Szmaragdowe wnętrza

No może nie dosłownie. Jednym słowem szmaragdowe akcenty. Dziś bez zbędnych słów, za to z fotograficznymi inspiracjami.
Co myślicie o tym kolorze we wnętrzach?
(no może nie wszystko będzie idealnie szmaragdowe;) )

styklebymilihenderson com

fot. stylebymilihenderson.com

rootdesignstudio blogspot com

fot.rootdesignstudio.blogspot.com

mixandchic com

fot.mixandchic.com

fot.westinwg.com

homeadore com

fot.homeadore.com

en paperblog com

fot.enpaperblog.com

domainegome com

fot.domainegome.gome

Ona: Czy wiosną też macie ochotę na zmiany?

On: Zapraszam do polubienia naszego profilu na facebooku:)
https://www.facebook.com/fashionablecompl

Dziękujemy za 661 fanów;)

47 comments

  1. Sylwia 7 marca, 2013 at 09:35 Odpowiedz

    Kolor fajny, ale jak dla mnie tylko w detalach, jakiś małych dodatkach, obawiam się że w zbyt dużej ilości mógłby być dla mnie męczący. Na dłuższy czas preferuje stonowane kolory, a szaleństwo w dodatkach, które można często i łatwo zmieniać.

    • fashionable 7 marca, 2013 at 10:05 Odpowiedz

      Ja też lubię mieszkania w kolorach „bazowych”, a kreowanie wnętrza dodatkami. Łatwiej jest je później zmienić, odświeżyć wnętrze.

  2. sept 7 marca, 2013 at 09:52 Odpowiedz

    kiedyś miałam bzika na punkcie tego koloru ale już mi przeszło:D jakieś akcenty dekoracji tak ale ścian nie pomalowałabym na taki kolor:) wiosna to dobra okazja do zmian, właśnie wymyśliłam remont, który ciągnie się już tydzień:D

    • fashionable 7 marca, 2013 at 10:06 Odpowiedz

      Oj super! Uwielbiam remonty:) Szkoda, że nie prowadzisz bloga i nie będę mogła zobaczyć efektów…
      pozdrawiam:)

      • sept 7 marca, 2013 at 22:53 Odpowiedz

        ja uwielbiam tylko efekt końcowy remontu hehe sam remont i bałagan doprowadza mnie do szału:P no niestety nie mam zdjęć przed remontem więc nie byłoby widać zmian jakie zaistniały ale może pstryknę zdjęcia po skończeniu:)

  3. nanowejdrodzezycia 7 marca, 2013 at 09:55 Odpowiedz

    W łazience i kuchni jak najbardziej, niestety w innych pokojach zgodziłabym się tylko na akcenty w tym kolorze – nie przepadam za takimi pobudzającymi kolorami w pokojach gdzie wypoczywam, ale muszę przyznać, że ostatnie wnętrze jest genialne!!!
    Czyżbyście planowali jakieś zmiany w mieszkaniu??
    Pozdrawiam :)

    • fashionable 7 marca, 2013 at 10:08 Odpowiedz

      Ja chciałabym jakąkolwiek wannę, to pierwsze mieszkanie w życiu w którym mam tylko prysznic i źle to znoszę;P

  4. ivona 7 marca, 2013 at 11:05 Odpowiedz

    Kolor w moim mieszkaniu – szmaragdowe żaluzje ( i inne dodatki) plus pomarańczowa sofa i bezowe (odcienie różne) tło podłogi, ścian, dywanu i mebli ….jakby na przekór wszech otaczającej skandynawskiej bieli …

    • fashionable 7 marca, 2013 at 21:44 Odpowiedz

      Ja właśnie nie wiem, wczoraj wpadł mi do głowy ten szmaragd w pełnym wydaniu. Odgrzebałam zdjęcia na pulpicie i jedne mnie zachwyciły, inne mniej… Co za dużo to na pewno nie zdrowo, ale ogólnie mi się podoba!
      buziaki

  5. Agnes 7 marca, 2013 at 20:00 Odpowiedz

    Oj tak, i ja mam ochotę na zmiany :) Też parę rzeczy sobie do domu dokupiłam co cieszą oko :p A kolory takie jak widać na zdjęciach uwielbiam – wszystkie odcienie zieleni :)

  6. marzena 8 marca, 2013 at 19:15 Odpowiedz

    dawno do ciebie nie zagladalam .
    brak czasu ,wyjazd na śląsk do rodziny , roczek mojego synia (ktory urodził się 29 lutego ) praca , choroba po powrocie od rodziny i moje dzisiejsze urodziny.
    uwielbiam takie kolory i te wnętrza
    pierwsza łazienka jest super ,chociaż ja swoją zrobiłam w stylu rzymskim i jestem z niej bardzo zadowolona .jest to z resztą najładniejsze pomieszczenie w moim domu .
    bardzo podoba mi się też kanapa w kropki (chcę taką :)

  7. Sk 19 marca, 2014 at 10:59 Odpowiedz

    Przepiękne aranżacje. Nawet nie myślała, że kolor szmaragdowy może tak fantastycznie się prezentować jako kolor ścian. Coś pięknego.