Paris is always a good idea!

Tym razem pokażę Wam co dzisiaj kupiłam, a właściwie to już wczoraj:)
Do TK Maxxu poszłam po upatrzoną wcześniej pościel, przy okazji znalazłam ten cudowny pojemnik i kuferek. Mam słabość do francuskich akcentów, dlatego długo się nie zastanawiałam nad zakupem. Od razu też pomyślałam o ich zastosowaniu: na mojej komodzie trzymam swoje spinki, okulary i tym podobne akcesoria, wreszcie będą w jednym miejscu! No właściwie to w dwóch:)

A ja osobiście chętnie trafiłabym kiedyś  do samego Paryża... Oczywiście z Kubą:)

I wreszcie zniknie ten rozgardiasz:)

* okrągły pojemnik 29,99 zł

* kuferek 39,99 zł

Ona: Ogromnie mi się podobają, rzadko robię tak spontaniczne zakupy:)

On: To prawda, czasem na zakupach  jesteś aż za rozważna:)

43 comments

  1. BlowerCut 11 sierpnia, 2012 at 03:05 Odpowiedz

    Kuferek uroczy. Taki retro- idealnie do Ciebie pasuje. Spontaniczne zakupy, jak widać na załączonym obrazku, najlepiej wychodzą z tzw doskoku:) Osobiście życzę Ci tego Paryża, rzecz jasna z panem K.

  2. ciornaofca 11 sierpnia, 2012 at 09:37 Odpowiedz

    kochana to zdjęcie bardzo przypomina MM więc wyobraź sobie, że na t-shircie jest wlasnie ona ;)
    urocze Twoje kuferki! muszę Ci powiedziec, że ja w TKmaxxx nie potrafię nic kupowac ;/

    • fashionable 15 sierpnia, 2012 at 20:59 Odpowiedz

      Oj my mamy tak samo, to jest jedyny sklep który Kubę frustruje:) Ale kiedy jestem w pobliżu zazwyczaj wchodzę, czasem totalna bryndza i wkurza mnie bałagan, a czasem fantastyczne rzeczy… Ostatnio kupiłam właśnie te pudełka i piękną pościel, wcześniej podobały mi się bardzo okulary Chloe, walizki jakaś tam sukienka – rzeczy których nie kupiłam, ale świadczą o tym, że czasem warto tam wejść:)

  3. Marcysia 11 sierpnia, 2012 at 09:59 Odpowiedz

    Kuba koniecznie musisz zabrac Anie do Paryza! z mezem bylismy tam
    roku temu- bylo cudownie czuc ta energie, historie, widziec ten fantastyczny swiat wszystko po prostu wokolo nas.. :-)

    • fashionable 15 sierpnia, 2012 at 21:01 Odpowiedz

      Zabiorę, zabiorę:) Rozważałem zaręczyny między Paryżem, a Karaibami właśnie, wygrała ciepła plaża, ale od czego są rocznice;) pozdrawiam Kuba:)

  4. magi 11 sierpnia, 2012 at 10:00 Odpowiedz

    Wspaniały kuferek! Uwielbiam rzeczy w takim klimacie oraz mam słabość do wszelkiego rodzaju koszy, koszyków, koszyczków:) dlatego nie mało ich w moim domu. Mąż ciągle się zastanawia po co kupuje kolejne a mi ich ciągle brakuje;) hehehe. Teraz po Twoim poście będę wypatrywać podobnych rzeczy do Twoich bo bardzo mnie urzekły. Widzę, że robicie wspaniały użytek z nowego aparatu, zdjęcie nr 2 jest po prostu bombowe jak z reklamy z lat 60tych? Super post czekam na więcej;)

  5. Amanda 11 sierpnia, 2012 at 14:03 Odpowiedz

    Co prawda nie przepadam za umieszczaniem wszędzie motywu wieży Eiffla, ale ten kuferek mnie urzekł :) Świetnie będzie wyglądać w pokoju ;) Chyba też w końcu zainwestuję w jakieś fajne pudełko żeby pochować to czego oczy gości nie muszą widzieć :)

    • fashionable 15 sierpnia, 2012 at 21:06 Odpowiedz

      Oj są różne zdania na temat Ikei, i ja też wiem, że są tam rzeczy dobrej i gorszej jakości, choć na tyle różnorodne, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Jednak stosunek jakości do ceny produktów jest bardzo proporcjonalny, a ten stół to chyba nie do zdarcia jest i to za taką cenę! Tak czy owak ja sobie Ikeę mimo wszystko chwalę…

  6. Sylwia 13 sierpnia, 2012 at 14:17 Odpowiedz

    Rewelacyjne – ja mam słabość do tego rodzaju ozdób. Muszę uzupełnić swoje zbiory pudełeczek – bo ostatnio byłam zmuszona układać biżuterię w pudełku po butach, bo w tych ozdobnych zabrakło już miejsca.

  7. Sylwia 14 sierpnia, 2012 at 08:33 Odpowiedz

    Wczoraj w jednym sklepiku, zauważyłam pudełko z napisem „Paris Paris”, zdejmuję z półki a na froncie zdjęcie… krzywej wieży w Pizie. Ciekawe zestawienie, chyba jakiś wyraz sympatii francusko-włoskiej.

  8. HEALTHYSPORTLIFE 14 sierpnia, 2012 at 19:07 Odpowiedz

    w TK Maxie zawsze można coś pięknego i praktycznego do domu znaleźć. Uwielbiam takie pojemniki i kartoniki kolorowe – pięknie wyglądają i do tego pomagają utrzymać porządek. motyw z Paryżem<3