Czwarta rocznica ślubu - nasza kolejna podróż

z66

Nam samym trudno w to uwierzyć, ale dziś jest nasza czwarta rocznica ślubu... To niebywałe, że już tyle lat jesteśmy małżeństwem. Niezwykłe jest też to, że pamiętam chyba każdą chwilkę z dnia naszego ślubu i przyjęcia weselnego. Ale chyba najbardziej niewiarygodny fakt jest taki, że ja kompletnie nie pamiętam jak to było, kiedy się nie znaliśmy 🙂 Też tak macie??? Mnie się wydaje, że my tak od zawsze wszystko razem:)

Dziś spełnia się też moje kolejne marzenie!! Dokładnie od mojego prywatnego Zająca Wielkanocnego dostałam bilety lotnicze do miejsca na ziemii, które bardzo pragnęłam odwiedzić. Bilety to dopiero mały początek planowania  podróży... Finalnie się udało i myślę, że w momencie, kiedy Wy czytacie ten post, my już rozkoszujemy się croissantami, albo bagietką, serem i winem 🙂 A także przede wszystkim świętujemy nasz wielki dzień:)

DSC03250 (1280x691)

Dla przypomnienia kilka naszych zdjęć, a wszystkich zainteresowanych tematyką ślubną zapraszam na więcej postów do naszego działu Przepis na Ślub, gdzie możecie przeczytać o naszych (i nie tylko) przygotowaniach ślubnych.

Za rok też spełnimy nasze kolejne marzenie i.... postanowiliśmy urządzić huczniejszą rocznicę ślubu🙂 Więcej szczegółów zdradzę Wam już w najbliższym czasie, ale już ogromnie cieszę się na ten roczny projekt.

Życzę Wam przemiłego weekendu! A jeśli macie dla nas jakieś rady związane z naszą podróżą - chętnie poczytamy komentarze:)

Oczywiście zapraszam Was na nasz profil na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE - będziemy z Wami na bieżąco:)

_MG_8905 _MG_8917z101 z102

_MG_8982

z103 z115 z111 z92 z119

_MG_9034 (900x600)

z122 z126IMGP8529 (678x1024)

z136 z143 z50 z3 z23 z11 z63 z74 z21 z54 z1 z77 z79

...a dziś Paryż <3

Przy tej okazji zapraszam Was także na nasze inne posty podróżnicze:

http://fashionable.com.pl/category/podroze-male-i-duze/

DSC_6667 (1280x818) z13

Ona i On: <3

 

29 comments

  1. Dominika 11 września, 2015 at 11:51 Odpowiedz

    Gratuluję i życzę jeszcze wielu takich rocznic! Fajny pomysł z tą huczniejszą rocznicą za rok! Będziecie też odnawiać przysięgę czy coś? Wiem co masz na myśli, pisząc, że wydaje Ci się jakbyście zawsze byli razem. My z chłopakiem jesteśmy niecałe cztery lata bez ślubu ze sobą i ja już się tak samo czuję! 🙂
    Przepiękne macie te zdjęcia ze ślubu i wesela oraz te sesyjne. Świetna pamiątka 🙂
    Życzę udanej podróży rocznicowej. Paryż to również jedno z moich marzeń!

  2. Aschaaa 11 września, 2015 at 15:13 Odpowiedz

    Superrrr! Takie rzeczy powinno sie swietowac bo w koncu nikt nie jest nam tak bliski jak wspolmalzonek 🙂 my tez na kazda rocznice gdzies lecimy/jedziemy – piekne wspomnienia! Bawcie sie dobrze w cudnym paryzu !

  3. LukaS 11 września, 2015 at 19:03 Odpowiedz

    GRATULUJEMY I CIESZYMY SIĘ WASZYM SZCZĘŚCIEM!
    Nie ma nic piękniejszego niż miłość… Niech ludzie piszą co chcą, ale bez tej drugiej osoby, życie traci sens i smak…

    Świętujcie i dzielcie się wrażeniami 😉 A my się doczekać nie możemy szczegółów przyszłorocznego hucznego świętowania, bo robicie smaka!!!

  4. magda 12 września, 2015 at 14:48 Odpowiedz

    Pamiętam Cie jeszcze z czasów koncertów, ale się zmieniłaś i Kube zmieniłaś. Wszystkiego dobrego po raz 4 na ‚nowej’ starej drodze wspólnego życia 😉 oraz powiększenia rodzinki 🙂
    Bawcie się dobrze, ja za 5dni lece do Paryża

  5. Anna Górecka 12 września, 2015 at 22:03 Odpowiedz

    Anno gratuluję Wam kolejnego roku razem. Czas niestety leci bardzo szybko. Ja również pamiętam swój ślub jak wczoraj a to już dwa lata ponad. Pomysł z rocznicą bardzo mi się podoba, W Paryżu mój mąż mi się oświadczył, w sumie to 2 razy, wcześniej w Porto 🙂 Zazdroszczę wina i serów i widoków. Anna Górecka

  6. Joanna 13 września, 2015 at 17:52 Odpowiedz

    Aniu,
    całkiem niedawno trafiłam na Wasz blog i stałam się jego wierną czytelniczką – uwielbiam radość i ciepło, które bije z każdego Waszego wpisu, czy to dotyczącego filmów, podróży czy Waszego ślubu. Tym bardziej niesamowicie zaskoczyło mnie to, że braliście ślub w mojej parafii a zdjęcia robiła Wam moja nauczycielka matematyki z liceum (z pięknym długim blond warkoczem) 🙂
    Życzę Wam pięknego wspólnego życia!
    I oczywiście cudnych chwil w Paryżu :))

    • Ania 18 września, 2015 at 01:57 Odpowiedz

      Bardzo miło mi to czytać! Ślub zdecyodwanie chiałam barć właśnie w swojej parafii:) a pani Ewa jest mamą kolegi mojego młodszego brata z którym chodził do podstawówki:) Ponieważ poznała całą naszą rodzinę, z przyjemnością przyszła także na nasz ślub.
      dziękujemy za życzenia!

  7. Ślubeo 8 października, 2015 at 15:09 Odpowiedz

    Fantastyczna radość aż bije z tego wpisu! Gratulacje z okazji tak pięknej rocznicy i wymarzonego sposobu jej celebrowania 🙂 Jak smakowały bagietki? 🙂

  8. Yellow 28 lipca, 2016 at 14:23 Odpowiedz

    11 września to dzień moich urodzin 🙂 I niestety nigdy nie wybrałabym go na jakąkolwiek inną datę do świętowania, bo przez wiele lat borykałam się z uwagami typu: masz urodziny 11 września!? Współczuję! Co za bombowa data! To w ten zamach się urodziłaś? itp… a żeby tego było mało, to na studiach dostałam nową ksywkę: Binladenówa….
    Dlatego nie wyobrażam sobie mieć jeszcze jakiegoś święta w tym dniu. Mam nadzieje, że nie spotkaliście się z jakimiś głupkowatymi uwagami na temat daty ślubu, jak rozdawaliście zaproszenia:)
    Na szczęście Mój Mąż wybrał inną datę na zaręczyny, a ślub wzięliśmy późną wiosną:)
    Pozdrawiam i życzę mnóstwo miłości:)