Kolorowe dodatki do sukni ślubnej - niebieska biżuteria

stylizacja ślub z kolorem Kruk 40jpg

Czas na kolejny projekt na blogu. Dostaję od Was sporo maili z prośbami o dobór dodatków ślubnych. Jest to czasochłonna, ale bardzo przyjemna część mojej pracy. Jak wiecie z radością odpisuję na wszystkie maile:) Tym razem z marką W.KRUK tworzymy serię  postów, które mam nadzieję, ułatwią niektórym z Was zadanie, a także Was zainspirują w kwestii doboru dodatków ślubnych, ale także innych stylizacji.

Różne style, inne kobiety, przeróżne dodatki, ale jeden cel - wszystkie chcemy być TEGO dnia najszczęśliwsze na świecie!

Ważne, aby każdy etap przygotowań był dla nas przyjemnością i sprawiał nam radość. Ze ślubu zachowamy jednak nie tylko wspomnienia. Zazwyczaj najpiękniejszą pamiątką będą zdjęcia, film, ale także zapach perfum, czy biżuteria. Ta ostatnia może posłużyć nam przez całe życie i towarzyszyć także w innych niezwykłych momentach. Dlatego warto dobrać ją skrupulatnie. Wybrać egzemplarze świetnej jakości. Suknia ślubna oczywiście jest ważna, ale towarzyszy nam tylko kilka godzin. Biżuterią, czy zapachem ulubionych perfum możemy cieszyć się do końca życia i przypominać sobie niezwykłe ślubne chwile.

Nie bez powodu mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego to właśnie detale tworzą całą stylizację i wizerunek. Odpowiednio dobrana biżuteria, fryzura, makijaż czy buty potrafią dodać szyku i oryginalności najprostszej sukience.

stylizacja ślub z kolorem Kruk 2

Dziś propozycja na ślub z akcentem kolorystycznym. Coraz bardziej popularny trend, od lat przemycany w kolekcjach. Elementy kolorystyczne zazwyczaj dotyczyły wystroju sali weselnej czy kościoła, jednak zaczęły się także pojawiać w stylizacjach państwa młodych.

Bukiet, buty ślubne, mucha, krawat, poszetka, skarpetki, suknie druhen, czy oczywiście biżuteria coraz częściej stanowią akcent kolorystyczny i nadają ton stylizacjom, a często nawet całemu przyjęciu. Bardzo podoba mi się ten pomysł, jeśli oczywiście jest przemyślany i konsekwentnie wprowadzony w stroje i dekoracje.

Możemy zastosować absolutnie każdy kolor, myślę jednak, że w stylizacji ślubnej, zwłaszcza nad morzem, czy w stylu marynistycznym  niesamowicie sprawdzą się wszystkie odcienie niebieskiego. Do białej sukni biżuteria w takich odcieniach będzie wyglądała idealnie i bardzo szlachetnie. stylizacja ślub z kolorem Kruk 22 stylizacja ślub z kolorem Kruk 31jpg

Dla kogo ślub z kolorem

Na ślub z kolorem postawią zapewne osoby zdecydowane i odważne, a także głodne wyzwań. Kobiety i mężczyźni, którzy lubią, kiedy coś ciekawego dzieje się w stylizacji. Przełamujący stereotypy, trendsetterzy, którzy chętnie zaskakują. Optymiści, dla których kolor to pozytywne wibracje.

stylizacja ślub z kolorem Kruk 54jpg

Rada

Jeśli zdecydujesz się na kolorową biżuterię w dniu ślubu, zadbaj o to, żeby ten motyw pojawił się też w jakimś innym akcencie. Może to być cała oprawa ślubu i przyjęcia, lub tylko subtelne kolorowe przesłanki: wstążka w bukiecie, buty, czy zaproszenia.

Podoba Wam się ten trend? Zdecydowałybyście się na ślub z kolorem?

Poniżej mam dla Was kilka przykładów kolorowej, niebieskiej biżuterii marki W.KRUK, która idealnie sprawdzi się w stylizacjach ślubnych i nie tylko:)

KOLCZYKI NIEBIESKIE

1  delikatne złote kolczyki TUTAJ 2 kolczyki z białego złota TU 3 kolczyki z dwukolorowego złota z topazem TUTAJ 4 srebrne wiszące kolczyki TUTAJ 5 srebrne kolczyki  TU 6  srebrne kolczyki TUTAJ

A już teraz znów zabieram Was na Maltę, gdzie niebieskie akcenty pasują wprost idealnie!

stylizacja ślub z kolorem Kruk 10 stylizacja ślub z kolorem Kruk 15 stylizacja ślub z kolorem Kruk 19 stylizacja ślub z kolorem Kruk 36jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 29jpgstylizacja ślub z kolorem Kruk 41jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 20 stylizacja ślub z kolorem Kruk 42jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 21 stylizacja ślub z kolorem Kruk 8 stylizacja ślub z kolorem Kruk 37jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 45jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 49jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 1 stylizacja ślub z kolorem Kruk 51jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 53jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 58pg stylizacja ślub z kolorem Kruk 52jpg stylizacja ślub z kolorem Kruk 60pg stylizacja ślub z kolorem Kruk 61pg stylizacja ślub z kolorem Kruk 26 stylizacja ślub z kolorem Kruk 64pg stylizacja ślub z kolorem Kruk 65pg stylizacja ślub z kolorem Kruk 67pg stylizacja ślub z kolorem Kruk 46jpg

Ona: Te zdjęcia to byłą dla nas świetna zabawa. Na Malcie robienie zdjęć to istna przyjemność, mimo sporego wiatru:)

On: A już niedługo kolejne ślubne odsłony:) Zapraszamy Was także na nasz profil na facebooku TUTAJ i instagramie TUTAJ

80 comments

  1. Asia 15 maja, 2016 at 21:17 Odpowiedz

    Ty zjawiskowa, miejsce zjawiskowe i biżuteria zjawiskowa! Już wiem o czym marzyc na rocznicę ślubu. Zakochałam się w tym komplecie! I buciki masz śliczne 🙂 warto było czekać na wpis i wchodzić dziś z 5 razy; )

  2. creativebarbara 15 maja, 2016 at 21:20 Odpowiedz

    Piękna biżuteria i zdjęcia 😍 Uwielbiam tą markę za jakość wykonania i mam do niej sentyment, ponieważ mam od nich pierścionek zaręczynowy😊
    Malta zachwyca! Te kolory! Aż chce się patrzeć.
    Super! Chętnie założyłabym kolorową biżuterię, ale jestem już po ślubie 😊

    • Ania 15 maja, 2016 at 22:06 Odpowiedz

      Oj nie martw się, ja też jestem po ślubie, a ta biżuteria cudownie nadaje się na inne okazje:) ja jestem zachwycona tym kompletem <3

  3. Dariada 15 maja, 2016 at 22:02 Odpowiedz

    Coś pięknego! 3 razy obejrzałam zdjęcia! i męża zawołałam, może się skapnie co mi się podoba. Może napisz wpis w stylu: „Prezenty dla Twojej kobiety”, a ja mu go podsunę;) że niby taka pomocna jestem 😀

  4. Iza 15 maja, 2016 at 22:22 Odpowiedz

    Aniu całość jest po prostu idealna! A Wasze zdjęcia zapierają dech, są coraz lepsze – ukłon w stronę Kuby 🙂 czy mogłabyś podpisać elementy stroju, buciki no i fantastyczny kapelusz tak jak zwykle to robisz? Biżuteria już jest na mojej liście zakupów 🙂 pozdrawiam i jeszecze raz – wspaniały post i cudowne zdjęcia!

    • Ania 16 maja, 2016 at 00:54 Odpowiedz

      Dziekuje Ci bardzo za mile slowa! Nie ma sprawy: buty dorwalam w TK Maxx i to jeden z najlepszych zakupow w tym roku 🙂 sa marki Buffalo i są mega wygodne. A kapelusz jest ze Stradivariusa:)

  5. Paulina 15 maja, 2016 at 22:34 Odpowiedz

    Nie mogę się napatrzec. Ten pierścionek jest niesamowity, cała reszta też! Czekam na kolejne wpisy! I ta pomadka <3

  6. Iza 15 maja, 2016 at 23:58 Odpowiedz

    Bardzo mi się podoba! Widzialam juz jedno zdjecie na instagramie i czulam, ze zapowiada się cos ciekawego 🙂 piekna bizuteria:) bedzie mi sie dzis snila 🙂

  7. Renata 16 maja, 2016 at 10:25 Odpowiedz

    Jak dla mnie przepieknie! I super pomysl, bo… moj chłopak oswiadczyl mi sie w majówkę, wiwc teraz czekam na wszystkie slubne wpisy 😉 pozdrawiam

  8. Dominika 16 maja, 2016 at 10:43 Odpowiedz

    Jeżeli decydowałabym się na akcent kolorystyczny w postaci biżuterii to niebieski byłby jednym z faworytów 🙂 Przepiękna jest ta biżuteria!

    Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili 🙂

  9. margo 16 maja, 2016 at 13:22 Odpowiedz

    Pięknie! Mam prośbę czy mogłabyś zdradzić jakiej marki jest bluzka, spodenki? Chyba że to kombinezon? 🙂 dziękuję!

  10. Agata 16 maja, 2016 at 19:05 Odpowiedz

    Ja postawiłam na złoto, czyli klasykę, też od W.Kruk, choć nie będzie to ślubna, standardowa biżuteria 🙂

    P.S Powtórzę się, Aniu bluzeczka idealna, wybieram się w weekend na zakupy! 🙂

  11. Beti 17 maja, 2016 at 01:54 Odpowiedz

    Zakochałam się w całym zestawie! Wszystko idealne, tak mi sie podoba, że nawet w tym kombinezonie mogłabym pójść do ślubu:) I teraz chyba zmienie koncepcje i dodam niebieską biżuterię. Przepięknie to wygląda z biela! Jaki będzie kolejny post ślubny?;)

  12. Asia NaSwoim 17 maja, 2016 at 12:18 Odpowiedz

    Och, ja dlugo nie moglam sie zdecydowac na kolor! Gdy ogladalismy pierscionki zareczynowe nie wiedzialam czy wybrac granat czy jasny fiolet. Zdecydowalam sie na fioletowy <3 Na slubie planuje tez w tym kolorze (kamieniu) miec wisiorek i kolczyki 🙂 Aaaach nie moge sie doczekac !!!!!!! – ślubu 🙂

    • Ania 18 maja, 2016 at 14:45 Odpowiedz

      Sama wybierałaś pierścionek zaręczynowy? Świetny pomysł dobrać biżuterię ślubną do pierścionka zaręczynowego!:)

      • Asia NaSwoim 12 lipca, 2016 at 20:45 Odpowiedz

        Saaamaaa…. Jakoś musiałam dodać mu odwagi 😀 A więc weszłam na stronę jubilera, pokazałam jakie mi się podobają, oglądaliśmy kamienie na żywo a później wszystko zepsułam. 3 dni się oświadczał a ja się nie zorientowałam 😉

  13. M.M. 17 maja, 2016 at 12:52 Odpowiedz

    Obserwuję Cię na instagramie, bo masz cudne zdjęcia i inspiracje, a tutaj na bloga weszłam pierwszy raz, bo zachęciłaś mnie tymi niebieskimi inspiracjami na ślubie! Jestem już zakochana w Twoim blogu i od 2 godzin przeglądam wpisy. Świetne tematy, piękne zdjęcia, dobre teksty, jest bardzo ciekawie!

  14. Luxusowi 17 maja, 2016 at 15:38 Odpowiedz

    Bardzo podoba nam się przełamanie bieli sukni ślubnej kolorowymi dodatkami, a ten błękit pasuje naszym zdaniem doskonale. Sesja w morskiej scenerii również robi swoje. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!

  15. Yellow 17 maja, 2016 at 16:43 Odpowiedz

    Ja mam ślub za chwilę, ale kolorem przewodnim jest słoneczny żółty. Taki wiosenny kolor:) Ale nie zdecydowaliśmy się na ten akcent w naszych ubiorach, raczej to nie pasuje. Zaproszenia, menu, pudełka na ciasto i winietki są z żóltym motywem, wazony z kwiatami na stołach będą miały żółte wstążki, jedynie kwiaty w kościele będą biało-żółte. Na niebieski zdecydowałabym się, gdybyśmy brali ślub zimą. To chłodny kolor. Pasowałby do Panny Młodej jako królowej śniegu:) A z Kruka mam bransoletkę na ślub, jest piękna:)

    • Ania 18 maja, 2016 at 14:49 Odpowiedz

      Brzmi świetnie! Ja myślę, że niebieski pasuje na ślub całorocznie, na przykład fantastycznie sprawdzi się nad morzem, ale zimą oczywiście też! Takie „Frozen” 🙂

  16. milena 17 maja, 2016 at 21:24 Odpowiedz

    A ja już od dawna marzę, by na swoim ślubie mieć replikę naszyjnika „Serce Oceanu” z Titanica. Taka ze mnie romantyczna osóbka 😉

    • Yellow 18 maja, 2016 at 17:23 Odpowiedz

      Ja dostałam takie serce od Narzeczonego na imieniny 3 lata temu. Jest bardzo duże i ciężkie i mieni się dookoła kryształkami Swarovskiego. Do tej pory miałam je raz, z uwagi na jego spektakularny wygląd, nie do wszystkiego pasuje, ale w zestawieniu z długą czarną sukienką na bankiecie zrobiło na wszystkich wrażenie:)

    • Ania 25 maja, 2016 at 00:44 Odpowiedz

      Właśnie na pierwszy rzut oka myślałam, że to szafir:) a na stronie czy w salonach W.Kruk z pewnością znajdziesz także piękną biżuterię z szafirami:)

  17. Plenty More 20 maja, 2016 at 10:32 Odpowiedz

    Cieszę się, że mnóstwo ludzi odchodzi od szarości i ubarwia świat odważnymi stylizacjami. Niebieski idealnie pasuje do ślubnej bieli.

  18. Anula 24 maja, 2016 at 08:52 Odpowiedz

    Kolor przewodni, to super pomysł. U mnie także były to odcienie niebieskiego i grantu. Wyglądało fantastycznie 🙂