Moja stylizacja - Promod total look - kapelusz!

DSC_8324 (1280x834)

Znalazłam wreszcie wymarzony, tytułowy kapelusz! Zauroczenie od pierwszego założenia:)

Pewnie nie raz pojawi się w jesiennych stylizacjach.

Tak się składa, że lato chyba powoli zanika, a chłodne wieczory przypominają o przeorganizowaniu szafy i wprowadzeniu trochę jesiennych ubrań.

Pierwsze nowości mam już za sobą. Ponieważ uwielbiam Francję, zaczęłam od francuskiej marki Promod,a  nowa kolekcja totalnie mnie zauroczyła. Uwielbiam patrzeć na marki, które tak pięknie się zmieniają na przestrzeni lat. Dziś w Promodzie znajdziemy świetne, przemyślane  casualowe ubrania. Trochę eleganckie, trochę sportowe, nonszalanckie. Właściwie sporą  część kolekcji mogłabym przenieść wprost do swojej szafy!

Tym razem wybraliśmy się za miasto w poszukiwaniu spokoju. Pojechaliśmy w nasze ostatnio ulubione miejsce, gdzie uwielbiamy spacerować.

A kiedyś odpoczywał tam król Jan III Sobieski. Jak widać nadmorskie okolice przyciągały wielu:)

A wracając do jesiennych kolekcji według Elle i Harper's Bazaar to będzie bardzo barwny sezon.

W czasie mojej podróży do Warszawy na spotkanie z marką Venus przeglądałam magazyny modowe i wybierałam to co pasuje do mnie.

Póki co wybieram intensywnie czerwone usta, które królują na wybiegach i sztyblety.

Macie już swoją ulubioną czerwień?
Ja mam pokaźną kolekcję szminek, ale chętnie wciąż testuję nowe, choć wciąż wracam także do swoich ulubionych.

Zapraszam Was też nowosezonowo na stronę i do sklepów Promod, gdzie obecnie trwa ciekawa promocja!

Przy zakupie 2 produktów z tej samej nowej  kolekcji (góra +dół) zniżka 20% na tańszy produkt! A jest w czym wybierać!

http://www.promod.pl/

Na facebooku marki jest też ciekawy konkurs!

[promod

DSC_8183 (822x1280)

DSC_8186 (850x1280)

DSC_8234 (850x1280)

DSC_8236 (1280x827)

DSC_8242 (1280x849) (2)

DSC_8261 (1280x810)

DSC_8278 (1280x850)

DSC_8303 (1280x850)

DSC_8308 (823x1280)

DSC_8341 (850x1280)

DSC_8310 (814x1280)

DSC_8312 (850x1280)

DSC_8356 (829x1280)

DSC_8442 (850x1280)

DSC_8360 (846x1280)

spódnica Promod

koszula Promod

skórzane sztyblety Promod

torba Fiorelli

kapelusz Promod

zegarek Michael Kors

bransoletka Pandora

okulary Boss Orange

kolczyki Lilou

fot. Jakub Zając

Ona:  I zapraszamy Was na nasz konkurs w którym do wygrania aż 4 zapachy światowych marek!

konkurs siroscan 3

Codziennie zdradzamy kolejny zapach do wygrania!

https://www.facebook.com/fashionablecompl/photos/a.457361617611507.121389.425448014136201/910472112300453/?type=1&theater

On: A na w sklepie Promod on-line znajdziecie także męską kolekcję!

http://www.promod.pl/mezczyzna/produkty/index.html

59 comments

  1. Natka 26 sierpnia, 2014 at 17:31 Odpowiedz

    Wróciłam sobie, żeby jeszcze raz obejrzeć kolekcje Trussardi, a tu niespodzianka w postaci nieziemskich zdjęć i boskiej stylizacji! Też chcę taki kapelusz i buty!!!! I obawiam się, że spódnica i koszula też mi się bardzo spodobała:))

  2. sept 26 sierpnia, 2014 at 21:09 Odpowiedz

    niestety ale jesień nadchodzi… przepięknie wszystko dobrane do siebie a Kuba robi coraz to ładniejsze zdjęcia, wyglądasz lepiej niż niejedna modelka z gazet:)

  3. Ula 26 sierpnia, 2014 at 21:32 Odpowiedz

    O wow! Chyba najpiękniejsze zdjęcia jakie ostatnio widziałam! Wyglądasz cudnie! Perfekcyjnie! Wszystko piękne, ale koszulę ukradłabym Ci od razu! Idealnie wyglądasz! Mąż robił zdjęcia?? Czy macie już fotografa profesjonalnego??

  4. Celine 26 sierpnia, 2014 at 23:32 Odpowiedz

    Po prostu bajeczna sesja! Śliczna stylizacja, a kapelusz to od dziś moja nowa miłość:) Musze go koniecznie przymierzyć z nadzieją, że będę w nim wyglądała choć tak trochę pięknie jak Ty!! 🙂 Nie wspomnę, ze spódnica ślicznie się układa. Są też w innych kolorach?? Bo ja na jesień to jednak z ciemne barwy wpadam:)

  5. Magda Meg fashion 27 sierpnia, 2014 at 11:38 Odpowiedz

    Nie wszystkim pasują nakrycia głowy, niektórzy wyglądają jakby wybierali się na bal przebierańców 😉 Ty wyglądasz w nim super. Mój mąż nalega żebym sobie jakiś fajny kupiła, więc chętnie przymierzę ten. P.S. świetne sztybelty!

  6. Sofismatos 27 sierpnia, 2014 at 11:53 Odpowiedz

    Sztyblety to zawsze świetny pomysł na jesień ! Twoja stylizacja Aniu jest bardzo fajna, troche rockowa ale zachowuje roamntyczne elementy 🙂 Podoba mi się, a kapelusz- chyba się przekonam że nie tylko na plazy dobrze się sprawdza, musze poszukać modelu ktory bedzie mi pasował 🙂

    Pozdrawiam !

  7. Viki 27 sierpnia, 2014 at 16:19 Odpowiedz

    Idealna sesja! Cudnie to przygotowaliście! A i stylizacja piękna! Chyba skuszę się na spódnicę:) mam niedobór spódnic w szafie…

  8. Mishelka 28 sierpnia, 2014 at 06:42 Odpowiedz

    Jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie. Ale zdecydowanie podoba mi się ta stylizacja, wygodnie, na luzie, klasycznie. Zakochałam siew Twoich ustach! Serio! Od nie dawna zaglądam na Twojego bloga i widzę, że pomalowane usta to Twój znak rozpoznawczy. Świetnie wyglądasz.

  9. Dobre Geny 28 sierpnia, 2014 at 09:14 Odpowiedz

    Ja mam fazę na kolorowe usta przez całe lato i oprócz szminki w intensywnie różowym kolorze, mam dwie ulubione czerwone: malinową z lekkim połyskiem i klasyczną deep red, matową. Twoje usta w tym wydaniu wyglądają idealnie, może dlatego, że masz nieskazitelną cerę, a może dlatego, że tak pięknie odbijają od blond włosów. Świetne zdjęcia, zwłaszcza na tej drewnianej ścianie.

    Stylizacja też mega, zwłaszcza kapelusz! Pozdrawiam

    • fashionable 28 sierpnia, 2014 at 13:07 Odpowiedz

      Dziękuję bardzo.
      A cerę to chyba idealnie koryguje tak ustawione światło:)
      Ja mam sporą kolekcję czerwieni, ale chyba ze 3 ulubione:)

  10. Judyta 28 sierpnia, 2014 at 14:30 Odpowiedz

    Jakoś nie mogę przekonać się do Promoda. Za drogo tam dla mnie, nawet na wyprzedażach… :/
    A czarne rajstopy zwiastują jesień, nie strasz! Lato jeszcze trwa! 🙂

    • fashionable 29 sierpnia, 2014 at 12:03 Odpowiedz

      A ja uważam, że mają bardzo przystępne ceny i dobrą jakość. Wiele rzeczy jest tańszych niż np. w Zarze, a moim zdaniem są często lepszej, albo podobnej jakości. Nawet ostatnio w styczniu bardzo chciałam sobie kupić szary gładki sweterek. Znalazłam w Zarze za 199 zł, chwilę później był przeceniony na 99. Przymierzyłam jeden i był źle uszyty przy rękawach, kolejne egzemplarze też. A teraz wchodzę do Promodu a tam piękne, przemiłe w dotyku sweterki za 69 zł! i to w normalnej cenie!

      • Judyta 1 września, 2014 at 14:03 Odpowiedz

        Zaraz to się ostatnio bardzo zeszmaciła. Jakość poszła w dół, materiały średnie, trzeba przymierzyć sto sztuk żeby coś pasowało, a na końcu cena i tak powali i zniechęci do zakupu. :/
        Muszę się przemóc i zajrzeć do Promodu, może coś mnie przekona do niego, bo ostatnio to jak wchodzę ten szyld to nawet nie wchodzę.

  11. Ola 29 sierpnia, 2014 at 16:55 Odpowiedz

    Kolejna idealna sesja! Aż się boję jechać do tego Promodu. Miałam przymierzyć tylko ogordniczki, a teraz chce jeszcze spódniczkę (jak świetnie się układa!), koszulę, i kapelusz:))

  12. Alicja 29 sierpnia, 2014 at 22:44 Odpowiedz

    Witam ! Piękna stylizacja ! Kapelusz jest fantastyczny .Ja sama 2 lata temu kupiłam wreszcie swój wymarzony czerwony kapelusz- ale jest trochę za luźny. Uświadomiłaś mi ,że niegdyś malowałam paznokcie na czerwono – a teraz nie maluję już ich na ten kolor. Dziękuję Ci , bo to dzięki temu Twojemu zdjęciu – uświadomiłam sobie ,że za bardzo „zamknęłam się ” na ten kolor na dłoniach – a może to stało się po tym jak znowu po raz 6 – ty szukam już pracy ? Proszę Cie wesprzyj mnie dobrymi myślami ,żeby udało mi się znaleźć pracę – tak bardzo jej potrzebuję . Jestem z natury radosna , ale pracy zawodowej mi brak , bardzo mi jej brakuje> Pozdrawiam Cię serdecznie I Twojego męża. Nowa fanka Alicja Szpunar- Chyćko / na FB jest mój profil / .

    • fashionable 1 września, 2014 at 12:04 Odpowiedz

      Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci odwagi, wiary w siebie i w lepszy czas. Weź pod uwagę, że każdy z nas ma mnóstwo problemów, my też. Chociaż uśmiecham się na zdjęciu, problemy są obok, z tym że musimy sobie z nimi radzić sami, nie robimy tego na blogu. I to jest o tyle pocieszające, że każdy ma problemy i wszyscy musimy starać się sobie z nimi radzić. Życzę powodzenia!

  13. Maja 2 września, 2014 at 09:18 Odpowiedz

    Pomysł na usta do tej stylizacji – po prostu genialny! Buty także świetnie wpłynęły na całą prezencję stylizacji! Gdzie kupujesz buty? Ty jaki sklep byś mi poleciła? (mam bzika na punkcie butów ;p)

  14. Otwarta na świat 3 września, 2014 at 23:31 Odpowiedz

    Aniu, cudne zdjęcia, po prostu cudne! Zazdroszczę 🙂 I pięknie wyglądasz.
    Żeby mój mąż takie robił byłabym przeszczęśliwa. Moje zdjęcia są z wpisu na wpis coraz lepsze, ale niestety zdjęć stylizacji sama sobie nie zrobię 😉 Pozostaje mąż i jego wątpliwe (póki co) w tym temacie zdolności 😉