Moja stylizacja w Portugalii - minimalizm i inspiracja Eos

anna zając blog modowy lifestyle podróże biżuteria Eos W.Kruk

Nasz wyjazd do Portugalii był jednym z fantastyczniejszych wydarzeń tego roku. Kiedy Polskę ogarnęła znów zima i chłodna aura, my znaleźliśmy się "na chwilę" na końcu tej cieplejszej Europy. Nie tylko temperatury zasługują na hołd, ale przede wszystkim cudowne słońce, dzięki któremu naładowaliśmy baterie na nowe wyzwania.

Pretekstem do tego wyjazdu była 5 rocznica naszych zaręczyn, o których pisałam już w pierwszym poście z Portugalii (TUTAJ). Z przyjemnością wspomnę jeszcze przez chwilę, jak wiele zaręczyny zmieniły w moim życiu. Dla wielu kobiet, pytanie "czy zostaniesz moją żoną?", to tylko formalność po kilku latach związku. Dla mnie to było trzęsienie ziemi, ponieważ Kubę znałam bardzo krótko i spotykaliśmy się zaledwie 3 miesiące! Nagle z całkiem samodzielnej i zaradnej kobiety, stałam się częścią teamu, który stworzył jedną większą całość. Zyskałam  też bardzo duże poczucie bezpieczeństwa, fantastyczną przyjaźń i oczywiście uczucie, zwane potocznie miłością. Pierścionek na palcu, a także bardzo szybko obrączka, zmienił coś jeszcze w moim życiu: zabił rutynę, w której się dość często poruszałam. Zawsze wydawało mi się, że jestem bardzo aktywną dziewczyną, kobietą, ale dopiero kiedy poznałam Kubę, przekonałam się, co to znaczy żyć, realizować swoje pasje, gonić marzenia i nie bać się zmian. Kuba nauczył mnie działać, a nie tylko myśleć o działaniu. Tak powstał chociażby ten blog.

biżuteria Eos W.Kruk kolekcja ania zając blog moda fashionable

Istnieje jednak jeszcze jedna przemiana, do której dojrzeliśmy już razem. Każde z nas w tej pierwszej młodości, trochę podróżowało, jednak zawsze marzyło nam się, żeby to robić częściej. Teraz wiemy, że na podróże bylibyśmy w stanie wydać ostatnie pieniądze. Jedna, druga, piąta podróż sprawiła, że wpadliśmy w ten cudowny młyn, dzięki któremu przed snem rozmawiamy właśnie o tym, gdzie chcielibyśmy jeszcze być, co chcielibyśmy zobaczyć. Nie ma dla nas w tej chwili nic piękniejszego niż wspólne odkrywanie świata. Wierzymy, że krok po kroku uda nam się zapełniać naszą wspólną mapę. Lizbona tylko przypieczętowała pragnienie kolejnych podróży. Jestem szczęśliwa, że dorosłam do tego, że tak wielką wartością są przeżycia, wspomnienia i po prostu chwile.

DSC_1968 (2)

Dorosłam też do tego, żeby w tego typu podróże, zabierać jedynie obuwie sportowe:) Jeśli jednak mamy jakąś szczególną okazję, do walizki pakuję też jedne szpilki. Lizbona nie jest szczególnie przychylna obcasom, ale na te 2 obiadowe godziny, dodałam do stylizacji ten kobiecy atrybut. Po latach sięgnęłam też z przyjemnością po golf. Bazą stylizacji są jeansy, a w wersji ocieplacza, przedłużana szara marynarka. Do tej dość prostej i minimalistycznej stylizacji dobrałam bardzo subtelną, złotą biżuterię marki W.KRUK. Jest to nowa kolekcja EOS, zaprojektowana przez Alicję Bachledę - Curuś. Eos to imię greckiej bogini świtu, symbolizuje przemianę, nadejście czegoś nowego. Każda podróż, to dla mnie kolejna przemiana, dlatego tak bardzo pasuje do mnie  przesłanie tej kolekcji.

Całą cudowną kolekcję możecie zobaczyć na stronie marki TUTAJ, a TU  można przeczytać o tym jak powstawała kolekcja. Ostrzegam, że zarówno w kolekcji, jak i cudownych zdjęciach, można się zakochać i przepaść na stronie W.KRUK na długo.

Zapraszam Was na mały spacer po urokliwej Lizbonie.

DSC_2585 (2)DSC_2560 (2)DSC_2583 (2)ania zając blog moda biżuteria Eos W. Kruk biżuteria Kruk Eos fashionable blog ania zając DSC_1959 (2) blog anna zając biżuteria Kruk Eos DSC_2013 (2) DSC_1986 (2) DSC_1996 (2) blog anna zając blog moda biżuteria Eos W.Kruk Portugalia DSC_2019 (2) DSC_2028 (2) DSC_2022 (2) DSC_2016 (2) ania zając blog lifestyle moda podróże Portugalia kolekcja Eos W.Kruk DSC_2063 (2) DSC_2047 (2) DSC_2068 (2) DSC_2074 (2) DSC_2049 (2) DSC_2078 (2) DSC_2055 (2) DSC_2079 (2)

*łańcuszek i pierścionek W.KRUK kolekcja EOS (TUTAJ)

kolczyki - pamiątka z rocznicy I Komunii

spodnie Topshop

golf COS

marynarka Zara

torebka Furla

okulary LiuJo

szpilki Gerard Darel

Ona: Obiecaj mi, że wrócimy do Portugalii...

On: To mogę obiecać:)

 

86 comments

  1. Magda 7 marca, 2016 at 19:28 Odpowiedz

    Wow jakie piękne zdjęcia! Korzystacie już z usług fotografa? Stylizacja też bardzo mi się podoba i tradycyjnie pięknie dobralas dodatki! Brawo:)

    • Ania 7 marca, 2016 at 20:56 Odpowiedz

      Dziękujemy bardzo:) Ostatnio trochę osób o to pyta, ale nadal konsekwentnie nie korzystamy i to się raczej nie zmieni. Cenimy sobie niezależność:)

  2. aschaaa 7 marca, 2016 at 19:51 Odpowiedz

    cudownie jest miec wspolne pasje i marzenie! i oby tak dalej. my juz wspolnie zwiedzamy swiat 10lat i ciagle nam malo, mapa sie zapelnia a urlopu brakuje :D:D:D:D

    golf rewelacja! strasznie lubie luzne golfy 🙂

  3. Iza 7 marca, 2016 at 19:58 Odpowiedz

    Przepiękne zdjęcia i stylizacja! Biżuteria też pięknie się prezentuje, a całość tworzy stylizację klasą i z charakterem. Uwielbiam Twoje zdjęcia!

  4. Marzena 7 marca, 2016 at 20:30 Odpowiedz

    Ale zjawiskowo! Wyglądasz pięknie, a zdjęcia jak zaczarowane. Bardzo podoba mi się ten golf! Torebkę już dawno chwalilam, a biżuteria pięknie dobrana, subtelna – bardzo pasuje do Twojej delikatnej urody. Rozmarzylam się 🙂

  5. Gosia 7 marca, 2016 at 21:08 Odpowiedz

    Aniu ta sesja, Lizbona w tle – wszystko wygląda jak z magazynu Vogue. Gratuluję tak pięknych zdjęć
    Powiem szczerze Kruk kojarzył mi się z trochę przestarzałymi projektami, a dzięki Tobie odkryłam markę na nowo. Coś pięknego ta kolekcja!

  6. Ania M. 7 marca, 2016 at 21:36 Odpowiedz

    Uwielbiam takie posty! 🙂 Podróże to coś wspaniałego,a odkrywanie tych nowych miejsc z drugą połówka jest jeszcze cudowniejsze! 🙂 Mój narzeczony nie bardzo lubi podróżować, chociaż coraz bardziej go rym zarazam i mam nadzieje, ze uda nam się zrealizować kolejne wycieczki! 🙂
    Piękną stylizacja! :* Biżuteria jeszcze piękniejsza!

    • Ania 8 marca, 2016 at 16:18 Odpowiedz

      Cieszę się:) musisz pracować nad narzeczonym – podróże to wspaniała sprawa!
      dziękuję za miłe słowa i polecam przyjrzenie się kolekcji EOS – jest cudowna!

  7. Kamila 7 marca, 2016 at 21:48 Odpowiedz

    No i właśnie dzięki Tobie znalazłam na stronie Kruka biżuterię na swój ślub, który już w czerwcu. Zdjęcia przepiękne, chciałabym żeby moja sesja ślubna była w takim klimacie . Wybrałbym się w podróż poślubna do Portugalii, ale mój mąż nie będzie potrafił zrobić mi takich pięknych zdjęć; )

    • Ania 8 marca, 2016 at 16:19 Odpowiedz

      No to fantastycznie! Może za mało doceniasz narzeczonego?;) my też wciąż uczymy się robić zdjęcia:) albo zabierzcie ze sobą fotografa, będzie piękna pamiątka:)

    • Ania 8 marca, 2016 at 16:20 Odpowiedz

      To prawda, kolekcja jest totalnie zachwycająca. Nie ukrywam też, że ogromnie podoba mi się jako kobieta Alicja Bachleda – Curuś <3

  8. Ola 7 marca, 2016 at 22:14 Odpowiedz

    Jak już tutaj ktoś napisał totalna magia 🙂 przepiękne zdjęcia, styluzacja idealna i tło – no mega. Biżuteria też piękna. Pasowałoby do Ciebie tez te szmaragdy z kolekcji Alicji. Widzę Cie w zielonym ????

    • Ania 8 marca, 2016 at 16:21 Odpowiedz

      Też się widzę w zielonym i uwielbiam szmaragdy, to podobno kamień dla mnie! choć osobiście uwielbiam też szafiry:)
      dziękuję za miłe słowa:)

  9. Monika 7 marca, 2016 at 23:35 Odpowiedz

    Pięknie napisany post! A zdjęcia tylko dopełniają to co powiedziałaś. Widzę ogromną pasję w tym co napisałaś, i dlatego uwielbiam Waszego bloga. Zawsze czuje się zainspirowana, a ten łańcuszek skradł moje serce!

    • Ania 8 marca, 2016 at 16:23 Odpowiedz

      Dziękuję za ten przemiły komentarz – staram się i uwielbiam to co robię. Kolekcja EOS jest przepiękna – warto się jej przyjrzeć! <3

  10. Natalia 8 marca, 2016 at 01:56 Odpowiedz

    Uwielbiam Twoje stylizacje, bo są bardzo inspirujące, ale teraz to przesadziłaś! Ach te Furle 🙂 Przepiękna jest 🙂 <3

  11. Beata 8 marca, 2016 at 12:29 Odpowiedz

    Olśniewająco! Wyglądasz na tym tle jak milion dolarów. Biżuteria też pięknie się komponuje, nigdy nie zwracałam uwagi na takie delikatne lancuszki, a tak slicznie to wygląda! Już podesłałam link mojemu mężowi, może się zorientuje, że jeszcze nic nie dostałam na dzień kobiet. W razie czego podeślę mu też pierścionek, gdyby jednak szukał czegoś tańszego : D

    • Ania 8 marca, 2016 at 17:50 Odpowiedz

      Ojej, aż tak? nie no dziękuję za miłe słowa:) w sam raz na dzień kobiet:) Ja osobiście bardzo polubiłam delikatne łańcuszki – fantastycznie sprawdzają się i i na co dzień i na wyjścia:) zawsze są kropką na „i” stylizacji:)

    • Ania 8 marca, 2016 at 17:54 Odpowiedz

      Kolekcja występuje także w srebrze i ceny zaczynają się od 129 zł, a biżuteria także jest przepiękna, także polecam zobaczyć całą linię:)

  12. Malgosia 8 marca, 2016 at 17:43 Odpowiedz

    Aniu to najpiękniejszy post jaki widzialam ostatnio nie tylko na Twoim blogu, ale też na wszystkich, które czytam . Wspaniałe zdjęcia (jeśli to Kuba to gratulacje dla fotografa – taki mąż to skarb ), ale też piękny tekst i piękna Ty! Ślicznie wszystko dobralas – masz super styl, który z przyjemnością się ogląda. Chyba tylko Ty potrafisz założyć podarte jeansy tak, że wyglądają jak strój wieczorowy 🙂 to na pewno też zasługa dodatków, przez Ciebie na mojej tegorocznej liście zakypow jest ten model Furli – teraz się tylko przekonalam, że to musi być ten kolor 🙂 a biżuteria też cudo – lubię takie z przesłaniem – obejrzałam kolekcje na stronie i już wiem co chciałabym dostać na moją 30stke, która już w tym roku niestety 😉 w każdym razie gratuluję i cieszę się, że tak często dodajesz posty. Czekam na kolejne 🙂

    • Ania 8 marca, 2016 at 17:58 Odpowiedz

      Taki komentarz to dla mnie wspaniały prezent za pracę nad tym postem. Muszę przyznać, że włożyliśmy w niego dużo serca 🙂 Zdjęcia oczywiście robił Kuba – wciąż się uczymy, zmieniamy sprzęt, żeby iść z jakością w górę:) Dziękuję też za komplementy – miło mi, że tak myślisz. Zarówno ten model Furli, jak i biżuterię z kolekcji EOS bardzo polecam! Sama jestem zachwycona i jednym i drugim 🙂 Już życzę udanej 30-stki, choć nie wiem kiedy jest:) a więcej postów wkrótce:)

  13. klara 8 marca, 2016 at 19:22 Odpowiedz

    Super blog, jeszcze na nim nie bylam, ale jestem zachwycona. Stylizacja wyborna, super spodnie i plaszcz, torebka, wszytsko, tylko buty bym zmienila, bo obcasy nie sa moja mocna strona, ale twoja na pewno. Bardziej wybralabym plaski obcas na spacery w Portugalii, Bede cie obserwowac i sie inspirowac:)

  14. Marta 9 marca, 2016 at 14:55 Odpowiedz

    Trafiłam tu dziś z konkursu Blog roku i im więcej zdjęć oglądam, tym bardziej życzę Wam wygranej. Wspaniały Blog, a te zdjęcia po prostu przepiękne 🙂

    • Ania 10 marca, 2016 at 14:34 Odpowiedz

      Oj dziękujemy, ale obawiam się, że z tym Blogiem Roku nie będzie tak łatwo – ale dziękujemy za wsparcie- to bardzo miłe!

  15. Agnieszka 26 czerwca, 2016 at 16:48 Odpowiedz

    Aniu, znakomity reportaż z przepięknej Portugalii, gdzie w cudowny sposób pokazał uroczą kolekcję. Naprawdę śliczne zdjęcia 🙂 Tak trzymaj!