DSC_5126

Czas na małe podsumowanie. Na moim kanale YouTube pojawiło się już 18 odcinków! Ostatnie miesiące były dla mnie bardzo intensywne zawodowo: nagrania, blog i na dokładkę oczywiście organizacja See Bloggers - największego wydarzenia dla twórców internetowych w Polsce. YouTube to dla mnie bardzo nowe doświadczenie, niewiadoma, czy się odnajdę. Dziś wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Przez ten czas dostałam od Was mnóstwo ciepłych słów i czułam ogromne wsparcie, za co przeogromnie Wam dziękuję. Mimo, że dopiero raczkuję w sumie moje filmy były oglądane już ponad 300 000 tysięcy razy!!! <3  Choć teraz planujemy lekką przerwę wakacyjną i filmy będą pojawiały się póki co w wybrane niedziele, nie spoczywamy na laurach i już planujemy kolejne odcinki (no i pracujemy oczywiście nad See... 🙂 ). Jeśli chcielibyście, żebym poruszyła jakieś szczególne tematy, koniecznie dajcie propozycję w komentarzach.

Będzie mi także bardzo miło, jeśli zechcecie zasubskrybować mój kanał TUTAJ

Dziś zaproponuję Wam też kilka filmów, których być może jeszcze nie widzieliście:

Po pierwsze relacje z naszych podróży - aż sama dzisiaj chyba obejrzę, żeby znów na chwilę przenieść się w te fantastyczne miejsca.
Zanzibar obejrzycie TUTAJ i TUTAJ

Zapraszam Was też na filmy z Gruzji 

TUTAJ i TUTAJ

A TUTAJ możecie podejrzeć między innymi nasze podróżnicze podsumowanie 2016 roku

Poza tym zapraszam Was na filmy urodowe - był już:

Jak wykonywać demakijaż TUTAJ

Moja pielęgnacja cery i jak dobierać kremy TUTAJ

Moje ulubione pomadki TUTAJ

Jak wybrać zapach dla siebie i moje ulubione zapachy TUTAJ

Moja pielęgnacja włosów krok po kroku TUTAJ

W każdym odcinku możecie podejrzeć moje stylizacje, ale pojawiły się oczywiście filmy poświęcone typowo tej tematyce. Zapraszam Was na film:

Jak nosić białą koszulę i jeansy - pomysł na dwie stylizacje i trochę o tym jak odmienić stylizację dodatkami TUTAJ

Jak zestawiać sportowe buty w stylizacjach miejskich TUTAJ

Jak ubrać się na wesele TUTAJ

A na koniec polecę Wam film o tym jak rozpocząć przygotowania do ślubu TUTAJ

Ona: I zapraszam Was na nasze instagramy TUTAJ I TUTAJ

12 comments

  1. Daria 28 czerwca, 2017 at 11:25 Odpowiedz

    Uważam, że twój kanał na YouTube jest świetny! Naprawdę profesjonalna robota no i chce się oglądać te filmy. Życzę Ci powodzenia i samych sukcesów. 🙂 Jesteś inspiracją dla wielu kobiet.

  2. szotka 29 czerwca, 2017 at 08:04 Odpowiedz

    Twoje filmy ogląda się z przyjemnością, świetnie Wam to wyszło! A jeśli chodzi o tematy to te ze stylizacjami są świetne (myślę ostatnio dużo o kapeluszu, ale nie mam pojęcia jaki kupić iż czym nosić, czy może tylko na plażę), lubię ten o kosmetykach do twarzy, chętnie dowiedziałabym się jak najwięcej o pielęgnacji całej naszej skóry. I może coś o restauracjach, tyle ich odwiedzacie, może jakieś polecenia gdzie zjeść lub pomysły na romantyczną randkę?

Leave a reply