i trzema parkingami,
    Żył pewien przystojny król z królową, kotem i dziesięcioma rybkami.
    Bardzo był on wybredny, gdy ubierać go przyszło dworzanom,
    Zwykł mawiać, że nie dla niego jest w jeansach przetarte kolano.
    Wybrzydzał w koszulkach i koszulach, bo „wzór jakiś niemęski”,
    Twierdził, że gustowny sweter za nic nie może być niebieski.
    Wszystkie damy dworu z nerwów na suchoty już cierpiały,
    Przy każdej przymiarce z trwogą ręce wciąż załamywały.
    Tak oto płynęły dnie i noce w królewskiej rzeczywistości,
    Aż razu pewnego królowa zażyczyła sobie powiewu świeżości.
    Znając gust swego króla, grunt wybadać dobrze jednak chciała,
    Próżny bowiem trud, jeśliby złego wyboru dokonała.
    Po wielu próbach, podejściach i kobiecych zabiegach,
    Wiele propozycji odpadło wszak we wstępnych przedbiegach,
    Znalazła tę jedyną, niepowtarzalną w stylu i urodzie,
    Kurtkę dla męża taką, która zawsze pozostanie w modzie.
    Nie bez przyczyny została przecież damą serca jego,
    Za każdym razem wiedziała, co wybrać i dlaczego.
    Król bardzo byłby rad otrzymać właśnie taki podarek,
    Zamiast kolejny, do poprzednich podobny męski zegarek 🙂

  70. Konrad 18 listopada, 2017 at 22:01 Odpowiedz

    Oliwkowa kurtko o tajemniczym kryptonimie C301 – od początku skradłaś serce mojej żony, chociaż ja zrobiłem to i szybciej, i wcześniej. Las to moja pasja, oliwka to mój kolor, a parka to mój fason. Miejski survival i romantyczne spacery na łonie najdzikszej natury to dwa nasze ulubione sposoby spędzania wolnego czasu, i w każdym z nich poczujesz się potrzebna, efektowna i idealnie dopasowana. Będę Cię z dumą nosił jak tylko temperatura spadnie poniżej 15 stopni, a jak zapragniesz ciepła, to przytulimy się do mojej żony. Nie zastanawiaj się, wpadaj do mnie!

  71. Abuszka 18 listopada, 2017 at 22:07 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5467-KURTKA-C301-GRANATOWA.html

    Ta kurtka z ombre jest najładniejsza – bardzo gustowna i najfajniejsza. Piękny ma kolor, fajne ściągacze – ciepło w niej będzie zimą na klacie. Fajna na prezent dla Męża mego aby podkreślać walory Jego. Chociaż już wiem, że będę słuchała..po co pieniądze wydawać na Niego… wtedy mu powiem… to nic takiego! I dodam…..teraz i ja coś sobie kupię bo na ombre znalazłam męską bluzę, która na zimne wieczory będzie dla mnie super 🙂

  72. Andżelika 18 listopada, 2017 at 22:38 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-1952-KURTKA-C209-GRANATOWA.html Dlaczego ta kurtka ?
    Jest pikowana, więc jest to modny niesztampowy i różnorodny wzór. Mój przyjaciel od dawna szukał czegoś co będzie różnorodne pod względem deseni. Ocieplana-więc idealna na zimę.
    Rozpinana na zamek błyskawiczny co jest łatwiejsze niż rozpinanie rzep.
    Trzy kieszenie na froncie zapinane na zamek to nie tylko świetny design ale także dodatkowe miejsce na przedmioty. Rękawy wykończone zamkiem umożliwiają regulację co w innych kurtkach jest mniej spotykane.
    Zamki kontrastują białym kolorem więc jest to bardzo męski trend.
    Dodatkowa kieszonka wewnątrz pozwala na bezpieczne schowanie np. portfela. Koncepcja kurtki myślę że będzie bardzo podkreślała szerokie barki, mięśnie oraz klatkę piersiową 💝

  73. Paulina F. 18 listopada, 2017 at 22:47 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5603-KURTKA-C304-CZARNA.html

    Jest to kurtka niebanalna,
    Na nadchodzącą jesień idealna.
    Ma w sobie pełno uroku,
    Dotrzyma memu Facetowi kroku.
    A, że niepewność ogarnia każdego
    Jaka zima przyjdzie roku tego,
    To chce o niego zadbać,
    By się o zdrowie jego nie bać.
    A kiedy kurtkę będzie konkretną,
    Ja będę mieć głowę pewną,
    Że, gdy mnie nie ma obok niego,
    To ta kurtka dba o niego.
    Po przeczytaniu wpisu Waszego
    Jestem pewna wyboru tego,
    Że w tą zimę mego Faceta,
    W kurtki Ombre warto ubierać.

  74. Justyna Tołyż 18 listopada, 2017 at 22:52 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html
    Idealna kurtka dla mojego partnera – zmarzlucha, który najchętniej chodziłby cały rok w skórze, a że go kocham bardzo mocno i chciałabym żeby mu było cieplutko to bardzo bym się ucieszyła, gdybyśmy ją wygrali. Kurtka jest zdecydowanie w jego stylu i moim ulubionym kolorze. Wyglądałby w niej seksownie i z klasą. Dodatkowo posiada kaptur co jest w tym przypadku również plusem. Kurtka idealna na jesienno-zimowe wieczory. Chętnie zobaczę w niej mojego mężczyznę.

  75. Angelika 18 listopada, 2017 at 23:11 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5588-KURTKA-C318-MORO.html
    Wybieram tę kurtkę, gdyż bardzo się spodobała mojemu synowi. Byłaby świetnym prezentem na gwiazdkę. Sama kurtka jest modna, praktyczna i wykonana z materiału, który można łatwo wyprać. Ma wszystko to , co od kurtki oczekujemy. Jest długa, więc nerki będą zdrowe😉, ma kaptur, który zapewni komfort w deszczowy, lub śnieżny dzień, dobrze dobrane kolory i jest fajnie uszyta. Wygląda też na bardzo ciepłą. Warto byłoby ją mieć.

  76. Kasia 18 listopada, 2017 at 23:18 Odpowiedz

    Kurtka czarna „C trzy dwa zero”
    I przestaję być Megierą
    Bo w niej widzę mężczyznę pewnego
    W niej przestałby być już tylko kolegą
    Dzięki tej kurtce mógłby wyjść z friendzona
    A kto wie, może ja to przyszła Jego żona
    Dostałby ją pod choinkę
    Ahhh… już widzę tę Jego minkę…
    Wtedy bym mu oznajmiła
    Czemu jestem taka miła,
    Że się chyba zakochałam
    I dzięki prezentowej kurtce lody przełamałam 🙂

  77. Marcin Fabrykiewicz 18 listopada, 2017 at 23:57 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5857-KURTKA-C313-OLIWKOWA.html
    Bardzo podoba mi się ta kurtka, a pokazał bym się w niej swojej narzeczonej. Całe lata, aż do 25 roku życia kompletnie nie interesował mnie mój wygląd, chodziłem w podartych ciuchach, w wojskowych desantach, spodniach M65 i tak ogólnie rzecz biorąc było mi to obojętne. Jednak od kiedy poznałem moją Martyne, która jest doskonale piękna to stałem się o wiele więcej dbajacym o siebie facetem, zarówno o ciało, jak i wygląd. A dodatkowo ona uwielbia kolor zielony i wiem, że gdyby zobaczyła mnie w takiej kurtce to byłaby bardzo ale to bardzo szczęśliwa, a ja miałbym plus na całej linii 😁 Pozdrawiam ☺

  78. Agnieszka 19 listopada, 2017 at 08:26 Odpowiedz

    Stylizacje, moda, wygoda, kolor oczu, odcień cery….Ja po prostu chciałabym żeby mój Mąż się ubrał 😂 Minęła połowa listopada a on nadal lata w krótkich spodenkach. Jest Morsem i mógłoby nie wychodzić z zimnej wody. Morsowanie jest super, sama praktykuję, ale zaraz po zimnej kąpieli wskakuję w ciepłą odzież. A moja Lepsza Połowa nadal w krótkich spodenkach i bluzie. Wariat normalnie😉 Twierdzi, że jest w ciągłym ruchu i nie ma czasu marznąć. Mam cichą nadzieję, że jak temperatury spadną poniżej zera przeprosi się długimi spodniami i kurtką… Niespodzianka w postaci nowej, fajnej kurtki na pewno byłaby jakimś bodźcem. Wybrałam taką w której wysoki mocno zbudowany aktywny mężczyzna będzie moim zdaniem wyglądał atrakcyjniej niż w bluzie z kapturem w listopadzie 😉 Ważnym czynnikiem była też aktywność. Rower, bieganie, basen, zimne kąpiele to jego codzienność. Mam nadzieję że ta właśnie kurtka wpisałby się w sportowy charakter mojego Męża i dotrzymała mu kroku.
    https://ombre.pl/product-pol-1744-KURTKA-C208-GRANATOWA.html

  79. Jarek 19 listopada, 2017 at 09:27 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5826-KURTKA-C305-GRANATOWA.html
    Moja, dziewczyna zaprosiła mnie na weekend do swojej rodziny w Bieszczady. Początkowo bardzo się ucieszyłem, ale później sobie uświadomiłem, że nie mam odpowiedniej kurtki na ten wyjazd. Potrzebuję przecież czegoś, co będzie ciepłe a jednocześnie eleganckie i stylowe. Zacząłem szukać i znalazłem świetną kurtkę z firmy Ombre. Jest doskonała, ciepła stylowa i dobrze wyposażona. Ma futerko przy kapturze, więc gdybym palnął jakaś gafę to mogę go założyć i udawać misia, ale ma także miele kieszeni i myślę, że mógłbym do którejś z nich schować pierścionek…

  80. Oliwia S. 19 listopada, 2017 at 09:47 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html
    Może dziwnie to zabrzmi, ale jak zobaczyłam ta kurtkę, to nie pomyślałam o swoim mężu, ale o… tacie 😉
    Mój tato nie wydaje pieniędzy na siebie. Na święta kupuje mnóstwo prezentów, jak przyjeżdza do nas zawsze podrzuca nam gdzieś pieniądze, tak ze przed jego wyjazdem muszę przeszukać cały dom i tłumaczyć się, ze zarabiamy, ze radzimy sobie. Moj tato myśli dalej, ze należy nam się kieszonkowe 😉 A odkąd dostaliśmy kredyt na mieszkanie to dzwoni i dopytuje, czy na pewno mam starcza, czy nie potrzebujemy czegoś… Ta kurtka powinna trafić do niego. Za każdą troskę, jaką okazuje, za pomoc, za miłość… I by wreszcie kurtka z supermarketu, która sobie kupił (i z której był potwornie dumny) służyła mu tylkona działkę 😉

  81. Janek 19 listopada, 2017 at 10:34 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html
    Od dawna żona walczy ze mną żebym w końcu kupiła sobie nowa kurtkę na zimę, parę razy próbowała wyrzucić mi już starą, ale jej się to nie udało! No cóż, ten typ tak ma, że przyzwyczaja się do swoich rzeczy! Nie potrafiłem znaleźć godnego następcy mojej ulubionej kurteczki, aż do teraz. Ta kurtka jest wprost idealna dla mnie, dłuższa, z kapturem, cieplutka! Tak jakby dla mnie stworzona i na mnie czekała! Kurtka podkreślająca moją osobowość, pikowana , błyszcząca, z kieszeniami na różne drobiazgi! Myślę ,że mojej żonie też się spodoba i w końcu dopnie swego i będzie mogłą wyrzucić starą kurtkę! A ja w końcu będę miał święty spokój i piękną ,nową kurtkę na parę dobrych lat!

  82. Basia 19 listopada, 2017 at 11:05 Odpowiedz

    Mam zamiar zaprosić męża w długą zimową podróż do Norwegii bez konkretnego celu – byle dalej, byle przed siebie, gdzie tylko oczy poniosą, na koniec świata i jeszcze dalej aż poza granice horyzontu. Nie ważne gdzie, ale ważne z kim i by mój luby nie zamarzł, bo straszny z niego zmarzluch. Czy to lodowe góry, czy norweskie plaże, ważne by móc poczuć wiatr we włosach i sopelki lodu na twarzy. Norwegia stanie przed nami otworem, bo w końcu będziemy mieć cieplutkie kurtki sprawdzające się w każdych warunkach – on z Ombre https://ombre.pl/product-pol-5828-KURTKA-C305-CZARNA.html .
    Rowerowy rajd po nordyckich fiordach nie będzie nam straszny. A wieczorami patrząc na zorzę polarną przytulę się do niego, by ogrzał mnie swoim ciepłem. Miśki polarne niech się schowają przed C-305 ciepłą kurtką.
    Polubiłam na FB

  83. Karol Paszyński 19 listopada, 2017 at 11:19 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5487-KURTKA-C325-CZARNA.html Tak, ta ramoneska to spełnienie moich marzeń. Nic tak nie daje męskości jak czerń na tym obrazku. Ta kurtka pasowałaby do całej mojej szafy. Właśnie tej perełki mi brakuje. Moja broda dobrze komponowałaby się nosząc taką kurtkę na sobie. Jest wspaniała. W końcu żona chciałaby ze mną wychodzić na spacery 🙂 a i myślę że mając ją na sobie żona rozglądała by się na każdym kroku czy czasem jakiś nie wisi na mnie wzrok innej kobiety 🙂 zróbcie ten prezent dla mnie, a zdjęcia uśmiechniętej mojej żony macie jak w banku ! 🙂
    Strona Wasza facebookowa polubiona z konta Karol Paszyński 🙂 pozdrawiam!

  84. Edyta 19 listopada, 2017 at 11:25 Odpowiedz

    Mój brat Mariusz to dla przyjaciół i wtajemniczonych Maryjan. Samo imię sprawia, że pod wrogami uginają się ze strachu kolana. Z zawodu inżynier, z powołania wielokrotny zbawca świata. W pracy projektuje tajemne rzeczy wiadome tylko jemu, a po pracy biegiem leci do domu do swojej rodziny. Ale w pracy jest prawdziwym drapieżnikiem i często pracuje w terenie, dlatego musi wzbudzać respekt w miejskiej dżungli wśród rywali. Codziennie odbywa ten sam trening. Odzywa się jego zwierzęca natura. Niczym dzika pantera goniąca za antylopą obudza w sobie instynkt drapieżcy. Szybki, poranny, zimny prysznic jak w amazońskiej dżungli pobudza jego szare komórki do myślenia. Następnie jak na prawdziwego króla zwierząt przystało spożywam długie, obfite śniadanie, przywiewa swoją ciepłą kurtkę i rzuca się w wir miejskiej walki rozpoczynając polowanie. Wytęża swój sokoli wzrok szukając ofiar, z którymi rozprawia się jak bezlitosny tygrys . Wślizguje się do kryjówki jak żmija, wtapia w otoczenie jak kameleon i czeka cierpliwie na okazję. Do tego potrzebna mu ciepła kurtka, a ta od Ombre w kolorze czarnym https://ombre.pl/product-pol-5828-KURTKA-C305-CZARNA.html byłaby idealna do jego miejskich potyczek.
    Lubię na FB i Insta

  85. Lidia 19 listopada, 2017 at 11:31 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5467-KURTKA-C301-GRANATOWA.html

    Piękna i stylowa, klasyczna parka w ulubionym kolorze męża 🙂
    Nic dodać, nic ująć.
    Wyjeżdżamy za parę dni do Norwegii i to będzie nasza pierwsza zima w tym miejscu 🙂
    Zamarzyło mi się, żeby sprezentować taką kurtkę dla mojego męża, z którym właśnie dziś obchodzimy 3… miesięcznicę naszego ślubu 😉

    Wasz profil już od dawna polajkowany, więc jedyne co mogę, to przesłać dla Was serdeczne pozdrowienia 🙂

  86. KalinaFaustyna 19 listopada, 2017 at 11:43 Odpowiedz

    Mój wybór padł na https://ombre.pl/product-pol-5489-KURTKA-C326-CZARNA.html#close. Podoba mi się ona dlatego, że jest kwintesencją męskości,. Uważam, że prawdziwy mężczyzna powinien umieć ubrać się stosownie do okazji- w sportową ciepłą puchowa kurtkę do rąbania drewna, aby ogrzać swój dom, do odśnieżania podjazdu, a także na zimowy spacer z dzieckiem. Jednak są sytuacje kiedy możemy na moment zapomnieć o tym jak praktyczne musi być ubranie by nie przeszkadzało mężczyźnie w byciu supermenem i pozwolić skoncentrować mu się przez malutką chwilkę nie na „byciu prawdziwym mężczyzną” ale na wyglądaniu jak super przystojny model wprost z okładki magazynu. I na ta okazję wybieram właśnie kurtkę firmy Ombre! Jest czarna i wyglądem imituje skórę- to dla synonim męskiego ubioru, jednocześnie seksownego i z klasą! Tych wszystkich wspaniałości z całego serca życzę mężczyźnie, który mimo młodego wieku jest dla mnie od lat wsparciem i pomocą. To mój młodszy braciszek! Wyobrażacie sobie 19latka, który z uśmiechem na ustach prowadzi wózek z nie swoim niemowlakiem na spacer by jego mama (czyli ja) mogla chwilę odpocząć? Ja sobie nie wyobrażałam dopóki nie zobaczyłam tego na własne oczy. Tak było przez kolejne 8 lat i jest po dziś dzień. Mój brat jest pierwsza osoba do której dzwonie, gdy nie mogę sama odebrać syna ze szkoły. Pracujące mamy wiedzą jaki to problem. Mój brat wtedy tak organizuje swoją pracę, bym nie została sama ze swoim problemem.Gdy cały świat zawiódł światełkiem w tunelu okazał się czarny ką na którego w życiu bym nie postawiła- młodszy brat! Chce podarować mu tę kurtkę ponieważ totalnie się nie spodziewa takiego prezentu tak jak ja nie spodziewałam się od niego tak ogromnego wsparcia i pomocy. No i niedawno miał imieniny – to byłby wspaniały i zaskakujący prezent na mojego brata Marcina!

  87. Zuzanna Chincz 19 listopada, 2017 at 11:45 Odpowiedz

    Zdecydowanie ta kurtka (https://ombre.pl/product-pol-5856-KURTKA-C313-CZARNA.html) byłaby idealnym prezentem dla mojego chłopaka:) Od jakiegoś czasu poszukuje fajnej i ciepłej kurtki zimowej, a ta jest naprawdę super i wiem, że trafiłaby w jego gust idealnie:) Czerń kurtki jest elegancka, a krój sportowy przez co kurtka jest idealna do wszystkich stylizacji:) Bardzo bym chciala sprawić mu prezent w postaci tej kurteczki bo wiem że spodoba mu się w 100%.

  88. Justyna 19 listopada, 2017 at 12:05 Odpowiedz

    Mój tata jest ogromnym zmarzluchem i od lat toczy zażartą wojnę z mrozem i chłodem z pełną świadomością tego, że poleje się krew! Powodem tej siermiężnej i odwiecznej wojny jest brak tkanki tłuszczowej, która ogrzewałaby jego zmarznięte ciało i praca w terenie. Jego polem walki są nerki i palce. Zbroją – kilka swetrów i polarów! Kolczugą- styl na cebulkę! Na ramionach chciałby dzierżyć kurtkę C318 https://ombre.pl/product-pol-5586-KURTKA-C318-CZARNA.html, która będzie jego jedyną bronią. Zasadą, która musi się kierować to ogrzanie zziębniętego ciała i nie dopuszczenie do przeziębienia podczas prac polowych. Dotychczasowa musztra polega na ubieraniu tony swetrów, szalików i czapek na raz. Z taka kurtką żaden z jego wrogów w postaci chłodu i mrozu nie przetrwa tortur, które zada im kurtką Ombre, a on dalej będzie wiernie trwała w swojej misji. Jedynym jeńcem, którego chcę wziąć dla niego żywcem w tej wojnie jest ta kurtka. Bądźcie moim sojusznikiem w tej wojnie, bo razem chcemy ją wygrać! Justyna Waleczne Serce 🙂 facebook polubiony

  89. Joaśka 19 listopada, 2017 at 12:56 Odpowiedz

    KURTKA C298 – GRANATOWA

    Elegancja, która nie emanuje zbyt bardzo, ale jest delikatnie zakamuflowana w sportowym looku. Idealna, dla tych, którzy tę elegancję mają we krwi, i dla tych, którzy boją się jej jak diabeł święconej wody (jak mój mąż). Mój mąż potraktowałby ją zapewne jako kolejne sportowe ubranie w swojej szafie, a ja cieszyłabym się, że wreszcie założył coś z klasą i elegancją. Z ulgą odetchnęłyby też wszystkie ciotki. Bo przecież „w pewnym wieku nie wypada zawsze na sportowo, a już na pewno nie do kościoła” 😀

  90. Dawid 19 listopada, 2017 at 13:38 Odpowiedz

    Jestem bardzo szczęśliwy, że właśnie trafiłem na tego posta. Mianowicie zostałem zaproszony przez moją koleżankę na studniówkę. No dobra moją najlepszą koleżankę do której chciałbym się naprawdę zbliżyć, by z czasem może zdobyć jej serce 🙂 Dlatego chciałbym w tym wyjątkowym dla niej i jak dla mnie dniu prezentować się jak najlepiej. Niby nie szata zdobi człowieka, lecz nie oszukujmy się kto nie chcę wyglądać bardzo dobrze. A juz na pewno wiadomo, że elegancko ubrany człowiek będzie sprawiał dobre wrażenie, a na tym mi bardzo zależy, żeby była zadowolona i dumna ze swojego studniówkowego partnera. Studniówka odbywa się w styczniu więc trzeba mieć naprawdę porządna kurtkę na tę specjalną okoliczność. I ze wszystkich modeli ta kurtka pasuje naprawdę idealnie pod garnitur
    https://ombre.pl/product-pol-5461-KURTKA-C298-CZARNA.html
    Myślę że każdy z Was przyzna mi rację 😉 Nie wiem czy to przypadek, że trafiłem akurat na ten konkurs, ale jedno wiem bardzo chciałbym założyć tą kurtkę na studniówkę tak żeby zrobić pierwsze bardzo dobre wrażenie na wszystkich ale szczególnie na dziewczynie która zaprosiła mnie na swoją pierwszą tak bardzo ważną dla siebie uroczystość 🙂

  91. Erwin 19 listopada, 2017 at 13:53 Odpowiedz

    Zdecydowanie najmocniej moją uwagę zwróciła kurtka sygnowana numerem C308 w kolorze granatowym, a odbyło się to po przemyślanym obejrzeniu kilku innych propozycji Ombre , które również wyglądają atrakcyjnie, jednakże nie aż tak mocno jak ta wytypowana.

    Do wyboru kurtki podszedłem tak jak do wyboru większości ubrań, które kupiłem i zakładam na siebie. Po prostu wybrana część garderoby, na którą się decyduje, musi mi się konkretnie mocno podobać. Nigdy nie decyduje się na zakup w sytuacji, w której mam jakiekolwiek wątpliwości, a te nasuwały mi się, gdy przeglądałem pozostały asortyment sklepu Ombre, by wybrać tę kurtkę, która podoba mi się najbardziej.

    Przechodząc jednak do konkretów w zakresie samej kurtki C308 w kolorze granatowym.
    Pomimo tego, że kurtka jest zimowa i pikowana, jej wygląd sugeruje lekkość. Nie wygląda ciężko, co jest zdecydowanym atutem dla kurtki zimowej, gdyż to nadaje jej elegancji i pozostawia wrażenie, że dobrze przylega, i idąc dalej jest odpowiednio ciepła. W związku z tym będzie wyglądać dobrze z pozostałymi częściami garderoby – jeansami, spodniami materiałowymi, koszulą z długim rękawem i prosi się, aby do perfekcyjnego wyglądu ubrać się w dobrze przylegające, szczupłe obuwie, co dodaje jeszcze dodatkowe punkty do elegancji.
    To że podkreślam eleganckość nie sprawia, iż kurtka traci walory codziennej używalności. Również je posiada, a świetnym tego podkreśleniem jest kolor futrzanego wykończenia kaptura. Wykończenie to nie jest tak krzykliwe jak w kurtce C318 i C300, ani nie rozchodzi się niechętnie jak w modelu C306. W C308 przyjemnie i użytkowo na co dzień schodzi się płynnie pod środek kurtki, ekspres. Wygląda jak w modelu C305, jednakże tamten model nie odpowiada mi w związku z kilkoma innymi elementami.
    Kształt kieszeni i szycia również jest najprzyjemniejszy ze wszystkich.
    C308 pozbawiona jest kieszeni na piersiach, co oczywiście jest świetnym zabiegiem. Kieszenie te obecne w C318 nadają nieprzyjemnego wyglądu całej kurtce. Również w zakresie kształtu kieszeni jako negatywny dla wyglądu całej kurtki przytoczę także ten model 318. W C308 natomiast na piersi wylądowała kieszeń-ekspres i emblemat, oba te elementy sprawiają, że kurtka wygląda lepiej. Kształt kieszeni uzyskany dzięki wszyciu ekspresów pod kątem w dolnych kieszeniach i zastosowanie klap z guzikami wpływają niezwykle atrakcyjnie i kusząco dla oka, wzmagając tym bardziej cały odbiór wyglądu kurtki. Elementami o identycznym znaczeniu w tej kurtce są także sznurki z odrębnym swoim miejscu wypikowanym na kurtce, możliwośc zapięcia kurtki na guziki(co również poprawia jej funkcjonalność), a także drobne elementy na rękawach, które sprawiają, że rękawy nie wyglądają pusto i ocieżale. Elementy na ramionach lepiej znacznie wyglądają niż w modelu C306, gdzie zastosowanie po jednej stronie kieszeni,a po drugiej danego emblematu, wzmaga właściwie uczucie ciężkości rękawów i wypchanie. Wypchany wygląd rękawów obecny jest również w modelu C305. Własnie pamiętny sznurek w pasie daje wrażenie szczupłości kurtki, co jest niesamowicie ważnym elementem podczas zakupu odzieży zimowej.
    Dobrany kolor granatowy niezwykle pozytywnie wpływa na to, że kurtka wygląda świetnie, kiedy jest rozpięta. Ten sam model w kolorze czarnym czy oliwkowym nie daje już takiego wrażenia jak właśnie granatowy. C305 i C318 przy niej wypadają blado. Natomiast kiedy kurtka jest rozpięta można zauważyć jej dodatkowe atuty, których brak w modelu C300 i C306. Otóż kurtka nie wygląda cienko, ani nie wygląda jak płaszcz. Plecy kurtki mogłyby wyglądać zdecydowanie lepiej, ale tutaj własnie chodzi o przeszycia, które ściągają materiał, który wygląda jak pomarszczony. Jednakże jeżeli przyjrzeć się wideo i kiedy kurtka leży już na plecach wygląda normalnie i przyjemnie, więc jest to tylko kwestia zdjęcia manekina – który wyszedł gorzej od osoby.
    Pozytywnie również wygląda materiał w środku, przynajmniej ta odkryta na zdjęciu część. Nie jestem w stanie ocenić jak dobrze korzysta się z wewnętrznej kieszeni, co dla mnie jest niesamowicie ważną sprawą i dlatego przydałby się wgląd jak kurtka wygląda wewnątrz, na przykład rozpięta na wieszaku wzdłuż ramion i odkryta.

    Myślę, że to co wyżej zawarłem jednoznacznie wyjaśnia, dlaczego właśnie ta kurtka mi się podoba, nawet najbardziej. Dzięki również porównaniom z innymi kurtkami i odniesieniom do nich można się zdecydować w kwestiach, które może również innych zastanowią w wyborze pomiędzy tymi kurtkami.

    Z uwagi, że cechuje się wybrednością w wyborze ubrań które noszę, a ta kurtka spodobała mi się aż tak bardzo, nie ukrywam, że chciałbym, aby ta kurtka powędrowała właśnie do Mnie.
    Ten prezent zrobiłbym sobie samemu, szczególnie że moja obecna kurtka ma już znaczącą ilość wynoszonych zim i najbliżsi już od dawna sugerują, bym wybrał następczynię, ale dotąd nie spotkałem się z tą odpowiednią.

  92. Natalia Hubka 19 listopada, 2017 at 14:13 Odpowiedz

    Mój wybór padł na kurtę : https://ombre.pl/product-pol-5858-KURTKA-C313-GRANATOWA.html . Chciałabym nią uszczęśliwić osobę bliską memu serce – mojego NARZECZONEGO ! Byłby to idealny prezent ponieważ mój przyszły mąż za nic w świecie nie chce słyszeć o zakupie kurtki a teraz jest świetna ku temu okazja by mógł otrzymać nową IDEALNĄ kurtkę . Kto wie może szczęście się do nas uśmiechnie , wiec kciuki trzymamy i na wyniki czekamy 🙂

  93. Maria Krzywińska 19 listopada, 2017 at 15:37 Odpowiedz

    Kto mnie zna ten wie 🙂 W mojej szafie przebijają trzy akcenty : czerń („Black is such a happy color”-jak mawiała Morticia Adams 🙂 ) , Star Wars („May the Force be with you”)oraz wojskowa zieleń i moro (bo moda to deklaracja mojej własnej wolności)…Nic więc dziwnego ,że przeglądając ofertę sklepu Ombre i szukając tam czegoś dla mojego męża od razu w oczy rzuciła mi się https://ombre.pl/product-pol-5588-KURTKA-C318-MORO.html . W tej kurtce mój mąż prezentowałby się jak prawdziwy generał 🙂 A ja byłabym „panią generałową” 🙂 Ktoś powie ,tak ale w garderobie Twojego męża więcej jest granatu niż zieleni… Wiem ,że mojemu mężowi bardzo podoba się militarny styl ,ale ciężko mu kupując ubrania porzucić swój ulubiony granatowy kolor na moro. Znam to z autopsji.Czarna bluzka,czarne jeansy ,do czasu aż kupiłam swoje pierwsze zielone trapery i spodnie moro-potem poszło już lawinowo. Trzeba było tylko odpalić zapłon 🙂

  94. Iwona 19 listopada, 2017 at 16:07 Odpowiedz

    Kiedy wybierałam kurtkę to miałam duży dylemat, czy oglądać je pod kątem mojego ukochanego Taty, czy raczej chłopaka. Stwierdziłam, że Tata zawsze będzie ten sam, a z facetami to różnie bywa (chociaż oczywiście zmian nie przewiduję, tfu, tfu). Z pewnością brałam pod uwagę to, żeby było mu ciepło, bo ciągle narzeka, że marznie. Istotna była też dla mnie funkcjonalność i wygląd. Najważniejsze żeby kurtka była wygodna, nie nazbyt młodzieżowa, ale też żeby nie przypominała kaftaniku dla starszego dziadunia.
    Zdecydowałam się na następujący model: https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html

    Bardzo podoba mi się granatowy kolor, nie jest za ciemna, ale też nie jest zbyt jaskrawa.
    Świetną ozdobą są detale: futrzane obszycie kaptura, a także elementy pomarańczu.
    Super, że jest ocieplona i posiada dodatkowe napy, aby zabezpieczyć się przed chłodem.
    Jest i ściągacz, gdyby Tatuś zgubił zbędne kilogramy.
    No i te dodatkowe kieszonki na zewnątrz i wewnątrz. Z pewnością zmieści w nich wszystkie swoje skarby.

  95. Madzia 19 listopada, 2017 at 16:11 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5424-KURTKA-C311-CZARNA.htm – to jest dopiero idealna kurtka. Bardzo mi się spodobała i sądzę że mojemu tacie również by wpadła w gust bo to właśnie dla niego chciałabym ją wygrać! Jak wiadomo zbliżają się święta, a jak święta to i prezenty ☺️. Sądzę że byłby to idealny prezent dla mojego kochanego tatusia. Gorące pozdrowienia w te mroźne wieczory❤️❄️⛄️.

  96. Maja 19 listopada, 2017 at 16:31 Odpowiedz

    Zakochałam się w wyobrażeniu mojego narzeczonego w tej pięknej kurtce: https://ombre.pl/product-pol-5828-KURTKA-C305-CZARNA.html
    Od pierwszego wejrzenia, doszczętnie i nieodwracalnie. Tak na zimę zakochać można się raz. I w tej miłości wytrwać do wiosny.
    Od kilku tygodni szukaliśmy takiej miłości idealnej – taka, która kusi oko, takiej która grzeje, takiej, która nie oczekuje wiele – poza szalikiem. Na marne. Wszędzie marne zamienniki, tłumy bez żadnych odczuć – poza zmarnowanym czasem w sklepach.
    Moja miłość też się w niej zakochała – czego się nie robi dla miłości! 🙂

  97. Kamila 19 listopada, 2017 at 16:35 Odpowiedz

    C 300 granatowa to idealna kurtka dla mojego męża. Ja z synem już jesteśmy gotowi na zimę. Granatowy to nasz ulubiony kolor. Dobieramy tylko kolorowe dodatki. Maz zabiegany i zapracowany nie ma czasu poszukać czegoś dla siebie. Dlatego biorę ten wybór na siebie. Prezent mikołajkowy byłby w sam raz gdyby konkurs wygrał ktoś z nas. Kurtka ta byłaby idealnym dopełnieniem dla ubioru zimowego naszej wspaniałej trójki.

  98. agnieszka obidzińska 19 listopada, 2017 at 16:40 Odpowiedz

    Zbliża się czterdziestka męża. Tak zwana w mediach kryzysem wieku średniego. Coś w tym musi być. Ostatnio zbyt długo spędza czas przed lustrem. komentując swoje zakola i swoje siwe włosy. Oczywiście wszystkiemu winni są wszyscy w otoczeniu. Dlatego też chciałabym podarować mu coolowy prezent, który odmłodzi jego duszę i ciało.
    Wybrałam dla niego model C 317 GRANAT.

  99. Adam 19 listopada, 2017 at 16:44 Odpowiedz

    Z tych wszystkich kurtek najbardziej spodobała mi się:
    https://ombre.pl/product-pol-5467-KURTKA-C301-GRANATOWA.html
    Ale dlaczego? Na pierwszy rzut oka przypomina mi niezwykle taką marynarską kurtkę, jako że dawno już na żaglach nie byłem to od razu poczułem tęsknotę za mazurskimi jeziorami! Ma mnóstwo kieszeni, uwielbiam po nich chować mnóstwo rzeczy, o których później zapominam i wydaje mi się, że zgubiłem…
    Ponadto wydaje się być wyjątkowo ciepła, na nadchodzące zimne wieczory jak znalazł, zwłaszcza, że bawię się w sesje fotograficzne i wówczas oprócz dobrego aparatu, dobra ciepła odzież to podstawa! Szkoda by było odmrozić sobie to i owo. W mojej obecnej kurtce usłyszałem już od pewnej BLISKIEJ mi osoby, że wyglądam jak bezdomny i mam lecieć do sklepu (ciągle nie mam na to czasu, poza tym bronię się nogami i rękami przed chodzenie po sklepach, uuuuh, który facet to lubi), więc taki konkurs jak znalazł!

  100. Erwin 19 listopada, 2017 at 17:06 Odpowiedz

    Zdecydowanie najmocniej moją uwagę zwróciła kurtka sygnowana numerem C308 w kolorze granatowym, a odbyło się to po przemyślanym obejrzeniu kilku innych propozycji Ombre , które również wyglądają atrakcyjnie, jednakże nie aż tak mocno jak ta wytypowana.
    Do wyboru kurtki podszedłem tak jak do wyboru większości ubrań, które kupiłem i zakładam na siebie. Po prostu wybrana część garderoby, na którą się decyduje, musi mi się konkretnie mocno podobać. Nigdy nie decyduje się na zakup w sytuacji, w której mam jakiekolwiek wątpliwości, a te nasuwały mi się, gdy przeglądałem pozostały asortyment sklepu Ombre, by wybrać tę kurtkę, która podoba mi się najbardziej.
    Przechodząc jednak do konkretów w zakresie samej kurtki C308 w kolorze granatowym.
    Pomimo tego, że kurtka jest zimowa i pikowana, jej wygląd sugeruje lekkość. Nie wygląda ciężko, co jest zdecydowanym atutem dla kurtki zimowej, gdyż to nadaje jej elegancji i pozostawia wrażenie, że dobrze przylega, i idąc dalej jest odpowiednio ciepła. W związku z tym będzie wyglądać dobrze z pozostałymi częściami garderoby – jeansami, spodniami materiałowymi, koszulą z długim rękawem i prosi się, aby do perfekcyjnego wyglądu ubrać się w dobrze przylegające, szczupłe obuwie, co dodaje jeszcze dodatkowe punkty do elegancji.
    To że podkreślam eleganckość nie sprawia, iż kurtka traci walory codziennej używalności. Również je posiada, a świetnym tego podkreśleniem jest kolor futrzanego wykończenia kaptura. Wykończenie to nie jest tak krzykliwe jak w kurtce C318 i C300, ani nie rozchodzi się niechętnie jak w modelu C306. W C308 przyjemnie i użytkowo na co dzień schodzi się płynnie pod środek kurtki, ekspres. Wygląda jak w modelu C305, jednakże tamten model nie odpowiada mi w związku z kilkoma innymi elementami.
    Kształt kieszeni i szycia również jest najprzyjemniejszy ze wszystkich.
    C308 pozbawiona jest kieszeni na piersiach, co oczywiście jest świetnym zabiegiem. Kieszenie te obecne w C318 nadają nieprzyjemnego wyglądu całej kurtce. Również w zakresie kształtu kieszeni jako negatywny dla wyglądu całej kurtki przytoczę także ten model 318. W C308 natomiast na piersi wylądowała kieszeń-ekspres i emblemat, oba te elementy sprawiają, że kurtka wygląda lepiej. Kształt kieszeni uzyskany dzięki wszyciu ekspresów pod kątem w dolnych kieszeniach i zastosowanie klap z guzikami wpływają niezwykle atrakcyjnie i kusząco dla oka, wzmagając tym bardziej cały odbiór wyglądu kurtki. Elementami o identycznym znaczeniu w tej kurtce są także sznurki z odrębnym swoim miejscu wypikowanym na kurtce, możliwośc zapięcia kurtki na guziki(co również poprawia jej funkcjonalność), a także drobne elementy na rękawach, które sprawiają, że rękawy nie wyglądają pusto i ocieżale. Elementy na ramionach lepiej znacznie wyglądają niż w modelu C306, gdzie zastosowanie po jednej stronie kieszeni,a po drugiej danego emblematu, wzmaga właściwie uczucie ciężkości rękawów i wypchanie. Wypchany wygląd rękawów obecny jest również w modelu C305. Własnie pamiętny sznurek w pasie daje wrażenie szczupłości kurtki, co jest niesamowicie ważnym elementem podczas zakupu odzieży zimowej.
    Dobrany kolor granatowy niezwykle pozytywnie wpływa na to, że kurtka wygląda świetnie, kiedy jest rozpięta. Ten sam model w kolorze czarnym czy oliwkowym nie daje już takiego wrażenia jak właśnie granatowy. C305 i C318 przy niej wypadają blado. Natomiast kiedy kurtka jest rozpięta można zauważyć jej dodatkowe atuty, których brak w modelu C300 i C306. Otóż kurtka nie wygląda cienko, ani nie wygląda jak płaszcz. Plecy kurtki mogłyby wyglądać zdecydowanie lepiej, ale tutaj własnie chodzi o przeszycia, które ściągają materiał, który wygląda jak pomarszczony. Jednakże jeżeli przyjrzeć się wideo i kiedy kurtka leży już na plecach wygląda normalnie i przyjemnie, więc jest to tylko kwestia zdjęcia manekina – który wyszedł gorzej od osoby.
    Pozytywnie również wygląda materiał w środku, przynajmniej ta odkryta na zdjęciu część. Nie jestem w stanie ocenić jak dobrze korzysta się z wewnętrznej kieszeni, co dla mnie jest niesamowicie ważną sprawą i dlatego przydałby się wgląd jak kurtka wygląda wewnątrz, na przykład rozpięta na wieszaku wzdłuż ramion i odkryta.
    Myślę, że to co wyżej zawarłem jednoznacznie wyjaśnia, dlaczego właśnie ta kurtka mi się podoba, nawet najbardziej. Dzięki również porównaniom z innymi kurtkami i odniesieniom do nich można się zdecydować w kwestiach, które może również innych zastanowią w wyborze pomiędzy tymi kurtkami.
    Z uwagi, że cechuje się wybrednością w wyborze ubrań które noszę, a ta kurtka spodobała mi się aż tak bardzo, nie ukrywam, że chciałbym, aby ta kurtka powędrowała właśnie do Mnie.
    Ten prezent zrobiłbym sobie samemu, szczególnie że moja obecna kurtka ma już znaczącą ilość wynoszonych zim i najbliżsi już od dawna sugerują, bym wybrał następczynię, ale dotąd nie spotkałem się z tą odpowiednią.

  101. Aleksander Tomasik 19 listopada, 2017 at 17:06 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5997-KURTKA-C322-JEANSOWA.html
    Kurtka urzekła mnie od pierwszego spojrzenia na nią! Wygląda modnie, idealnie nadaje się na chłodniejsze dni. Już widzę jakie spodnie oraz buty ubiorę do niej ,aby świetnie komponowały się na sesji, którą umieszczę na moim blogu! Chciałbym aby każdy mógł tak jak ja, odkryć tak świetną kurtkę oraz inne rzeczy od Ombre! Pozdrawiam gorąco!

  102. Oliwia Wojciechowska 19 listopada, 2017 at 17:13 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html

    Niby nic specjalnego… To tylko kurtka. Ale kurtka na kimś szczególnym jest czymś szczególnym. A mój Mąż jest kimś szczególnym. I nie tylko dlatego, że on spełnia moje zachcianki, że stworzył sam od podstaw nasze mieszkanie-gruntowal, malował, kładł panele, kafelki… Mój Mąż jest po prostu dobrym człowiekiem. 💞
    Chciałabym żeby odebrał przesyłkę od kuriera. Pewnie zadzwoniłby do mnie co to i czy może otworzyć (jest potwornie ciekawski!) i byłby mile zaskoczony widząc, że to nie kolejna pierdolka do domu z któregoś z sklepów internetowych ale prezent specjalnie dla niego! 😉
    Kurtka, która wybrałam pasuje zarówno do sportowych stylizacji, które mój Mąż nosi na codzień, jak i do eleganckich, które bardzo lubi i jak tylko ma okazję sięga po koszule i eleganckie spodnie. I o ile spodnie i koszule ma w swojej szafie, to w zimie przykrywa to kurtka, która wygląda jakby była na narty!
    Chciałabym mu po prostu sprawić niespodziankę. Nie uszczęśliwić, bo uszczęśliwiam to go ja (mam nadzieję!), ale sprawić niespodziankę.
    Ps. Kurtka bez godzin chodzenia po galeriach handlowych, mierzenia, wybierania i porównywania… Po namyśle sądzę, że jednak to by go uszczęśliwiło 😂

  103. Weronika 19 listopada, 2017 at 18:18 Odpowiedz

    Kurtka C301: https://ombre.pl/product-pol-5466-KURTKA-C301-OLIWKOWA.html skradła moje serce od pierwszego wejrzenia, ponieważ wywołała we mnie falę wspomnień, a na jej widok moje serce zabiło znacznie szybciej! 🙂 Pamiętam bowiem, że mój obecnie już narzeczony miał na sobie identyczną kurtkę (oliwkową) w trakcie naszego pierwszego listopadowego spotkania. Pamiętam też, że padał wtedy śnieg, a ja miałam na głowie pierwszy raz w życiu… OMBRE! Bardzo starałam się je wtedy ukryć, bo kolor zupełnie nie wyszedł. Niestety absztyfikant okazał się niezmiernie spostrzegawczy i do dziś śmiejemy się, że nie mógł o mnie zapomnieć właśnie z powodu katastrofy na głowie. 🙂 Pamiętam, że byłam pod wrażeniem dobrego stylu narzeczonego, kurtka i dodatki idealnie do siebie pasowały. Niestety to było kilka lat temu i po kurtce nie ma już śladu, ale ja chciałabym podarować identyczny model C301 narzeczonemu w prezencie na Boże Narodzenie. Zastanawiam się, jak zareaguje? Czy w ogóle skojarzy cokolwiek? Jestem bardzo ciekawa jego reakcji. Myślę, że dokupiłabym do niej czapę i rękawiczki jak sprzed lat. To byłby magiczny powrót do przeszłości. A święta to idealny czas na magię, prawda? 🙂

    FB: Weronika Dośpiał
    IG: girl_kissed_by_fire

    Pozdrawiam ciepło!

  104. Aneta 19 listopada, 2017 at 18:51 Odpowiedz

    Dla mojego chłopca (tfu, Narzeczonego!) wybrałabym tę kurtkę – https://ombre.pl/product-pol-5474-KURTKA-C303-GRANATOWA.html
    Choć łatwiej go, w myśl powiedzenia, nakarmić niż ubrać, to myślę, że co do tego wyboru nie miałby żadnych zastrzeżeń! 🙂 Jego ulubiony kolor, granatowy – jest, kaptur nagminnie noszony zamiast czapki – jest, kieszonki na odpowiedniej wysokości, co by schować dłonie czy telefon – są, długość nie za krótka, nie za długa – jest, pełne zadowolenie Drugiej Połówki – gwarantowane! :))

    Obserwuję zarówno na FB (Aneta Szustak) jak i na IG (lasciatemi_cantare). Pozdrawiam 😉

  105. Marek Bednarz 19 listopada, 2017 at 18:58 Odpowiedz

    Kto się dobrze nosi , to o kurtkę Ombre prosi. Poproszę i JA, a w linku jest ta kurtka …. https://ombre.pl/product-pol-5471-KURTKA-C302-CIEMNY-GRANAT.html …. o właśnie TA! Ciemny granatowy, elegancki i dobrze skrojony, jakby idealnie dla mnie stworzony. Żonie się podoba i ma dużo racji, że ta kurtka doda mi gracji. Jest tylko jedna niewiadoma, czy moja osoba nie za duża i czy kurtka nie dla mnie stworzona. I na ten „problem” mam rozwiązanie, dla mego o 20 kg lżejszego brata, będzie to podarek. A napisał to wszystko Marek.
    PS.Profil FB Marek Cooper

  106. Justyna 19 listopada, 2017 at 19:08 Odpowiedz

    Żadnych super modnych bomberek, fancy futerek czy ozdobnych wykończeń. Męska kurtka, to ma być poważna rzecz, a nie jakieś fiubździu 😉
    Dla męża mam zatem wybitnie prostą i do bólu praktyczną propozycję: https://ombre.pl/product-pol-5829-KURTKA-C309-CZARNA.html
    Ta czarna puchówka wydaje się być idealnym kompromisem pomiędzy praktyczną kurtką zimową a ew. odzieniem w miarę eleganckim np. do teatru.

    na fb jako Justyna M. Jakubik
    na instagramie jako zdrowonajedzeni

  107. Oczoś Zajdel 19 listopada, 2017 at 19:20 Odpowiedz

    Obejrzałam kurtki i niemal każda jest niesamowita. Niestety nie mogę i nie chcę kupować kurtki dla mojego najwspanialszego męża ze wszystkich mężów, ponieważ jest już duuuużym chłopcem i chciałabym, żeby sobie sam kupił ale z tym jest spory problem, gdyż Jemu szkoda wydawać pieniądze dla siebie i obecnie ma starą kurtkę, którą dostał od swojej mamy. Poza tym gdybym sama kupiła dla Niego, to miałby pretensje, że wydaję niepotrzebnie pieniądze.

  108. Patrycja 19 listopada, 2017 at 19:22 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5467-KURTKA-C301-GRANATOWA.html

    Myślę,że kurtka z powyższego linku byłaby idealna dla wielkiego fana sportu, a w szczególności piłki nożnej który zaszczepił również we mnie tą pasję oczywiście na myśli mam mojego tatę. Kurtka jest z wykonana z bardzo dobrego materiału i jest ocieplana, więc jest idealna na pogodę, którą mamy na oknami i świetnie sprawdzałaby się mojemu tacie, który lubi gdy jest ciepło. Wybrałam kurtkę w kolorze granatowym,gdyż mój tata zazwyczaj miał czarne odcienie kurtek ale myślę że ten kolor by mu bardzo pasował, gdyż pasuje on do rożnych stylizacji i okazji np.na mecz swojej ulubionej drużyny piłkarskiej czy weekendowe wyjście z rodziną.Kurtka posiada liczne kieszenie, czyli coś idealnie dla mojego taty, który zawsze na przy sobie dużo „potrzebnych” jak on twierdzi rzeczy, gdyż telefon, śrubokręt ,kabel USB czy liczne śrubki oczywiście zawsze są potrzebne. Uważam,że byłby to rewelacyjny prezent najlepszej jakości jakby mój tata mógłby sobie wymarzyć między innymi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, a ja w ten sposób mogłabym mu podziękować za to wszystko co dla mnie robi jako najlepszy tata.
    Oczywiście obserwuje na Facebooku(Szyjka Patrycja) oraz na Instagramie(14_patrycja_08)

  109. Ania 19 listopada, 2017 at 19:44 Odpowiedz

    Model, który skradł moje serce to:
    https://ombre.pl/product-pol-5474-KURTKA-C303-GRANATOWA.html

    Chciałabym wygrać ją dla mojego mężczyzny, przyjaciela i męża w jednym <3
    Za dwa miesiące kończy 30 lat planuję zrobić mu 3 wielkie niespodzianki jako, że od tej pory swój wiek będzie podwał z 3 na przodzie. A moje 3 niespodzianki to: planuję zorganizować jakąś wspólną zagraniczną podróż, urządzić przyjęcie – niespodziankę z przyjaciółmi i… wygrać kurtkę 🙂 Myślę, że z każdego z tych prezentów będzie bardzo, bardzo zadowolony i szczęśliwy 🙂

    Profil na Facebooku: Anna Stachura

  110. Paula 19 listopada, 2017 at 19:47 Odpowiedz

    Dla młodego mężczyzny, który przed chwilą moim małym synkiem był,
    – a teraz jest super wysoki, ma swoje zdanie i styl,
    Wybieram kurtkę zimową – w kolorze czerni, z militarnym wykończeniem
    By czuł się w niej swobodnie i nosił ją z zadowoleniem!
    Byłaby to od mamy dla syna niespodzianka
    Bo chociaż już dorósł, wciąż lubię wybierać mu … ubranka 🙂
    https://ombre.pl/product-pol-5832-KURTKA-C306-CZARNA.html

  111. Patrycja 19 listopada, 2017 at 19:54 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5474-KURTKA-C303-GRANATOWA.html#close
    wybrałbym tę kurtkę dla mojego kochanego taty i najcudowniejszego dziadka pod słońcem 😉 Mój tato jest dla mnie jedną z najważniejszych osób… zawsze wspierający dobrym słowem, radą jedyny najwspanialszy najważniejszy to właśnie jemu chciałabym sprawić tak cudowny prezent pod choinkę 😉 Kocham go za wszystko i mimo wszystko <3 Mój syn jest w nim zakochany po uszy w końcu dziadek na wszystko pozwala i jak to mój tato mawia "misiu dziadziusia jemu tak wolno" i maly Adaś rozrabia dalej. Jak większość mężczyzn, tak i moj tata nie lubi zakupów męczą go jak mało co, toteż chodzi już któryś ładny rok z kolei w tej samej kurtce, która niestety nie jest już w najlepszej kondycji. Najwyższa pora na coś nowego stylowego męskiego i bardzo ładnego 😉 Każdy mężczyzna bez wzgledu na wiek będzie wyglądać w tej kurtce bardzo korzystnie. Jestem przekonana, że będzie odpowiednia dla mojego taty. Granat doskonale komponowałby się z jego siwymi włosami i zielonymi oczami, myślę również , że sam krój troszkę zamaskuje delikatny brzuszek i tato wyglądałby w niej jak milion dolarów 😉
    Serdecznie pozdrawiam Patrycja 😉
    IG: p__zakrzewska, FB: Patrycja Zakrzewska

  112. Piotr 19 listopada, 2017 at 19:57 Odpowiedz

    Wybrałem tę kurtkę dla siebie 🙂
    Powiem wam że zakochałem się chyba ze wzajemnością. Ponownie 🙂
    https://ombre.pl/product-pol-5475-KURTKA-C303-OLIWKOWA.html

    ODA DO STAREJ!

    Znów się zepsułaś
    I wiem co zrobię
    Zamienię Ciebie
    Na lepszy model 🙂
    Nawet go już wybrałem
    Jest NIM Ombre
    W kolorze oliwkowym, spodobała by Ci się!

    Nie mam do Ciebie cierpliwości
    Nie mam kompletnie żadnej już czułości…
    To pewne że już nie będę mieć
    Minął termin twojej przydatności
    Gwarancja nie obejmuje Cię
    Nie pozostawiasz mi wyboru
    Na lepszy model zmienię Cię
    Nie potrzebuję w domu złomu
    Dłużej nie ogrzejesz mnie!

    Nie mam do Ciebie zaufania
    To pewne że już nie będę mieć
    Dosyć mam tego naprawiania
    Gdy co chwilę się psuje inna część
    zamek, guzik-sama boleść, nie mam sił już z tego znieść!
    To znowu żeś się nie doprała
    I miałem problem – jak tu wyjść!
    To znowu Ci się połamała
    Twoja i moja ulubiona cześć –
    Dokładnie jest to kieszonka zamykana,
    Która tak pięknie wszystko mi przechowywała
    Kurcze no miałem z Tobą chwilę…
    Te dobre i te bardzo miłe…
    Ale nastał już Twój czas!

    Teraz jesteś zupełnie do niczego
    A na dodatek powiem że
    Pożytku z Ciebie tu żadnego
    Nie ma, nie !!!
    Nie grzejesz mnie!!!sprałaś się, zepsułaś cała!!!
    No i ja jestem już na NIE!

    Znów się zepsułaś
    I wiem co zrobię
    Zamienię Ciebie
    Na lepszy model!
    Zamienie Ciebie na Ombre
    I wiem co zrobię,
    Na pewno ją na się założę.

    Nie mam do Ciebie sentymentu
    To pewne że już nie będę mieć
    Robisz za dużo tu zamętu
    A nie wynika z tego żadna dobra rzecz
    Nie pozostawiasz mi wyboru
    Na lepszy model zmienię Cię
    Nie potrzebuję w domu złomu
    Dłużej nie
    Nie mam do Ciebie nic już nie mam
    To pewne że już nie będę mieć
    Możesz wysyłać zażalenia
    I tak naprawy Ciebie nie podejmę się
    Jesteś zupełnie do niczego
    A na dodatek powiem że
    Pożytku z Ciebie tu żadnego
    Nie ma nie
    Kochałem ciebie całym ciałem
    Ponieważ serca już nie grzałaś
    Postanowiłem Cię wymienić
    Na Ombre i tracąc dla Tej Nowej głowę
    Znowu się ZMIENIĆ!!!

  113. Aleksandra 19 listopada, 2017 at 20:01 Odpowiedz

    C313 w kolorze oliwkowym… Wszystko jest teraz jakieś takie zwyczajne. Mężczyźni kryją się za idealnie przystrzyżonymi brodami, górą mięśni pielęgnowanych przez wiele godzin spędzonych w siłowni. A na mięśniach – szarości, czerń lub granat. Drzewo oliwkowe może żyć do tysiąca lat. Jest nietuzinkowe, jedyne w swoim rodzaju. Podobnie, jak kolor oliwek. Ta kurtka bardzo pasuje do mojego męża: jest w nim coś długowiecznego, oprócz tego jest absolutnie niezwyczajny (zamiast wizyt na siłowni woli swój monocykl). W takiej kurtce będzie spokojnie mógł wyruszyć na podbój tego szaro-czarnego świata 🙂

  114. Karina 19 listopada, 2017 at 20:01 Odpowiedz

    Wybieram tą kurtkę: https://ombre.pl/product-pol-5441-KURTKA-C317-CZARNA.html

    Kiedy zima już nadchodzi,
    męża strasznie ziąb wychłodzi.
    A że zmarźlak z niego niezły,
    to o ciepłą kurtkę rzęzi.
    Ja za dobra i kochana,
    kurtkę znaleźć mu musiałam.
    Szukam, patrzę, wygogluje,
    modnej kurtki wypatruję.
    I gdy już odpuścić chciałam,
    wasz konkursik wylukałam.
    Wierszem, śpiewem, dobrym żartem,
    mam nadzieję na poparcie.
    A gdy wygram kurtkę Ombre,
    szczęście będę mieć dozgonne.

  115. misterenigma 19 listopada, 2017 at 20:04 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5466-KURTKA-C301-OLIWKOWA.html

    Ta kurtka jest totalnie obłędna!
    Będę troszeczkę egoistą, gdyż przeszukując poszczególne kurtki pomyślałem, żeby sprawić prezent mikołajkowy tacie, jednak gdy ją zobaczyłem, ach.. Gdyby ta kurtka umiała mówić, krzyczałaby błagalnie, żebym ją wziął! 🙂

    Łączy modę z delikatną elegancją i wyróżnia się na tle innych kurtek. Świetny kolor, połączenie małych i dużych guzików, ciekawe kieszenie i materiał – jest to niepodważalny faworyt numer 1 do spacerów, wyjść ze znajomymi i właściwie do wszystkiego.
    Kieszeń wewnętrzna jest dodatkowym atutem, ponieważ z racji bycia studentem, w srogie i zimne wieczory praktycznym byłoby odpowiednio się ogrzewać, więc mógłbym idealnie zadbać o przenoszenie mniej lub bardziej procentowych trunków, najlepiej do znajomych, ale oczywiście kierując się przede wszystkim przetrwaniem ciężkich mrozów. 😀

    Wyobrażam sobie to, w jaki sposób patrzyłaby na mnie dziewczyna za każdym razem, kiedy byłbym w tej kurtce, po prostu zjadałaby wzrokiem (trzymajcie mnie, bo jeszcze popadnę w samozachwyt). Niby to „nie szata zdobi człowieka”, ale cóż.. w tym przypadku należałoby się kilka razy zastanowić. Na ogół niewyjściowy człowiek mógłby z dnia na dzień zmienić się o 180 stopni.

    Wobec mojej dotychczasowej kurtki, w której wyglądam jak pulpet, który wyskoczył ze słoika, ta kurtka sprawiłaby, że wyglądałbym jak człowiek. Idealna do mojego stylu, wygląda lepiej od wielu płaszczy, które miałem nie raz na oku, a nigdy się nie zdecydowałem, aby kupić. Być może okaże się, że dobrze, że tego nie zrobiłem? 🙂

  116. Monika 19 listopada, 2017 at 20:35 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5460-KURTKA-C298-GRANATOWA.html
    To model, który najbardziej przypadł mi do gustu, szczególnie że mogłam zobaczyć, jak w niej wygląda Twój mąż. Ma podobną sylwetkę, jak mój M. i granat to najbardziej MĘSKI wg mnie kolor!Miło byłoby zaskoczyć swojego mężczyznę takim prezentem, tym bardziej,że on dba wyłącznie o swoje 4 kobiety: żonę i 3 córki, a jemu zwykle „niczego nie potrzeba”. Nie znosi łażenia po sklepach, a właściwie nigdy nie ma na to czasu. Bardzo Go kocham i lubię, gdy fajnie wygląda. W tej kurtce na pewno byłoby mu pięknie…

  117. Adrianna F 19 listopada, 2017 at 20:36 Odpowiedz

    Kurtka, którą wybrałam jest dla najwspanialszego partnera pod słońcem (mam nadzieję, że za niedługi czas także męża) oraz ojca mojego dwuletniego syna. Mój luby jest wesoły, wiecznie się śmieje, rozbraja wszystkich wkoło swoją szczerością, entuzjazmem i odwagą. Taka też powinna być kurtka dla niego. Wyróżniająca się i podkreślająca jego temperament.
    Wybrałam więc model: https://ombre.pl/product-pol-1745-KURTKA-C208-NIEBIESKA.html

    Kurtka w pięknym, żywym ,niebieskim kolorze, której dopełnieniem jest energetyczna zieleń – dosłownie taka iskra radości na kurtce, tak jak iskrą radości jest w moim życiu mój mężczyzna.
    Wiem, że sprawiłabym mu mnóstwo radości tą kurtką. 🙂

    na fb lubię jako: Ada Frąckowiak
    na ig lubię jako: adka_wariatkaa

  118. maciek 19 listopada, 2017 at 20:50 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5473-KURTKA-C303-CZARNA.html#close Zima za pasem to i wzrok wędruje za czymś ciepłym. Mocno klasycznie, dłuższa, kaptur z futerkiem. No i genialne guziki w starym stylu przy takimż kroju kieszeni. Czarna – uniwersalnie. Nie mam jeszcze niczego w tym stylu, ale jestem bardzo ciekawy, czy i to latorośl będzie próbowała przejąć. Bo jak dotąd przejmuje sporo. Wypadałoby się tylko cieszyć, że z gustem podobnie, a i miło zrobić komuś przyjemność nieświadomie.

  119. Andżelika Płoszaj 19 listopada, 2017 at 21:04 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5543-KURTKA-C320-NIEBIESKA.html
    Witam, to nie prezent dla męża, to nie prezent dla brata. Chciałabym sprawić tą kurtką radość mężczyźnie, który wychowuje mnie już 15 rok. Dziś jestem już prawie dorosłą kobietom i chciałabym mu podziękować pakując tą wspaniała kurtkę w piękny papier. Wybrałam ją dlatego ,że pasuje idealnie do jego stylu ubierania się. Jest ruchliwym facetem, a ta kurtka umożliwi mu to w dalszym ciągu. Kocha kolor niebieski stąd mój wybór, myślę, że się ucieszy jeśli mi pomożecie:)
    Pozdrawiam serdecznie!

  120. Dominika 19 listopada, 2017 at 21:08 Odpowiedz

    Ja wybrałabym tą kurtkę: https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html

    Wszystkie wyglądają, fajnie, jednak ta wygląda na najcieplejszą. Podarowałabym ją starszemu Panu, którego niemal codziennie mijam w drodze do pracy. Często zmarznięty, proszący o pomoc, kubek herbaty (nie alkoholik jakby większość pomyślała, trudna sytuacja rodzinna zmusiła Go do wyjścia na ulicę i proszenia o pomoc) .Sam nie wygląda dobrze, a kurtka nie dość, że fajna to ciepła.
    Pozdrawiam,
    Dominika

  121. Sobe 19 listopada, 2017 at 21:12 Odpowiedz

    https://ombre.pl/product-pol-5475-KURTKA-C303-OLIWKOWA.html

    Ta oliwkowa kurtka byłaby świetnym prezentem urodzinowym dla mojego taty( idealnie pasowałaby do jego czarnych włosów, brązowych oczu,ciemnej karnacji i do calutkiej jego garderoby) , który swoją ulubioną kurtkę nosi od n-tych lat i nie daje się namówić na kupno żadnej innej, bo według niego to strata pieniędzy, skoro tamta jest jeszcze w akceptowalnym stanie. A takto postawiłabym go przed faktem dokonanym i musiałby ją wreszcie wymienić (ku uciesze całej damskiej części naszej rodziny) na nowszy i ładniejszy model. I nie mógłby przy tym mieć do mnie pretensji odnośnie tego, że mu ją kupiłam(czego wyraźnie mi zakazał), bo zostałaby wygrana w konkursie i dlatego nie miałby już argumentów odnośnie do tego aby jej nie przyjąć 😀 A dlaczego mój tatuś zasługuje na taki prezent? Bo odkąd miałam parę latek jest w moich oczach superbohaterem i jest nim po dziś dzień! Potrafi poradzić sobie z każdym kryzysem w moim mieszkaniu i samochodzie(nawet macgyver przy nim wysiada!), kryzysem emocjonalnym, a poza tym w ułamku sekundy potrafi magicznym sposobem wywołać uśmiech na mojej twarzy i przegonić czarne chmury. 🙂 Cudownie byłoby móc mu podarować taki fajny prezent 🙂 Na facebooku lubię Was jako Ewa Sokołowska, a na instagramie: ewasobe

  122. Magda 19 listopada, 2017 at 22:14 Odpowiedz

    Zapalony piłkarz i biegacz, zainteresowany nowinkami technologicznymi bałaganiarz, opiekuńczy i troskliwy partner, a już wkrótce zwariowany tatuś – mój mąż. Wyobrażacie sobie chyba jak wygląda zimowa garderoba sportowego zapaleńca, która z pewnością nadaje się do jazdy na nartach, sankach i na kulig, ale na spokojny poranny spacer z wózkiem już niekoniecznie. Rzecz w tym, że oboje doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, ale poszukiwanie ciepłej, dobrze wyglądającej kurtki idealnej zarówno na co dzień, jak i do pracy to syzyfowa praca (wspominałam już, że sprawy nie ułatwia fakt, że urósł ten mój gagatek na 2 metry?). Taaaakże… Oczyma wyobraźni widzę zrozumienie w Waszych oczach dla zbyt krótkich rękawów i zbyt obszernych fasonów 🙂 Idealna kurtka? To zdecydowanie ta: https://ombre.pl/product-pol-5466-KURTKA-C301-OLIWKOWA.html .

  123. Kasia 19 listopada, 2017 at 22:33 Odpowiedz

    W stosunku do mojego męża zachowuję się tak, jak moja mama. „Ubierz się ciepło”,” „Znów kupiłeś za cienką kurtk” „Zmarzniesz, zobaczysz”! Ja wiem, że on ma tego już powoli dość, dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić mu taką kurtkę, której nie będę krytykować. Wybrałam więc tę: https://ombre.pl/product-pol-5409-KURTKA-C299-CZARNA.html. Idealna dla mojego faceta i dla mnie. Jego ochroni przed zimnem, a mnie przed matkowaniem. Jemu da pewność, że wygląda jak facet, a mnie świadomość, że mój mężczyzna zna się na trendach. I wilk syty, i owca cała- uwielbiam takie rozwiązywanie małżeńskich konfliktów!

  124. Emilka 19 listopada, 2017 at 22:41 Odpowiedz

    KURTKA C300 – GRANATOWA
    Dlaczego ta? Przede wszystkim martwię się o tyłek mojego faceta… Aby nie zmarzł. Chciałabym mu sprawić odrobinę radości i podarować trochę ciepła, aby nie chodził już w tej „cieniźnie”. Kolor granatowy idealnie Dopasuje się do jego wystrzałowego charakteru, a pomarańczowe suwaki z pewnością przemycą trochę szaleństwa. No i to FUTERKO! Zawsze coś milszego od 3-dniowego zarostu.

    Polubiłam stronę na fb i insta, ale nie wiem, czy dobrze wpisałam profil, więc wklejam jeszcze tu:
    https://www.facebook.com/emilka.wiecha.9?ref=bookmarks

  125. Patryk 19 listopada, 2017 at 23:00 Odpowiedz

    Dobry wieczór. Bardzo spodobała mi się KURTKA C208 – CZARNA. Dlaczego ona? Po pierwsze połączenie czerni z czerwienią odzwierciedla mój temperament – połączenie czarnego i specyficznego humoru z kolorem miłości i pożądania. Mówi się, że kiedy kobieta zakłada czerwoną suknię sygnalizuje, że szuka partnera… więc wszystko wiadomo. Delikatne, czerwone wstawki w męskiej garderobie mogą wskazywać, że samiec jest „gotowy” na zaloty i amory. Poza tym fason, który pasuje do mojej sylwetki – mimo tego, że niektóre osoby śmieją się ze mnie, że sześciopak na brzuchu to u mnie dawno wspomnienie. Nic bardziej mylnego 🙂 W każdym razie według mnie. Zamek błyskawiczny z dużym uchwytem jest idealnym strzemiączkiem na przewód od słuchawek, a dwie kieszenie spokojnie pomieszczą moje subtelne dłonie.
    Kurtkę chciałbym dla siebie. Dlaczego? Ponieważ w końcu mógłbym powiedzieć, że jestem trendy i na czasie. Poza tym w końcu mógłbym powiedzieć, że wyglądam QL, chociaż od mojego szpetnego fizis (głównie chodzi o twarz) nic nie jest w stanie odwrócić uwagi.
    Pozdrawiam 😀

  126. Leszek M. 19 listopada, 2017 at 23:18 Odpowiedz

    Przeglądając tego bloga od dłuższego czasu i nie tylko z powodu konkursu, zauważyłem że ubieram się nudno, przewidywalnie niczym bohater serialu Fargo Lester Nygaard grany przez Martina Freemana, dlatego niezależnie od konkursu czas na zmianę. Zmiana może nie wydać się Wam jakimś rewolucyjnym krokiem, ale jeśli chodzi o mnie to tak jakbym założył siedmiomilowe buty i zrobił ogromny krok naprzód w stylu ubierania. Kurtka https://ombre.pl/product-pol-5466-KURTKA-C301-OLIWKOWA.html wybrana przeze mnie zwyczajnie podoba mi się, a moja żona, która widząc, że oglądam kurtki, spojrzała zaciekawiona i zaskoczona moim wyborem powiedziała, że to dobry ruch z mojej strony, jeśli zdecydowałem się na nią. A moja kochająca żona ma zawsze rację(nie kazała mi tego napisać 😉 ) w kwestii ubioru :).

  127. Patrycja Dunat 19 listopada, 2017 at 23:20 Odpowiedz

    Kurtka o symbolu C313 w kolorze czarnym byłaby idealnym prezentem mikołajkowym dla mojego świeżo upieczonego męża ; ) Już którąś zimę przymierza się do kupna lekkiej i wygodnej puchowej kurtki. Ta na taką wygląda i myślę, że trafiła by w jego nierzadko wybredny gust 😉 Świetnie sprawdzi się i na zimowy spacer i do czegoś eleganckiego. Klasyka, którą każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie;)

  128. Patrycja Helbin 19 listopada, 2017 at 23:26 Odpowiedz

    SZARA BOMBERKA. Polubiłam z konta Patrycja Helbin. Zaobserwowałam na insta oba konta z konta patrycjahelbin. Jak widać jestem zdeterminowana, żeby wygrać prezent, dla najwspanialszego chłopaka, na święta. Wybrałam ten model, ponieważ bomberki są w jego guście i ta będzie dla niego idealna.

  129. Ania 19 listopada, 2017 at 23:38 Odpowiedz

    Wybrałbym tą kurtkę https://ombre.pl/product-pol-5490-KURTKA-C300-MORO.html ( KURTKA C300 – MORO) dla mojego najwspanialszego zięcia 🙂 Lubimy sobie czasem razem pooglądać ciuszki w Internecie więc jestem na bieżąco mimo że chłop wybredny okropnie ta kurtka na pewno przypadła by mu do gustu. Kurteczka w super kolorze przy tym bardzo męska i modna. Synuś wyglądałby w niej nieziemsko myślę że córce też bardzo by się podobała 🙂 Prezent pod choinkę byłby zacny zięć zadowolony i mamuśka również.
    Pozdrawiam serdecznie

  130. Anna Mierzwińska 19 listopada, 2017 at 23:43 Odpowiedz

    ODA DO MOJEGO PAWŁA I DO KURTKI OMBRE

    Mojego Pawła cenię za wszystko
    Nie tylko za to, że jest ze mną blisko!

    Bez niego nic by się nie wydarzyło
    Dzisiaj nawet Synka by nie było!

    A tak mężczyzn dwóch posiadam
    I otwarcie o tym gadam!

    Bo dzięki nim na twarzy mej uśmiech gości
    Niech Mąż się na mnie nigdy nie złości!

    Tematów rozmów mamy wiele
    Jesteśmy jak starzy przyjaciele!

    Małżeństwo z nas jest zgrane
    I życie razem bardzo udane!

    Cenię Go za dobro, które od niego bije
    I za to co w sercu jego się kryje!

    Za otwartość, szczerość i wsparcie
    Które okazał mi już na starcie!

    Niech się dziś dowie zatem
    Że jest moim całym światem!

    Dlatego tę odę i rymy tworzę
    Wygram dla niego kurtkę może…

    O! Kurtko OMBRE niebanalna
    Tyś jest dla mojego Męża idealna!

    Zawsze będziesz okrywać go czule
    A i ja się z chęcią do Ciebie przytulę!

    W Tobie każdy dzień będzie cieplutki
    Przy Tobie znikną wszystkie smutki!

    Tyś idealna na wieczorne chłody
    Na jesień zimę i inne niepogody!

    Ogrzewać będziesz swego właściciela z czułością
    A on będzie się cieszyć Twoją obecnością!

    Tyś jest must-have zimowej garderoby
    a do tego gwarant mody i swobody!

    https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html

  131. Marta 19 listopada, 2017 at 23:59 Odpowiedz

    Najbardziej spodobała mi się kurtka C300 – granatowa, którą dałabym w prezencie mojemu mężowi. To idealna kurtka dla niego, świetny wygląd i modny wzór. Pomarańczowe wstawki dodają charakteru i oryginalności a dodatkowo są żywym kontrastowym kolorem świetnie współgrającym z granatem. Duże kieszenie to dodatkowy atut. Model idealny dla mojego męża, nic nie trzeba dodawać. Tzn. wystarczy dodać do niej mojego męża i powstanie świetny duet 🙂
    https://ombre.pl/product-pol-5491-KURTKA-C300-GRANATOWA.html

  132. Czarek 20 listopada, 2017 at 00:01 Odpowiedz

    Najbardziej niesamowita, odjechana i pożądana przeze mnie kurtka to właśnie ta https://ombre.pl/product-pol-5475-KURTKA-C303-OLIWKOWA.html . Owa kurtka (wierzę w to mocno) pomogłaby mi przetrwać zimę w nietkniętej postaci, a moje ego otulone takim luksusem rozrosło by się chyba do granic możliwości! Staram się być skromnym człowiekiem ale w takiej kurtce to by mi się za nic nie udało 😀
    Cóż, żyje się raz i nie trzeba się godzić na półśrodki ale sięgać po najlepsze, dlatego chciałbym ją dla siebie!
    Przyznać muszę, że polubiłem stronę na facebook-u, pozdrawiam 😉

  133. marzena 20 listopada, 2017 at 00:26 Odpowiedz

    Kurtka, którą poniżej wybieram jest dla mojego Drogiego Męża, z którym jestem od 5 lat…dlaczego biorę udział w konkursie? Odpowiedź zabrzmi banalnie, ale On jest moim największym wsparciem…chciałabym jakos szczególnie Go zaskoczyć, że zrobiłam coś szalonego, wzięłam pierwszy raz udział w konkursie dla Niego…Mój Mąż już kilka rzeczy podpatrzył coś z garderoby Kuby i z pewnością ta kurtka również byłaby jego miłością w szafie…zwłaszcza, że ciągle jest w podróży, z pociągu w pociąg i jako największy zmarzluch jakiego znam, w końcu nie wracałby przemarznięty z Dworca do domu…ciężko go wyrwać na zakupy, bo ciągle pracuje…a to byłoby dla Niego niesamowitą niespodzianką…tym bardziej, że za niepełne 3 tyg. zbliża się nasza rocznica zaręczyn…takiej niespodzianki na pewno się nie spodziewałby…
    KURTKA C318 – GRANATOWA. https://ombre.pl/product-pol-5587-KURTKA-C318-GRANATOWA.html
    Najbardziej urzekła mnie kurtka pod tym linkiem. Jest elegancka, w ulubionym granatowym kolorze mojego męża i sprawia wrażenie ciepłej kurtki idealnej na co dzień, jak i do jego pracy. Wymarzona dla Niego, co do tego nie mam wątpliwosci:)

  134. Mariusz 21 listopada, 2017 at 09:42 Odpowiedz

    Mnie osobiście najbardziej spodobał się PŁASZCZ C92 AUGUSTIN – CZARNY. Jestem dosyć wybredny jeśli chodzi o zakupy ciuchów. Lubie elegancką odzież. Czarny płaszcz jest idealny na każdą okazję. Chętnie wzbogaciłbym swoją garderobę o taki płaszczyk.

  135. Magdalena Kuczynska 22 listopada, 2017 at 21:36 Odpowiedz

    Zakochałam się w tej kurtce https://ombre.pl/product-pol-5440-KURTKA-C317-SZARA.html, (rozmiar – L)jest po prostu piękna. Oczywiście dla mojego partnera Pawła, zasługuje na konkretny prezent. Teraz gdy jestem w ciąży codziennie zasługuje na medal, odkurza mieszkanie co 3 dni, wyciera kurze,opróżnia zmywarkę i ją zapełnia, wiesza pranie, zmienia pościel, wstaje do młodego w nocy,zajmuje się synem – nosi, przewija (ja obecnie nie mogę nosić). Codziennie rano biegnie po chleb na śniadanie,abym ja nie dźwigała. Jednym słowem przejął wszystkie moje obowiązki i to bez marudzenia. Bardzo lubi kurtki jego szafa pęka w szwach od kurtek ale takiej jeszcze nie ma.

    • Ania 27 listopada, 2017 at 13:10 Odpowiedz

      tak jak w regulaminie, pojawią się do 3 grudnia, ale postaram się znacznie wcześniej:) rzetelnie czytamy wszystkie odpowiedzi, więc potrzebujemy trochę czasu:)