Motyw ślubny - ślub i wesele w stylu nowoczesnym - propozycja stylizacji dla panny młodej

stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK18

W finale ślubnego projektu z marką W.KRUK mam przyjemność zaprezentować Wam moją inspirację dla nowoczesnej panny młodej. Skąd pomysł na takie określenie?

Współczesne kobiety szukają nowych rozwiązań. Lubią się wyróżniać, cenią oryginalność. Także przyszłe panny młode rezygnują często z tradycyjnych i dotychczas powszechnie stosowanych "rozwiązań ślubnych": tiulu, koronek, księżniczkowych sukienek, białych butów, welonów, czy nawet bieli. Nie zakładają podwiązek, nie są przesądne. Z menu weselnego skreślają rosół i schabowego, a gościom serwują łososia, albo wegańskie przystawki. Nie zapraszają 200 gości, z których części nawet nie znają, tylko 50 bliskich osób. Zamiast kwiatów na  ślub, proszą gości o wina, czy książki lub datek na cel charytatywny. Mimo wszystko panny młode łączy jedno: wszystkie chcą TEGO dnia wspaniale wyglądać! I nie ma w tym absolutnie nic zaskakującego.

stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK17

Przyszłe panny młode, które zdecydują się na proste suknie ślubne, zdecydowanie mogą poszaleć z piękną biżuterią. Nowoczesne kobiety chętnie zmieniają biżuterię, wyszukując nowe ciekawe modele, dlatego w dniu ślubu chętnie wybiorą srebro. W ofercie W.KRUK z pewnością znajdą bardzo wiele pięknych modeli, które sprostają nawet wysokim wymaganiom.  Z przyjemnością pokażę Wam na jaką oryginalną i piękną biżuterię postawiłam tym razem. Dziś mam dla Was dwie propozycje. Ciekawe, która spodoba się Wam bardziej:)

Zdjęcia wykonaliśmy w urokliwej Chorwacji, tym bardziej miło będę ją wspominać:)

 

nowoczesny ślub i wesele biżuteria ślubna w.kruk

1. Nausznice TUTAJ 2. Złota bransoletka TRENDY TUTAJ 3. Złote kolczyki TU 4. Srebrny wisiorek TUTAJ 5. Złoty naszyjnik EOS TUTAJ 6. Wisiorek TRENDY TU

biżuteria dla nowoczesnej panny młodej motyw ślubu i wesela2

1. srebrny naszyjnik TUTAJ 2. złote kolczyki TUTAJ  3. srebrny naszyjnik TUTAJ 4. srebrny pierścionek Geometria TU 5. złota bransoletka TRENDY TUTAJ 6. srebrny naszyjnik TUTAJ

stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK11 stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK15

Te piękne kolczyki znajdziecie na stronie W.KRUK TUTAJ

a efektowny naszyjnik TUTAJ

stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK6  stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK14 stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK21 stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK23 stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK31 stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK37jpg  stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK39jpg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK38jpg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK79pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK80pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK57pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK59pgstylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK63pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK64pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK75pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK82pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK85pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK65pg

A może ten zestaw bizuterii?

stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK88pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK70pg

Kolczyki znajdziecie TUTAJ

a naszyjnik TUTAJ

stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK71pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK72pg stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK13 stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK7 stylizacja nowoczesna panna młoda ślubna biżuteria W.KRUK19

Przy tej okazji zapraszam Was serdecznie na pozostałe cztery posty z tej serii. Z przyjemnością dowiem się na jaki motyw ślubu, wesela Wy postawiłyście lub na jaki chciałybyście się zdecydować?:)

Ślub z motywem kolorystycznym TUTAJ

Ślub w stylu boho i rustykalnym TUTAJ

Klasyczny ślub TUTAJ

Ślub w stylu romantycznym TUTAJ

Ona: Uwielbiam ślubne tematy!

On: To widać;)

 

40 comments

  1. Julia 1 lipca, 2016 at 13:42 Odpowiedz

    Jest tak pięknie, ze niejedna panna młoda mogłaby Ci pozazdroscić tych zdjęć! Co do biżuterii wszystko piękne, ale ciut bardziej podoba mi się ta w której masz więcej zdjęć 🙂 no i ta bransoletka „łapacz snów” – zakochałam się!

    • Ania 1 lipca, 2016 at 14:28 Odpowiedz

      Bardzo dziękuję za miłe słowa! Mnie też się bardzo podoba ta biżuteria i ta złota bransoletka jest rzeczywiście piękna <3

  2. Asia 1 lipca, 2016 at 13:45 Odpowiedz

    Aniu prześlicznie! Zjawiskowa. Biżuteria idealnie dobrana do takiego typu sukienki. Buty też. A skąd takie oryginalne okulary?

  3. Sisters92 1 lipca, 2016 at 14:08 Odpowiedz

    Wiesz, Aniu, teraz po przedstawieniu wszystkich propozycji same miałybyśmy problem z podjęciem decyzji. Bo z jednej strony ta nowoczesna odsłona jest prześliczna, ale z drugiej np. ta rustykalna, czy romantyczna też ma w sobie to ,,coś”. Nie będziemy miały innego wyboru, jak kombinować. W tej sukni wyglądasz jak prawdziwa syrena <3

    • Ania 1 lipca, 2016 at 14:30 Odpowiedz

      Bardzo dziękuję. Sama teraz miałabym problem, bo wiele propozycji mi się podoba i jest tyle pięknych dodatków choćby w biżuterii, że ciężko się zdecydować:)

  4. Natalia 1 lipca, 2016 at 14:20 Odpowiedz

    Już nie mogę się doczekać kolejnej odsłony tych postów. Sama mam ślub we wrześniu 2017 i z wielką przyjemnością śledzę. Po tym poście obstaję przy takie nowoczesnej formie, bo chciałabym mieć ślub z pomysłem, z drugiej bardzo kusi mnie ta boho / rustykalna. Parę typów biżuterii już mam:) jest piękna:) Czekam z niecierpliwością na kolejne!

    • Ania 1 lipca, 2016 at 14:38 Odpowiedz

      Z przykrością informuję, że to już ostatni post z tej serii 😉 Mam nadzieję, że dostarczyłam Ci sporej dawki inspiracji, więcej znajdziesz na stronie marki W.KRUK:
      http://wkruk.pl/

      A ja oczywiście zapraszam na kolejne posty ślubne, które z pewnością będą się pojawiały. I życzę cudownych przygotowań do ślubu i wesela. Piękne chwile przed Tobą!

    • Sylwia 1 lipca, 2016 at 20:34 Odpowiedz

      Chyba żartujesz, że to już koniec? A gdzie slub z motywem różowym i szmaragdowym? Slub retro, hollywoodzki? Brakuje mi też doboru do konkretnego rodzaju bizuterii do kroju sukienki. Jest szansa, że cos takiego sie pojawi? Byłoby bardzo pomocne:) Za rok jest mój ślub, za dwa mojej rodzonej siostry. Juz powoli wszystko szykujemy, szukamy czegos oryginalnego i bardzo podoba nam się TwójTwój gust. Powiem szczerze, że jak wstępnie mierzylysmy suknie to panie w salonach proponowaly nam sztuczna biżuterię, ktorej chcialybysmy uniknąć, bo to żadna pamiątka. już mamy parę swoich typow, ale z niecierpliwoscia czekamy na kolejne posty. Prawde mówiąc czytamy i oglądamy je razem z naszą mama:) ktora widziała tez Twoj występ w telewizji sniadaniowej odnosnie ślubów, i od tego czasu jest Twoja wielką fanką:)

      • Ania 3 lipca, 2016 at 18:10 Odpowiedz

        Bardzo dziękuję za miłe słowa! To już niestety koniec tego projektu, ale będą następne:) mam nadzieję równie pomocne! Życzę przemiłych przygotowań, cudowne dwa lata przed Wami:)

  5. Monika 1 lipca, 2016 at 16:02 Odpowiedz

    Wygladasz wspaniale! Bardzo bardzo kobieco. Bardzo mi sie podoba ten projekt i czekam na wiecej, bo choc jestem juz po slubie, to jest to dla mnie swietna inspiracja do stylizacji. Za 3 tygodnie wybieram sie na wesele, wiec mam nad czym myslec 🙂

    • Ania 3 lipca, 2016 at 18:11 Odpowiedz

      Wielkie dzięki! Udanej zabawy na weselu i przyjemności z wybierania stylizacji:) Biżuteria to ważny dodatek, który potrafi odmienić najprostszą sukienkę <3

  6. Ania 1 lipca, 2016 at 21:46 Odpowiedz

    Pięknie! Jak z okładki Vogue ❤ czekam na kolejne ślubne, bo właśnie jestem w trakcie przygotowań. Jest coś o może obrączkach? Bo nie doszłam do takiego postu?

    Pozdrowienia z Krakowa:)

  7. Karolina 1 lipca, 2016 at 23:53 Odpowiedz

    Pięknie wyglądasz. Wspaniale się ogląda Wasze zdjęcia. Fajnie, że łączysz Mode z podróżami – tym przyjemniej się ogląda <3 mnie niesamowicie się spodobała ta niebieska biżuteria z Malty, ale ta sesja też bardzo w moim stylu 🙂

  8. Magda 6 lipca, 2016 at 00:11 Odpowiedz

    Niesamowicie pięknie wyglądasz! Ogromnie podoba mi się ten pierwszy naszyjnik, ślicznie się mienią te paski! Bardzo drogi? Bo imieniny wkrótce mam i właśnie mama pytała co bym chciała dostać;) a nie chce kochanej mamy jakoś bardzo obciążać;)

  9. jedwabie 7 lipca, 2016 at 18:45 Odpowiedz

    szczerze mówiąc suknia byłaby piękna ale gdyby ta „baskinka” nie wiem jak to nazwać była nieco mniejsza, bo tak dziwnie się układa 🙂 ale ogólnie mnie też podobają się takie proste i nowoczesne stylizacje, sama szukam dla siebie na kwiecień sukni także wiem jak jest 🙂 co do biżuterii – masakra – wszystko jest piękne, oczopląsu można dostać 🙂