Nasza stylizacja – 9 miesięcy


Tak, tak - dzisiaj mija nasze 9 miesięcy od ślubu:) Cały weekend była u nas moja przyjaciółka z mężem (ona 1 lipca ma już 6 lat małżeństwa!) więc poszaleliśmy ze zdjęciami. Była objazdówka Sopot - Gdynia - Gdańsk i było bardzo wakacyjnie. Już nie możemy się doczekać ich urlopu - cały spędzą u nas:)
Oczywiście  od piątku nie opuszcza nas też "Euro", coraz bardziej mi się to podoba:)
A w Trójmieście rzeczywiście jest atmosfera i mnóstwo kibiców  widocznych w kawiarniach, pubach, restauracjach i na ulicach - Hiszpanie ciągle śpiewają! Wszędzie:)



*koszula Esprit 69 zł (wyprzedaż), spodnie h&m 79 zł, mokasyny Lasocki 159 zł, okulary h&m 29 zł, zegarek Guess - prezent

* sukienka H&M 99 zł

* szpilki ślubne Zara 199 zł (wyprzedaż)

* kopertówka Mango 29 zł (wyprzedaż)

* okulary H&M 29 zł

* zegarek Calvin Klein - prezent ślubny

* biżuteria (kolczyki, naszyjnik, pierścionek) turkus dominikański Larimal przywieziona z naszych karaibskich zaręczynowych wojaży 🙂

Ona: Ten weekend był bardzo udany:) A już jutro na blogu będzie kolorowo:)

On: Trzymajmy wszyscy kciuki za Polskę we wtorek!:)

94 comments

  1. PMC 11 czerwca, 2012 at 12:35 Odpowiedz

    Przepięknie Ci w niebieskim!Ta sukienka jest niesamowita, strasznie Ci jej zazdroszczę. Tutaj o dziwno nie mogę znaleźć nic podobnego!?WSPANIAŁA!Gratulacje dla Was z okazji rocznicy:)

      • Malgorzata564 12 czerwca, 2012 at 10:54 Odpowiedz

        ja też uwielbiam ten kolor, blondynkom wyjątkowo w nim ładnie :) bloga zmieniłam bo niestety teraz mam urwanie głowy i nie mam czasu na inne posty i pogoda nie pozwala, ciągle jest brzydko, zdjęcia nie wyglądają ładnie; a gotuję codziennie i żeby nie rezygnować z bloga zupełnie, postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym :)

  2. Ewka 11 czerwca, 2012 at 14:10 Odpowiedz

    prześliczna sukienka :) gratulacje z okazji rocznicy :) a co do sukienki to zastanawiałam się nad srebrnymi lub złotymi dodatkami ale nie wiem czy nie wypadnie zbyt ‘blado’ ? Kochana możesz powiedzieć ile masz cm wzrostu ? :)

    • fashionable 11 czerwca, 2012 at 14:28 Odpowiedz

      Tego nie wiem nawet ja:) Ale niespełna 160 cm:) Co do Twojej sukienki, dużo zależy od makijażu, teraz masz choćby w internecie dużo inspiracji co do dodatków do czerni z bielą.

  3. Jagoda 11 czerwca, 2012 at 14:31 Odpowiedz

    Pięknie wyglądasz :)
    Sukienka śliczna, ale jesteś taka drobniutka i gubisz się w niej! Taką figurą jak Twoja trzeba się chwalić, a nie ukrywać :)
    Pozdrawiam!

  4. madzia 11 czerwca, 2012 at 18:11 Odpowiedz

    Cudowne zdjęcia, sukienka bajeczna a wy oboje jak z bajki :)
    PS. Nie wiesz, czy w Trójmieście odbywają się jakieś spotkania blogerek ? Jest nas więcej nad morzem ?

  5. Karolina 11 czerwca, 2012 at 19:04 Odpowiedz

    Prześliczne zdjęcia. Wyglądacie pięknie, właśnie tak wakacyjnie ;) SUkienka prześliczna, pięknie w niej wyglądasz :) Jeju, jak ja bym chciała do Sopotu – nie byłam nigdy, ale muszę się tam wybrać, nie ma innej opcji :*

  6. Agata 11 czerwca, 2012 at 19:13 Odpowiedz

    Stylowa z Was para :-) Barwa sukni i klimatyczne otoczenie tak piękne, że nie mogę oderwać wzroku. Oczywiście gratuluję kolejnego małżeńskiego miesiąca. Ja również niedawno radośnie świętowałam – tyle, że drugą rocznicę ślubu :-) W małżeństwie czas jakoś szybciej mi płynie… niestety ;-)

  7. sept 11 czerwca, 2012 at 22:13 Odpowiedz

    zdjęcia rewelacja:) teraz widać, jak pięknie wyglądacie nie tylko z osobna ale i razem na wspólnych zdjęciach:) śliczna sukienka, idealna na lato:)

  8. Vejjs. 12 czerwca, 2012 at 04:39 Odpowiedz

    Zgadzam się, ten żel malinowo waniliowy jest genialny pod względem zapachu lecz mógłby się trochę dłużej utrzymywać i pachnieć tak, jak w opakowaniu♥ wtedy chyba cały czas bym się tylko myła nim! :D

  9. ciornaofca 12 czerwca, 2012 at 09:39 Odpowiedz

    ależ Wy jesteście piękni :) kochana powiedz mi jak mogę dodac Twojego bloga do obserwowanych? :( 🙁 bardzo bym chciala byc na bierząco….

    • fashionable 12 czerwca, 2012 at 22:01 Odpowiedz

      cznie para (3 miesiące), narzeczeństwo (7 miesięcy) i małżeństwo (9 miesięcy), czyli razem rok i jakieś 7 miesięcy będzie:)

  10. asja 13 czerwca, 2012 at 00:21 Odpowiedz

    Bajeczna jest ta sukienka, wygladasz w niej cudnie! Czy to nowy nabytek z H&M i jest szansa, ze bedzie jeszcze w sklepach? niestety, na stronie internetowej nie moge jej znalezc.

      • asja 13 czerwca, 2012 at 18:23 Odpowiedz

        bylam, przymierzalam! zakochana jestem w tej sukience calkowicie, ale nie bylo mojego rozmiaru, a jedyna sztuka – za duza, byla jeszcze brzydko podarta.. ech, bede szukac dalej, musze ja miec! :)

        • fashionable 13 czerwca, 2012 at 19:52 Odpowiedz

          Wcale Ci się nie dziwię, jak zobaczyłam ją na wieszaku (Kuba mi ją pokazał) to powiedziałam, że nie dla mnie. Kuba poprosił, żebym przymierzyła. Jak założyłam, to już nie chciałam, zdjąć. Nie planowałam wydatków, więc stwierdziłam, że nie możemy jej kupić, ale zachwycony Kuba i tak zabrał ją do kasy:) Z czego w sumie się cieszę bardzo:)

          • fashionable 14 czerwca, 2012 at 08:00

            No co Ty?? To tym bardziej cieszę się, że kupiłam:)To się niestety zdarza, że sklepy zmieniają stałe ceny. Raz tak przepłaciłam z mojąskórzanę kurtkę w Stradivarisusie, chyba 4 lata temu. Kosztowała 279 zł, a ja łaziłam do sklepu i kilka razy mierzyłam, jak miałam już pieniądze i się zdecydowałam to zapłaciłam 369zł… To samo z taką lekką kurtką w Reserved – kosztowała 119 zł, za 2 dni miał być weekend 25% taniej, więc postanowiłam, że poczekam, bo stwierdziłam, że mogę dać za nią mniej niż 100 zł, niestety cena podstawowa w weekend była 169 zł…

          • asja 19 czerwca, 2012 at 22:55

            Ha! pochwale sie, ze mam :) na razie wirtualnie, bo kupiona w Polsce, a ja mieszkam poza granicami kraju… moja przyjaciolka ja dla mnie dopadla ;) juz nie moge sie doczekac, az ja dostane ;)

  11. Meraja 13 czerwca, 2012 at 17:34 Odpowiedz

    bardzo Wam do twarzy w niebieskim – obojgu! :) Twoja sukienka jest śliczna!
    gratulacje i szczęścia na kolejne miesiące i lata razem :)

  12. Alien. 17 czerwca, 2012 at 16:54 Odpowiedz

    Uwielbiam na Was patrzeć, wiesz? Jesteście piękną parą :)
    A co do więzi internetowych… nawiązałam już trzy bardzo silne i choć jedna z nich została zerwana – nigdy o niej nie zapomnę. Myślę, że internet tak naprawdę nie jest w stanie tworzyć granic między ludźmi. Wszystko jest możliwe.

  13. Kasia 4 lipca, 2012 at 08:53 Odpowiedz

    Jak czytam blogi dziewczyn z północy Polski zastanawiam się skąd biorą się te chore ceny w tych samych sklepach co na południu. Mieszkam w Krakowie. Większość rzeczy w sieciówkach kupuję na wyprzedażach. Noszę popularny rozmiar S/M. Sukienkę, którą Ania ma na sobie kupiłam za 30 zł. Mogłabym wymieniać ciuchy z blogów i za ile je kupiłam. Nie wiem jak to jest, ale macie dziewczyny z północy przekichane z tak wysokimi cenami. Pozdrawiam.