Jesienna pielęgnacja skóry Aeternum + konkurs

DSC_5306

Jak wiecie uwielbiam testować kosmetyki i odkrywać nowości. Od dłuższego czasu szukałam zwłaszcza jakiegoś dobrego balsamu do ciała, który nawilżyłby, a nawet odżywił skórę, więc z przyjemnością zabrałam się za sprawdzenie jak działają produkty Aeternum.

To nowa na polskim rynku marka kosmetyczna, która jest dostępna jedynie w drogerii internetowej beglossy.com. Produkty już na pierwszy rzut oka zachęcają do wypróbowania - piękne minimalistyczne, ale kobiece opakowania sprawiają, że chciałoby się je mieć u siebie, jednak to zdecydowanie nie wszystkie atuty.

DSC_5365

Dlaczego warto sięgnąć po produkty Aeternum?

Przede wszystkim są to kosmetyki, których celem jest szybka regeneracja wymagającej tego skóry. Idealne po letniej ekspozycji skóry na słońce, czy po prostu dla kobiety, która chciałaby odnowić swoją skórę. Jesień to na takie rytuały idealny czas:)

Produkty zawierają wysokie stężenie silnych i  aktywnych składników, opierających się na C-tetra, który ma ogromną moc naprawczą. Przede wszystkim wygładza skórę, redukuje głębokość zmarszczek i rozjaśnia przebarwienia. Jest to nowoczesna forma witaminy C, która fantastycznie się wchłania i ma szerokie właściwości i wysoką skuteczność.

Produkty Aeternum są odpowiednie dla osób o wrażliwej skórze, walczą z wodnymi rodnikami w trosce o piękniejszą skórę. W dodatku stymulują syntezę kolagenu, którego ilość spada wraz z wiekiem, wygładzają naskórek, wzmacniają naczynia krwionośne i poprawiają elastyczność skóry dlatego są idealne dla takich kobiet jak ja, które chcą zadbać o przyszłość swojej skóry, ale jednocześnie zaczynają dostrzegać oznaki starzenia się skóry i chcą utrzymać jej młody wygląd, a także wspomóc regenerację.

Kosmetyki zawierają także hialurynowy eliksir młodości. masło Moringa, olej Perilla, a także olej Chia, które wpływają właśnie na odmładzanie naszej skóry.

Jest to pielęgnacja, która jest idealnym uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych (także tych z kwasami i retinolem).

DSC_5311 DSC_5324

Idealny balsam do ciała

Dobry balsam do ciała, to coś, czego szukałam od dawna. Zależało mi na zregenerowaniu skóry, poprawie wyglądu i przywróceniu komfortu. Po wakacjach na Wyspach Zielonego Przylądka czy intensywnej podróży do Włoch moja skóra zdecydowanie potrzebuje więcej uwagi. Balsam Aeternum ma cudowną konsystencję i bardzo przyjemny delikatny zapach. Idealnie się wchłania, ale pozostawia skórę miękką w dotyku, nawilżoną i odżywioną. Ma praktyczną pompkę, która ułatwia dozowanie. Choć to może najmniej istotna cecha kosmetyków podoba mi się także jego elegancki, minimalistyczny wygląd i kolor pudrowego różu, dzięki czemu produkt dodatkowo pięknie wygląda i cieszy oko:) (my kobiety zwracamy w końcu uwagę na szczegóły;) ). W kolekcji znajdziemy także świetny krem do rąk o podobnych właściwościach - świetny pomysł  także na prezent!:)

DSC_5372 DSC_5255

KONKURS

Ale dziś ja mam prezent także dla Was! Wystarczy, że wejdziecie na stronę beglossy.com i w komentarzu pod tym postem napiszcie, który z kosmetyków Aeternum szczególnie Was zachwycił i dlaczego chciałybyście go przetestować. Nagrodzimy aż 5 najciekawszych komentarzy!:)

  1. Wejdź na stronę beglossy.com i wybierz Twoim zdaniem najciekawszy kosmetyk Aeternum TUTAJ
  2. Zostaw komentarz pod tym postem i napisz, który kosmetyk Aeternum zachwycił Cię i dlaczego, a także wklej link do wybranego produktu.
  3. Konkurs trwa od 3.11.1017  do 11.11.2017 do północy
  4. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu 10 dni od zakończenia konkursu.
  5. Mamy dla Was aż 5 nagród - wygrywający otrzyma w nagrodę kosmetyk, który wydaje mu się najciekawszy i który wskazał w komentarzu:)
  6. Szczegółowy regulamin znajduje się TUTAJ

DSC_5238 DSC_5243 DSC_5261 DSC_5278 DSC_5361 DSC_5306 DSC_5319 DSC_5329 DSC_5370

Wyniki konkursu:

Gratulujemy ogromnie zwycięzcom - Wasze adresy oraz imię i nazwisko przyślijcie proszę na ania@fashionable.com.pl - maile wyślijcie z adresu podanego w zgłoszeniu:)

Izabela W. "Zdecydowanie chciałabym przetestować AEternum – ODBUDOWUJĄCY KREM MŁODOŚCI NA NOC.
https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html
Moja skóra, tak jak piszą na stronie, poważnie PRAGNIE poprawy wyglądu poprzez jej idealne i mocne nawilżenie. (..)

Aleksandra "Wyobrażam sobie, jak w październikowy wieczór wracam zmęczona do domu. Przekręcam klucz w drzwiach, odkładam torebkę, zdejmuję wysokie, trochę niewygodne szpilki w myśl zasady „jeśli mam się zabić w 12cm szpilkach, to przynajmniej umrę w pięknych butach”. Drepczę po kafelkach, wchodzę do łazienki, nalewam wodę do wanny, po drodze biorę odtwarzacz muzyki. Zapalam świecę zapachową, wchodzę do ciepłej, spienionej wody. Jej delikatne falowanie uspokaja mnie, a ja oddaję się tej chwili. Po kąpieli wychodzę z wanny, otwieram ODŻYWCZY BALSAM DO DŁONI AETERNUM i delikatnymi ruchami rozprowadzam go na swoich dłoniach. (...)

KajaBlue https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html Ja wybrałam krem młodości na noc.Oczywiście zgadzam się z poprzedniczkami, iż sesja jest piękna a barwy dominujące wpływają kojąco na duszę. Kosmetyki wyglądają zachęcająco. Więc i ja się pokusiłam i postanowiłam dać sobie szansę. Choć jest to oczywiście jeden z powodów. Jestem aktywną kobietą tryskającą energią. Kocham żyć pełną piersią, Chwytam garścią każdą chwilę. Oddycham najgłębiej, jak się da. Codzienna gonitwa zużywa (...)

Kasia Za kilka dni moje urodziny… Skończę 28 lat… Coraz bliżej trzydziestki… Jestem przerażona! Mam wrażenie, że coś sie skończy, że nagle, z dnia na dzień, się zestarzeję. Im bliżej tego dnia, człowiek zaczyna się zastanawiać czy robi wszystko aby godnie i ładnie dojrzewać, starzeć się? A tu taki post! Teraz! To znak! Tak! Takie kosmetyki proponujesz (czy mogę się zwracać po imieniu?), czyli da się pomóc troszkę naturze! Tylko przeczytałam wpis i już po głowie chodzi mi krem młodości na noc ( https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html ). (...)

Aga  Jeśli mam wybierać to najbardziej zaciekawił mnie balsam do ciała https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html
W jesienne i zimowe wieczory lubię się rozpieszczać długimi i gorącymi kąpielami. Po wyjściu z wanny uwielbiam rozpieszczać swoje ci (...)

Ona i On: Powodzenia!:)

 

132 comments

  1. Gosia 3 listopada, 2017 at 20:10 Odpowiedz

    Chętnie bym wypróbowała:) skorzystałam juz z kilku Twoich poleceń i wszystko bylo super 🙂 zwłaszcza ostatnio ta pomadka Dior:) teraz moze skuszę sie na balsam:)

  2. Barbara 3 listopada, 2017 at 20:40 Odpowiedz

    Zachwyciła mnie ta marka kosmetyków szczególnie ze względu na właściwości regeneracyjne. Bardzo chciałabym wypróbować krem do rąk- https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html. Mam problem ze schodzącą skórą dłoni, szczególnie taką porą roku, kiedy dłonie marzną i mam z nimi spore kłopoty, robią się także bardziej szorstkie w dotyku. Dlatego chciałabym im podarować pomoc w tak luksusowwj oprawie. Oczywiście opis balsamu jest równie intrygujący i ciekawa jestem efektów.

  3. Aleksandra 3 listopada, 2017 at 21:34 Odpowiedz

    Wyobrażam sobie, jak w październikowy wieczór wracam zmęczona do domu. Przekręcam klucz w drzwiach, odkładam torebkę, zdejmuję wysokie, trochę niewygodne szpilki w myśl zasady „jeśli mam się zabić w 12cm szpilkach, to przynajmniej umrę w pięknych butach”. Drepczę po kafelkach, wchodzę do łazienki, nalewam wodę do wanny, po drodze biorę odtwarzacz muzyki. Zapalam świecę zapachową, wchodzę do ciepłej, spienionej wody. Jej delikatne falowanie uspokaja mnie, a ja oddaję się tej chwili. Po kąpieli wychodzę z wanny, otwieram ODŻYWCZY BALSAM DO DŁONI AETERNUM i delikatnymi ruchami rozprowadzam go na swoich dłoniach. Czuję jak moje ciało się odpręża, a niesamowity zapach wprowadza mnie w stan relaksu. Dłonie stają się aksamitnie gładkie, a ja, wypoczęta i zrelaksowana, kładę się spać, aby wszystkie najlepsze składniki kremu odpowiednio się wchłonęły…

    https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html

    Ta linia kosmetyków ma w sobie coś magicznego. Luksusowy wygląd? Kuszący skład? Świetne opinie na blogach? To wszystko niesamowicie pobudza wyobraźnię, czego dałam próbkę powyżej 🙂

  4. Magda 3 listopada, 2017 at 21:42 Odpowiedz

    Pierwszy raz słyszę o tej marce! Ale rzeczywiście piękny kolor opakowań 🙂 idealnie pasuje do Twojego szalika:) to ten od Gucci z Mediolanu 🙂

  5. kasia 3 listopada, 2017 at 22:58 Odpowiedz

    Za kilka dni moje urodziny… Skończę 28 lat… Coraz bliżej trzydziestki… Jestem przerażona! Mam wrażenie, że coś sie skończy, że nagle, z dnia na dzień, się zestarzeję. Im bliżej tego dnia, człowiek zaczyna się zastanawiać czy robi wszystko aby godnie i ładnie dojrzewać, starzeć się? A tu taki post! Teraz! To znak! Tak! Takie kosmetyki proponujesz (czy mogę się zwracać po imieniu?), czyli da się pomóc troszkę naturze! Tylko przeczytałam wpis i już po głowie chodzi mi krem młodości na noc ( https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html ).
    „Skóra pragnąca poprawy wyglądu…” Czytam i myślę :no przecież to o mnie! Dalej czytam opis „…intensywnego nawilżenia…” – no przy mojej pracy to potrzebuję mega nawilżenia, temperatury, odpryski, woda… (protezy zębowe same się nie zrobią 😉 ). „…odżywienia…” – a która skóra nie potrzebuje odżywienia? Ma chodzić głodna? 😛 „…i zauważalnego ujędrnienia.” Ba! Tu zaczyna skóra opadać na twarzy, tam gdzieś się zmarszczyło… A może to tylko światło tak pada? Nie, to na pewno starość! Lepiej użyć jakiegoś kremu… Chociażby profilaktycznie! To jak? Pomożecie? Pomożemy! 😉
    Pozdrawiam Was cieplutko, Kasia
    PS śliczne zdjęcia, takie Twoje 😉

  6. Natalia 3 listopada, 2017 at 23:14 Odpowiedz

    https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html

    Jak tylko zobaczyłam linię tych kosmetyków, urzekł mnie ich wygląd czyli przepiękne złoto-różowe, eleganckie opakowania cieszące oko. Gdy zapoznałam się z ich właściwościami i składnikami aktywnymi odleciałam i zapragnęłam mieć całą serię 🙂 Szczególnie krem na dzień bogaty w drogocenne olejki: masło moringa, masło shea, olej abisyński, a to tego kwas hialuronowy i witamina C-tetra. SUPER, właśnie chciałam włączyć tą witaminę do swojej pielęgnacji, aby dodać skórze energii i zdrowego wyglądu. Zwracam szczególną uwagę na skład kosmetyków i bardzo restrykcyjnie je dobieram, co to tych nie mam żadnych zastrzeżeń 🙂 Oprócz tego cytrusowy zapach wydaje się być idealny na ponurą jesień 🙂

  7. Aga 3 listopada, 2017 at 23:34 Odpowiedz

    Jeśli mam wybierać to najbardziej zaciekawił mnie balsam do ciała https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html
    W jesienne i zimowe wieczory lubię się rozpieszczać długimi i gorącymi kąpielami. Po wyjściu z wanny uwielbiam rozpieszczać swoje ciało przeróżnymi balsamami, które nie tylko nawilżają moją skórę, ale też ujędrniają i sprawiają, że jest gładka i czuję się jeszcze piękniejsza i zadbana. Uwielbiam dawkować sobie takie pielęgnacyjne rytuały zwłaszcza po mega ciężkim dniu. Daje mi to ogromny zastrzyk energii.

    A tak poza konkursem to bardzo śliczne zdjęcia! Nie wiem jak Ty to robisz 🙂

  8. IZABELA 4 listopada, 2017 at 07:01 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html
    Twój wpis zaintrygował mnie tą marką kosmetyków dotąd mi nieznanej. Jako,że moja cera jest bardzo dojrzała jestem na drodze ciągłych poszukiwań dobrej jakości kosmetyków, które zaspokoją potrzeby coraz bardziej wymagającej cery. Dogłębne nawilżenie, dobre napięcie cery , zniwelowanie oznak zmęczenia to czego min. oczekuję od dobrego kremu. Mój wybór padł na krem na noc – krem młodości wg producenta. Chciałabym przetestować ten kosmetyk i osobiście przekonać się o jego cudownych właściwościach regenerujących dla mojej dojrzałej cery.A ja byłabym spokojna , że dostarczam jej to co najlepsze , by móc rano obudzić się i zobaczyć pełną witalności , wypoczętą i młodzieńczego look-u moją twarz.
    p.s. poza konkursem
    Uwielbiam „delektować” się Twoimi zdjęciami , które są tak wysublimowane i wysmakowane gamą pastelowych kolorów. Przyjemnie jest patrzeć na te ujęcia, które towarzysza Twoim wpisom.

  9. Katarzyna Balcewicz 4 listopada, 2017 at 09:35 Odpowiedz

    Witam Kochana! Jestem na pozór normalną kobietą, która jak co dzień gna za dobrami tego świata. Jednak z chwilą, kiedy na zegarku wybije godz. 21.00, a moja trójka skarbów śpi już smacznie zamieniam swój mały kącik w sypialni w rytuał odnowy ciała. To mój ołtarzyk, w którym moje zszarzałe po całym dniu odbicie próbuje uwieść kosmetyk, aby ten w błyskawicznym tempie mógł zdziałać cuda. Czasem udaje mi się doprowadzić cerę do tzw. „ładu i składu” za pomocą serum poleconego przez koleżankę, a innym razem krem nawilżający doprowadza moją cerę do niebywałej delikatności. Czasem wydaje mi się, że każdego wieczora ona-pani wymagająca cera potrzebuje zupełnie czegoś innego. Jej apetyt wzrasta, owal zmienia się trzęsąc niczym galaretka i rozchodzi na boki, młodość zaczyna ulatywać jak puszek. Obawiam się jednego, że przyjdzie taka chwila iż stanę się wobec niej bezradna, że dosięgnie mnie niemoc, albo co najgorsze lenistwo. Jednak walczę o nią i walczę o dobro zamknięte w słoiczku, które na pierwszy rzut oka uwiodło mnie swoim wyglądem i kusi to, co może wiele…a wierzę, że tak jest. Twój wpis poruszył moje szare komórki i skłonił do myślenia oraz do walki. AEternum
    Odbudowujący krem młodości Na noc-brzmi pięknie. Jest to melodia dla mojej duszy, rozkosz dla mojej skóry i ratunek, z którego pragnę skorzystać. Proszę wyobraź sobie mnie uśmiechniętą, kiedy mimowolnym ruchem rozprowadzam go na twarzy. Noc staję się dla mnie siłą, krem zaś potęgą. A ja…no cóż pięknieję niczym Twoje róże. Przestawiłaś Kochana daną serię w takim wybornym świetle, że skłonna byłabym pokusić się o ugryzienie opakowania. Makaroniki nawet nie powodują takiej ciągoty jak dana seria. Rozmarzona wlepiam wzrok w ekran monitora i gdybym tylko mogła wyjęłabym choć jeden natychmiast. Krem młodości…nazwa sama w sobie cudowna, wyjątkowa. Potrzebuję czegoś wyjątkowego, aby każdego wieczora przekonywać się iż taka jestem. Nie ważne gdzie, nie ważne jak…ważne że będzie AEternum
    Odbudowujący krem młodości Na noc. Pozdrawiam i zaciskam wargi, bowiem apetyt mam na kosmetyk wielki.

  10. Monika 4 listopada, 2017 at 11:52 Odpowiedz

    Zdecydowanie chciałabym Przetestować krem do rąk. Mpke dłonie i usta na zimę zawsze zamieniają się w sahare. Testowalam juz ohohoho i jeszcze trochę różnych kremów, ale żaden nie dał efektów dłuższych niż do wyjścia z domu. Mam nadzieje, ze chociaż ten kosmetyk mi pomoze bo innej opcji chyba nie widzę niestety;(

  11. Katarzyna 4 listopada, 2017 at 12:05 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

    Na początek: przepiękne, romantyczne zdjęcia ♥ Moją uwagę od razu przykuły kremy, wyglądają jak pudełeczka na słodkości na puszystych chmurkach 😀 A, że nie chwaląc się, mam nosa, na stronie od razu kliknęłam w kremy. I się nie zawiodłam, opis krótki ale treściwy, a do tego robi wszystko czego od kremu wymagam i potrzebuję! Do tego skład zdaje się potwierdzać obietnice producenta: masło shea, olejki, ekstrakty i witamina C, w jak się dowiedziałam, nowoczesnej, stabilnej i łatwo wchłanialnej formie. Cudo! Rzeczywiście, marka dla wymagających 🙂

  12. KajaBlue 4 listopada, 2017 at 16:42 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html Ja wybrałam krem młodości na noc.Oczywiście zgadzam się z poprzedniczkami, iż sesja jest piękna a barwy dominujące wpływają kojąco na duszę. Kosmetyki wyglądają zachęcająco. Więc i ja się pokusiłam i postanowiłam dać sobie szansę. Choć jest to oczywiście jeden z powodów. Jestem aktywną kobietą tryskającą energią. Kocham żyć pełną piersią, Chwytam garścią każdą chwilę. Oddycham najgłębiej, jak się da. Codzienna gonitwa zużywa mnóstwo energii. Mój poranek to wyzwania a dzień- przygody. Żyję, aby uszczęśliwiać moich najbliższych. I tak, czytając z ciekawością wpis pani Anny, zatrzymałam się i zastanowiłam, gdzie w tym wszystkim jestem ja? Gdzie moje kobiecość? Moja uroda? Moja młodość? . Tak tak, przemija. Więdnie, jak nieszczęśliwy kwiat. Zorientowałam się, że potrzebuję wsparcia. Potrzebuję wsparcia aby odzyskać dawny blask, styl i elegancję. Zajrzałam w głąb siebie dzięki pięknej oprawie kosmetyków AEternum. Jasne jest, że najchętniej sięgnęłabym po wszystkie. Ale skoro od czegoś muszę zacząć, to wybieram odbudowujący krem młodości na noc. Ach, cóż za piękna nazwa. Pełna uroku. Roztaczająca aurę nadziei. Sen jest lekiem na całe zło. Ciało wypoczywa, nabiera energii, spiera zmęczenie dnia poprzedniego. We śnie przychodzą do nas najlepsze chwile. I nie ma nic lepszego, niż zdrowy sen. Skóra również odpoczywa i czerpie drogocenne dobrodziejstwa, jakie jej dajemy.Masło moringa, olej jajoba, olej abisyński. Moja skóra obudzi się wypoczęta, zrelaksowana . Nabierze jędrności a zmarszczki odejdą w zapomnienie. . Będzie niecierpliwe czekać na to, co przyniesie nowy dzień 🙂 Byłoby cudownie móc rozpieszczać siebie takim kosmetykiem i zaspokoić swoje pragnienie powrotu do młodości. Spróbować zatrzymać czas.

  13. Izabela W. 4 listopada, 2017 at 18:22 Odpowiedz

    Zdecydowanie chciałabym przetestować AEternum – ODBUDOWUJĄCY KREM MŁODOŚCI NA NOC.
    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html
    Moja skóra, tak jak piszą na stronie, poważnie PRAGNIE poprawy wyglądu poprzez jej idealne i mocne nawilżenie.
    Jako, że w ciągu dnia nie mam zbyt wiele czasu na pielęgnację to pozostaje mi na te działania wyłącznie noc.
    Zachwycił mnie on przede wszystkim składem, w którym masło shea występuje już na 5 miejscu. Na 6 i 7 miejscu są oleje. To jest po prostu niesamowite i nie dziwię się wcale jego wysokiej jak dla mnie cenie. Wydaje mi się, że jest on jej wart.

  14. creativebarbara 4 listopada, 2017 at 18:29 Odpowiedz

    Bardzo chciałabym spróbować regenerującego balsamu do ciała marki AEternum: https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html, ponieważ mam bardzo suchą skórę i do tej pory nie znalazłam takiego, który by mnie zadowolił w 100% (a próbowałam już wielu). Poza tym tak, jak piszesz Aniu kosmetyki marki AEternum mają przepiękne kobiece opakowania. Która z nas nie lubi ładnie prezentujących się na łazienkowej półce kosmetyków? 🙂
    W zeszłym roku obchodziłam swoją 30-stkę, więc jest to bardzo dobry moment, by intensywnie dbać o młodość swojej skóry, odpowiednio ją nawilżać i stosować tylko najlepsze produkty. Być może zakocham się w produktach tej marki i będę chciała więcej 😉

  15. Klaudia Stankowska 4 listopada, 2017 at 19:11 Odpowiedz

    Aeternum.. zacznę od tego że jest to marka z wielkim potencjałem, dba o szczegóły co dla nas kobiet to bardzo ważny czynnik ale również dba o nasze potrzeby 🙂
    Czytając działanie produktu, wywnioskowałam co tak naprawdę oczekuję od kremu
    Otóż mimo tego że jestem młodą kobietą czuje że moja skóra jest zmęczona, odwodniona.. nakładając podkład czy też róże, bronzery.. wszystko wygląda źle
    Spotkałam się z wieloma markami które obiecują gwiazdki z nieba a efekty nie są zadowalające..
    Aeternum zachwycił mnie tym, że bo użyciu kremu na noc moja zostanie nawilżona, będzie jedrniejsza i sprężysta. Oto mi chodzi! Proste, a tak bardzo pomocne dla mojej skóry. Ta marka się wyróżnia na tle innych marek, zdecydowanie nie jest to produkt sieciowy..uważam że to kosmetyk profesjonalny, skuteczny oraz współczesny
    Krem na noc wypełni swoją rolę podczas snu i budząc się zobaczę w lustrze wypoczętą, pełną energii i nawilżenia cerę 🙂
    A robiąc makijaż już nie będzie żadnych rozczarowań 🙂
    Uważam że to produkt z przyszłością i przy takiej zabieganej osobie jak ja, krem na noc zmieni moje nastawienie:)

    Krem o którym mówię i jestem nim bardzo zainteresowana i zachwycona to:

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

  16. Eczkaaa 4 listopada, 2017 at 20:30 Odpowiedz

    Jestem mama dwóch skarbów ( 4 i 1.5 roku) czas jak mogę mieć dla siebie ogranicza się do wieczorów kiedy Dzieciaki już śpią a ja nie padam na przysłowiową „twarz”. Dlatego potrzebują czegoś szybkiego w działaniu dla mojej skóry, sadze ze : https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html będzie doskonałym wyborem dla mnie a moja skóra dożyję.

  17. Aleksandra 4 listopada, 2017 at 23:36 Odpowiedz

    Bardzo, bardzo bym wygrać chciała
    Aterneum balsam do ciała.
    Moja skóra szorstka i sucha,
    Juz niedługo wyzionie ducha..
    Jest taka napięta i poczerwieniała
    A chciałbym, żeby była muśnieta słońcem, by rozpromieniała.
    Kremujac Aterneum balsamem swe ciało,
    Juz wiem, że to za mało!
    Moja skóra cały zestaw potrzebuje,
    Jutro z samego rana lecę i kupuje!
    Szczęśliwa kobieta to ta,
    która balsam Aterneum posiada.
    Z niecierpliwością czekam na wyniki,
    By zrobić sobie z domu namiastkę beauty kliniki.

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

    Super konkurs! Pozdrawiam gorąco!!

  18. Patrycja 5 listopada, 2017 at 01:24 Odpowiedz

    Atentum ?? Kiedy je zobaczyłam pomyślałam „te kosmetyki podbiją nie tylko moje, ale i nie jedno serce kobiet.” Maja w sobie to coś, jestem estetką lubię kiedy kosmetyki mają eleganckie, zgrabne opakowanie, wyobrażam sobie wtedy, ze trzymając je w ręku czuje się niczym księżniczka otulona ich delikatną , a zarazem wyrazistą nuta zapachu. Na codzień jestem osoba, która szczególną uwagę przywiązuję do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Skóra wymagająca potrzebuje bogatych w składniki kosmetyków. Te skradły moje serce od pierwszej chwili, mimo ze nie miałam okazji ich jeszcze przetestować, już czuje ze spisza się idealnie. Uwielbiam gdy kremy są idealnie gęste i super się rozprowadzają, a so tego wspaniale nawilżają oraz koją skórę. Chyba każda z nas marzy o tym by nakładając makijaż miec świetna bazę pod, bądź na noc po ciężkim dniu moc zregenerować swoją piękna buźkę, tak bo każda z Was drogie Panie jest piękna ! Kolejna wizytówka kobiety są jej dłonie, powinnysymy o nie dbać jak najlepiej potrafimy, krem i balsam do ciała wydają się stać na czele do wykonania tego zadania. Najchętniej przetestowałabym wszystkie produkty marki Atentum, jednak dzisiaj moje serce należy do https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html. Tak, to właśnie o nim marze ! <3

  19. Beata 5 listopada, 2017 at 10:02 Odpowiedz

    Najbardziej zaciekawił mnie krem młodości na dzień – https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html
    Już sama jego nazwa przywołuje tylko najlepsze skojarzenia. Krem młodości, brzmi jak jakiś antyczny eliksir, który pozwala zachować na dłużej skórę promienną, pozbawioną zmarszczek i bardzo chciałabym sprawdzić, czy tak jest w istocie. Podoba mi się to, że krem tak dobrze radzi sobie z pierwszymi oznakami starzenia, że po jego zastosowaniu skóra wygląda na wypoczętą, zdrowszą, pozbawioną cieni, że redukuje pierwsze zmarszczki. Produkty tego typu są potrzebne nam kobietom, wchodzącym w wiek dojrzały. Każda z nas chce jak najdłużej pozostać młoda i piękna, to przecież nic złego. Odrobina magii zaklęta w przepięknym opakowaniu, tak bym podsumowała ten produkt.
    Ciekawi mnie też działanie tego balsamu do ciała, dlatego oczywiście biorę udział w konkursie i trzymam za siebie kciuki 🙂

  20. Ewelina 5 listopada, 2017 at 11:42 Odpowiedz

    Chciałabym przetestować odbudowujący krem młodości na noc: https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html Już sama nazwa tego kremu „krem młodości” jest niezwykle zachęcająca i daje nadzieję na wspaniały efekt 🙂 Obecnie na rynku mamy ogromny wybór kosmetyków. To dobrze, bo każdy może znaleźć coś dla siebie, jednak czasem tak trudno się na coś zdecydować! Jedne kosmetyki nawilżają, inne odmładzają a kolejne odbudowują. Do tego każdy producent prześciga się w zapewnieniach o doskonałości swoich specyfików. Więc jak mądrze coś wybrać? Należy patrzeć na skład i innowacyjność produktu. Kosmetyki AEternum zawierają nie tylko masło moringa, olej jojoba, olej abisyński czy olej chia, które mają świetne właściwości nawilżające, ale także składnik C-Tetra czyli witaminę C. A ta wygładza skórę, spłyca zmarszczki i poprawia koloryt cery. Do tego szybko się wchłania i działa natychmiastowo! A ja potrzebuje właśnie takich efektów! Chcę poczuć to działanie na swojej skórze szczególnie w nocy aby móc rano obudzić się z piękną i promienną cerą, której widok w lustrze poprawi mi humor na cały dzień <3

  21. Beata 5 listopada, 2017 at 13:31 Odpowiedz

    Przyznam, że nigdy nie słyszałąm o marce beglossy i z wielką przyjemnością wypróbuję ich produktów 🙂 Jeśli byłabym jednym z wylosowanych szczęśliwców chciałąbym otrzymać balsam do rąk beglossy 🙂 Jesień i zima to zawsze trudny okres na naszej skóry, a ja co roku borykam się z problemem bardzo suchej skóry na dłoniach. Idealny prezent na poprawę humoru w te ponure i zimne dni 🙂

    https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html

  22. Roksana 5 listopada, 2017 at 14:11 Odpowiedz

    Moja mama 18 grudnia będzie miała 46 urodziny. Jak wiadomo, wiek zobowiązuje do zmarszczek, bardziej zmęczonej cery. Moja mama dużo pracuje, dlatego mimo pielęgnacji jej cera nie jest wystarczająco nawilżona. Po przeczytaniu opisu kosmetyku „AETERNUM
    REWITALIZUJĄCY KREM MŁODOŚCI NA DZIEŃ” stwierdziłam, że to idealny krem dla niej! Sądzę, że byłby to najwspanialszy prezent, jaki mogłaby sobie wymarzyć, gdyż moja mama naprawdę lubi cudować z różnymi kosmetykami, szczególnie tymi do pielęgnacji cery. Ja sama byłabym bardzo szczęśliwa z powodu zadowolenia najważniejszej osoby w moim życiu. 🙂

  23. Roksana 5 listopada, 2017 at 14:27 Odpowiedz

    https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html
    Moja mama 18 grudnia będzie miała 46 urodziny. Jak wiadomo, wiek zobowiązuje do zmarszczek, bardziej zmęczonej cery. Moja mama dużo pracuje, dlatego mimo pielęgnacji jej cera nie jest wystarczająco nawilżona. Po przeczytaniu opisu kosmetyku „AETERNUM
    REWITALIZUJĄCY KREM MŁODOŚCI NA DZIEŃ” stwierdziłam, że to idealny krem dla niej! Sądzę, że byłby to najwspanialszy prezent, jaki mogłaby sobie wymarzyć, gdyż moja mama naprawdę lubi cudować z różnymi kosmetykami, szczególnie tymi do pielęgnacji cery. Ja sama byłabym bardzo szczęśliwa z powodu zadowolenia najważniejszej osoby w moim życiu. 🙂

  24. MArta 5 listopada, 2017 at 15:03 Odpowiedz

    Stawiam na nocny krem!!!

    Dbam o siebie jak tylko mogę, od samego początku ciąży. Jak ognia boję się rozstępów, wiotkości skóry czy przebarwień, ale myślę, że jak do tej pory udało mi się uniknąć problemów to i ten miesiąc jeszcze wytrzyma 😉 Ciało zabezpieczone, a twarz?
    … co później? Już nastawiam się na nieprzespane noce, więc wybieram odbudowujący krem na noc, by rano nie straszyć domowników 😉 https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

  25. sylwuchaza 5 listopada, 2017 at 16:24 Odpowiedz

    Chciałabym przetestować AETERNUM
    ODŻYWCZY BALSAM DO DŁONI LUKSUSOWY ponieważ moje dłonie są bardzo zmęczone i zniszczone od pracy chciałabym poprawić ich kondycje , ponieważ nasze dłonie są nasz wizytówką drogie panie

  26. Izabela Kapis 5 listopada, 2017 at 17:31 Odpowiedz

    Najchętniej przetestowałabym ten balsam! Uwielbiam kosmetyczne nowości i próbowałam różnych balsamów, jednak mało który spełniał moje oczekiwania co do składu i efektu działania. Z tym mogłoby być inaczej, jednak nie przekonam się jeżeli nie spróbuję, a tutaj mam sporą szansę by być może poprawić swój stan skóry 😉 Napięcie skóry przy treningach jakie wykonuje jest niezwykle ważne, dlatego muszę o nią wyjątkowo dbać 🙂

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

  27. Anna Klein 5 listopada, 2017 at 19:06 Odpowiedz

    Hej 🙂 Marka kosmetyków Atentum jest dla mnie zupełną nowością , nigdy wczesniej nie słyszałam o niej wiec jak najbardziej wyprobowalabym ten o to balsam https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html z waszej oferty 🙂 Dlaczego akurat balsam do pielęgnacji ciała ? A no dlatego , że mimo mlodego wieku (21l) nie lubię swojego ciała a bardziej skóry , jej dotyku , tego ze jest taka brzydka , szorstka , przesuszona … Gdy zbliża się lato , zamiast się cieszyć , ja wstydzę sieże ubrac krotkie szorty z tego wlasnie wzgledu , taki balsam regenerujący do ciała był by wielkim sprawdzianem dla mnie i mojej skóry .

  28. Katarzyna 5 listopada, 2017 at 19:31 Odpowiedz

    Zachwycił mnie Rewitalizujący Krem Młodości na dzień. Nazwa zapowiada się bardzo obiecująco, zarówno jak i cała seria kosmetyków. Sprawdziłam ten krem pod kątem składu i muszę przyznać, że rewelacja! Żadnych PEGów i zapychaczy, za to w składzie są dobroczynne oleje i emolienty, które nie uczulają. Jestem „ZA” i chętnie wypróbuję. Pozdrawiam!

  29. Aleksandra Kalicka 5 listopada, 2017 at 20:58 Odpowiedz

    Dobry wieczór!
    Najbardziej zaintrygował ODBUDOWUJĄCY KREM MŁODOŚCI NA NOC. Producent obiecuje nam poprawę owalu twarzy, a jako pogromca mitów marzę o tym, by to sprawdzić 😀

  30. Aleksandra 5 listopada, 2017 at 21:21 Odpowiedz

    Najbardziej zaintrygował mnie Odbudowujący Krem Młodości Na Noc. Czytając o nim od razu nabrałam pozytywnej opinii. Kosmetyki firmy AETERNUM charakteryzują się wspaniałą jakością, którą marzy mi się przetestować na własnej skórze. Ponadto mają przepiękne, zachęcające opakowanie. Po przetestowaniu sprawię taki sam mojej mamie na urodziny, by być pewna dobrych efektów:)

  31. Asia 5 listopada, 2017 at 21:37 Odpowiedz

    Bardzo chętnie przetestuje balsam do dłoni https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html !
    Dlaczego? A no bo studiuje na AWFie i aby zaliczyć Gimnastykę muszę spędzać dłuuugie godziny na drążku gimnastycznym, co wiąże się z wiecznym pękaniem lub wysuszeniem dłoni przez magnezję.
    Myślę, że ten produkt mógłby mi pomóc nie tylko w nawilżeniu i odżywianiu skóry dłoni, ale także przyczyni się do „łagodnego” zaliczenia gimnastyki 😊

  32. Aneta 5 listopada, 2017 at 22:05 Odpowiedz

    Kosmetyki wyglądają rewelacyjnie, przyciągają oko, ale nie to jest najważniejsze. Ich zastosowanie składniki robią wrażenie. Myślę, że sprawdzą się idealnie dla każdej kobiety zarówno w formie prezentu ale także myśle, że sprawienie sobie takiej niespodzianki umili wiele chwil, ja chętnie w pierwszej kolejności wypróbowałbym balsam. https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

  33. Klaudia 5 listopada, 2017 at 23:40 Odpowiedz

    Mamy listopadowy wieczór. W ciągu dnia słońce próbuje się przebijać przez chmury, jak i dym wynurzający się z kominów. Powoli zatracamy się w naszą codzienność. Jak jednak przywołać wspomnienie lata? Czy delikatny zapach masła shea mógłby być kluczem do sukcesu? Balsam do ciała Aeternum (https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html) może pozwolić na przywołanie wspomnień minionego lata, nadając blasku skórze i powodując uniesienie kącików ust w górę, wywołując uśmiech. Każda z nas chce czuć się piękna, nawet w ponure, jesienne dni.

  34. Martunia915 6 listopada, 2017 at 09:59 Odpowiedz

    Najbardziej kocham do ciała balsamy,
    są to moje kosmetyczne ideały <3
    A dobry balsam jest jak mężczyzna
    i każda kobieta rację mi przyzna,
    że musi otulać ciało z czułością,
    całować skórę z wierną miłością.
    Łagodzić szybko wszelkie podrażnienia,
    znać potrzeby skóry, bez ich wymówienia.
    Działać zdecydowanie, ale delikatnie.
    Mieć na duszę i ciało działanie dodatnie.
    Sprawiać, że się tęskni i chce coraz więcej,
    że przyjemnym się staje relaks w łazience,
    że nie myśli się o innego szukaniu,
    bo wszystko, co trzeba jest w jednym opakowaniu.
    Taki wydaje się być AEternum balsam do ciała,
    w nim od wejrzenia się zakochałam.
    Zachwycił mnie swymi obietnicami,
    więc z przyjemnością zajmę się testami 😉

  35. Magda 6 listopada, 2017 at 10:21 Odpowiedz

    Pozwolę sobie zwrócić uwagę, że to chyba nie wodne rodniki są tymi chochlikami, które źle wpływają na skórę, tylko wolne 🙂 Autokorekta spłatała figla 😉
    Co do konkursu, to wybrałabym dla siebie balsam do ciała Aeternum https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html. Mojej skórze po ciąży zdecydowanie przyda się odżywienie, które proponuje producent. Swoją skórę regularnie nawilżałam, więc dramatu nie ma (systematyczność i w miarę dobre geny), ale jednak widoczne jest to, jak dużą pracę wykonała rozciągając się do rozmiarów arbuza.
    Swoją drogą, podoba mi się nazwa kosmetyków, brzmi hmm… luksusowo 🙂

  36. Paulina 6 listopada, 2017 at 10:59 Odpowiedz

    Sezon jesienno – zimowy dla mnie, jak i dla mojej skóry jest szczególnie trudny. Sama uwielbiam wysokie temperatury, kiedy nie musimy nosić czapek, grubych kurtek, rękawiczek… Czuję się wtedy o wiele lżej…. Lżej czuje się też moja skóra. Niestety czas ten minął i szykujemy się na intensywny czas zimowy, z którym z pewnością sobie poradzimy :). W niskie temperatury ratuje mnie ciepły kocyk, rozgrzewająca herbatka i ciepłe kapcie :). Pielęgnacja mojej wrażliwej, mieszanej i posiadającej skłonności do zapychania się stanowi nie lada wyzwanie. Muszę dbać o jej nawilżenie, a to w okresie grzewczym jest o wiele cięższe niżeli w ciepłe dni. Skóra przesusza się i jest ściągnięta. Dodatkowo muszę pamiętać żeby kosmetyki nie były zbyt ,,agresywne” dla mojej skóry, która może się zapchać, powodować stany zapalne i być podrażniona. Chętnie wypróbowałabym AETERNUM ODBUDOWUJĄCY KREM MŁODOŚCI NA NOC (https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html) , gdyż noc to najlepsza pora na regenerację skóry, która w ciągu dnia jest obciążona poprzez makijaż. Krem ten ma za zadanie również ujędrniać co jest dodatkowym atutem, gdy zbliżamy się nieuchronnie do 30 urodzin :). Jestem bardzo ciekawa jak poradziłby sobie ten krem z wymagającą cerą, która nie wygląda jak cera większości prezentowanych modelek… Czy okazałby się tak dobry, by zagościć w moim rytuale pielęgnacyjnym na stałe, hmm…?

  37. Agnieszka 6 listopada, 2017 at 12:11 Odpowiedz

    Wybieram (oczywiście!) balsam Aeternum. Jestem w ciąży, moja skóra od zawsze była sucha – pewnie przypadłość tą zawdzięczam także problemom z tarczycą. Teraz jednak nie jestem w stanie funkcjonować bez smarowania całego ciała minimum 2 x dziennie. W przeciwnym wypadku swędzi mnie skóra. 🙁 Nie muszę chyba dodawać, że tanie i łatwodostępne oliwki pozostawiają lepką warstwę – o oliwkowym, dziecięcym zapachu nie wspomnę. Bardzo o siebie dbam, jestem w 25 tygodniu ciąży i prawie nic nie przytyłam, chcę być sexy pomimo bycia mamą – żadnych porozciąganych dresów czy tłustych włosów. Luksusowy balsam Aeternum na pewno mi w tym pomoże 🙂

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

  38. Patrycja Sz. 6 listopada, 2017 at 12:46 Odpowiedz

    Witam 🙂
    Uwielbiam balsamy do ciała, jestem ich maniaczką czego nie da się ukryć. Uczucie dogłębnego nawilżenia mojej skóry wspaniale mnie relaksuje. W tym okresie szczególnie dbam o nawilżenie mojego brzuszka, ponieważ niedawno ktoś w nim zamieszkał 🙂 https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html, dlatego ten kosmetyk urzekł mnie najbardziej. Wiem, że spisałby się na medal i moja pielęgnacja ciała nie byłaby stratą czasu.
    Pozdrawiamy 😀

  39. Renia 6 listopada, 2017 at 12:56 Odpowiedz

    Kochana, z racji stanu w jakim obecnie się znajduję, a mianowicie ciąży w zaawansowanym juz wieku ( za tydzień 40🙅🙆🙆) , moja skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Niestety włókna kolagenowe ulegają degradacji szybciej niż w młodszym wieku, skóra potrzebuje bogatej i skutecznej pielęgnacji. Chętnie wypróbowałabym na swój rosnący brzuszek😉 balsamu https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html , który podobno świetnie ujędrnia i uelastycznia skórę, a tego właśnie baaaardzo potrzebuję☺Kremik do rąk właśnie zamawiam, już się nie mogę doczekać żeby wsmarowac go w łapki 😉

  40. Klaudsons 6 listopada, 2017 at 12:58 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html
    Szlachetnośc w czystej postaci. %0 mililitrów szczęścia. Mały pojemniczek nadziei na piękniejsze jutro. Co noc młodsza ja!
    Te myśli krążą mi po głowie widząc Odbudowujący krem młodości na noc. Czemu na noc? Bo w nocy nic nie musze robić, tylko leżać,spać,dotleniac skórę i młodnieć! Proste? Proste i przyjemne. Uwialbiam zapach nowego kremu,kiedy przynosze go do domu ,otwieram opakowanie ,szeleszczacy papierek wyrzucam .A potem,niczym burmistrz przecinający wstęgę, rozpakowuję krem.Delikatnie unosze go do góry i podziwiam w świetne śłońca. Potem wącham,napajam się ! Tego mi potrzeba. Odżywiania, i młodości!Czytając skłąd niewiele rozumiem,ale wiem że skłądniki sa dobrane przez specjalistó.Że za tą tubka stoją miesiące badań. Jestem dumna,że moje jej użyć. Chce czuć sie piękna i młoda.Może AEtemum da mi nieco radości?
    Pozdrawiam Aniu!

  41. Aleksandra 6 listopada, 2017 at 13:03 Odpowiedz

    Muszę przyznać, że kremy te są idealnie gęste, super się rozprowadzają, wspaniale nawilżają oraz koją skórę. Używam ich od ponad trzech tygodni i będę ich wielbicielką nadal.
    Teraz widzę jak skóra pojaśniała i nabrała blasku. W składzie najnowsza technologia- C-tetra czyli stabilna forma witaminy C o wielorakiej aktywności biologicznej. Wygładza skórę, redukuje zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia. Ponadto zawiera jeszcze inne składniki aktywne- masło Morringa, olej Peilla czy olej Chia.
    Już same opakowania kremów wspaniale prezentują się na półce w łazience i są bardzo pudrowo – różowe moim ulubionym kolorze 🙂

  42. lidia 6 listopada, 2017 at 13:15 Odpowiedz

    Gdy tylko ujrzałam szatę graficzną tych produktów, od razu z zaciekawieniem pognałam na stronę. Wyglądają tak pięknie, swoim złotem na opakowaniu przyciągają wzrok kogoś takiego jak ja – czyli typowej sroki, która od razu wizualizuje sobie jak świetnie wyglądałyby na półce i jak luksusowo bym się czuła, sięgając po nie. A że jest jesień, zaraz będzie zima, nic więc dziwnego, że najbardziej zaciekawił mnie regenerujący balsam – myślę, że idealnie sprawdziłby się podczas tej pory roku. Wtedy zawsze balsamy schodzą u mnie jakbym… jakbym je jadła – dosłownie! jak świeże bułeczki 🙂 – i choć tego nie robię, to na pewno by się nie zmarnował. Wizja wieczoru – ponurego, zimnego, deszczowego, gdy człowiek zmarnowany wraca do domu i nie ma na nic ochoty, ledwo robi sobie herbatę i wdrapuje się do wanny pełnej gorącej wody… a potem wychodzi z niej i sięga po ten pięknie prezentujący się balsam… smaruje i od razu robi ci się lepiej! Marzyło się o tej chwili dla siebie przez cały dzień i gdy ta się dzieje, można się zrelaksować i zapomnieć o wszystkim co złe, co zostawiło się na deszczowym wieczorze, tuż za drzwiami. O tak! Jako miłośniczka wieczornego relaksu, długich godzin spędzonych w ciepłej i przytulnej łazience, pełnej kosmetyków do przetestowania, taka wizja bardzo mi się podoba 🙂

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

  43. Natalia 6 listopada, 2017 at 13:28 Odpowiedz

    To co dzieje się z naszym organizmem podczas snu to magia. Nie od dziś wiadomo, że sen to jeden z sekretów młodości. Podczas, gdy komórki naszego ciała dostają zastrzyk tlenu, dookoła jest cicho, nic nas nie rozprasza jesteśmy dużo bardziej podatne na każde bodźce i w związku z tym skoro odpoczywają nasze oczy i uszy reszta działa ze zdwojona siłą. Wszystkie substancje odżywcze mają w moim przypadku co najmniej 8 godzin na to, żebym każdego ranka budziła się z lekkim blaskiem na twarzy. Niestety krem na dzień ma na to znacznie mniej czasu, tak więc każdy z produktów „pod kołderkę” wybieram bardzo ostrożnie i pragnę wypróbować AETERNUM
    ODBUDOWUJĄCY KREM MŁODOŚCI NA NOC —>https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

  44. Kazimiera 6 listopada, 2017 at 16:14 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html
    Nadać skórze jędrności i sprężystości, zminimalizować zmarszczki których niestety przybywa, to moje ogromne marzenie, a z tym kremem jest to możliwe do zrealizowania. AEternum to marka która solidnie dba o skórę, poprzez swój doskonały skład z jakiego krem jest stworzony. Preferuje nawilżanie i wywiera nacisk na odpowiednie odżywianie, co w efekcie niesie pożądany skutek. A to, że kosmetyki AEternum posiadają zdolność szybkiego regenerowania skóry, staje się niewątpliwie ich sukcesem. My kobiety oczekujemy od kosmetyku poprawy, zmian na lepsze, i to możemy otrzymać od AEternum. Poza tym opakowanie przyciąga uwagę swym subtelnym wyglądem. Całość pierwsza klasa! 🙂

  45. Emilia 6 listopada, 2017 at 16:37 Odpowiedz

    Mnie zachwycił Regenerujący balsam Odnowa ciała https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html <3 Cudo, cudo, cudo! Idealnie radzi sobie zwłaszcza w okresie jesienno/zimowym kiedy nasza skóra szczególnie jest narażona na wysuszenie poprzez wiatr, mróz, klimatyzowane pomieszczenia itp.
    Balsam szybko się wchłania nie pozostawiając wrażenia "tłustej" skóry co jest dla mnie ogromnym plusem 😉
    Dla mojej bardzo wysuszonej skóry sprawdził się idealnie, znacznie wyrównał koloryt, a skóra po jego zastosowaniu jest aksamitnie gładka. Polecam pomimo, iż nie jest tani to warto w niego zainwestować, jest wydajny spokojnie straszy na 2 3 miesiące codziennego użytkowania. Ja jestem nim ZACHWYCONA~!

  46. JagodaM 6 listopada, 2017 at 18:49 Odpowiedz

    Najbardziej zachwycił mnie rewitalizujący krem młodości na dzień. Nie będę ukrywać że nie byłby on dla mnie, chciałabym sprezentować go mamie, która ma za miesiąc urodziny. Ma 50 lat i zwyczajne drogeryjne kremy jej nie dopowiadają bo ma bardzo wrażliwą cerę. Czytałam wiele dobrego na temat kosmetyków AEternum i wiem że nadają się do cery alergicznej. Ten krem jest idealny dla cery mamy, nawilża, odżywia, redukuje zmarszczki. Mama jest zawsze wesołą i promienną osobą, takim naszym rodzinnym słoneczkiem, więc chciałabym by jej twarzy była jeszcze bardziej promienna co może dać jej krem rewitalizujący na dzień. 🙂

  47. Ania 6 listopada, 2017 at 19:20 Odpowiedz

    Niemalże nierealne jest wskazanie jednego produktu, bo wszystkie wydają się wyjątkowe i kuszą ogromnie, a cała marka już bardzo mnie zaskoczyła i zauroczyła, ale skoro trzeba – mój wybór pada na odbudowujący krem młodości na noc <3
    Widzę go niemalże jak stoi na mojej toaletce! Rutyna pielęgnacyjna, ta przed snem jest dla mnie najbardziej wyjątkowa i chyba wykonywana z największą starannością. Ktoś mógłby powiedzieć, że to właśnie na koniec dnia pada się bezsilnie na łóżko i nie ma energii na szczególne starania, ale ja zdecydowanie żyję w trybie nocnym i należę do tych osób co rano przestawiają budzik o kolejne 5 minut aż do momentu, kiedy trzeba niemalże frunąć, żeby gdziekolwiek zdążyć.
    I również dlatego ta wieczorna pielęgnacja jest taka ważna, bo to dzięki niej moja skóra rano nie potrzebuje już tak wiele, żeby dobrze wyglądać.
    Tak bogaty treściowo krem, który dogłębnie odżywi, intensywnie nawilży i wygładzi moją skórę jest właśnie dlatego aż tak przeze mnie pożądany i wprawiający w zachwyt! 🙂

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

  48. Agnieszka 6 listopada, 2017 at 20:44 Odpowiedz

    Trafiłam na wpis (na bloga także) zupełnie przypadkiem. Jak, chyba większość czytelniczek tutaj, na początku zachwyciłam się pięknymi zdjęciami. I choć kosmetyki, wydaje mi się, jeszcze nie są dla mnie (mam 24 lata) to chętnie zagram o krem dla mamy: https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html Według opisu, redukuje zmarszczki i poprawia owal twarzy, a to są właśnie dwa główne problemy, z którymi boryka się moja ponad pięćdziesięcioletnia mama. Wychowywanie mnie i mojego brata oraz praca zawodowa zostawiły ślady na twarzy mamy, dlatego po moim pierwszym zachwycie składnikami nawilżającymi, mam nadzieję, że i moja mama mogłaby mieć okazję zachwycić się efektem na swojej skórze 🙂

  49. Cuddly 6 listopada, 2017 at 22:20 Odpowiedz

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html
    Wszystkie kosmetyki tej marki zachwycają swoim przepięknym opakowaniem, bardzo delikatnym i kobiecym. Jednak przy wyborze kosmetyków nie opakowanie jest najważniejsze, a wnętrze, czyli działanie.
    Od kiedy pamiętam mam problem z bardzo suchą skórą (szczególnie na nogach), bardzo często, szczególnie po depilacji moje nogi „zdobią” drobne krostki, skóra jest sucha i najzwyczajniej w świecie brzydka, do tego stopnia, że czasami latem wstydzę się pokazywać w krótkich spodenkach, a kształt nóg mam bardzo ładny. Dwoje się i troje, żeby wyglądać jak człowiek, jednak efekty są marne.
    A ja naprawdę bardzo chciałabym się zachwycać swoimi nogami tak bardzo, jak zachwycam się tak ślicznymi opakowaniami tych cudownych kremów. Po prostu wierzę, że ten balsam może działać cuda.

  50. Julia 7 listopada, 2017 at 00:16 Odpowiedz

    Dziękuję za odkrycie przede mną tej pięknej marki. Masz rację co do opakowań, są przepiękne, minimalistyczne i kobiece, co juz na pierwszy rzut oka zachwyca.
    Dla siebie wybrałabym odbudowujący balsam do ciała https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html ze względu na jego prosty skład oraz obiecujące działanie nawilżające i regenerujące. Brakuje mi kosmetyków, które byłyby naturalne, a zarazem spełniały swoje przeznaczenie. Szczególnie w okresie zimowym, kiedy skóra narażona jest na zimno, ucisk i wysokie zmiany temperatury, czuję, że powinnam zainwestować w kosmetyk, który pomógłby mi odbudować, a także zapobiec dalszym negatywnym efektom. Uprawiając intensywnie sport, niestety jestem narażona na dodatkowe obciążenia, które mogłabym niwelować dzięki specjalistycznemu działaniu balsamu. Widząc skład, jestem pewna, że nie zaszkodzę sobie, a jedynie będę pozytywnie zaskoczona.
    Dziękuję jeszcze raz za rekomendację, której nie omieszkam się użyć!

  51. Marika 7 listopada, 2017 at 11:15 Odpowiedz

    https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html Rewitalizujący krem młodości na dzień – skóra pragnąca poprawy wyglądu-intensywnego nawilżenia, odżywienia i zauważalnego ujędrnienia …zaraz, zaraz przecież to wszystko jest …..o mnie! Hmm, ciekawe jak on to robi? I to tak gładko jak gładka jest jego konsystencja a mnie pozostaje tylko pamiętać o tym, by wklepywać krem opuszkami palców od środka twarzy do zewnętrznego owalu by nie narażać cery na niepotrzebne zmarszczki. Czuję, że mógłby się stać moim przyjacielem w codziennej pielęgnacji, sojusznikiem w walce ze zmarszczkami i zanieczyszczeniami środowiskowymi i przygotowaniem mojej cery na jeszcze intensywniejsze doznania ze strony obecnej pory roku i nadchodzącej zimy. Taki wielozadaniowy krem na dzień
    to dla mnie świetne i wygodne rozwiązanie bo „żyję na pełnych obrotach” już od rana, dni mijają nie wiadomo kiedy jeden za drugim i mając pod ręką taki krem mogę mieć nieco dłuższą chwilę dla siebie, swoich przyjemności i nieco ożywić (działaniem i zapachem) rutynę codziennych dni 🙂
    Moja intuicja podpowiada mi bym podążała za swoim pierwszym dobrym wrażeniem (bo w gruncie rzeczy nie ma drugiego dobrego pierwszego wrażenia 🙂 ) i czytając opis kremu ze strony beglossy.com coś tak czuję, że krem może się sprawdzić przy mojej suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień cerze. Zwróciłam uwagę na kwas hialuronowy, który jest swego rodzaju nawilżaczem struktury skóry a witamina C jest kofaktorem kolagenu i z przyjemnością chciałabym doświadczyć ich synergicznego działania na mojej skórze 🙂 Bardzo przekonuje mnie aktywna forma witaminy C, którą odbieram jako odpowiednik liposomalnej, co w efekcie daje wysoką skuteczność jej działania i aktywnego wchłaniania przez skórę. Czuję, że krem może być intrygujący również ze względu na swój zapach – podobają mi się nutki cytrusów wplecione w aksamitne i puszyste masło shea, oleje z modraka abisyńskiego, rycyny i rzepaku czy prozdrowotnego odkrycia ostatnich miesięcy czyli moringi. Obecność żeńszenia w składzie kremu wzmocniłaby tarczę ochronną mojej skóry, dodała energii, zdrowego kolorytu i opóźniła starzenie. Chciałabym odczuć wspaniałą mieszankę antyoksydantów, wartościowych olei, składników aktywnych, cudownych świeżych aromatów na własnej skórze i wspomóc ją w codziennych wyzwaniach. Wiem, że niedoskonałości mojej cery mogą stanowić nie tylko wyzwanie ale też i inspirację – ideałów nie ma ale jest Aeternum, który zatroszczy się o mój wygląd, wygodę, uśmiech na ustach, błysk w oku, wspomnienia obudzone przez cytrusowy zapach, subtelną zmianę dzięki której uzyskam sporą różnicę w wyglądzie i samopoczuciu. Rewitalizujący krem młodości to oryginalnie „skrojone” składniki, które pomogłyby mi obrać kurs na dobry, udany dzień. To jest też moja intuicja o której wspominałam powyżej – kiedy podejmuję decyzję to CZUJĘ, że to jest TO i tak właśnie mogłaby wyglądać moja prywatna przygoda w krainie Aeternum 🙂

  52. Sylwia 7 listopada, 2017 at 11:34 Odpowiedz

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html
    To czego potrzebuję na jesienną pogodę, to ten wspaniały balsam. Zresztą cała linia produktów AETERNUM przydałaby się każdej kobiecie, która lubi dotyk przyjemności. Każda skóra jest inna, ale marka potrafi temu sprostać i potrafi się dopasować do każdego rodzaju. Aksamitny dotyk to chyba to, o czym marzy każda z nas.

  53. Anna 7 listopada, 2017 at 12:12 Odpowiedz

    Widząc tak piękne opakowania chciałoby się spróbować wszystkiego, ale… uwagę moją zwrócił REGENERUJĄCY BALSAM ODNOWA CIAŁA – https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html. Musi pięknie pachnieć. Kojarzy mi się z takim lekkim, powiewem lata. Nigdy nie mogę zaskoczyć koleżanki, ta zawsze wie, jakie mam perfumy, czy jakiego balsamu używam. Myślę, że mając okazję wypróbować ten BALSAM, zaskoczę ją, w końcu, nie bedzie miała pojęcia co to takiego, tak pięknie pachnie. Uwielbiam balsamy, przetestowałąm już wiele marek, a ten na pewno dodatkowo znalazłby się na mojej wystawce pokojowej. Mam bardzo suchą skórę, a kiedy mogę chociaż chwilę poczuć się tak ekskluzywnie, to od razu świat staje się piękniejszy.

  54. Magda 7 listopada, 2017 at 12:33 Odpowiedz

    Jest to zdecydowanie krem do rąk. To właśnie po dłoniach „najszybciej” można ocenić wiek danej osoby. Zmarszczki i przebarwienia zdradzą nieubłaganie upływający czas. Przyznam, że jest to pierwszy krem mający moc redukowania przebarwień, z którym się spotkałam. Z pewnością podarowałabym go seniorkom w mojej rodzinie, ale z racji, że moje dłonie są narażone na przesuszenie, sama chciałabym go także wypróbować.
    https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html

  55. Dominika 7 listopada, 2017 at 13:13 Odpowiedz

    Bardzo chciałabym przetestować AETERNUM odżywczy balsam do dłoni luksusowy. Wyobrażam sobie ze gdy wychodzę w zimne, brzydkie, ciemne dni z domu i zapominam rękawiczek mam właśnie ten cudowny balsam w torebce i czym prędzej smaruje moje brzydkie,odpłamie dłonie waszym specyfikiem a on przyjemnie rozgrzewa moje zmarzniete dłonie dając cudowne uczucie ulgi i możne nawilżenia 😉 cudowna sprawa

    https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html

  56. Kermo 7 listopada, 2017 at 14:24 Odpowiedz

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

    Chciałabym przetestować balsam do ciała. Teraz jesienią, kiedy pogoda nie sprzyja naszym organizmom, każde nawilżenie i odżywienie jest na wagę złota! Ja osobiście mam skórę bardzo suchą i skłonną do podrażnień, dlatego taki balsam byłby zastrzykiem odżywienia, nawilżenia i wygładzenia. Dodatkowo zdjęcia wykonane w artykule i opis wszystkich produktów przekonują że jest to produkt spełniający swoje wymaganie. Już patrząc na zdjęcie chciałoby się posmarować tym balsamem, którego zapach musi być bardzo subtelny i romantyczny! A jesienią wszystko to ma znaczenie:)

    Pozdrawiam

  57. Magda 7 listopada, 2017 at 14:31 Odpowiedz

    Witam!
    Chciałabym wypróbować (a właściwie to dać mojej mamie do sprawdzenia( odżywczy balsam do rąk https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html . Mama jest osobą która ma zniszczone przez prace ręce, a ja chciałabym jej podarować odrobinę luksusu:) Taki balsam pozwoliłby jej zadbać o dłonie w odpowiedni sposób – regenerując i odżywiając je. Pozwólcie proszę sprawić mi radość mojej mamie, która uważam że powinna zadbać o swoje dłonie

  58. Sylvvia 7 listopada, 2017 at 16:56 Odpowiedz

    Prawdę mówiąc wszystkie spośród dostępnych kosmetyków AETERNUM niesamowicie mnie kuszą, jednak jeżeli muszę wybrać jedną rzecz, to skłaniam się ku: https://beglossy.com/luksusowy-odzywczy-balsam-do-dloni.html . Uwielbiam być dopieszczona i sądzę, że ten krem sprawiłby mi odrobinę luksusu, szczególnie teraz, gdy moje dłonie narażone są na chłód, deszcz i wiatr. Potrzebuję intensywnego nawilżenia, delikatnego zapachu i regeneracji naskórka. Chcę się poczuć jak w profesjonalnym SPA, nie musząc wychodzić z własnego domu. Może trochę egoistycznie- ale chcę się zrelaksować przy ulubionej muzyce, lampce wina i w moim domowym jednoosobowym salonie urody 🙂

  59. Agnieszka Kołodziej 7 listopada, 2017 at 17:20 Odpowiedz

    Jestem młodą, szalona dziewczyna. Jednak jeszcze 2 lata temu tak nie było. Ważyłam 20 kg więcej i zle czułam się w swoim ciele. Ale wzięłam się za siebie i schudłam. Była to ciężka droga z wieloma przeszkodami. Wszystko było by pięknie i ładnie. Jednak moja skóra nie wygląda najkorzystniej. Stosuje różne balsamy ale nie mogę znaleźć tego idealnego. Dlatego zapragnelam tego cudownie odzywiajacego balsamu : https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html
    Licze ze dzięki jego pomocy moja skóra się odbuduje a ciało ujedrni. Wtedy juz pelną blasku skórę wystawie na promienie słoneczne nastepnego lata. Chce zawalczyć o jeszcze lepsza siebie 🙂

  60. Sylwia S. 7 listopada, 2017 at 17:33 Odpowiedz

    Stylowy design, eleganckie opakowanie, silnie nawilżające składniki, podobno wspaniały zapach, wszystko to wzbudza nasz zachwyt nad produktami marki AEternum. Codzienna pielęgnacja tymi kosmetykami byłaby z pewnością dla każdej z nas niczym małe domowe SPA. Chciałabym tego doświadczyć na własnej skórze i przekonać się jak działa balsam do ciała https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html Satynowa gładkość na moim ciele, to już historia. Teraz moją skórę cechuje bardzo uciążliwe przesuszenie. Głębokie nawilżenie, regeneracja, odżywienie – właśnie to muszę jej jak najszybciej zapewnić. Wierzę, że to wszystko dostarczy mi ten jeden balsam. Z kosmetykiem wiążę swoje nadzieje nie tylko na odnowę ciała, chcę również dodatkowo nacieszyć zmysły, tj. dotyku, węchu i wzroku, aby tym samym po ciężkim dniu, zaznać odrobinę relaksu.

  61. Ana 7 listopada, 2017 at 22:32 Odpowiedz

    Dobry wieczór 🙂
    Produkt, który zainteresował mnie od pierwszego wejrzenia to balsam regenerujący odnowa ciała:
    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html
    Jeśli dostąpiłabym zaszczytu wygranej, z chęcią wręczyłabym balsam w prezencie mojej najlepszej przyjaciółce.
    Z myślą o niej biorę udział w konkursie, ponieważ już za kilka miesięcy wychodzi za mąż. Z tej okazji chciałabym podarować jej odrobinę luksusu w postaci owego balsamu, ponieważ pragnę aby moja przyjaciółka wyglądała w tym szczególnym dniu najpiękniej. Suknia ślubna będzie prezentowała się wspaniale na nienagannej, nawilżonej skórze a delikatny zapach balsamu będzie zawsze kojarzył się jej z tym najpiękniejszym dniem.

  62. Gosia 7 listopada, 2017 at 22:50 Odpowiedz

    Właśnie przed chwilą weszłam na stronę i muszę przyznać, że wybór jest ciężki. Wszystkie kosmetyki mają wspaniałą szatę graficzną i są bardzo estetyczne, już na pierwszy rzut oka widać, że należą do pielęgnacji z nutką luksusu. Mnie osobiście najbardziej przypadł do gustu balsam. Bardzo poręczne opakowanie, z pompką sprawi, że nie wyślizgnie się z rąk przy aplikacji. Satynowa skóra? To mnie zachęca, nie ma bowiem nic przyjemniejszego niż Twój mężczyzna, który mówi Ci, że masz piękną, gładką skórę 😉 Małe SPA we własnym mieszkaniu, które ten balsam może przynieść wniesie ze sobą relaks i zadowolenie. No i najważniejsze, jego skład powala. Posiada tyle naturalnych substancji cudotwórczych, a przede wszystkim ostropest!Codziennie piję z niego napary, świetnie wpływa na ogólne samopoczucie i kondycję moich włosów i paznokci. Bardzo cenię kosmetyki, które raczą nas składnikami z dóbr natury 🙂

  63. Stanisława 8 listopada, 2017 at 10:37 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html
    Wooow! to pierwsze słowo jakie wypowiedziałam, gdy ujrzałam zdjęcia, genialne i hihihi apetyczne:) Miałam ochotę zjeść te smakołyki( a nie mam na myśli samych ciasteczek) razem z opakowaniami i kwiatami hihhi Nic tylko próbować! I nabrałam tak ogromnej ochoty na ową wyrafinowaną, ekskluzywną serię, że chyba się nie doczekam rozwiązania konkursu i zaraz sobie coś kupię! Bo jak tu przejść obojętnie kiedy wizja pięknej wypoczętej twarzy już się zakodowała w głowie, już sobie wyobrażam jak rozsmarowuje oleje długowieczności, jak kwas hialuronowy maskuje moje wiekowe zmarszczki, antyoksydanty ją rozświetlają i orzeźwiają, a raczej powinnam powiedzieć ożywiają, bo od jakiegoś czasu wygląda jak martwa hihihii Może to ta jesień, ta melancholia… a może to pudło w łazience z” kilkoma” słoiczkami kremów, które nie zadziałały? No nic, biorę się za siebie przecież jesień piękną porą jest… Prawda?

  64. Marta Madeja 8 listopada, 2017 at 12:50 Odpowiedz

    Nie miałam styczności z tą linią kosmetykow ale BALSAM REGENERUJĄCY DO CIAŁA przykuł moją uwagę. Przede wszystkim niezwykle kobiece opakowanie, skład balsamu też wygląda obiecująco. Z przyjemnością wypróbuję.

  65. Justyna 9 listopada, 2017 at 11:02 Odpowiedz

    Zdecydowanie zachwycił mnie REGENERUJĄCY BALSAM ODNOWA CIAŁA marki AETERNUM dostępny pod linkiem :https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html , który zaciekawił mnie pod każdym względem w szczególnosci bardzo dobrymi własciwosciami oraz składem który gwarantuje korzystny wpływ na kobiece ciało. Opakowanie takowego balsamu jest wprost idealne i bardzo luksusowe, dzięki czemu aplikacja jest jeszcze bardziej przyjemniejsza 🙂 Moja przesuszona i szorstka skóra ciała wymaga specjalnego traktowania z racji jej delikatnosci, stad tez aspekt zwracania szczegolnej uwagi na dobroczynny skład kosmetyku, azeby zapewniał mojej skórze wszystko dla prawidłowego i zdrowego wyglądu. Nie ukrywam, że marka AETERNUM jest mi obca i nigdy o niej nie slyszałam, a ja jako matka, a zarazem koieta nie bojąca sie podejmowac nowych wyzwań z wielką chęcią testuję nowosci rynkowe doswiadczając i nabywając umiejętnosci, które w kolejnym etapie przyczyniają się do odpowiedniego doboru produktu dla mojej wrazliwej skóry. Dodam iż przestudiowałam skład tego oto balsamu,który posiada w sobie maslo shea oraz moringa, a takze olej z ostropestu – a nie od dziś wiadomo, że takowe składniki to bomba witalnosci i nawilżenia dla skóry. Muszę przyznac, ze kosmetyk ten cechuje sie wysokim poziomem oraz piękna szatą graficzną, która z pewnoscią podbiją serca kazdej z Nas zapewniając niesamowite doznania . Uwielbiam kosmetyki które odpowiadają mojej skórze pod względem własciwości oraz zawartych w nich składnikach dlatego z wielką przyjemnością chciałabym aby ten cudowny produkt marki AETERNUM trafił w moje ręce, a ja będę mogła przetestowac go na własnej skórze. . Moje suche ciało wymaga specjalnego traktowania z racji tego, że szybko się przesusza i traci swoje naturalne nawilżenie, dlatego pragnę osiagnąć uczucie komfortu i gładkosci skóry jak aksamit, która będzie zachwycała nie tylko delikatnością, ale również uwodziła zmysłowością zapachu. Nowoczesny Regenerujący Balsam Odnowa Ciała kusi swoją idealnością 🙂 Jestem przekonana, że marka AETERNUM stworzyła ten oto produkt specjalnie dla potrzeb skóry, własnie takiej jaką ja posiadam, abym mogła cieszyć się świetnym połaczeniem tego kosmetyku z moja skóra. Takie produkty pozwalają mi na chwilę relaksu i odprężenia przy czym mogę chociaż na chwilę zapomnieć o rzeczywistości kreując swój Świat Bujnej Fantazji odkrywając Sekret Kobiecego Piękna. Wierzę, że możliwość wyprobowania kosmetyku AETERNUM przeniesie mnie w całkowicie inny wymiar czasowy pozwalając rozszerzyć moją Krainę Pielęgnacji o nowe smaki zapachowe tworząc rytuał codziennego piękna.

  66. Jessica 9 listopada, 2017 at 18:43 Odpowiedz

    To cudeńko iście mnie zachwyciło! ❤
    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

    Już wyjaśniam dlaczego. Pół roku temu rozpoczęliśmy z mężem podróż życia, jest wspaniale i cudownie poznawać nowe miejsca i kultury. Ludzi i ich historie 😊 Jednak jak wszystko ma to również swoje gorsze strony. Moja skóra zaczęła niedawno pokazywać jak źle znosi częste zmiany i do tej pory odpowiedniego nawilżenia i regeneracji nie znalazłam, o tyle o ile z twarzą radzę sobie całkiem nieźle, to pozostałe części ciała wołają o ratunek, może właśnie ten kosmetyk spełni to wymagające zadanie 😊

  67. Beata 9 listopada, 2017 at 22:25 Odpowiedz

    Wszystkie kosmetyki wyglądają zachęcająco ale mnie najbardziej urzekł https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html . Do tej pory nie stosowałam profesjonalnego kremu na noc ale czytając o jego właściwościach aż się nakręciłam żeby go wypróbować . Poza tym jestem pozytywnie nastawiona na wszelkie nowości i testy wiec bardzo chętnie wzięłabym udział w teście tego kremu aby podzielić się swoją opinia na jego temat.

  68. Małgorzata Kowalska 10 listopada, 2017 at 09:51 Odpowiedz

    https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html
    Przeglądając Twojego bloga trafiłam na wpis o tej marce kosmetyków i na pierwszy rzut oka pomyślałam,że to jest to czego mi potrzeba. Ostatnio sporo schudłam a co za tym idzie skóra na mojej twarzy wydaje się być zwiotczała, bez życia i ogólnie jej kondycja nie jest już taka dobra jak przedtem. Z jednej strony jestem szczęśliwa że moja sylwetka odzyskała stan sprzed ciąży ale skóra na twarzy przez to ucierpiała. Może to będzie dla mnie ratunek. Szukam kosmetyku który nie tylko działa,ale i nie wyrzadzi mi krzywdy w postaci zapchanych porów czy tłustego filmu na twarzy. Chętnie go wypróbuje i bardzo chciałabym zostać wybrana do jego testowania 😉 Serdecznie pozdrawiam 🙂

  69. Sylwia 10 listopada, 2017 at 12:59 Odpowiedz

    Najchętniej przygarnęłabym cały komplet i zameldowała w mojej kosmetyczce. Jednak nabardziej uśmiecha się do mnie https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html – krem na dzień. Dlaczego? Cały czas szukam swojego idealnego kremu do twarzy. Przetestowałam już całą masę produktów i moja wrażliwa skóra, nie zaprzyjaźniła się z żadnym. Lubi kilka, ale nie ma swojego przyjaciela. Dlatego chciałabym poznać krem AEternum. Bo mam nadzieję, że w końcu znajdę przyjaciela dla mojej wymagającej skóry. Pozdrawiam 🙂

  70. Patrycja Cierzniak 10 listopada, 2017 at 13:23 Odpowiedz

    Wszystkie kosmetyki Aeternum zachwycają jednak ten najbardziej mnie urzekł:
    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

    Delikatność skóry to niewątpliwie istota kobiecego piękna. Marzy mi się wypróbowanie balsamu, który otuli moją skórę, pozostawiając ją gładką, odżywioną i pełną energii. Twój wpis bardzo zachęcił mnie do wyboru właśnie tego balsamu. Na tą chwilę urzekł mnie wygląd kosmetyków, w których w oko najbardziej rzuca się mój ulubiony kolor pudrowego różu oraz jakże estetyczny minimalizm. Piszesz również o samej aplikacji, która dzięki pompce naprawdę jest świetnym rozwiązaniem. Nie lubię wyciskanych balsamów, które są po prostu niewygodne w użyciu. Ale mniejsza o to ;). Intryguje mnie zapach tej linii kosmetyków, który wyobrażam sobie jako bardzo subtelny, z nutką romantyzmu. Chciałabym sprawdzić, czy naprawdę taki jest. Jakiś czas temu zaczęłam doceniać działanie różnego rodzaju olejów, tak więc skład balsamu (olej z ostropestu) bardzo mi się podoba. Szczególnie dlatego, że tego oleju nie stosowałam do tej pory w żadnej formie. Wiem, że inne tłuszcze jak masło moringa oraz masło shea także znakomicie odżywiają skórę. Połączenie oleju z ostropestu z tymi rodzajami masła intryguje mnie jeszcze bardziej, aby poznać działanie balsamu.
    Chociaż nie wszystkim się do tego przyznaję…zauważyłam już pierwsze oznaki starzenia mojej skóry. Wiem, że nie są to znaczne zmiany, jednak im szybciej zacznę działać, tym dłużej pozostawię młody wygląd skóry. Samo wygładzenie naskórka sprawia, że skóra wygląda młodziej, a wtedy ja czuję się wewnętrznie młodziej.
    Nie wiem, czy warto o tym wspominać, ale lubię próbować nowości nie tylko ze względu na siebie. Zawsze dzielę się obszerną opinią na moim ulubionym forum kosmetycznym. Ten produkt nie ma wiele ocen, więc tym bardziej moja opinia byłaby przydatna :).
    Dziękuję za uwagę i pozdrawiam <3 <3 <3

  71. Paulina Felińska 10 listopada, 2017 at 18:36 Odpowiedz

    Co za estetyka – detali jak i zdjęć ! <3 Bardzo mi do Ciebie pasują te pudrowe opakowania kremów 🙂
    Na pierwszy rzut oka widać, że produkty są jakościowe, a ja również na takie stawiam 🙂
    Jestem zaintrygowana kremem AEternum na dzień – producent obiecuje, że skóra po nim nabiera blasku i jest wypoczęta, a dla takiego pracoholika jak ja, jest to bardzo ważny aspekt 🙂 masło moringa w składzie brzmi równie kusząco, i pierwszy raz słyszę o tym składniku kosmetycznym. Podoba mi się pojemność – 50 ml to na prawdę sporo, dzięki czemu zaoszczędziłabym na zakupie kremów na dobre 3 miesiące 🙂
    Poza tym, oczywista oczywistość – jako kosmetyczka muszę wyglądać nienagannie, a wierzę, że ten produkt będzie w stanie mi to zapewnić : https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html
    Pozdrawiam Cię Aniu

  72. Katarzyna 10 listopada, 2017 at 19:34 Odpowiedz

    🤔…. Nie jestem może kobietą bardzo dojrzałą, ale dojrzewającą 😊i dlatego zdecydowanie wybieram BALSAM DO CIAŁA. A to z tego względu, że ciągle brakuje mi czasu na siebie, bo a to dzieci, a to praca , a to dokształcanie się… ach dużo by tu pisać. Ze względu na porę roku i lato, które już minęło moja skóra na ciele staję się wysuszona. A ja chciałabym mieć nadal jedwabistą w dotyku….. nie tylko dla siebie 😉 więc wybieram BALSAM DO CIAŁA!

  73. Małgorzata 10 listopada, 2017 at 22:02 Odpowiedz

    https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html
    Co roku na jesień moja skóra robi mi małe psikusy, zdecydowanie nie lubi się z wahaniami temperatur między ciepłym powietrzem w domu, a zimnym na dworze. I robi się sucha, poszarzała i mało jędrna. Bardzo lubię polskie kosmetyki i po przeczytaniu opisu tego kremu chętnie bym go wypróbowała na mojej skórze. No i ta nazwa- krem młodości, kiedy już zbliżam się do 30stki działa na mnie jak nowa zabawka dla dziecka. Po prostu muszę go mieć! Mam też takie małe zboczenie na punkcie witaminy C. Uważam ją za jeden z lepszych składników aktywnych w kremach. I cudownym zrządzeniem losu znajduje się ona właśnie w tym kremie. Produkt stworzony dla mnie.
    Aeternum dla Małgosi!
    Ona o ten krem pięknie prosi.
    Gdy dostanie produkt swój
    i w tym konkursie wygra bój,
    będzie piękna i szczęśliwa
    a nie jak teraz zmęczona i jazgotliwa 😉

  74. Kamila 10 listopada, 2017 at 23:08 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

    Zachwycił mnie AEternum krem młodości na noc, ponieważ to właśnie na noc kładę tylko krem i daję mu wchłonąć w skórę. Rano krem jest przykrywany przez fluid i trochę mi go szkoda. Zdjęcia produktów zostały tak zrobione, że aż zgłodniałam i aż mam ochotę zjeść ten krem w wyobraźni. Wydaje mi się, że czuję jego różowy zapach, a moje zmarszczki zostają wypełnione i wygładzone, skóra się napina, a ja się czuję piękna i kobieca i zasypiam, a w nocy śnią mi się różowe jednorożce w krainie róż. Budzę się i tęsknię do wieczora, by znów móc pokremować się luksusowym kremem….

  75. Lidia 11 listopada, 2017 at 00:05 Odpowiedz

    Z kosmetyków Aeternum najbardziej zachwycił mnie odżywczy balsam do dłoni! Dlaczego? Jesień i zima to najgorszy czas dla mych rąk, które i tak przez cały rok są męczone przez ciągłe zmywanie naczyń, a także inne prace domowe. Zadbane ręce to świetna wizytówka kobiety, a zwłaszcza gdy ma się serce na dłoni i ciągle się je wszystkim pokazuje! 😉
    https://beglossy.com/quickview/index/view/id/2306

  76. Justyna 11 listopada, 2017 at 11:33 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

    Gdy spojrzałam na kosmetyki AEternum od razu w oku wpadło mi piękne, różowe opakowanie, w którym znajduje się krem odbudowujący na non. Wieczorem zawsze mam więcej czasu i to dlatego kocham rytuał pielęgnacyjny, który funduje swojej skórze.Ten krem wygląda jak diament, który sprawi ,że skóra będzie wypoczęta, zrelaksowana i młoda.Używając takiego kremu moja skóra byłaby w raju 🙂

  77. Aneta 11 listopada, 2017 at 14:27 Odpowiedz

    Magia od zawsze jest czymś, co zachwyca… Zapewne dlatego, że jest nieosiągalna i potrafi zdziałać cuda. I choć są miliony kobiet na świecie, to uważam, że każda z nas zasługuje na odrobinę magii, szczególnie tą trudną jesienną porą. Rewitalizujący krem młodości na dzień Aeternum ( https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html )- to brzmi niemalże jak eliksir młodości! To chyba dlatego od razu przykuł moją uwagę – uwiódł mnie jego niezwykły skład i baśniowy wygląd, od razu zapragnęłam mieć go w swojej kolekcji skarbów. To naprawdę niesamowite, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki mogłabym podarować swojej skórze to, o czym każda kobieta marzy i poprawić jej kondycję, ciesząc się przy tym zachwycającym zapachem. Myślę, że dzięki jego właściwościom mogłabym zatrzymać czas – dokładnie tak, jak dzieje się to w zaczarowanej bajce… 😉

  78. Kasia 11 listopada, 2017 at 16:41 Odpowiedz

    https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

    Kosmetyk, który bezwarunkowo skradł moje serce to balsam do ciała. Bazując się na jego składzie i renomie marki śmiem rzec iż jest niczym panaceum na zimowe bolączki mojej skóry. Wychodzę z założenia, że o skórę dbać trzeba przez cały rok – nie tylko wtedy gdy letnie promyczki słońca skłaniają do porzucenia kolejnych warstw ubrań i odsłonięcia coraz większej powierzchni skóry. Lubię czuć się dobrze w swojej skórze i lubię dbać o siebie – nie tylko ze względów wizualnych. Po prostu lubię otulam się delikatnością, subtelnością, które jak dla mnie warunkują prawdziwe poczucie kobiecości. Masło shea, masło moringa, olej z ostrprestu to według mnie recepta na delikatność i solidną dawkę odżywienia. Mam słabość do wszelkich form olejów i maseł. To według mnie mieszanka, które doskonale wtapia się w strukturę skóry nie pozwalając jej utracić nawilżenia i zapewniając jej delikatną powłoczkę delikatności – niczym czuły dotyk otulając ją ukojeniem i odżywieniem. Nie wyobrażam sobie dnia bez rozpieszczenia mojej skóry powłoczką dobrego balsamu do ciała. Na sam widok tej perełki serduszko szybciej zabiło, a ciało aż drży na myśl o wspólnym spotkaniu!

  79. Edyta 11 listopada, 2017 at 16:44 Odpowiedz

    Wyznania zmęczonej cery.
    Moja pani na co dzień żyje w miejskiej dżungli, gdzie podczas codziennych starć i potyczek to ja najwięcej „obrywam”. Jestem wystawiana na różne, szkodliwe czynniki (zanieczyszczenia, smog, zmienne warunki pogodowe, spaliny, dym papierosowy, mróz). W rezultacie często bywam sucha i pozbawiona blasku – zamiast wyglądu dojrzałego winogronka jestem jak zasuszona rodzynka. Tak mało mam od życia, ciągle tylko smaga mnie deszcz i zimy wiatr, albo przypieka słonce. Staram się dbać o siebie, ale jak to w życiu bywa moja pani czasem ma inne ważniejsze rzeczy do roboty. A z moją pielęgnacją jest jak z przyrządzaniem ciasta – złe proporcje czy nieodpowiednie składniki mogą doprowadzić do katastrofy. Jedynie w nocy mogę trochę odetchnąć, bo w końcu moja pani znajduje dla mnie aż 5 minut. Dzięki temu, że odkryła AEternum Odbudowujący Krem Młodości na Noc https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html mam szansę doświadczyć odrobiny luksus i pozbyć się kompleksów. Krem na noc idealnie dopasuje się do moich potrzeb i stylu życia mojej pani. Nie straszne będą mi już codzienne zawieruchy. Jestem gotowa, by być piękną.
    Cera Edyty

  80. agnieszka obidzińska 11 listopada, 2017 at 17:38 Odpowiedz

    Na mnie najbardziej zrobił wrażenie krem firmy AEternum – Odbudowujący krem młodości Na noc.
    Skład tego kosmetyku spełnia wiele moich wymagań, których nie mogę znaleźć w innych firmach produkujących kremy. Zapewnia nawilżenie, ujędrnienie, sprężystość jednocześnie. Odżywia i wygładza zmarszczki poprawiając przy tym owal twarzy. Zawiera wspaniały skład i wyciągi z wielu olejów jak jojoba czy abisyński oraz masło Moringa. Są to mistrzowie świata w dbaniu o skórę w tak zanieczyszczonym świecie.

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

  81. Oliwia Wojciechowska 11 listopada, 2017 at 17:58 Odpowiedz

    Jestem świeżo po zakupie swojego pierwszego, wymarzonego mieszkania. Wyczekanego, wywalczonego. Wprowadziliśmy się do niego jeszcze w stanie deweloperskim, bo wiedzieliśmy, ze trzeba będzie ograniczyć środki. Wprowadziliśmy się i urzadzalismy po kolei, stopniowo. We dwójkę z mężem zburzylismy ściana i postawiliśmy na na nowo, całe 20cm dalej, by naszą kuchnia mogła być taka, jaką ja sobie wymarzylismy, kladlismy izolacje, panele, przerabialiśmy elektryke, by lampa była nad stołem, a nie za… wszystko to było spełnieniem moich marzeń. I dalej je spełniam…
    Ale wszystko to niesamowicie odbiło się na moim organizmie. Sucha skóra, podrapane ręce i nogi, poniszczone paznokcie.. Najbardziej zauważyłam zmiany na twarzy. Skóra jest odwodnienia, przesuszona, pojawiają się małe wypryski, choć nigdy, nawet w okresie dojrzewania nie mogłam na nia narzekać. Mieszkanie już wykonczone, a ja dalej wyglądam jakbym była po prostu wycieńczona! Potrzebuję czegoś, co intensywnie odzywi, nawilzy skórę mojej twarzy. Chcę by znowu nabrała blasku, znów wyglądała na wypoczetą 😉 Może AEternum na noc by mi pomógł? Opis idealny, nie wspominając już o tym, ze sam wygląd tego cuda zniewala! 💗
    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

  82. Klaudia Domagała 11 listopada, 2017 at 18:09 Odpowiedz

    Jako początkująca graficzka w pierwszej kolejności zwróciłam uwagę na szatę graficzną tej linii kosmetyków.
    Bardzo lubię taki minimalistyczny, klasyczny styl. Daje znać, że ma się do czynienia z czymś luksusowym, wartym wypróbowania. Zaczęłam się zastanawiać na co najbardziej cierpi moja skóra, a właściwie czego by tak najbardziej ode mnie chciała. Pomyślałam sobie, że rzeczą której nie mogę pominąć w codziennej pielęgnacji jest użycie balsamu po prysznicu lub kąpieli. Nie ma takiej możliwości. Bez tego krótkiego rytuału czułabym się fatalnie. Może to wina twardej wody w domu, a może po prostu moje przyzwyczajenie, ale no nie wyobrażam sobie nie wysmarować całego ciała po wyjściu z wody 🙂 Doczytałam, że ów balsam opiewa w oleje. Uwielbiam oleje! I zapach masła Shea. Wydaje mi się, że byłby to produkt idealny dla mnie. Jak kosmetyk mi odpowiada, zostaję mu wierna i niechętnie sięgam po nowości. Podejrzewam, że jeśli ten od Aeternum sprosta moim oczekiwaniom (które notabene nie są zbyt wysokie, bo lubię dobre nawilżenie i ładny zapach ;)) to stałby się moim ulubieńcem i sięgałabym po niego – jak już mówiłam – codziennie. A, że jestem przy kupnie prezentów pod choinkę, z pewnością sprawiłabym taki mamie, ona podobnie jak i ja lubi tego typu kosmetyki.

    Link: https://beglossy.com/regenerujacy-balsam.html

  83. EwaSobe 11 listopada, 2017 at 21:04 Odpowiedz

    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html
    Zadbana skóra jest moim zdaniem najpiękniejszą kobiecą wizytówką,istotą piękna i kobiecości oraz niewyczerpanym źródłem naszej urody oraz siły na co dzień. Odbudowujący krem młodości na noc AETERNUM posiadł dla mnie wieczny patent na odbudowanie absolutne, wyłączność na moje kosmetyczne marzenia i licencję na skuteczne odmładzanie. Dzięki niemu przez 365 dni w roku, 8760 godzin,525600 minut i 3153600 sekund pewniej bym się czuła oraz atrakcyjniej i młodziej wyglądała.

  84. Renata 11 listopada, 2017 at 21:55 Odpowiedz

    https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html
    Jeśli stała bym się posiadaczką rewitalizujacego kremu na dzień, zapewne nadałby on szarym, jesiennym dniom nowych, radosniejszych barw. Wlaśnie dowiedzialam się, że muszę zrezygnować z zaplanowanego wyjazdu. A już
    tak cieszyłam się na tę okoliczność. Relaks, odpoczynek, regenerację skóry, wszystko muszę odłożyć ,,na potem”. Poranki z kremem młodości będą dla mie wielką przyjemnością. Chetnie przekonam się, czy skóra odzyska promienny, zdrowy wyglad. To takie małe marzenia tuż przed moimi imieninami. Kto wie, może szczęście tym razem uśmiechnie się właśnie do mnie. 😄

  85. Karolina 11 listopada, 2017 at 23:10 Odpowiedz

    W życiu są sprawy ważne i ważniejsze. Według mnie nie ma rzeczy, która nie miałaby żadnego znaczenia. Piątka z trudnego sprawdzianu, ulubiona pizza czy śliczna czerwona róża? Te drobiazgi są jednymi z wielu mogących czynić nas szczęśliwymi ludźmi. Chyba nie ma na świecie osoby, która nie lubiłaby dostawać prezentów! Najważniejszy jest gest- to on zazwyczaj przywołuje na nasze twarze szeroookie uśmiechy… Jednak uważam, że lepszy podarunek cieszy odrobinę bardziej! Jestem typem człowieka, który woli dawać, niż dostawać. Niestety z biegiem czasu jest to dla mnie coraz trudniejsze. Nie mam możliwości, aby zarabiać, a na laurkę chyba jestem nieco za stara. 😉 Urodziny czy Boże Narodzenie wprawiają mnie w zakłopotanie, kiedy chcę sprawić jakiś świetny prezent mojej mamie, która zasługuje na najlepszy podarunek na świecie. Ta ponad czterdziestoletnia kobieta mimo kłód rzucanych pod jej nogi zawsze potrafiła zapewnić mi szczęście i ciepło. Chciałabym, żeby poczuła jak to jest być obdarowywanym wymarzonym prezentem przez córkę! Świetnie byłoby zapewnić jej gładką i jędrną skórę twarzy, która po drugiej ciąży stała się nieco rozlana i „oklapnięta”. Czytając o kosmetykach AEternum dowiedziałam się o wielu ich ciekawych właściwościach, które na pewno przywróciłyby młodość mojej mamie. Najbardziej ucieszyła mnie obecność kwasu hialuronowego, który sprawiłby że zmarszczki podstępnie pojawiające się na twarzy schowałyby się w najgłębsze zakamarki planety! I nigdy już nie wróciły… 😉 Moringa czyli jej ulubiona bomba witaminowa pojawiłaby się nie tylko w zupie, ale na twarzy. Wydaje mi się, że rozbłysnęłaby uśmiechem jeszcze bardziej niż na co dzień, otulona magicznym kremem AEternum. Jak wiadomo- zadbana skóra oznacza podskok samooceny 😉 To musi być świetne- budzić się każdego dnia z promieniejącą, idealnie nawilżoną twarzą dzięki niesamowitym właściwością najpopularniejszej witaminy- C i siłą do działania! A wieczorem mieć chwilę dla siebie, aby rozpieścić swoją twarz po codziennej gonitwie. Pytając mamę czy zna wcześniej wspomnianą firmę, odpowiedziała, że nie, ale jej nazwa brzmi jak czarodziejski eliksir (tak bywa, kiedy nie za bardzo potrafi się język angielski) 😉 I tak też moim zdaniem wyglądają produkty AEternum. Delikatna, minimalistyczna szata graficzna sprawia, że krem nie tylko jest, ale i wygląda prestiżowo. To byłaby dla niej świetna niespodzianka- zobaczyć pod choinką pudełko w kształcie kolby lub probówki, w którym znajdowałaby się prawdziwa magia: Krem młodości! A efektami jego działania pochwalić się szerszej grupie kobiet 😉
    https://beglossy.com/odbudowujacy-krem-mlodosci-na-noc.html

  86. JUSTYNA 11 listopada, 2017 at 23:18 Odpowiedz

    AETERNUM
    ODŻYWCZY BALSAM DO DŁONI LUKSUSOWY. KOBIECA dłoń. Czyż jest coś bardziej sensualnego niż dotyk kobiecej dłoni. Dłoń jest wizytówką kobiety. Dotyk zdradzi kim jest owa kobieta.
    Potrzebujemy odrobiny luksusu, by zapewnić naszym dłonią właściwą pielęgnację.
    Bez względu na to kim jesteśmy nasze dłonie zawsze powiedzą o nas prawdę. Mój mąż już zawsze będzie wspominał ten pierwszy raz kiedy wziął mnie za rękę. Kiedy poczuł moje ciepło, czułość, delikatność. Chcę zatrzymać ten moment na ZAWSZE. Chcę by On czuł miłość kiedy trzyma mnie za rękę. Wiem jak istotna jest dbałość o ich delikatność i młodość. Dlatego pragnę kosmetyku, który pozwoli mi okazywać czułość ukochanemu na ZAWSZE. Jestem szczęśliwa kiedy nasze dłonie są splecione- jadna w drugiej – już na ZAWSZE. https://beglossy.com/odżywczy-balsam-do- dłoni-luksusowy.html

  87. Adelina 11 listopada, 2017 at 23:54 Odpowiedz

    https://beglossy.com/rewitalizujacy-krem-mlodosci-na-dzien.html
    Marzę, że na mojej półce zagości
    rewitalizujący krem młodości.
    Pomału wchodzę w poważniejszy wiek,
    Aeternum ma na to niezawodny lek.
    Moja twarz, nawet po przespanej nocy,
    rano potrzebuje opieki i pomocy.
    Po pierwsze: pragnę nawilżenia,
    zamiast pustynnego wysuszenia.
    Cery wypoczętej, nie w teorii, a w praktyce
    niech będzie promienna tak jak moje serce 🙂
    Olśniewać chcę męża od samego rana,
    nawet gdy jestem trochę niewyspana 😉
    Pierwsze kurze łapki trzeba zredukować,
    zmęczony owal twarzy lekko podrasować.
    Oprócz atrakcyjnej zawartości,
    zachwyca mnie pudełko, w kolorze kobiecości.
    Pod złoconym wieczkiem zamknięta,
    kusząca obietnica piękna 🙂