Konkurs - Dove - nie pozostawia śladów na 100 kolorach - znajdź swoje kolory!

DSC_9706 (1280x839)

Dziś mam dla Was ciekawą propozycję od marki Dove.

Wiele z nas lubi bawić się kolorami, ale wciąż szukamy tych, które są dla nas idealne.

Dove stworzył ciekawą aplikację, która z pewnością zainspiruje niejedną z nas!

Dodatkowo może pobudzić Waszą kreatywność, która może zostać nagrodzona!
Szczegóły na stronie:

http://www.100kolorow.pl/

My także mamy dla Was ciekawą propozycję:) Wejdźcie na powyższą stronę Dove, sprawdźcie swoje kolory i prześlijcie nam zdjęcie stylizacji w swoich idealnych kolorach lub stwórzcie kolaż stylizacji  na podstawie ubrań i dodatków, które Was inspirują, a  cenne nagrody -
bon do Zary o wartości 300 zł
 i 2 zestawy kosmetyków od Dove mogą być Wasze!
Szczegóły w regulaminie poniżej.

Zobaczcie jakie to łatwe:

DSC_9744 (1280x850)

DSC_9745 (1280x850)

DSC_9748 (1280x850)

DSC_9758 (1280x850)

 

DSC_9763 (1280x850)

DSC_4965 (850x1280)

DSC_4974 (850x1280)

DSC_4998 (850x1280)

DSC_5078 (850x1280)

DSC_5204 (850x1280)

Regulamin:

1. Należy wejść na stronę
http://www.100kolorow.pl/
Skorzystać z aplikacji i stworzyć stylizację lub inspiracyjny kolaż zdjęć na podstawie podanych przez aplikację kolorów.

Zdjęcie należy wysłać na nasz adres mailowy: ania@fashionable.com.pl w tytule podając hasło "Dove", w treści maila podać swoje imię i nazwisko.

Najlepsza stylizacja lub kolaż wygrywa bon do Zary o wartości 300 zł.

1a Dodatkowo możesz wygrać jeden z dwóch zestawów kosmetyków od Dove!
Wystarczy, że zostawisz komentarz na blogu pod tym postem i odpowiesz na pytanie:

Jakie kolory najchętniej nosisz i dlaczego?

*Zestawy Dove przekażemy osobom, które naszym zdaniem prześlą kolejne najlepsze stylizacje/kolaże lub zostawią inspirujący komentarz pod tym postem

*w formularzu komentarza należy także podać swój adres e-mail

2. Następnie należy polubić nasz profil na facebooku 

https://www.facebook.com/fashionablecompl

2a. Dodatkowo można opublikować informację o konkursie na swoim blogu i profilu facebook.

3. Najciekawsze zdjęcia opublikujemy na naszym blogu, a najciekawsze nagrodzimy bonem do Zary o wartości 300 zł ( w komisji ja i Kuba )

4. Konkurs trwa od dzisiaj, tj. 2.06.2014 do 10.06.2014  do godziny 12:00 w południe.

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w  na naszym blogu.

6. W celu przekazania nagrody skontaktujemy się ze zwycięzcami osobiście i przekażemy dane firmie Blomedia.pl, która jest organizatorem konkursu i wysyła nagrodę. Fundatorem nagród jest firma Dove.

6a. Do wygrania jest bon do salonu odzieżowego - Zara, o wartości 300 zł oraz 2 zestawy kosmetyków od marki Dove.
Nagrodę wysyłamy tylko na terenie Polski.

6b. Organizatorzy obowiązują się wysłać nagrodę w przeciągu 30 dni od ogłoszenia wyników na naszym blogu.

7. Z przyczyn niezależnych od nas dajemy sobie prawo do uzasadnionej zmiany regulaminu.

DSC_9697 (1280x850)

Ona: A tak serio to używam deo w sztyfcie Dove od lat i nawet jak próbuję zmienić, to i tak po tygodniu wracam do Dove🙂

On:  Potwierdzam;)

Ona: Wszystko zauważysz:)

30 comments

  1. Kamila 2 czerwca, 2014 at 22:01 Odpowiedz

    Najczęściej noszę czerń. Nie jest to kolor który lubię. Są nimi żółty albo czerwień. Po prostu w czerni czuję się niewidzialna, bezpieczna. Jest mi w niej wygodnie. Już wykonałam bardzo dużą pracę żeby się z tego uwolnić. Pomału bazuję na innych kolorach, tego sezonu są to pastele. Odkrywam ich magię i urok. Dodają mi blasku i odmładzają.

    kamila29091@gmail.com

  2. Magdalena 3 czerwca, 2014 at 11:38 Odpowiedz

    najchętniej noszę błekit i fiolet we wszystkich odcieniach , ale tez bardzo lubię pastele, jestem blada blondynką i zawsze mi sie wydaje że stylizacja będzie niewidoczna ale i tak lubię te pudrowe kolorki i dobrze się w nich czuję. ostatnio kilka osób zauważyło że bardzo dobrze jest mi w czerwieni więc do szfy tfariła czerwona sukienka a ja sama pokochałam malinę i fuksję i brzoskwinię , czyli takie bardziej nasycone kolory. podsumowując najchętniej nosze kolory w których się dobrze czuję 🙂 polecam to wszystkim dziewczynom, pozdrawiam :):):)

  3. Mygreekshopping 3 czerwca, 2014 at 20:33 Odpowiedz

    Latem – kolory w fantazyjne wzory,
    Wiosną – róże i niebieskosci z dodatkiem radości,
    Zimą – szarości na tle sniegowej bielości,
    A jesienią – brązy, czerwien i beże niczym płomienie w eterze 🙂

  4. Beti 3 czerwca, 2014 at 23:49 Odpowiedz

    A ja najbardziej lubię nosić biel i czerń. Kojarzy mi się z nieśmiertelną klasyką, Coco Chanel i ponadczasowością. I są to kolory, które w odpowiednim miksie mogą być na każdą okazję.

  5. wonka080 4 czerwca, 2014 at 12:29 Odpowiedz

    Już zaczęłam tworzyć kolaż, bo bardzo spodobało mi się zadanie konkursowe, a tu doczytuję, że trzeba lubić na facebooku 🙂 Nie mam, więc życzę powodzenia innym! 🙂

  6. Marta Serafin 4 czerwca, 2014 at 20:15 Odpowiedz

    Moim absolutnie ulubionym kolorem ubrań jest pomarańczowy. Często śmieję się, że to mój zapłon i napęd. Niedawno zostałam mamą; ten energetyczny kolor sygnalizuje światu, że nie muszę być szarą, smutną kurą domową. Zgadza się: na kilka miesięcy zrezygnowałam z pracy zawodowej, przyjaciołom poświęcam mniej czasu. Ale czy muszę rezygnować ze swoich pasji? Absolutnie nie! O tym bardzo prostym ale jakże ważnym fakcie, przypominają mi moje ubrania… Odważne pomarańczowe rurki nie dają zapomnieć, że optymizm i spontaniczność to moje cechy rozpoznawcze. Niebotycznie wysokie szpilki w kolorze oranżu puszczają mi oko z szafy, mówią: „fajna z Ciebie laska, ale weź się za siebie i zgub te dodatkowe 8 kg”. Stare bikini, które towarzyszyło mi w letnich podróżach już niecierpliwie czeka na następną wyprawę. Seksowna, pomarańczowa bielizna pokazywana jest tylko mężowi. Uświadamia mi, że jestem szczęściarą. Mam świetnego faceta i kochającą rodzinę. Czy można chcieć czegoś więcej?
    Na FB lubię jako Sylwia Nowak

  7. Zosia 4 czerwca, 2014 at 20:37 Odpowiedz

    Hey 🙂 Czy wiesz, że dezodoranty Dove zawierają szkodliwe sole aluminium, które powodują raka piersi? Dlatego nie warto ich używać, bez względu na to czy zostawiają ślady czy nie. Zdrowie jest przecież najważniejsze! Pozdrawiam 🙂

    • fashionable 5 czerwca, 2014 at 13:50 Odpowiedz

      No jakoś mnie to nie przeraza, zyjemy w swieciw chemii, a jego przynajmniej prxyjemnie mi się używa i ze skutecznościa.

  8. gosia 4 czerwca, 2014 at 21:00 Odpowiedz

    Uwielbiam wszystkie kolory tęczy,
    a moda na wiosnę przecież tymi kolorami się do nas wdzięczy.
    Żółtym kolorem słońce i sukienka mnie wzywa,
    by pomarańczowo-czerwoną barwę przy zachodzie odkrywać.
    Zielenią przyrody jestem oczarowana,
    dlatego zielone spodnie mogę nosić od samego rana.
    A błękitne niebo optymizmem mnie napawa,
    niebieskie jeansy – dla nich zawsze jestem łaskawa.
    Ostatnia barwa tęczy fioletowa bywa,
    tak,jak jagodowe pola i balerinki które wiosną odkrywam.

  9. Aga 5 czerwca, 2014 at 09:59 Odpowiedz

    hej, wg Dove najlepszy kolory dla mnie to biel, beże oraz oliwkowa zieleń … zdecydowanie zgadzam się 🙂 Dodatkowo jako blondynka lubię szarości i chabrowy, w których czuję się równie świetnie!
    Załączam stylówkę w mailu 🙂 i życzę cudownego dnia, pełnego kolorów!

  10. Joanna 5 czerwca, 2014 at 15:33 Odpowiedz

    Ostatnio – bo kolory zmieniaja sie jak w kalejdoskopie – najchetnije nosze fuksję. Tunike w tym kolorze wybrała mi córcia ( lat wówczas 4), a ja z grzecznosci nie chcialam oponowac. Ubrałam i okazało sie, że to MÓJ KOLOR! tuszuje przebrawienia na twarzy, dodaje blasku skórze i oczom, wprawia mnie w nastrój pełen radosci i poczucia mocy. Mam nadzieje, że długo jeszcze bedzie mi sprawiało taką przyjemność noszenie go na sobie :).

  11. Karolina 7 czerwca, 2014 at 07:45 Odpowiedz

    Mój wybór-intensywne kolory.
    Są kobiety, które „z nóg zwalają”,
    Które swym urokiem wręcz onieśmielają.
    Czy to mają w genach? Czy się nauczyły?
    Może korzystają z estetycznej medycyny? 😉
    Ciężko o odpowiedź, lepiej skupić się na sobie
    I poddać się nawet radykalnej odnowie!
    Intensywne kolory to najlepszy sposób,
    Potwierdza to grono wielu modnych osób.
    I ja też potwierdzam, choć nie jestem guru,
    Ani też szafiarką… zwykłe dziewczę z ludu 😉
    Miałam takie chwile gdy beże wielbiłam,
    W popieli i czerni dodatki tworzyłam.
    Może elegancko, ale czy twarzowo?
    Oj, nie, nie bardzo, ruszyłam więc głową.
    Czy w wieku dwudziestu kilku lat zaledwie
    Muszę wciąż wyglądać smutno, wręcz mizernie?
    Takie kolory rysy zaostrzały,
    Do mego charakteru pasować nie umiały.
    Czerwień, którą dawno z szafy wyrzuciłam
    Wreszcie po wahaniach do łask przywróciłam.
    Mała czarna? Nie, dziś mała czerwona,
    Na każde wyjście jest niezastąpiona!
    Beżowe żakieciki? Poszły precz już dawno,
    O Piękny turkus za to jest dziś u mnie łatwo.
    Popiel-nie istnieje! Nie jest zbyt twarzowa,
    A ja teraz chcę się czuć piękna, wyjątkowa!
    Żywe kolory moją bladą cerę
    Tak odmieniły, że sama w to nie wierzę!
    Wyglądam młodo, radośnie, ale nie przesadnie,
    Zachowuję umiar, by wyglądać i stylowo i ładnie.
    Elegancja wcale nie musi być szara,
    Moda przecież to jest świetna zabawa.
    Warto więc nowości trochę popróbować
    I z kolorami poeksperymentować 😉

  12. Ewelina 7 czerwca, 2014 at 12:32 Odpowiedz

    Kocham wszystkie odcienie zieleni,które w sposób szczególny podkreślają głębie mych zielonych oczu.Ten kolor sprawia,że czuję sie bardziej pewna siebie,podkreśla moją kobiecość a wtedy czuję się bardziej atrakcyjna :).Wiosna to pora,która wszędzie eksploduje tym niesamowitym kolorem.Jego róznorodność poprawia nastrój i uspokaja mnie.Nawet zimą zakładając zielony sweterek,czy też szalik m w jakiś magiczny sposobem czuję jej świerzy powiew.

  13. Martyna 7 czerwca, 2014 at 14:28 Odpowiedz

    Kolory ktore do mnie pasują to czerwień, karmelowy brąz i pomarańcz 😉 Faktycznie lubię to trio- sprawdza sie niezależnie od pogody czy okazji.. na randke z ukochanym czerwona sukienka, delikatny brąz do pracy gdzie musze być elegancka a energetyczny pomarańcz wybieram na co dzień, gdy wybieram się na jogging- ten kolor zawsze daje mi moc!

    Już biorę sie za tworzenie kolażu 🙂

    Pozdrawiam!

  14. Joanna 8 czerwca, 2014 at 17:04 Odpowiedz

    Moja szafa jest pełna ubrań w odcieniach czerwieni, beżu, zieleni, czerni oraz bieli. Ja najchętniej noszę zestawy w barwach biało-czarno-czerwonych. W nich czuję się kobieco i pewna siebie!

    Aniu, podpowiedz gdzie należy przesłać zdjęcia? Na stronie Dove jest miejsce tylko na zdjęcie twarzy i takie właśnie dodałam.

  15. Julita 9 czerwca, 2014 at 00:35 Odpowiedz

    W aplikacji Dove wyszło, że pasujące do mnie kolory to czerwień,pomarańcz i karmelowy brąz. Faktycznie lubię Pomarańcz, świetnie mnie odzwierciedla:)Jestem optymistką,pełną entuzjazmu, pozytywnej energii i radości dlatego właśnie pomarańcz to mój kolor-ciepły i przyjazny.
    Czerwień bardzo lubię, bo jest niesmowicie kobieca, więc świetnie się sprawdza na wyjście, szczególnie z mężem:-) rozbudza zmysły:)
    Karmelowy brąz? nie mam nic takiego w mojej szafie 😛 jakoś nigdy nie przepadałam za brązami, ale może warto to zmienic?
    Oprócz wymienionych kolorów uwielbiam chaber i turkus, świetnie się w nich czuję i wiem,że podkreślają moją urodę:) są to najczęściej wybierane przeze mnie kolory, nie tylko jeśli chodzi o ubrania:)
    Pozdrawiam Cię Aniu Calineczko:)

  16. Natalia 9 czerwca, 2014 at 13:55 Odpowiedz

    Najczęściej noszę kolory takie jak wyszły w aplikacji czyli pomarańcz i czerwień. Te kolory uważam za ogniste i bardzo kobiece. Dodają charakterku i czuje się w nich bardzo ekstrawagancko. Pomarańczka w szafie? Jak najbardziej jestem na TAK!

  17. Kasia 10 czerwca, 2014 at 00:10 Odpowiedz

    Najbardziej uwielbiam wszystkie odcienie koloru niebieskiego i pudrowy róż.Wspaniale współgrają z niebieską tęczówką moich oczu i blondem na włosach.Nadają mojej sylwetce uroku dziewczęcego i sprawiają,że emanuję kobiecością.Sa to kolory w których naprawdę dobrze się czuję i są w 99% zawartością mojej szafy 🙂