Moja stylizacja – czarna torebka

Jakiś czas temu na profilu na facebooku komunikowałam, że szukam torebki idealnej.
Tylko jaka to torebka?? Każda z Was pewnie wyobraża sobie teraz inny model. I o to chodzi! Bo torebka ma się podobać właścicielce i być dla niej funkcjonalna. Trudno też mieć tylko jedną, bo na pewno nie będzie ona pasowała do wszystkich kreacji.
Czarne torebki były kiedyś tak popularne, że aż wiele z nas miała ich dość i zrobiła sobie od nich przerwę. Tak było i ze mną.

Długo zastanawiałam się jaki model sprawdziłby się w tym sezonie. Postawiłam na wspomnianą wcześniej czerń z myślą między innymi o moim kamelowym płaszczu.
Chciałam torbę pakowną, ale zgrabną, klasyczną i jednocześnie w ciekawym designie.  Postawiłam na sklepy internetowe i skusiłam się na ten model z Zalando:

http://www.zalando.pl/fiorelli-jasmine-torebka-czarny-fi551a036-909.html

Dreszczyk emocji, czy torba w realu spełni moje oczekiwania i... od kilku dni to moja ulubiona torba. Fiorelli to młoda londyńska marka, która w tym roku świętuje swoje 25 urodziny (czyli jest tylko rok młodsza ode mnie;) ). Już się lubimy:)


* spodnie i  okrycie by Insomnia (139 zł i 139 zł + mały rabat), miętowy top Intimissimi
20 zł (wyprzedaż), buty Zara 59,90 zł (wyprzedaż), torba Fiorelli, kolczyki Yes - prezent, zegarek Calvin Klein - prezent, broszka Marella - prezent, okulary Max Mara - prezent

Ona: Super był ten spacer:)

On: Super super:)

Dziękujemy bardzo za 1000 na facebooku:) Dziś stuknęło;) Jeśli macie ochotę zapraszamy do polubienia:)

https://www.facebook.com/fashionablecompl

80 comments

  1. Sofismatos 2 września, 2013 at 09:50 Odpowiedz

    Torebka jest idealna i chętnie kupilabym podobną w kolorze brązowym. Pomijając torebkę, stylizacja mnie ujęła mam wrażenie,ze Twój styl Aniu trochę ewoluuje ale w dobrym kierunku, trzymasz się klasyki ale dodajesz fajnie i ciekawe elementy. Mnie się podoba :)

  2. Magdalena 2 września, 2013 at 10:13 Odpowiedz

    Bardzo oryginalnie :) podoba mi się! dobrze, że eksperymentujesz z modą! właśnie dzięki temu Twój (Wasz) blog nie jest nudny :)
    Pozdrawiam

  3. Ola 2 września, 2013 at 10:13 Odpowiedz

    O ja! Genialna stylizacjjjjaaa! Ale mi się podoba, normalnie nowa Ty! Zdjęcia nadal robi Kuba?? Bo są świetne. Stylizacja fenomenalna, a torebka świetna! Bardzo stylowa, przydałaby mi się taka na uczelnię.

  4. sept 2 września, 2013 at 10:24 Odpowiedz

    piękna torebka (ale osobiście chyba nie kupiłabym za taką cenę:P) w ogóle cudnie wszystko dobrane,buty też rewelacyjne:) miłego tygodnia;)

  5. Agata 2 września, 2013 at 15:31 Odpowiedz

    Ja ostatnio byłam zmuszona do zakupu toorebki,bo moja ulubiona,klasyczna,szara była już po prostu zniszczona…Chciałam coś kuferkowego i koniecznie z ćwiekami.Upolowałam na wyprzedaży w Deichmanie bardzo ładny model za…49.90 :)

  6. Małgorzata S. 2 września, 2013 at 16:52 Odpowiedz

    Ale mi się tu u Ciebie podoba! Wyglądasz rewelacyjnie, strasznie się cieszę, że odkryłam Twój blog i już teraz wiem, że chcę i takie spodnie i sweterek (czy jak to się nazywa) i torbę. Mikołaj będzie miał problem z głowy w tym roku:)

  7. My Simple World 2 września, 2013 at 18:06 Odpowiedz

    bardzo fajna :) na przyszłość polecam Modalu Pippa Grab http://www.modalu.com/shop/pippa-bags-handbags.html/ co jakiś czas są przeceny i mnie udało się upolować torebkę przecenioną o 50% w kolorze Taupe. Muszę przyznać że jest to najlepsza torebka jaką do tej pory miałam, ponieważ ma 3 duże komory i wiele kieszonek :) jedyny minus że jest trochę ciężka :( ale chyba tak już skórzane torebki mają. Jeżeli będziesz miałą ochotę to mam 10% zniżki :)

  8. Monia 2 września, 2013 at 19:48 Odpowiedz

    Aniu,torebka jest przepiękna:) Ujęła mnie także broszka:)
    Też chciałąm kupić te buty w Zarze, tylko w kolorze nude-niestety stwierdziłam, że wysokość obcasa jest jednak dla mnie za duża i zrezygnowałam:( Pozdrawiam~!

  9. www.justwithrut.blogspot.com 2 września, 2013 at 21:44 Odpowiedz

    wietny zestaw :) narzutka + spodnie genialne i do tego szpile i torebka :) Baaardzo dobre zestawienie, straszliwie mi się podoba i chętnie bym Ci je skradła ;) Ale obawiam się że mam nieco większe gabaryty hihi :) A mama miała nosa z tą cudowną torebunią :)

    • fashionable 3 września, 2013 at 09:46 Odpowiedz

      Ja myślę, że w Insomnia jest taka fajna, że pasuje do wielu gabarytów i to jest wspaniałe! A o Twoje gabaryty (jeśli wrzucasz aktualne zdjęcia na bloga;) ) to się zupełnie nie martwię:)

  10. NO SPINSTER 5 września, 2013 at 13:36 Odpowiedz

    Ciekawe zestawienie.
    Od pasa w górę bardzo mi się podoba – Lady like i classy :-)
    Spodnie trochę wypadają z tej koncepcji, ale właśnie dzięki nim nie wyglądasz zbyt poważnie, raczej zabawnie.
    Torebka śliczna i na pewno wygodna, choć na moje oko jest trochę zbyt droga jak na „skóropodobną”.

    • fashionable 5 września, 2013 at 21:11 Odpowiedz

      Spodnie już uwielbiam:) Więc pewnie jeszcze nie raz się pojawią, nie tylko w tym modelu:)
      Uważam, że jest świetnie zrobiona i warta swojej ceny. Benetton czy Sisley też zwykle robi torby eko-skórzane, również kosztują 300-400 zł i mam z nimi dobre doświadczenia. Obstawiam, że z tą będzie podobnie:)

  11. Kasia 6 września, 2013 at 20:43 Odpowiedz

    Zdjęcia w sukience Evy Minge genialne, ale ta stylizacja to już mnie powaliła. Idealnie, aż chce się patrzeć. Fantastyczne wyczucie!