Kolorowe dodatki

Ten sezon zdecydowanie rozpieszcza nas kolorami. Najpierw eksplozja pasteli, teraz neony, inne barwy i odcienie też nie mogą czuć się zapomniane.  Jednym słowem kolor rządzi. Lato lubi zabawę, pomysł i barwne stylizacje, w niektórych przypadkach warto jednak zachować umiar. Tak jest np. z neonami. To taki mały powrót do szalonych lat       80-tych. Na co dzień warto jednak zastosować je jedynie w dodatkach, wystarczy spinka, element biżuterii, paznokcie, albo torba. Najlepiej nie w jednym zestawieniu:) Z pomocą przychodzą nam wyprzedaże, za parę złotych możemy odświeżyć naszą stylizację. To nie sklep "Wszystko za 5 zł" tylko H&M:)

* wszystkie spinki H&M 5 zł (wyprzedaż)

Torba Marni dla H&M od razu mi się spodobała, bo widziałam w wyobraźni jak noszę w niej moje czasopisma, które zwykle czytam w tramwaju, czy pociągu. Ale nie za 150 zł, bo tyle pierwotnie kosztowała... Jakiś czas temu była o połowę tańsza już prawie szłam z nią do kasy, ale zaświeciła się żarówka "Nie 75 zł też za nie nie dam". Ostatnio byłam w H&M i kosztowała... 40 zł. Jak mój mąż widział jak się zastanawiam, powiedział tylko "No 20 zł to na pewno kosztować już nie będzie". I sam zaniósł ją do kasy.

Będzie nam miło jak polubicie nasz profil na facebooku:

https://www.facebook.com/fashionablecompl

* torba Marni dla H&M 40 zł (wyprzedaż)

On: I mi się ta torba podoba!:)

Ona: I mi się też;)
Ciekawa jestem co Wy sądzicie o neonach??

51 comments

  1. Ewulka 28 czerwca, 2012 at 14:51 Odpowiedz

    Neonki fajne, jak najbardziej, ale tylko jako dodatki! Ostatnio widziałam dziewczynę, która w neonach miała każdy element ubrania i dodatków…. Cudowny widok :P

  2. Amanda 28 czerwca, 2012 at 15:19 Odpowiedz

    Ja się dopiero na wyprzedaże wybieram w sobotę ^^ Mam nadzieję upolować właśnie coś neonowego – baletki, a może sandałki :)
    Torba fajna, ale własnie do noszenia książek albo czegoś takiego :) Idealna

  3. ciornaofca 28 czerwca, 2012 at 16:42 Odpowiedz

    ojjj kochana ja sie przeprowadzam sama ale kiedyś przewoził mnie facet busem na którego powinnam gdzies miec namiary…zrobił to w miare tanio.. jeśli w tym całym remontowym zgiełku znalazłabym jego wizytówkę to dam Ci znać :)

    • fashionable 29 czerwca, 2012 at 11:56 Odpowiedz

      Ze co??;D
      Nikt nie jest doskonały jak widać:)
      Czy konstrukcja wypowiedzi „I mi się też” nie wydaje Ci się ogólnie dziwna??:D

  4. modnapopolsku 28 czerwca, 2012 at 21:27 Odpowiedz

    Te kwiaty są wspaniałe! Szczególnie, gdy komuś pasują jako dodatek, tak jak Tobie:) Ogólnie uwielbiam kolory i myślę, że wychodzi mi to na dobre, np. na zdjęciu z imprezy metkowej na studiach mam zdjęcie z koleżankami, na którym dominują czernie i granaty, a pośród nich – ja neon:p

  5. Paulina 28 czerwca, 2012 at 22:14 Odpowiedz

    Mi neonowe kolory niestety źle się kojarzą. W takich kolorach często spotyka się teraz młode dziewczyny po konkretnym solarium wyglądające jak sztuczne lalki a nie dziewczyny i przez to nie mogę przekonać się do tych kolorów …

    • fashionable 29 czerwca, 2012 at 12:04 Odpowiedz

      Ze wszystkim chyba tak jest, że przesada jest niewskazana. Np. opalona skóra wygląda ładnie i zdrowo, gorzej kiedy widać efekt „mieszkam w solarium”… Wydaje mi się, że tak samo jest z kolorami, zależy jak je dobierzemy i w jakiej dawce.

  6. honia 28 czerwca, 2012 at 22:58 Odpowiedz

    Mnie dzisiejsze łowy nie zachwycają… torba może ok wyglądać z dobrze dobranym strojem, ale te ozdoby do włosów? Jak dla pięciolatki niestety… Podobają mi się spinki imitujące kwiaty we włosach, ale te są nietrafione…

  7. Sofismatos 28 czerwca, 2012 at 23:16 Odpowiedz

    w zeszłym roku kupilam pomaranczowa spodniczke i amarantowa… niby mi sie podobaja ale zawsze jakje i=ubieram to troche czuje,ze to nie to…. ja chyba po porstu bardzije preferuje klasyke, ktora wlasnie lepiej wzbogacic o dodatki w soczytsym kolorze :)