Jak nosić sportowe buty - moje stylizacje - film

sportowe buty 6

Wiele razy już prosiłyście mnie o receptę na casualowe stylizacje ze sportowymi butami, czyli na maksa wygodnie, ale jednocześnie z nutą elegancji. Idealnie w podróży, ale też każdego dnia, kiedy nie obowiązuje nas formalny strój. Dla niektórych kobiet sprawdzi się do pracy, dla innych na zakupy czy weekend z rodziną lub przyjaciółmi.

Zapraszam Was na nowy film na You Tube, gdzie znajdziecie kilka różnych stylizacji. Dajcie znać w komentarzach pod filmem, czy Wy nosicie sportowe buty i jakie lubicie najbardziej:

Będzie mi także przemiło, jeśli zachcecie zasubskrybować mój kanał TUTAJ a także możecie zostawić pod filmem kciuk w górę:)

A film możecie obejrzeć TUTAJ lub tu:

Ona: Uwielbiam sportowe buty i po filmie mam ochotę na jeszcze więcej par!:)

On: Zajrzyjcie także na nasz instagram, który ostatnio nam trochę wariuje i czasem nawet znika - TUTAJ

24 comments

  1. Magda 7 maja, 2017 at 21:19 Odpowiedz

    Ile masz wzrostu?
    Też jestem niska, mam 157 cm i chociaż lubię sportowe buty to jednak wydaje mi się, że bardzo niekorzystnie w nich wyglądam 🙁 mam wrażenie, że skracają mi sylwetkę i sprawiają, że jestem taka hmm ciężka. Balerinki niby też są płaskie, ale jednak wyglądam w nich lepiej, nadają mojej sylwetce lekkości. No ale nie wszędzie się da iść w balerinach, czasem sportowe obuwie to konieczność 🙂

    • Ania 8 maja, 2017 at 16:03 Odpowiedz

      Również niespełna 160 cm i co do butów czy w ogóle jakichkolwiek ubrań to wszystko zależy od dobrania odpowiednich fasonów do figury. Są triki i patenty, które dobrze wpływają na sylwetkę i niezależnie od wzrostu dają duże możliwości w stylizacjach. Trzeba mieć tylko świadomość swoich w pewnym sensie wad i zalet.

  2. Dafne 8 maja, 2017 at 17:50 Odpowiedz

    Kiedyś miałaś szara spódnice bandażową marki Manifiq i sportowe buty. Mam pytanie jaki rozmiar spódnicy kupiłaś?

  3. Paulina 8 maja, 2017 at 19:25 Odpowiedz

    Świetne masz te stylizacje! Połączenia mega 🙂 szkoda, że ja tak nie umiem 🙁 też jestem niska, ale mam szersze biodra i mam wrażenie, że tylko obcas pomaga mi to jakoś zatuszować. Czekam na kolejny wpis! Pozdrawiam

    • Ania 8 maja, 2017 at 23:39 Odpowiedz

      No to może krótka bawełniana sukienka, lekko oversize? Najlepiej mierzyć i może i Ty znajdziesz połączenie dla siebie:)

  4. Mirella 9 maja, 2017 at 16:19 Odpowiedz

    A ja od kilku dni jestem na etapie kupna obuwia sportowego właśnie pod kątem wyjazdów. Ostatni wyjazd do Barcelony i dluuuugie spacery w conversach nie skończyły się dobrze… a teraz wybieramy sie na kolejny urlop ze zwiedzaniem i właśnie zastanawiam się nad podobnym szarym modelem NB lub białymi Reebok’ami Classic….. chyba postawie na neutralność na początek i kupie białe. …

  5. Mirella 9 maja, 2017 at 17:14 Odpowiedz

    Ojej filmik dla mnie idealnie trafiony…. bo właśnie jestem na etapie poszukiwania i zakupu butów sportowych. Po ostatnim wyjeździe dluuugich spacerach po barcelonie w conversach i przerażających odciskach właśnie poszukuje wygodniejszego obuwia…. za niedługo kolejny wyjazd z dużą ilością spacerów wiec ja przymierzam się do szarych NB lub białych reebok’ów classic. … i chyba postawie na białą klasykę na początek. …

  6. Anna Stankiewicz 9 maja, 2017 at 18:14 Odpowiedz

    Aniu, ale kruszynka z Ciebie! 🙂 Ale super, ja mam 163 i jestem z tego bardzo zadowolona. Jak się jest niskim i szczupłym, to się wygląda bardzo filigranowo i kobieco. Bardzo lubię sportowe buty, zwłaszcza tenisówki, takie jak pokazujesz w drugiej stylizacji. Wiadomo szpileczki są ekstra, ale tak jak mówisz podróżując i zwiedzając, to lepiej mieć wygodne buty :).

  7. Sisters92 10 maja, 2017 at 13:21 Odpowiedz

    Trzeba przyznać, że z każdym kolejnym filmikiem są one coraz lepsze i bardziej profesjonalne. Nie da się zaprzeczyć, że sportowe buty to w obecnych czasach ogromna wygoda. Dzięki za wiele inspiracji!

  8. Luxusowi.pl 17 maja, 2017 at 15:31 Odpowiedz

    Wszystkie Twoje stylizacje ze sportowymi butami są naprawdę świetnie dopasowane. Nawet nie wiemy, która jest naszą ulubioną :). Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!