Moja stylizacja – nadmorskie klimaty

Strój nad morze,  kojarzy mi się z wygodą, lekkością i  przewiewnymi materiałami. W naszej stylizacji  spotkacie dużo bawełny, lekki kapelusz, białe spodenki i męskie białe spodnie, mokasyny w jasnym odcieniu i szpilki (ale białe, których pozbywamy się na plaży:), letnią męską wygodną koszulę, narzutkę - sweter oversize   i oczywiście  okulary przeciwsłoneczne. Wszystko w czym czujemy się dobrze i co pozwala nam  rozkoszować się cieplutkim piaskiem i cudnymi widokami (na opalanie jeszcze ciut za zimno, ale są i tacy, którzy już wylegują się na polskich plażach). Pewnie nie raz wspomniałam jak bardzo lubię wszelkie opaski, spinki i nakrycia głowy, choć ostatnio skromnie je dawkuję, a najrzadziej trafiają na zdjęcia. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo chętnie wykupiłabym wszystkie kapelusze w H&M-ie 🙂  Zapraszamy na nasz niedzielny spacer w Sopocie.

Będzie nam również miło jak polubicie naszą stronę na facebooku:

https://www.facebook.com/fashionablecompl

Świętujemy dopiero 100-tkę, a ucieszy nas więcej i więcej;)


Jakub:

* spodnie H&M 99 zł

* koszula H&M 69 zł

* mokasyny Lasocki 159 zł

* zegarek Guess prezent

* okulary Reserved 9,90 zł

Ania:

* spodenki Orsay 39,90 (kupione 4-5 lat temu)

* top Reserved prezent (3 lata temu)

* narzutka - sweter oversize Zara 69 zł (wyprzedaż)

* kapelusz H&M - prezent

* okulary H&M 29,90 zł

* torba Benetton prezent

* szpilki 18 euro (kupione w Toulonie we Francji, podczas likwidacji jakiegoś sklepu)

Ona: W sobotę miałam okazję widzieć Edytę Herbuś na zakupach, (m. in. w Inglocie, gdzie przystanęłam obejrzeć lakiery do paznokci). Nie jestem jej wielką fanką, ale muszę przyznać, że na żywo wygląda pięknie i miała cudne cytrynowe rurki. Mówię do Kuby patrz jaka piękna i jak ślicznie wygląda, a on na to: "Mówię Ci od dawna, że też bym chciał żebyś miała żółte spodnie" :))

On: :)) Polecam Wam lub Waszym facetom mokasyny z Lasockiego, nie wiedziałem, że są takie super wygodne i w CCC mają niezłą cenę.

Ona: A reklamuje je teraz Olivier Janiak, który świetnie wygląda na ich plakacie:)

76 comments

    • fashionable 28 maja, 2012 at 21:51 Odpowiedz

      To są akurat stopki i znam wielu mężczyzn, które nosi je do mokasynów, mnie to nie przeszkadza, ale bez skarpetek też mi się podoba, słyszałam różne wersje jak kiedyś pracowałam w męskich ubraniach:) a bloga zaraz luknę chętnie:)

      • Sofismatos 28 maja, 2012 at 22:04 Odpowiedz

        do typowo miękkich z zamszu na miękkiej podeszwie z zalożenie nie powinno się zakładać, one są tak wykonane aby nie było w nich goraco w trakcie upalnego lata np we wloszech :)

        • fashionable 28 maja, 2012 at 22:32 Odpowiedz

          Nie no jasne, ja się nie oburzam przecież:) Fajnie, że zwróciłaś na to uwagę, z tym, że te mokasyny aż takie do końca „miękkie” jeżeli chodzi o podeszwę i wnętrze nie są, gdybym miała je np. porównać do mokasynów Tommiego Hilfigera.

          • Sofismatos 29 maja, 2012 at 11:25

            Cieszę się, że nie pomyślałas że bawię się w blogowego hejtera. Bo trudno jest krytykowac Waszego bloga poniewaz zwyczajnie oboje macie znakomity gust :)

          • fashionable 29 maja, 2012 at 13:47

            Absolutnie nigdy negatywnie nie traktuję Twoich komentarzy, bardzo cenię Twoje wypowiedzi, bo podziwiam Twój gust. Zawsze czekam też na Twoje opinie, bo są bardzo konstruktywne, miłe również. Cieszę się, że zwracasz uwagę na detale.

    • fashionable 28 maja, 2012 at 22:34 Odpowiedz

      A mi się Janiak bardzo podoba, mieliśmy kiedyś okazję być na dwudniowym zjeździe Onetu i TVN-u, który prowadził i muszę przyznać, że wyglądał genialnie i bardzo swobodnie się z tym nosił, znaczy się „czuł” to co ma na sobie. A Herbuś mnie zaskoczyła, bo na żywo spodobała mi się dużo bardziej:)

  1. sept 28 maja, 2012 at 22:15 Odpowiedz

    oo nawet wspólne zdjęcia się znalazły:) mimo, że robione przez was samych to i tak fajnie, że są!:) do twarzy Ci w kapelusiku a co do męskich zdjęć to uważam, że to najlepsza stylizacja Kuby, białe spodnie z niebieską koszulą robią swoje:D

  2. PMC 28 maja, 2012 at 22:28 Odpowiedz

    Piękny kapelusz ala lata 20!:)Kocham kapelusze, Twój jest wyjątkowo ładny. Czekamy więc teraz na stylizację w cytrynowych rurkach:)

  3. lesli-australijka.blogspot.com 29 maja, 2012 at 01:27 Odpowiedz

    Bardzo mi sie podoba biale spodnie i niebieska koszula Maz za to woli kremowe spodnie i ma ich w szafie od fula a ja go ciagle namawiam na biale :) Mokasyny sa super maz tez zadowolony z tychbutow bo wygodne nie robia odciskow czy nie obcieraja sa lekkie i fajne,,, PONOC bo to jego opinia :)

    • fashionable 29 maja, 2012 at 10:42 Odpowiedz

      To Kuby pierwsze białe spodnie i drugie jasne (te beżowe z poprzedniego postu), dodaliśmy nimi świeżości do jego szafy, to w końcu lato:)

    • fashionable 29 maja, 2012 at 10:44 Odpowiedz

      My mamy wakacje co tydzień w sobotę i niedzielę, albo w każde popołudnie, bo mieszkamy w Trójmieście:) I fakt, mieszkamy tu dopiero kilka miesięcy, więc jak idziemy nad morze czujemy się jak na wakacjach, wieczni turyści:)

  4. silver 29 maja, 2012 at 10:17 Odpowiedz

    Ja juz Wam pisalam, ze bardzo podoba mi sie Wasz styl:) Super sweterek i kapelusik, a u Jakuba podoba mi sie koszula, swietna!! A Ty jestes sto razy ladniejsza niz herbus:) Wygladasz bardzo naturalnie na kazdym zdjeciu, nie przesadzasz z makijazem, a Herbus miala i byc moze dalej ma czasem z tym problemy;)

    • fashionable 29 maja, 2012 at 10:47 Odpowiedz

      Dziękuję, ale chyba mnie przeceniasz, jak pisałam pani Edyta jest naprawdę piękna, myślałam do tej pory, że to jakiś photoshop , ale z odległości 1,5 metra jest lepiej niż na okładce:) Fakt, że zaczęła mi się podobać, kiedy zmieniła styl na bardziej elegancki.

  5. http://martaiteresa.blogspot.com/ 29 maja, 2012 at 11:02 Odpowiedz

    Jak ja Wam zazdroszczę tego morza!!! Mmm…. Super wyglądacie! Oby tak dalej! :) )) Pozdrawiam, Marta!

  6. mesmerize 29 maja, 2012 at 14:48 Odpowiedz

    wietnie wyglądacie! bardzo podoba mi się kolorystyka zestawów:) kapelusik i okulary są cudowne:) dziękuję za odwiedziny:*

  7. Inspiracjanadzis 29 maja, 2012 at 16:45 Odpowiedz

    Super wyglądacie :)
    Też kupiłabym wszystkie kapelusiki, a Twój jest świetny.
    Jeśli Twój Jakub Ci tak podpowiada, to może kup te cytrynowe rurki ?

  8. madzia 29 maja, 2012 at 18:03 Odpowiedz

    Jestem tu po raz pierwszy i bardzo mi się podoba. Świetne zdjęcia i w ogóle pomysł bloga prowadzonego wspólnie z facetem :) świetna sprawa. Gratuluję i już czekam na kolejene wpisy. pozdr. z Gdyni :)

  9. lenka 29 maja, 2012 at 20:25 Odpowiedz

    kapelusz skradł moje serce! wygladasz jakbys przenisola sie do nas z innej epoki :) cudowna, letnia, lekka stylizacja! pozazdroscic meza ze znakomitym gustem (; !

  10. Panna Karina 29 maja, 2012 at 21:03 Odpowiedz

    Dziękuję;) Ja pierwszy raz to zobaczyłam w poście z rozdaniem, w którym wygrałam;) Tez mi się spodobały motylki. Pamiętam jak kiedyś robiłam podobne na plastyce:) Wow, kiedy to było…

  11. Margaretka / Szminka w szpilkach 29 maja, 2012 at 21:55 Odpowiedz

    Wyglądacie genialnie, kolory, połączenia, wszystko :)
    a to morze w tle, już tęsknię i spozieram łakomym okiem z samych Beskidów :)

  12. Alien. 30 maja, 2012 at 01:02 Odpowiedz

    Po pierwsze – Aniu, masz piękne włosy.
    Po drugie – narobiliście mi ochoty na spacer po plaży. Chyba naprawdę potrzebuję urlopu od dużego miasta i codziennej bieganiny.

  13. Vejjs. 30 maja, 2012 at 02:44 Odpowiedz

    Ja jakoś nie potrafię chyba współpracować z tym lakierem, kolor niby ma fajny ale straszne prześwity sa na końcach chociaż na zdjęciu tego nie widać :P :(

  14. Klaudia 30 maja, 2012 at 09:15 Odpowiedz

    Pieknie wygladacie:) z reszta jak zawsze! A mi sie bardzo podoba ten sweterek i tym bardziej iz uwielbiam Zare moglabym kupic caly ten sklep:) wasze zdjecia zachecaja mnie by odwiedzic Sopot i mam nadzieje ze uda mi sie to niedlugo;) pozdrawiam

  15. Karolcia 30 maja, 2012 at 11:16 Odpowiedz

    Wow ale świetny blog :) jeszcze się z takim nie spokałam :) macie extra pomysł :) szkoda tylko, że mój B. nie jest taki odważny :( no cóż nie można mieć idealnie :)
    p.s.